Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir?

Spandau Ballet Nedir?

Spandau Ballet Nedir?, Spandau Ballet Nerededir?, Spandau Ballet Hakkında Bilgi?, Spandau Ballet Analizi? Spandau Ballet ilgili Spandau Ballet ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Spandau Ballet ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Spandau Ballet Ne Anlama Gelir Spandau Ballet Anlamı Spandau Ballet Nedir Spandau Ballet Ne Anlam Taşır Spandau Ballet Neye İşarettir Spandau Ballet Tabiri Spandau Ballet Yorumu 

Spandau Ballet Kelimesi

Lütfen Spandau Ballet Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Spandau Ballet İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı? Spandau Ballet Ne Demek? ,Spandau Ballet Ne Demektir? Spandau Ballet Ne Demektir? Spandau Ballet Analizi? , Spandau Ballet Anlamı Nedir?,Spandau Ballet Ne Demektir? , Spandau Ballet Açıklaması Nedir? ,Spandau Ballet Cevabı Nedir?,Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı?,Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Spandau Ballet Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Nedir? Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Spandau Ballet Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Spandau Ballet - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Spandau Ballet

Spandau Ballet Nedir? Spandau Ballet Ne demek? , Spandau Ballet Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı? Spandau Ballet Ne Demek? Spandau Ballet Ne Demektir? ,Spandau Ballet Analizi? Spandau Ballet Anlamı Nedir? Spandau Ballet Ne Demektir?, Spandau Ballet Açıklaması Nedir? , Spandau Ballet Cevabı Nedir? , Spandau Ballet Kelimesinin Anlamı?


Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir?

Spandau Ballet

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Spandau Ballet (/ ˈ s p æ n d aʊ ˈ b æ l eɪ / ), 1979'da Londra, Islington'da kurulmuş bir İngiliz new wave grubuydu. Başkentin post-punk yer altı dans sahnesinden esinlenerek, başlangıçta ortaya çıktılar. 1980'lerde Blitz Kids'in ev grubu olarak, bu yeni kulüp kültürünün izleyicileri için "Avrupa Dans Müziği" ni "The Applause" olarak çalıyor.[1][2][3] İngiliz popunun Yeni Romantik döneminin en başarılı gruplarından biri haline geldiler ve grubun bir parçası oldular. 1980'lerde Billboard Top 40'ın İkinci İngiliz İstilası, 25 milyon albüm sattı ve dünya çapında 23 hit single'a sahip oldu.[4][5][6] Grubun, üç en iyi hit derlemesi ve yeniden kaydedilmiş materyallerden oluşan bir albüm de dahil olmak üzere, Birleşik Krallık'ta sekiz en iyi 10 albümü var. Müzikal etkileri punk rock ve soul müzikten Amerikalı şarkıcılar Frank Sinatra ve Tony Bennett'e kadar uzanıyordu.[7]

Grubun klasik kadrosunda gitarda, sentezleyicide ve arka vokalde Gary Kemp, basta kardeşi Martin Kemp, vokalist Tony Hadley, saksafoncu Steve Norman ve davulcu John Keeble yer aldı. Gary Kemp aynı zamanda grubun söz yazarıydı. İlk single'ları "To Cut a Long Story Short" 1980'de Birleşik Krallık'ta 5. sıraya ulaştı ve Birleşik Krallık'taki ilk 10 single'ından ilki oldu. Grup, 1983 yılında True albümüyle popülaritesini zirveye çıkardı ve başlık şarkısı Birleşik Krallık'ta 1 numaraya ve ABD'de ilk 5'e ulaştı. 2011 yılında, dört milyon kez çalınarak ABD tarihinde en çok çalınan şarkılardan biri olarak BMI ödülü aldı.[8] 1984'te, teknik mükemmellik için bir Brit Ödülü aldılar ve Bob Geldof'un orijinal Band Aid dizisine katılması için başvurduğu ilk oyuncu oldular.[9] 1985'te Wembley Stadyumu'ndaki Live Aid yardım konserinde sahne aldılar.

