Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir?

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Nedir?

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga Nerededir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga Hakkında Bilgi?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga Analizi? Futbolnaya Natsionalnaya Liga ilgili Futbolnaya Natsionalnaya Liga ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Futbolnaya Natsionalnaya Liga ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Anlama Gelir Futbolnaya Natsionalnaya Liga Anlamı Futbolnaya Natsionalnaya Liga Nedir Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Anlam Taşır Futbolnaya Natsionalnaya Liga Neye İşarettir Futbolnaya Natsionalnaya Liga Tabiri Futbolnaya Natsionalnaya Liga Yorumu 

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesi

Lütfen Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Futbolnaya Natsionalnaya Liga İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demek? ,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demektir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demektir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Analizi? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Anlamı Nedir?,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demektir? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Açıklaması Nedir? ,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Cevabı Nedir?,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı?,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Futbolnaya Natsionalnaya Liga

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Oranlamak Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Futbolnaya Natsionalnaya Liga - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Futbolnaya Natsionalnaya Liga

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne demek? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demek? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demektir? ,Futbolnaya Natsionalnaya Liga Analizi? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Anlamı Nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga Ne Demektir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga Açıklaması Nedir? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Cevabı Nedir? , Futbolnaya Natsionalnaya Liga Kelimesinin Anlamı?


Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir?

Futbolnaya Natsionalnaya Liga

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Futbolnaya Natsionalnaya Liga
Futbolnaya Natsionalnaya Liga.png
Ülke  Rusya
Konfederasyon UEFA
Kuruluş 1992
Takım sayısı 18
Üst lig Rossiyskaya Premyer-Liga
Alt lig Professionalnaya Futbolnaya Liga
Son şampiyon Tambov (2018-19)
En başarılı takım Çernomorets
Tümen
Şinnik
Luç-Energiya
Anji (2 kez)
Resmî site 1fnl.ru

Futbolnaya Natsionalnaya Liga (RusçaФутбольная Национальная Лига), Rus profesyonel futbolunda üstünlük derecesi bakımından 2. sırada yer alır. Rusya Profesyonel Futbol Ligi tarafından yönetilir.

Pervensto Futbolnoy Natsionalnoy Ligi 20 takımdan oluşur. Her sezon sonunda en iyi iki takım Rossiyskaya Premyer-Liga'ya yükselir. Son 5 takım ise Professionalnaya Futbolnaya Liga'ya düşer.

Tarihi[değiştir | kaynağı değiştir]

Sovyetler Birliği'nin çöküş yıllarında, eski Çempionat SSSR Po Futbolu ve Sovyet 1. Futbol Ligi'nin tüm takımları kendilerini tek bir lige göre ayarladı fakat Rus futbolunun ikinci döneminin bölgesel kalması gerekecekti. İlk iki sezonda lig 3 bölgeye ayrıldı daha sonra 1994 yılında yeni tablo şu anki halini aldı.

Kazananlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Kazananlar Aynı Zamanda Yükselenler
1992 Jemçujina Soçi (Batı),
KAMAZ Naberejnye Çelny (Merkez),
Luç Energiya (Doğu)
-
1993 Çernomorets Novorossiysk (Batı, yükselemedi),
Lada Tolyatti (Merkez),
Dinamo-Gazovik Tyumen (Doğu)
-
1994 Çernomorets Novorossiysk Rostselmaş Rostov-on-Don
1995 Baltika Kaliningrad Lada Tolyatti, FK Zenit
1996 Dinamo-Gazovik Tyumen Şinnik Yaroslavl, Fakel Voronej
1997 Uralan Elista -
1998 FK Saturn Lokomotiv Nijniy Novgorod
1999 Anji Mahaçkala Fakel Voronej
2000 Sokol Saratov Torpedo-ZIL
2001 Şinnik Yaroslavl Uralan Elista
2002 Rubin Çernomorets Novorossiysk
2003 Amkar Perm Kuban Krasnodar
2004 Terek Groznıy Tom Tomsk
2005 Luç-Energiya Vladivostok Spartak Nalçik
2006 Himki Kuban Krasnodar
2007 Şinnik Yaroslavl Terek Groznıy
2008 FK Rostov Kuban Krasnodar

