Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir?

Kiko Nedir?

Kiko Nedir?, Kiko Nerededir?, Kiko Hakkında Bilgi?, Kiko Analizi? Kiko ilgili Kiko ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Kiko ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Kiko Ne Anlama Gelir Kiko Anlamı Kiko Nedir Kiko Ne Anlam Taşır Kiko Neye İşarettir Kiko Tabiri Kiko Yorumu 

Kiko Kelimesi

Lütfen Kiko Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Kiko İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Kiko Kelimesinin Anlamı? Kiko Ne Demek? ,Kiko Ne Demektir? Kiko Ne Demektir? Kiko Analizi? , Kiko Anlamı Nedir?,Kiko Ne Demektir? , Kiko Açıklaması Nedir? ,Kiko Cevabı Nedir?,Kiko Kelimesinin Anlamı?,Kiko Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Kiko Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Kiko Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Kiko Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Kiko Kelimesinin Anlamı Nedir? Kiko Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Kiko Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Kiko Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Kiko - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Kiko

Kiko Nedir? Kiko Ne demek? , Kiko Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Kiko Kelimesinin Anlamı? Kiko Ne Demek? Kiko Ne Demektir? ,Kiko Analizi? Kiko Anlamı Nedir? Kiko Ne Demektir?, Kiko Açıklaması Nedir? , Kiko Cevabı Nedir? , Kiko Kelimesinin Anlamı?


Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir?

Kiko

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Kiko
Kişisel bilgileri
Tam adı Francisco Miguel Narváez Machón
Doğum tarihi 26 Nisan 1972 (51 yaşında)
Doğum yeri Jerez de la Frontera, İspanya
Boyu 1,89 m (6 ft 2+12 in)
Mevkisi Forvet
Altyapı kariyeri
Pueblo Nuevo
1985–1990 Cádiz
Profesyonel kariyeri*
Yıllar Takım Maç (Gol)
1990–1991 Cádiz B
1991–1993 Cádiz 78 (12)
1993–2001 Atlético Madrid 225 (48)
2002 Extremadura 11 (1)
Toplam 314 (61)
Millî takım kariyeri
1991  İspanya U-19 1 (0)
1992–1994  İspanya U-21 5 (2)
1991–1992  İspanya U-23 12 (7)
1992–1998  İspanya 26 (4)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.


Francisco Miguel Narváez Machón ya da kısaca Kiko (d. 26 Nisan 1972, Jerez de la Frontera, Cadiz, İspanya), forvet pozisyonunda görev yapmış İspanyol millî futbolcudur. 1990'lı yıllarda Atlético Madrid, İspanya ve Avrupa'nın en iyi golcülerinden biriydi. Gol attıktan sonra yaptığı ok fırlatma (okçu) gösterisiyle hatırlanır.

Futbol kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kulüp takımları kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Profesyonel kariyerine 1990 yılında Cádiz B kulübünde başlayan ve ertesi sezon Cádiz'de başlayan Kiko, La Liga'daki ilk maçına 14 Nisan 1991'de Athletic Bilbao karşısında çıktı. La Liga'daki ilk golünü 9 Haziran 1991'de Real Zaragoza'ya attı. Maçın 65. dakikasında oyuna giren Kiko, 83. dakikada penaltıyı gole çevirdi ve takımının deplasmanda 2-1 kazanmasını sağladı.

2 sezon sonra takım arkadaşı Jose Maria Quevedo ile birlikte Atletico Madrid'e gitti. 1995-1996 sezonunda Atletico Madrid'in hem La Liga hem de Kral Kupası'nda şampiyon olmasında büyük pay sahibi oldu.

2000 yılında Atletico Madrid, küme düştüğünde takımdan ayrılmadı. 2 sezon ikinci ligde mücadele etti. 2002 başında transfer olduğu Extremadura'da 11 maç forma giyip futbolu bıraktı.

Millî takım kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk A millî maçını 16 Aralık 1992'de, Letonya'ya karşı 1994 FIFA Dünya Kupası grup eleme maçında oynadı. Millî takım forması ile 1996 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 1998 FIFA Dünya Kupası'nda mücadele etti. 1998 Dünya Kupası'nda İspanya'nın Bulgaristan'ı 6-1 yendiği maçta 2 gol attı. Toplamda A millî forma ile 26 maç oynayıp 5 gol attı.

Kiko, 1992 Barcelona Olimpiyatlarında da İspanya millî takım formasını giydi. Olimpiyatda attığı 6 gol ile İspanya adına en golcü, genelde ise en golcü 2. futbolculardan biri oldu. Final maçında Polonya'ya son dakikada attığı gol ile İspanya'nın 3-2 kazanmasını sağladı ve olimpiyat altın madalyası aldı.

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Nedir? :Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? ile ilgili Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Ne Demektir? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Açıklaması Nedir? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Cevabı Nedir? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Açıklaması? :Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Gerçek mi? :Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? ile ilgili Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Hakkında? :Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? ile ilgili Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? burada bulabilirsiniz. Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Kiko nedir?, Kiko anlamı nedir?, Kiko ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Futurama, Paluze, NGC 7541, MÖ 625, Litvanya devlet başkanları listesi, Daugavpils, Nalchik, Jan Krzysztof Bielecki, Jeff Schlupp, Gürcistan Savunma Kuvvetleri, Peter Falk, Mast hücreleri, Srilanka, Sanatsal mecralar listesi, Usain Bolt, Muhsin Batur, BMW E9, Metre bölü saniye, Menzelet Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Waiomys, Zeeman olayı, Estron, Žan Tabak, Higroskopik, United States, Balyoz darbe planı iddiası, Marcus Miller, İnsansız uzay araçlarının programlarına göre listesi, İntegral tablosu, Cal Pal, Koçören, Çüngüş, Yemenin En İyi Uluslararası Film Akademi Ödülü başvuruları, FileVault, 2011 Türkiye genel seçimleri için yapılan anketler, Hollanda belediyeleri listesi, Çokkatlı integral, 7. Altın Portakal Film Festivali, 1924, Lygodactylus, Belize Set Resifi, 1776, Tavra, Sırıkla atlama, 50. Yıl Parkı, 1976 Olimpiyat Oyunları, VisiCalc, Erich Kästner, Rivarolo Canavese, 1481, 75. Yıl, Yunusemre, Isola del Giglio, Alex Zanardi, Gemide, MÖ 160, Hello from Mars, Heinkel He 176, Doğu Karadeniz, I. István, Mesafe, Objection (Tango), Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi, Halil Rıfat Paşa, Halil Rifat Paşa, Sam Hinds, Galatasaray Üniversitesi, Mustafa Kul, Çamlıca, Kızıltepe, Yavuz Kruvazörü, Inessa Armand, Nymphaea alba, NGC 454, Çar Samuel Kalesi, Varlık birliği, Sinapomorfi, NGC 993, Survivor All Star, Sivil zamanı, Hugo Meisl, Balkan Yarımadası, Joaquín Navarro Jiménez, Cemmu, Komut seviyesi paralellik, Kültepe I, 1030, Irakta spor, 69. BAFTA Ödülleri, Üsküdar Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi, Liberalist, OFİ, Kızıl Deniz, 1410, Wiener Musikverein, Tire, İzmir, 1684, 1944, Oh My God, Hıdırnalı, Sivas, Yozgat Saat Kulesi, Garzan, Melo,
