Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir?

Abdulmecid Tebbun Nedir?

Abdulmecid Tebbun Nedir?, Abdulmecid Tebbun Nerededir?, Abdulmecid Tebbun Hakkında Bilgi?, Abdulmecid Tebbun Analizi? Abdulmecid Tebbun ilgili Abdulmecid Tebbun ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Abdulmecid Tebbun ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Abdulmecid Tebbun Ne Anlama Gelir Abdulmecid Tebbun Anlamı Abdulmecid Tebbun Nedir Abdulmecid Tebbun Ne Anlam Taşır Abdulmecid Tebbun Neye İşarettir Abdulmecid Tebbun Tabiri Abdulmecid Tebbun Yorumu 

Abdulmecid Tebbun Kelimesi

Lütfen Abdulmecid Tebbun Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Abdulmecid Tebbun İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı? Abdulmecid Tebbun Ne Demek? ,Abdulmecid Tebbun Ne Demektir? Abdulmecid Tebbun Ne Demektir? Abdulmecid Tebbun Analizi? , Abdulmecid Tebbun Anlamı Nedir?,Abdulmecid Tebbun Ne Demektir? , Abdulmecid Tebbun Açıklaması Nedir? ,Abdulmecid Tebbun Cevabı Nedir?,Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı?,Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Abdulmecid Tebbun Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Nedir? Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Abdulmecid Tebbun Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Abdulmecid Tebbun - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Abdulmecid Tebbun

Abdulmecid Tebbun Nedir? Abdulmecid Tebbun Ne demek? , Abdulmecid Tebbun Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı? Abdulmecid Tebbun Ne Demek? Abdulmecid Tebbun Ne Demektir? ,Abdulmecid Tebbun Analizi? Abdulmecid Tebbun Anlamı Nedir? Abdulmecid Tebbun Ne Demektir?, Abdulmecid Tebbun Açıklaması Nedir? , Abdulmecid Tebbun Cevabı Nedir? , Abdulmecid Tebbun Kelimesinin Anlamı?


Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir?

Abdülmecid Tebbun

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Abdulmecid Tebbun sayfasından yönlendirildi)
Abdülmecid Tebbun
عبد المجيد تبون
Cezayir Cumhurbaşkanı
Görevde
Makama geliş
19 Aralık 2019
Başbakan Sabri Bukadum (Geçici)
Abdülaziz Cerad
Eymen bin Abdurrahman
Nadir Larbaoui
Yerine geldiği Abdülkadir bin Salih (Geçici)
Cezayir Başbakanı
Görev süresi
25 Mayıs 2017 - 5 Ağustos 2017
Cumhurbaşkanı Abdülaziz Buteflika
Yerine geldiği Abdülmelik Sellal
Yerine gelen Ahmed Uyahya
Kişisel bilgiler
Doğum 17 Aralık 1945 (78 yaşında)
Mécheria, Fransız Cezayiri

Abdülmecid Tebbun (d. 17 Kasım 1945) 17 Aralık 2019 tarihinden beri Cezayir'in 8. Cumhurbaşkanı olarak görev yapan Cezayirli bir siyasetçi. Eski Cumhurbaşkanı Abdülaziz Buteflika ve eski Devlet Başkanı Abdülkadir bin Salih'in iktidarını devraldı. Daha önce, Mayıs 2017'den Ağustos 2017'ye kadar Cezayir Başbakanı idi.[1] Daha önce 2001-2002 yılları arasında Konut Bakanı, 2012-2017 yılları arasında ise yine Konut Bakanı olarak görev yaptı.[2]

Gençliği ve eğitimi[değiştir | kaynağı değiştir]

17 Kasım 1945 tarihinde Cezayir'de, Mécheria'da doğdu. 1965 yılında Ulusal Yönetim Okulu'ndan mezun oldu.[3]

Siyasi kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

1991'den 1992'ye kadar Yerel Yönetim için Bakan Delegesi idi. Daha sonra Cumhurbaşkanı Abdülaziz Buteflika başkanlığındaki hükûmette 1999'dan 2000 yılına kadar İletişim ve Kültür Bakanı olarak görev yaptı ve daha sonra 2000'den 2001'e kadar Cezayir Yerel Topluluklardan Sorumlu Bakan Temsilcisi olarak görev yaptı. 2001-2002 arasında Konut ve Şehircilik Bakanı olarak görev yapıyordu. 10 yıl sonra, 2012'de Başbakan Abdelmalek Sellal hükûmetinde Konut Bakanlığı görevine döndü.

Mayıs 2017'de yapılan parlamento seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanı Buteflika tarafından 24 Mayıs 2017'de Başbakan olarak atandı. Başbakanlık görevine atanması şaşkınlık yarattı. Başkanlığındaki yeni hükûmet 25 Mayıs'ta göreve başladı.[4] 15 Ağustos 2017 tarihinde görevi bıraktı.

2019 Cezayir cumhurbaşkanlığı seçiminde oyların %58'ini alarak iki ana partiden (Ulusal Kurtuluş Cephesi (Cezayir) ve Demokratik Ulusal Ralli) adaylara karşı cumhurbaşkanı seçildi.[5][6] 19 Aralık 2019 tarihinde göreve başladı.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "President Bouteflika appoints Abdelmadjid Tebboune Premier". En.aps.dz. 27 Haziran 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Mayıs 2017. 
  2. ^ Nadia Lamlili, "Algérie : qui est Abdelmadjid Tebboune, le nouveau Premier ministre d’Abdelaziz Bouteflika ?" 23 Haziran 2017 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., Jeune Afrique, 25 May 2017 (Fransızca).
  3. ^ "من هو رئيس الحكومة الجزائرية عبد المجيد تبون؟" (Arapça). Al Jazeera. 22 Haziran 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Haziran 2017. 
  4. ^ "Algerian energy, finance ministers replaced in reshuffle - APS" 25 Mayıs 2017 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., Reuters, 25 Mayıs 2017.
  5. ^ "Algeria election: Ex-PM to replace Bouteflika after boycotted poll". BBC. 13 Aralık 2019. 17 Ocak 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Ocak 2020. 
  6. ^ "FLN et RND : La fin des «partis du pouvoir»". El Watan (Fransızca). 15 Aralık 2019. 16 Aralık 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Aralık 2019. 
Siyasi görevi
Önce gelen
Binali Henni
Cezayir Yerel Topluluklardan Sorumlu Bakan Temsilcisi
2000–2001
Sonra gelen
Ahmed Nui
Önce gelen
Abdelüziz Rahabi
Cezayir İletişim ve Kültür Bakanı
1999–2000
Sonra gelen
Mahiddin Amimur
Önce gelen
Nureddin Kasdali
Cezayir Yerel Topluluklardan Sorumlu Bakan Temsilcisi
2000–2001
Sonra gelen
Dahu Veled Kablia
Önce gelen
Abdullah Bunekraf
Cezayir Konut ve Şehircilik Bakanı
2001–2002
Sonra gelen
Muhammed Nadir Hamimid
Önce gelen
Nureddin Musa
Cezayir Konut, Şehir Planlama ve Şehir Bakanı
2012–2017
Sonra gelen
Yusuf Şerfa
Önce gelen
Bakhti Belaïb
Cezayir Ticaret Bakanı
Geçici

2017
Sonra gelen
Ahmed Saci
Önce gelen
Abdülmelik Sellal
Cezayir Başbakanı
2017
Sonra gelen
Ahmed Uyahya
Önce gelen
Abdülkadir bin Salih
Geçici Devlet Başkanı olarak
Cezayir Cumhurbaşkanı
2019–günümüz
Görevde

Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Nedir? :Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? ile ilgili Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Ne Demektir? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Açıklaması Nedir? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Cevabı Nedir? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Açıklaması? :Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Gerçek mi? :Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? ile ilgili Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Hakkında? :Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? ile ilgili Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? burada bulabilirsiniz. Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Abdulmecid Tebbun nedir?, Abdulmecid Tebbun anlamı nedir?, Abdulmecid Tebbun ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Bozunma ürünü, Beautiful (Mariah Carey şarkısı), Geledi Sultanlığı, Anytime You Need a Friend, Citroën LN, A No No, Panu (şanyu), Bristol, Tennessee, Can Küçüktepepınar, Josip Drmić, Ömer Faruk Coşkun, Ömer Faruk Çoşkun, Cesc Fàbregas, Temel parçacıklar, Ömer Ertuğrul Erbakan, İnstagram, Instagram, İşitsel halüsinasyon, Eleutherodactylus taciturnus, 1939 Erzincan Depremi, Takım sporu, Ömer Erdoğan, Elektrik akımı, Balçova, IC 5096, Bedale, Julian Nagelsmann, Lica Nunweiller, Atilla Ateş, Bob Dylan, Alman Sosyal Birliği (Batı Almanya), Driloleirus, Geçsaran şehristanı, 1860 Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimleri, 1876 Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimleri, Gloria Diaz, Han Hanedanı, Teksasdaki şehirler listesi, Allium cyrilli, Battlefield 3, Christian Lorenz, Taçküre kütle atımı, Ayresome Park, Ömer Döngeloğlu, 1739 İzmir depremi, Beden Eğitimi için Nasyonal Sosyalist Reich Birliği, Gökada halesi, Ekim Devrimi, Nokia 4.2, Meryem Ana, Silvio Orlando, Fang (simyacı), Ömer Cevat Ökmen, 2023 Nijer darbesi, Origami, Ömer Can Göksu, Joe Masteroff, Dennis Schröder, Veda Vakti, Ömer Bedrettin Uşaklı, Trevor Ariza, Öklit uzayı, İsihazm, Serhat Teoman, Antoine Faivre, San Benigno Canavese, Turhan Çömez, 2024 yılında ölenler listesi, 1981 Amsterdam Turnuvası, Jeanette Hain, Android (işletim sistemi), Ömer Çatkıç, Demokratik sosyalist, Ehli Beyt, Zoli Ádok, Arnavutluk tarihi, Ömer, Omer, Shingoose, Sunak, Ömer Süleyman, Bologna Cumhuriyeti, Spirit in the Sky, Kantakuzinos ailesi, Amerikan sineması, Arsenal, Bundesverband Musikindustrie, Ömer Naci Bozkurt, Almila Ada, Elektrikli bisiklet, 58. Altın Saatler Emmy Ödülleri, Suriye muhalefeti, Region 2, Papa V. Hadrianus, Doğançay, Geyve, Ömer Lütfi Paşa, Serket, Devridaim makinesi, Kazaklar, Akpınar, Birecik,
Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?,