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Nedir? :Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? ile ilgili Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Ne Demektir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Açıklaması Nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Cevabı Nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Açıklaması? :Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Gerçek mi? :Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? ile ilgili Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Hakkında? :Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? ile ilgili Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? burada bulabilirsiniz. Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Futbolnaya Natsionalnaya Liga nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga anlamı nedir?, Futbolnaya Natsionalnaya Liga ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Pancermenizm, Giuseppe Pellizza da Volpedo, Nişantaşı Anadolu Lisesi, Osman Özköylü, Francesco Hayez, Boris Savović, NGC 4483, Antonio Canova, Graecopithecus, Canaletto, Milwaukee, Çin Komünist Partisi Genel Sekreteri, NGC 177, Yolağzı, Bitlis, Sultan Kabus Ulu Camii, Tilbe Saran, Devran Ayhan, The Descent of Man, Mozart operaları listesi, Houston Dynamo, Kurt Tucholsky, Yunik, Viti Belediyesi, Giovanni Battista Tiepolo, Honi, Artemisia Gentileschi, Nishi, Osaka, Koyunabdal, 27 Mayıs Darbesi, Thevetia, Milodón Mağarası Doğa Anıtı, İki tekerlekten çekiş, TGRT, Küba Komunist Partisi, Küba Komünist Partisi, Solo Türk, Zija Dizdarević, Caravaggio, Paulinho (2000 doğumlu futbolcu), Uffizi, Çiftlik hayvanları, Selami Tekkazancı, Çocukluk sosyolojisi, Venüsün Doğuşu (Botticelli), UEFA Avrupa Ligi, El Greco, Venedik Karnavalı, Tania Çanaklidu, Tanguy Nianzou, Milano metrosu, Çok satanlar, Taştepe, Kınık, Taiko, Maniyerizm, Éva Risztov, Khamis Mushait, Salt Lake City, Vigilantizm, Rising Sun, Piazza dei Miracoli, teoremler listesi, Pierre Mazeaud, James LaBrie, Orta Çağ sanatı, Neoklasik mimari, Ölüm yasağı, Rudsar, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Çubukspor 1959, Popülasyon genetiği, Nükleer bağlanma enerjisi, Mikel Agu, Tozo, Yakut sığırı, Freddie Mercury, Özel eğitim, Kinetik enerji, Masataka Sakamoto, Andrea del Verrocchio, C Sharp sözdizimi, Margaret Mead, Lionel Royer, Cankurtaran Tren İstasyonu, Edimbilim, Donatello, Grafik hesap makinesi, Beş İmparator Yılı, Orak, Gotik sanat, Ferhunde Özbay, Diadora, Lorenzo Ghiberti, Carla Barbarino, Andican, 2007 FA Cup Finali, Dünya Kültür Mirası, Aghora, Musanın Hükmü, Ali İzzet Özkan, 31 Mart Vakası,
Türbanlı Nedir?, Öksüzdoyuran Nedir?, Mahsusa Nedir?, Kafası Kıyak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilimli İsminin Anlamı Nedir?, Göçücü Nedir?, Kıtı Kıtına İsminin Anlamı Nedir?, Amerikan Samoası bayrağı Anlamı Nedir, Amerikan Samoası bayrağı Nasıl Oluştu, Amerikan Samoası bayrağı Tarihi, Amerikan Samoası bayrağı Renkleri, Amerikan Samoası bayrağı Tasarımı, Çok Partili İsminin Anlamı Nedir?, Ara Sarafyan Kimdir?, Asude İsminin Anlamı Nedir?, Alp Kırşan Kimdir?, Akdağ Saydut Kimdir?, Tövbesiz İsminin Anlamı Nedir?, Sabunsuz İsminin Anlamı Nedir?, Oryantal İsminin Anlamı Nedir?, Lüleli İsminin Anlamı Nedir?, Kafası İyi İsminin Anlamı Nedir?, Gerili