Tam çözünürlük((4.176 × 2.429 piksel, dosya boyutu: 7,71 MB, MIME tipi: image/jpeg))


Özet

Açıklama
Français : Mosaïque de la Déisis (XIIIe s.) à Sainte-Sophie (Istanbul, Turquie)
English: Deesis mosaic (13th-century) in Hagia Sophia (Istanbul, Turkey)
Tarih
Kaynak Yükleyenin kendi çalışması
Yazar Photograph: Myrabella
Atıf
(required by the license)
Photo: Myrabella / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0
Photo: Myrabella / Wikimedia Commons
Kamera pozisyonu41° 00′ 29,92″ K, 28° 58′ 47,24″ D Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMapinfo
Applications-graphics.svg Bu rötuşlanmış bir resim olup, resmin özgün hâli üzerinde oynama yapılarak elde edilmiştir. Yapılan değişiklikler: perspective correction.

Quality images logo.svg
Bu resim, kaliteli resim kılavuzundaki şartlarlar göz önüne alınarak topluluk tarafından kaliteli resim seçilmiştir.

Bahasa Indonesia  Bahasa Melayu  català  čeština  Cymraeg  Deutsch  eesti  English  español  Esperanto  euskara  français  galego  hrvatski  italiano  Jawa  kurdî  Lëtzebuergesch  lietuvių  magyar  Nederlands  polski  português  português do Brasil  română  rumantsch  Schweizer Hochdeutsch  shqip  sicilianu  slovenčina  slovenščina  svenska  suomi  Tagalog  Tiếng Việt  Türkçe  vèneto  Zazaki  Ελληνικά  беларуская  беларуская (тарашкевіца)‎  български  македонски  русский  српски / srpski  українська  ქართული  հայերեն  मराठी  हिन्दी  বাংলা  தமிழ்  తెలుగు  മലയാളം  ไทย  한국어  日本語  中文  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  جازايرية  فارسی 

VI seal

Bu görüntü değerli görüntü kriterleri kapsamında değerlendirilmiştir ve Commons'da kapsamında çok değerli görüntü olarak kabul edilir: Deesis mosaic (Hagia Sophia). Görüntünün kendi adaylığını buradan görebilirsiniz: Commons:Valued image candidates/Deesis mosaic Hagia Sophia.jpg.

Lisanslama

This is a faithful photographic reproduction of an original two-dimensional work of art. The work of art itself is in the public domain for the following reason:

Public domain

Bu çalışma ABD'de veya yazarın yaşamının sona ermiş olmasından 100 veya daha fazla süre geçtiğinde bu duruma uygun telif yasaları olan tüm ülkelerde kamu malıdır.


Bu çalışma 1 Ocak 1926 tarihinden önce yayımlanmıştır (veya ABD Telif Hakkı Ofisinde kayıtlıdır). Bu nedenle eser ABD'de kamu malıdır.

This digital reproduction has been released under the following licenses:

Creative Commons CC-Zero Bu dosya Creative Commons Evrensel Kamu Malı İthafı altındadır.
Bu çalışmayı oluşturan kişi bu senet ile eser hakkında tüm dünya çapında telif hakkı yasaları kapsamında, yasalar tarafından izin verilen ölçülerde ve diğer benzer tüm haklarından feragat etmiş ve kamu malı olarak nitelendirmiştir. Siz bu çalışmayı ve eseri hiç bir izin almadan ticari amaçlar da dahil olmak üzere kopyalayabilir, değiştirebilir ve serbestçe dağıtabilirsiniz.

In many jurisdictions, faithful reproductions of two-dimensional public domain works of art are not copyrightable. The Wikimedia Foundation's position is that these works are not copyrightable in the United States (see Commons:Reuse of PD-Art photographs). In these jurisdictions, this work is actually in the public domain and the requirements of the above license are not compulsory.

Altyazılar

Bu dosyanın temsil ettiği şeyin tek satırlık açıklamasını ekleyin.
The Deësis mosaic in the Hagia Sophia mosque, Istanbul (13th-century)

Bu dosyada gösterilen öğeler

betimlenen

yaratıcı

Vikiveri ögesi olmayan bir değer

nesnedeki rolü: fotoğrafçı
bağlantısı olmayan yazarı: Myrabella
Wikimedia kullanıcı adı: Myrabella

telif hakkı durumu

copyrighted, dedicated to the public domain by copyright holder İngilizce

telif hakkı lisansı

CC0

Commons'ta kalite değerlendirmesi

Wikimedia Commons valued image İngilizce

başlangıç zamanı: 13 Ocak 2013

Wikimedia Commons quality image İngilizce

ile çekildi

Nikon D90 İngilizce

kuruluşu

8 Kasım 2012

bakış açısının koordinatları

41°0'29.92"N, 28°58'47.24"E

dosya kaynağı

yükleyicinin orijinal eseri

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıYorum
güncel03.04, 8 Ocak 201303.04, 8 Ocak 2013 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli4.176 × 2.429 (7,71 MB)Myrabellacontrast and vibrance adjustment
02.15, 8 Ocak 201302.15, 8 Ocak 2013 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli4.176 × 2.429 (7,3 MB)Myrabella== {{int:filedesc}} == {{Information |Description= {{fr|1=Mosaïque de la Déisis (XIIIe s.) à Sainte-Sophie (Istanbul, Turquie)}} {{en|1=Deesis mosaic (13th-century) in [[:en:Hagia...

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Aşağıdaki diğer vikiler bu dosyayı kullanır:

Bu dosyanın daha fazla küresel kullanımını görüntüle.

Meta veri