Toni-Ann Singh Kimdir?

Toni-Ann Singh Kimdir?

Toni-Ann Singh Kimdir?
Toni-Ann Singh

Toni-Ann Singh
Toni-Ann
Doğum Tarihi 1996 (24 yaşında)
Jamaika
Meslek Manken, Model, Yarışmacı
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar
İkamet Florida
Kilo 56 kg
Göz rengi Kahverengi
Eğitim Lisans Mezunu
Popülarite #1755 (9766 kişiden)

Dünyanın en güzeli kadınının seçildiği Miss World 2019 bu yıl Londra’da düzenlendi.​Yarışmada ‘dünyanın en güzeli’ Jamaika’nın adayı 23 yaşındaki Toni-Ann Singh oldu. Yarışmacı para ödülünün sahibi olurken aynı zamanda dünyayı gezecek ve organizasyon kapsamında sosyal sorumluluk projelerinde yer alacak.

Yarışmada ikincilik Fransa’nın, üçüncülük ise Hindistan’ın Yarışmada Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu dereceye giremedi.

Toni-Ann Singh, 1996 yılında Jamaika, Morant, St Thomas, Jamaika’da doğdu. Dokuz yaşındayken ebeveynleri Jahrine ve Bradshaw ile birlikte ABD’ye göç etti ve o zamandan beri Florida’da yaşıyor. Annesi Jahrine Bailey-Singh (Afrika-Karayip kökenli)  babası Jamaika’dan Bradshaw Singh (Hint-Karayip kökenli). Eğitim için Toni-Ann, Florida Eyalet Üniversitesi’ne gitti. Şarkı söylemeyi çok seviyor.

 

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Patrizia Bonetti Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Patrizia Bonetti Patrizia Bonetti Patrizia Doğum Tarihi 30 Eylül 1995 (24 yaşında)Küba, Havana Burç Terazi Meslek Manken, Model, TV ünlüsü Cinsiyet Kadın İlişki Durumu İlişkisi var (Önder Bekensir ile) İkamet […]
Patrizia Bonetti Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar