Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir?

Fransa Millî Kütüphanesi Nedir?

Fransa Millî Kütüphanesi Nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi Nerededir?, Fransa Millî Kütüphanesi Hakkında Bilgi?, Fransa Millî Kütüphanesi Analizi? Fransa Millî Kütüphanesi ilgili Fransa Millî Kütüphanesi ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Fransa Millî Kütüphanesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Fransa Millî Kütüphanesi Ne Anlama Gelir Fransa Millî Kütüphanesi Anlamı Fransa Millî Kütüphanesi Nedir Fransa Millî Kütüphanesi Ne Anlam Taşır Fransa Millî Kütüphanesi Neye İşarettir Fransa Millî Kütüphanesi Tabiri Fransa Millî Kütüphanesi Yorumu 

Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesi

Lütfen Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Fransa Millî Kütüphanesi İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı? Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demek? ,Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demektir? Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demektir? Fransa Millî Kütüphanesi Analizi? , Fransa Millî Kütüphanesi Anlamı Nedir?,Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demektir? , Fransa Millî Kütüphanesi Açıklaması Nedir? ,Fransa Millî Kütüphanesi Cevabı Nedir?,Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı?,Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Fransa Millî Kütüphanesi Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Nedir? Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Fransa Millî Kütüphanesi Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Fransa Millî Kütüphanesi - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Fransa Millî Kütüphanesi

Fransa Millî Kütüphanesi Nedir? Fransa Millî Kütüphanesi Ne demek? , Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı? Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demek? Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demektir? ,Fransa Millî Kütüphanesi Analizi? Fransa Millî Kütüphanesi Anlamı Nedir? Fransa Millî Kütüphanesi Ne Demektir?, Fransa Millî Kütüphanesi Açıklaması Nedir? , Fransa Millî Kütüphanesi Cevabı Nedir? , Fransa Millî Kütüphanesi Kelimesinin Anlamı?


Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir?

Fransa Millî Kütüphanesi

Koordinatlar: 48°50′01″K 2°22′33″D / 48.83361°K 2.37583°D / 48.83361; 2.37583
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Fransa Millî Kütüphanesi
(Bibliothèque nationale de France)
Richelieu tesisi
Harita
ÜlkeFransa
TürUlusal kütüphane
Koleksiyon
Legal depozitEvet
Websitebnf.fr


Sen Nehri'nin sol kıyısı (güney kıyısı) nın panoramik görünümü. Soldan sağa: Passerelle Simone-de-Beauvoir, Bibliothèque nationale de France'nın Tolbiac sitesi, MK2 Bibliothèque sinema salonu, Pont de Bercy görülmektedir (13. arrondissement, Paris, 2007).

Fransa Millî Kütüphanesi (FransızcaBibliothèque nationale de France), Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan ulusal kütüphanedir. Birkaç yüzyıl boyunca yapılan koleksiyonları koruyan ve Fransa'da yayımlanan tüm yayınları toplamaktan sorumlu olan Fransız kurumudur. 1994 yılında şu anki adıyla yeniden teşkil edilen BnF, kamu kurum statüsüne sahiptir. Gallica adlı internet kütüphanesi vardır. Fransa'nın en önemli kütüphane olan BnF, aynı zamanda dünyanın en önemli kütüphanelerinden biridir.

BnF, ana tesisi olan Tolbiac tesisi (site de Tolbiac veya site de François-Mitterrand; Paris 13. bölge'de Tolbiac'ta 11 Quai François Mauriac adresinde bulunan yeni binalardan oluşan tesis), kurumun tarihî tesisi olan Richelieu tesisi (site Richelieu; 2. bölge'de 58 Rue de Richelieu adresinde bulunan eski bina) de dahil olmak üzere toplam yedi tesisten oluşur.

Tesis ve binalar

[değiştir | kaynağı değiştir]

Richelieu tesisi

[değiştir | kaynağı değiştir]
Richelieu tesisi
 • Bourse
 • Quatre-Septembre
 • Bibliothèque François Mitterrand
 • Quai de la Gare

Dijital kütüphane

[değiştir | kaynağı değiştir]

Gallica[1] Fransa Millî Kütüphanesi ve ortaklarının çevrimiçi kullanıcılarına yönelik dijital kütüphanedir. Ekim 1997'de kurulmuştur. Bugün çeşitli türlerde 6 milyondan fazla sayısallaştırılmış materyale sahiptir: kitaplar, dergiler, gazeteler, fotoğraflar, karikatürler, çizimler, baskılar, posterler, haritalar, el yazmaları, antika paralar, notalar, tiyatro kostümleri ve setleri, ses ve video materyalleri. Tüm kütüphane materyalleri ücretsiz olarak mevcuttur.