İsminin Anlamı Nedir?, Çözümsüz Nedir?, Astropikal İsminin Anlamı Nedir?, Ara Malikian Kimdir?, Kıt İsminin Anlamı Nedir?, Alp Gürkan Kimdir?, Çok Ortaklı İsminin Anlamı Nedir?, Astronomik İsminin Anlamı Nedir?, Ara Haçatryan Kimdir?, Tövbeli İsminin Anlamı Nedir?, Sabunluk İsminin Anlamı Nedir?, Oruçsuz İsminin Anlamı Nedir?, Lüle Lüle İsminin Anlamı Nedir?, Tüplü Nedir?, Öksürüklü Tıksırıklı Nedir?, Kafası Dumanlı İsminin Anlamı Nedir?, Gerileyici İsminin Anlamı Nedir?, Kışlık İsminin Anlamı Nedir?, Alp Ersönmez Kimdir?, Çok Katlı İsminin Anlamı Nedir?, Astrolojik İsminin Anlamı Nedir?, Aquivaldo Mosquera Kimdir?, Öksürüklü Nedir?, Kafası Çatlak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilek İsminin Anlamı Nedir?, Göçeri Nedir?, Tövbekâr İsminin Anlamı Nedir?, Çözümlemeli Nedir?, Sabunlu İsminin Anlamı Nedir?, Oruçlu İsminin Anlamı Nedir?, Lüksemburglu İsminin Anlamı Nedir?, Alp Eden Kimdir?, Astragan İsminin Anlamı Nedir?, Kışkırtıcı İsminin Anlamı Nedir?, Javier Aquino Kimdir?, Çok Hücreli İsminin Anlamı Nedir?, Astözel İsminin Anlamı Nedir?, Tümleyici Nedir?, Öksürtücü Nedir?, Mahsuldar Nedir?, Kafası Bulutlu İsminin Anlamı Nedir?, Gerici İsminin Anlamı Nedir?, Göçer Konar Nedir?, Alberto Aquilani Kimdir?, Alp Çoker Kimdir?, Törpülü İsminin Anlamı Nedir?, Sabunculuk İsminin Anlamı Nedir?, Ortopedik İsminin Anlamı Nedir?, Lüks İsminin Anlamı Nedir?, Kısmi İsminin Anlamı Nedir?, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Anlamı Nedir, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Nasıl Oluştu, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tarihi, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Renkleri, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tasarımı, Almanya bayrağı Anlamı Nedir, Almanya bayrağı Nasıl Oluştu, Almanya bayrağı Tarihi, Almanya bayrağı Renkleri, Almanya bayrağı Tasarımı, Åland bayrağı Anlamı Nedir, Åland bayrağı Nasıl Oluştu, Åland bayrağı Tarihi, Åland bayrağı Renkleri, Åland bayrağı Tasarımı, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Anlamı Nedir, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Nasıl Oluştu, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tarihi, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Renkleri, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tasarımı, Afganistan bayrağı Anlamı Nedir, Afganistan bayrağı Nasıl Oluştu, Afganistan bayrağı Tarihi, Afganistan bayrağı Renkleri, Afganistan bayrağı Tasarımı, Abhazya bayrağı Anlamı Nedir, Abhazya bayrağı Nasıl Oluştu, Abhazya bayrağı Tarihi, Abhazya bayrağı Renkleri, Abhazya bayrağı Tasarımı, Çok Fazlı İsminin Anlamı Nedir?, Astımlı İsminin Anlamı Nedir?, Aqeela Asifi Kimdir?, Alp Bayramoğlu Kimdir?, Kafası Boş İsminin Anlamı Nedir?, Geri Zekâlı İsminin Anlamı Nedir?, Çört Nedir?, Kısmık İsminin Anlamı Nedir?, Astarlı İsminin Anlamı Nedir?, Töretanımaz İsminin Anlamı Nedir?, Sabote İsminin Anlamı Nedir?, Ortodoks İsminin Anlamı Nedir?, Lübnanlı İsminin Anlamı Nedir?, April Tobie Kimdir?, Çok Eşli İsminin Anlamı Nedir?, Alopua Petoa Kimdir?, Tümler Nedir?, Ökçesiz Nedir?, Mahruz Nedir?, Kafalı İsminin Anlamı Nedir?, Geri Kalmış İsminin Anlamı Nedir?, Çöreklik Nedir?, April Glaspie Kimdir?, Kısmetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Zekeriya Akçam Kimdir?, Töresel İsminin Anlamı Nedir?,