Hale Caneroğlu

Hale Caneroğlu

Hale Caneroğlu Kelimesi Bulunamadı. Lütfen Hale Caneroğlu Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.
Hale Caneroğlu
Hale Caneroğlu İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Hale Caneroğlu Kelimesinin Anlamı?
Hale Caneroğlu Ne Demek?
Hale Caneroğlu Ne Demektir?
Hale Caneroğlu Analizi?
Hale Caneroğlu
Hale Caneroğlu Anlamı Nedir?
Hale Caneroğlu Ne Demektir?
Hale Caneroğlu Açıklaması Nedir?
Hale Caneroğlu Cevabı Nedir?
Hale Caneroğlu Kelimesinin Anlamı?
Hale Caneroğlu Kelimesinin Anlamı Nedir?
Hale Caneroğlu Kelimesinin Anlamı Ne demek?
Hale Caneroğlu Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Hale Caneroğlu (d. 18 Aralık 1974, Almanya), Türk oyuncu, şarkıcı, konuşmacı, yazar ve eğitmendir. "Sen Değiş DünyaN Değişsin" kurucusu.

Biyografi

Galatasaray Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü bitirmiştir. Bunu takiben ABD'de tiyatro ve sahne eğitimine devam etmiştir. İlk TV dizisi 2003′de çekilen Kasabanın İncisi'dir. Burada Aslı Öğretmen’i canlandırmıştır. Rus Gelin adlı sinema filminde, ve Doritos reklamlarında da oynamıştır. İstanbul Gelişim Orkestrası’nda solistlik yapmaktadır. 2004 yılında, Avrupa Yakası dizisinde Yaprak İzmirli karakterini canlandırmaya başlamıştır; 2008'de dizinin bitmesinin ardından 2011'de Geniş Aile dizisinde Berrak rolünü canlandırmıştır. 'nin reklam filminde rol almıştır. 2012'de, M.U.C.K. dizisinde tarih öğretmenini canlandırdı. Şu anda kendi adını verdiği, 6 dansçısı bulunan ve Natalie Marrable'nin koreografisini yaptığı 'HALE CANEROĞLU SHOW' u çeşitli şehirlerde sergilemektedir. Abisi Hakan Caneroğlu'da şarkıcılık yapmaktadır.

Albümler

Dizileri

Reklamlar

2003: Kent Olips

Dış bağlantılar