1990'da grup, 19 yıllık bir aradan önceki son canlı şovunu yaptı. 1999'da Hadley, Norman ve Keeble, Yüksek Mahkemede Gary Kemp ve onun Reformation Publishing Company aleyhine grubun şarkı yazarlığı telif ücretlerinden pay almak için başarısız bir dava açtı.[10] Spandau Ballet, 2009'da kapalı gişe "en büyük hit" dünya turu olan The Reformation Tour için reform yaptı. 2014'te arşivde yer alan uzun metrajlı belgesel biyografileri Soul Boys of the Western World[11] dünya prömiyerini Austin, Teksas'taki SXSW Film Festivali'nde yaptı. Resmi olarak Roma, Ghent (Belçika) ve NYC Doc film festivallerinde gösterildi ve Avrupa prömiyerini Londra'daki Royal Albert Hall'da aldı.

2017'de Hadley, Spandau Ballet'ten ayrıldı.[12] Bir yıl sonra, şarkıcı ve aktör Ross William Wild, bir dizi Avrupa canlı randevusu ve Eventim'in Hammersmith Apollo'sunda tek seferlik bir gösteri için yeni solisti oldu.[13][14] Mayıs 2019'da Wild, "grubum Mercutio ile kendi müziğimi sürdürmek için" gruptan ayrıldığını tweetledi,[15] Spandau basçısı Martin Kemp, Spandau'nun orijinal şarkıcı Hadley olmadan turneye çıkma planı olmadığını doğruladı.[16]

 1. ^ McCormick, Neil (18 Mart 2015). "Spandau Ballet, O2 Arena, review: 'celebratory'"Ücretli abonelik gerekli. Daily Telegraph (İngilizce). ISSN 0307-1235. 12 Ocak 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 2. ^ Johnson, David (3 Ekim 2009). "Spandau Ballet, The Blitz Kids and the birth of the New Romantics". The Observer (İngilizce). ISSN 0029-7712. 6 Mayıs 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 3. ^ Simper, Paul (2017). Pop Stars In My Pantry. 6th Floor Mutual House 70 conduit Street London W1S 2GF: Unbound. ss. 15. ISBN 978-1-78352-388-7. 
 4. ^ "Spandau Ballet Finds Redemption and Reformation After Years Apart". PopMatters (İngilizce). 5 Haziran 2015. 30 Eylül 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 5. ^ Singh, Anita (26 Mart 2009). "Spandau Ballet interview"Ücretli abonelik gerekli. Daily Telegraph (İngilizce). ISSN 0307-1235. 12 Ocak 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 6. ^ Menefee, Lynne (2 Mayıs 2015). "Concert Review: Spandau Ballet at 9:30 Club in Washington, D.C." Maryland Theatre Guide (İngilizce). 6 Mayıs 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 26 Mart 2019. 
 7. ^ Macnab, Geoffrey (30 Eylül 2014). "Spandau Ballet's Soul Boys Of The Western World, film review: Band remember roots". The Independent. 18 Mart 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 28 Ekim 2018. 
 8. ^ "Spandau Ballet's True wins award". BBC News (İngilizce). 28 Şubat 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 26 Mart 2019. 
 9. ^ Kemp, Gary (2009). I Know This Much From Soho to Spandau. 77-85 Fulham Palace Road London W6 8JB: Fourth Estate. ss. 211-213. ISBN 978-0-00-732330-2. 
 10. ^ "Spandau court bid fails". BBC News. 30 Nisan 1999. 2 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 11. ^ "Spandau Ballet Add Second O2 Arena Date". Smooth (İngilizce). 25 Mart 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Mart 2019. 
 12. ^ @ (3 Temmuz 2017). "A statement from Tony Hadley :- I am..." (X gönderisi) – X vasıtasıyla. ; Eksik ya da boş |kullanıcı= (yardım); Eksik ya da boş |numara= (yardım)
 13. ^ "Band Return With Ross William Wild" 2 Nisan 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.. spandauballet.com press release, 7 June 2018.
 14. ^ "Dad band Spandau preen with pride for Ross their newly adopted son". Shapersofthe80s. 7 Haziran 2018. 2 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 26 Mart 2019. 
 15. ^ @ (23 Mayıs 2019). "I have formally quit the band @SpandauBallet..." (X gönderisi) – X vasıtasıyla. ; Eksik ya da boş |kullanıcı= (yardım); Eksik ya da boş |numara= (yardım)
 16. ^ Kemp, Martin (23 Mayıs 2019). "Martin Kemp talking to Phillip Schofield and Holly Willoughby". ITV’s This Morning. 23 Mayıs 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Haziran 2019. 

Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Nedir? :Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? ile ilgili Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Ne Demektir? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Açıklaması Nedir? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Cevabı Nedir? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Açıklaması? :Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Gerçek mi? :Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? ile ilgili Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Hakkında? :Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? ile ilgili Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? burada bulabilirsiniz. Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Spandau Ballet nedir?, Spandau Ballet anlamı nedir?, Spandau Ballet ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
2023 Avrupa Erkekler Voleybol Ligi, Vatan Computer, 2022 Avrupa Erkekler Voleybol Ligi, Zafer Algöz, 2009 Avrupa Kadınlar Voleybol Ligi, Spermophilus fulvus, Samsung Galaxy M21, Dünya teknolojisi (Yıldız Geçidi), Yapay radyoizotop, Papatyam bölümleri listesi, Işıklar, Midyat, Mehmetcan Mincinozlu, 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Ligi, 1907 FA Cup Finali, Sürtünme düğümleri, Maçin Muharebesi, Măcin Muharebesi, Leicester Forest West, St Day, Vietnam kadın millî voleybol takımı, Cariño, Yemenli Hasan Paşa, Eranthis, Radikal Gazetesi, Londra Sinema Eleştirmenleri Birliği, Biljana Plavšić, 2023 FIVB Erkekler Voleybol Challenger Kupası, 2024 FIVB Erkekler Voleybol Challenger Kupası, Kollajen, 2022 FIVB Kadınlar Voleybol Challenger Kupası, 2024 FIVB Kadınlar Voleybol Challenger Kupası, 2023 FIVB Kadınlar Voleybol Challenger Kupası, Knowth, Murom, Pedrinho (1996 doğumlu futbolcu), KKTC Başbakanı, Erdal Kahraman, Burbank, Josh Henderson, Tokyo Metropolitan Hükûmeti, Tokyo Tatsumi Uluslararası Yüzme Merkezi, Fukuşima Azuma Beyzbol Stadyumu, Michel Fokine, Valentín Pimstein, Terry Goodkind, Musashino Forest Sports Plaza, Gülper Özdemir, GSI Helmholtz Ağır İyon Araştırma Merkezi, Mimarlar Derneği 1927, Vine (yazılım), Keylor Navas, Siterosentrik yörünge, Bir Zamanlar Kıbrıs, Roger Y. Tsien, Malay Takımadaları, Keshari Nath Tripathi, 1437, Casus Oyunu, GE Capital, Kemal Film, Ankaralı Turgut, Litvanya pasaportu, GAIS, Gais, FIVB Erkekler Voleybol Milletler Ligi, María Mercedes, Benalmádena, Denis Drăguș, 2018 FIVB Voleybol Kadınlar Uluslar Ligi, 2019 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, Asu Kaya, Kişilik, Gamze Alikaya, Jimmy Dixon, Kalender Çelebi, Dana Rettke, Paola Egonu, Besarabya, 1997 Akdeniz Oyunlarında atıcılık, Hedningarna, Miklós Rózsa, Gunther, NGC 4417, Heinz Kessler, Deniz kuvvetleri, Ebû Fükeyhe, Dejan Kulusevski, Yaten Kou, Arkas (kadın voleybol takımı), Magic Mike, Killik Tren İstasyonu, Danimarka Boğazı, Carpinus betulus, Elçilik satrancı, Lesley Manville, América Televisión, Tayland kadın millî voleybol takımı, AS Varese 1910, Midilli Kruvazörü, FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi,