Bol İsminin Anlamı Nedir?, Sophie Aldred Kimdir?, Vefalı İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatsiz İsminin Anlamı Nedir?, Mevrut İsminin Anlamı Nedir?, Soğansı Nedir?, Mökkem Nedir?, Herbivor İsminin Anlamı Nedir?, Donlu İsminin Anlamı Nedir?, Donlu Nedir?, Niler Albayrak Kimdir?, Boklu İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Enes Süzen Kimdir?, Atilla Ateş Kimdir?, Möblesiz Nedir?, Bok İsminin Anlamı Nedir?, Her Bir İsminin Anlamı Nedir?, Don Yağı İsminin Anlamı Nedir?, Vefakâr İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatli İsminin Anlamı Nedir?, Mevkut İsminin Anlamı Nedir?, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Boğunuk İsminin Anlamı Nedir?, Resül Kaplan Kimdir?, Soğanımsı Nedir?, Mozambikli Nedir?, Hepçil İsminin Anlamı Nedir?, Dominikli İsminin Anlamı Nedir?, Dominikli Nedir?, Aldo Polo Kimdir?, Atilla Atalay Kimdir?, Veciz İsminin Anlamı Nedir?, Sığ İsminin Anlamı Nedir?, Mevdu İsminin Anlamı Nedir?, Boğumlu İsminin Anlamı Nedir?, Nilay Barkın Kimdir?, Atilla Andaç Yapıcıer Kimdir?, Yanaklı Nedir?, Sofralık Nedir?, Motorsuz Nedir?, Hepatolojik İsminin Anlamı Nedir?, Dominant İsminin Anlamı Nedir?, Higroskopik Nedir?, Boğum Boğum İsminin Anlamı Nedir?, Muhammet Bahadır Ayas Kimdir?, Aldo Leão Ramírez Kimdir?, Vebalı İsminin Anlamı Nedir?, Yonca Mete Soy Kimdir? Yonca Mete Soy Nereli Yonca Mete Soy Kaç Yaşında?, Sıfır İsminin Anlamı Nedir?, Mevcut İsminin Anlamı Nedir?, Mehmet Ali Doğu Kimdir?, Atilla Alpar Kimdir?, Boğuk Boğuk İsminin Anlamı Nedir?, Sofiyane Nedir?, Hennez İsminin Anlamı Nedir?, Domestik İsminin Anlamı Nedir?, Higrometrik Nedir?, Aldo Duscher Kimdir?, Boğuk İsminin Anlamı Nedir?, Vazifeşinas İsminin Anlamı Nedir?, Sıçrayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Bilgehan Tuba Tiryaki Kimdir?, Hendesi İsminin Anlamı Nedir?, Dolusu İsminin Anlamı Nedir?, Higrofil Nedir?, Dolusu Nedir?, Boğucu İsminin Anlamı Nedir?, İsmet Güneşhan Kimdir?, Aldo Corzo Kimdir?, Vazifeperver İsminin Anlamı Nedir?, Sıcakkanlı İsminin Anlamı Nedir?, Mevâlî İsminin Anlamı Nedir?, Kenya bayrağı Anlamı Nedir, Kenya bayrağı Nasıl Oluştu, Kenya bayrağı Tarihi, Kenya bayrağı Renkleri, Kenya bayrağı Tasarımı, Boğmaklı İsminin Anlamı Nedir?, Yamyaş Nedir?, Sofistik Nedir?, Leman Sivri Kimdir?, Motifsiz Nedir?, Birgül Yıldız Günay Kimdir?, Hemzemin İsminin Anlamı Nedir?, Dolu İsminin Anlamı Nedir?, Hidrosiyanik Nedir?, Atila Sertel Kimdir?, Boğazsız İsminin Anlamı Nedir?, Aldo Canti Kimdir?, Vazifeli İsminin Anlamı Nedir?, Sıcak İsminin Anlamı Nedir?, Sobalık Nedir?, Motifli Nedir?, Metruke İsminin Anlamı Nedir?, Hemoroitli İsminin Anlamı Nedir?, Dolmuş İsminin Anlamı Nedir?, Hidrosefal Nedir?, Aylin Doğan Kimdir?, Boğazsak İsminin Anlamı Nedir?, Atila Kaya Kimdir?, Abdulkadir Baydur Kimdir?, Yamuk Yumuk Nedir?, Aldo Bobadilla Kimdir?, Motamot Nedir?,