10 Şubat 2010'da, Henri Murger'in (1913) Bohem Yaşam Sahneleri kitabının dijitalleştirilmiş bir kopyası Gallica'nın milyonuncu belgesi oldu. Şubat 2019'da ise beş milyonuncu belge, Bibliothèque Inguimbertine'de saklanan "Batı Hint Adaları'na Yapılan Başarısız Bir Gezinin Kaydı" adlı el yazmasının bir kopyasıydı.

(1 2020 (2020-January-01) itibarıyla), Gallica yaklaşık olarak çevrimiçi olarak kullanıma sunuldu:

 • 6 milyon belge
 • 690.311 kitap
 • 176.341 harita
 • 144.859 el yazması
 • 1.468.952 görsel
 • 3.968.841 gazete ve dergi
 • 51.055 müzik sayfası
 • 51.170 ses kaydı
 • 510.807 nesne
 • 1.705 video kaydı

Gallica koleksiyonlarının çoğu, kütüphane materyallerinde tam metin aramaya olanak tanıyan optik karakter tanıma (OCR işleme) kullanılarak metin formatına dönüştürülmüştür.

Her belgenin, Fransa Milli Kütüphanesi'nin ARK (Arşiv Kaynak Anahtarı) adı verilen dijital bir tanımlayıcısı vardır ve buna bibliyografik bir açıklama eşlik eder.

Popüler kültür

[değiştir | kaynağı değiştir]
 1. ^ Website link is https://gallica.bnf.fr/accueil/en/content/accueil-en 7 Eylül 2023 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi.

Dış bağlantılar

[değiştir | kaynağı değiştir]

Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Nedir? :Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? ile ilgili Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Ne Demektir? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Açıklaması Nedir? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Cevabı Nedir? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Açıklaması? :Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Gerçek mi? :Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? ile ilgili Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Hakkında? :Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? ile ilgili Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? burada bulabilirsiniz. Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Fransa Millî Kütüphanesi nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi anlamı nedir?, Fransa Millî Kütüphanesi ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Galenus, Gerze Saat Kulesi, Ahmet Kutsi Karadoğan, Yemenli Hasan Paşa, Rescue Me (Madonna şarkısı), Hidromek, Adrián Ramos, Suwon Hyundai Engineering Construction Hillstate, Yohei Kajiyama, Hiyeroglif, Kıdem tazminatı, Hakkı Ülkü, Armutlu, Sındırgı, AZS Olsztyn, Spermophilus fulvus, 56. Bodil Ödülleri, JVK Lokomotiv (Kaliningrad), The Cassandra Crossing, Bianka Buša, Ana Bjelica, Bojana Drča, Brankica Mihajlović, Boechout, Ferdi Sancar, Emrez, Gaziemir, 3 Dünya Ticaret Merkezi, Cengiz Köksal, 1977 Türkiye genel seçimleri, Vecrīga, 2021 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, 2023 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, 2018 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, İtalya Voleybol Kadınlar Süper Kupası, Alex Florea, Jovana Stevanović, 2018 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, 2024 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, 2022 FIVB Voleybol Erkekler Milletler Ligi, Her Yerde Kar Var, Fuat Gürel, 2023 FIVB Voleybol Erkekler Milletler Ligi, Laura Groeseneken, Zorbalık ve intihar, Pattada, Gazal, John Ogilvie, Sultanahmet Meydanı, Convallaria, Bitişik bölge, Bandy, Nefret, Sualtı ragbisi, Miguel Herrera, Golden Globe, Çim topu, Petronius Maximus, Trophée Chopard, Kuzey Amerika futbolu, Najwa Karam, Macadamia tetraphylla, Charlwood, Bushido, Samsung Galaxy Note 5, Pasteur, Aberfeldy, 2022 Avrupa Erkekler Voleybol Ligi, 2022 FIVB Erkekler Voleybol Challenger Kupası, Warner Bros. Television, 2022 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, 2021 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, 2022 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, 2023 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, Olimpiyat bayrağı, Jesús Franco, Kraliyet Prensesi, Otoyol 30, Sarina Koga, 2 Dünya Ticaret Merkezi, Yūki Ishikawa, Izu Veledromu, Jön Türk, Taichung, 25 (sayı), Rurouni Kenshin, 4 Dünya Ticaret Merkezi, Panakeia, 2024 Avrupa Kadınlar Voleybol Ligi, Blake Edwards, Ethelred, Epiklesis, Beğendikler, Bigadiç, Taison, Villa Cortese, 2024 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, Dünya Bankası, 2018 FIVB Erkekler Voleybol Milletler Ligi, 2022 FIVB Erkekler Voleybol Milletler Ligi, 2023 FIVB Erkekler Voleybol Milletler Ligi, Güney Kore bayrağı, 2024 FIVB Erkekler Voleybol Milletler Ligi,
Özler Yılmaz Kimdir?, Ferit Şenyaşar Kimdir?, Aslı Öz Kimdir?, Nilsu İrem Koçyiğit Kimdir?, Neşe Kangüleç Kimdir?, Dilan Kunt Ayan Kimdir?, Orkun Şıktaşlı Kimdir?, Suat Yıldız Kimdir?, Gürhan Özcan Kimdir?, Mehmet Özdağ Kimdir?, Mehmet Koç Kimdir?, Nazan Güneysu Kimdir?, Ayten Kordu Kimdir?, Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi Kimdir?, Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kimdir? Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Nereli Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kaç Yaşında?, Mustafa Yeşilyurt Kimdir?, İsmail Cavga Kimdir?, Hasan Eryılmaz Kimdir?, Mehmet Karaman Kimdir?, Murat Çan Kimdir?, Nurettin Karadeniz Kimdir?, Özer Özçınar Kimdir?, İbrahim Baykan Kimdir?, Menije Nur Özcan Kimdir?, Ali Fethi Gürler Kimdir?, Hanife Sever Kimdir?, Metin Kapıdere Kimdir?, Gündüz Kadir Gençcan Kimdir?, Abdul Özcan Kimdir?, Selçuk Han Kimdir?, Emel Akçil Kimdir?, Azize Çeroğlu Kimdir?, Fatma Biçer Kimdir?, Elif Apohan Kimdir?, Sibel Uzun Kimdir?, Ecevit Keleş Kimdir?, Şeyhmus Göçmez Kimdir?, Şaban Yeğin Kimdir?, Ayça Taşkent Kimdir?, Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kimdir? Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Nereli Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kaç Yaşında?, Tansu Coşkun Kimdir?, Naciye İskender Kimdir?, Muhammet Yıldız Kimdir?, Nurcan Duygu Kimdir?, Erol Tunç Kimdir?, Tahsin Ocaklı Kimdir?, Erol Ertürk Kimdir?, Meltem Işık Kimdir?, Rıza Tekerek Kimdir?, Muazzez Orhan Işık Kimdir?, Mehmet Orhun Döğüşcü Kimdir?, Orhan Özatik Kimdir?, Selma Özel Ası Kimdir?, Ünal Köksal Kimdir?, Sema Vadi Kimdir?, Asu Kaya Kimdir?, İbrahim Çalışkan Kimdir?, Sabri Soner Görgülü Kimdir?, Vildan Doğan Kimdir?, Nilgün Yılmaz Kimdir?, İsmail Afşar Kimdir?, Mehmet Mustafa Yıldız Kimdir?, Cengiz Okur Kimdir?, Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kimdir? Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Nereli Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kaç Yaşında?, Adnan Ayyıldız Kimdir?, Gani Kaplan Kimdir?, Ahmet Toklucuoğlu Kimdir?, Hasan Hüseyin Hadimli Kimdir?, Ahmet Yorkun Kimdir?, Erhan Gökmen Kimdir?, Yıldız Özbek Kimdir?, Ozan Sakarya Kimdir?, Nuri Ünalan Kimdir?, Sabahattin Erdoğan Sarıtaş Kimdir?, Sevgi Özbek Kimdir?, Esra Totan Kimdir?, Tolunay Özçelik Kimdir?, Orhan Gazi Kofoğlu Kimdir?, Eda Doğan Kimdir?, Yaşar Yaman Kimdir?, Osman Bayrak Kimdir?, Süleyman Şenol Kimdir?, Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu Kimdir?, Osman Fedai Kimdir?, Vedat Ünal Kimdir?, Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kimdir? Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Nereli Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kaç Yaşında?, Fatma Gebeş Çimen Kimdir?, Selin Tozoğlu Kimdir?, Güner Karaduman Kimdir?, Mahmut Sürmeli Kimdir?, Menekşe Turen Kimdir?, Süreyya Öneş Derici Kimdir?, Savaş Eminoğlu Kimdir?, Gizem Özcan Kimdir?, Savaş Karaduman Kimdir?, Cumhur Uzun Kimdir?, Aşkın Özön Kimdir?, Emel Zengin Çakır Kimdir?, Neslihan Çelebi Kimdir?, Güzin Aşkın Alparslan Atalı Kimdir?,