Ferit Şenyaşar Kimdir?, Aslı Öz Kimdir?, Nilsu İrem Koçyiğit Kimdir?, Neşe Kangüleç Kimdir?, Dilan Kunt Ayan Kimdir?, Orkun Şıktaşlı Kimdir?, Suat Yıldız Kimdir?, Gürhan Özcan Kimdir?, Mehmet Özdağ Kimdir?, Mehmet Koç Kimdir?, Nazan Güneysu Kimdir?, Ayten Kordu Kimdir?, Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi Kimdir?, Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kimdir? Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Nereli Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kaç Yaşında?, Mustafa Yeşilyurt Kimdir?, İsmail Cavga Kimdir?, Hasan Eryılmaz Kimdir?, Mehmet Karaman Kimdir?, Murat Çan Kimdir?, Nurettin Karadeniz Kimdir?, Özer Özçınar Kimdir?, İbrahim Baykan Kimdir?, Menije Nur Özcan Kimdir?, Ali Fethi Gürler Kimdir?, Hanife Sever Kimdir?, Metin Kapıdere Kimdir?, Gündüz Kadir Gençcan Kimdir?, Abdul Özcan Kimdir?, Selçuk Han Kimdir?, Emel Akçil Kimdir?, Azize Çeroğlu Kimdir?, Fatma Biçer Kimdir?, Elif Apohan Kimdir?, Sibel Uzun Kimdir?, Ecevit Keleş Kimdir?, Şeyhmus Göçmez Kimdir?, Şaban Yeğin Kimdir?, Ayça Taşkent Kimdir?, Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kimdir? Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Nereli Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kaç Yaşında?, Tansu Coşkun Kimdir?, Naciye İskender Kimdir?, Muhammet Yıldız Kimdir?, Nurcan Duygu Kimdir?, Erol Tunç Kimdir?, Tahsin Ocaklı Kimdir?, Erol Ertürk Kimdir?, Meltem Işık Kimdir?, Rıza Tekerek Kimdir?, Muazzez Orhan Işık Kimdir?, Mehmet Orhun Döğüşcü Kimdir?, Orhan Özatik Kimdir?, Selma Özel Ası Kimdir?, Ünal Köksal Kimdir?, Sema Vadi Kimdir?, Asu Kaya Kimdir?, İbrahim Çalışkan Kimdir?, Sabri Soner Görgülü Kimdir?, Vildan Doğan Kimdir?, Nilgün Yılmaz Kimdir?, İsmail Afşar Kimdir?, Mehmet Mustafa Yıldız Kimdir?, Cengiz Okur Kimdir?, Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kimdir? Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Nereli Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kaç Yaşında?, Adnan Ayyıldız Kimdir?, Gani Kaplan Kimdir?, Ahmet Toklucuoğlu Kimdir?, Hasan Hüseyin Hadimli Kimdir?, Ahmet Yorkun Kimdir?, Erhan Gökmen Kimdir?, Yıldız Özbek Kimdir?, Ozan Sakarya Kimdir?, Nuri Ünalan Kimdir?, Sabahattin Erdoğan Sarıtaş Kimdir?, Sevgi Özbek Kimdir?, Esra Totan Kimdir?, Tolunay Özçelik Kimdir?, Orhan Gazi Kofoğlu Kimdir?, Eda Doğan Kimdir?, Yaşar Yaman Kimdir?, Osman Bayrak Kimdir?, Süleyman Şenol Kimdir?, Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu Kimdir?, Osman Fedai Kimdir?, Vedat Ünal Kimdir?, Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kimdir? Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Nereli Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kaç Yaşında?, Fatma Gebeş Çimen Kimdir?, Selin Tozoğlu Kimdir?, Güner Karaduman Kimdir?, Mahmut Sürmeli Kimdir?, Menekşe Turen Kimdir?, Süreyya Öneş Derici Kimdir?, Savaş Eminoğlu Kimdir?, Gizem Özcan Kimdir?, Savaş Karaduman Kimdir?, Cumhur Uzun Kimdir?, Aşkın Özön Kimdir?, Emel Zengin Çakır Kimdir?, Neslihan Çelebi Kimdir?, Güzin Aşkın Alparslan Atalı Kimdir?, Güven Kocabıyık Kimdir?,