Alois Reinhardt Kimdir?

Alois Reinhardt Kimdir?

Alois Reinhardt Kimdir?

Alois Reinhardt Nereli

Alois Reinhardt Kaç Yaşında? Alois Reinhardt Boyu Kaç Alois Reinhardt Kaç Kilo Alois Reinhardt Doğum Tarihi Alois Reinhardt Ne Demektir? Alois Reinhardt Anlamı Nedir?
Alois Reinhardt Kimdir? , Alois Reinhardt Nereli , Alois Reinhardt Kaç Yaşında? , Alois Reinhardt Boyu Kaç , Alois Reinhardt Kaç Kilo , Alois Reinhardt Doğum Tarihi , Alois Reinhardt Ne Demektir? , Alois Reinhardt Anlamı Nedir?
Kim Kimdir? Biyografiler

Biyografi Paralel Yaşamlar'ın 1727 tarihli üçüncü edisyonu Kim Kimdir? Biyografi Biyografi ya da yaşam öyküsü, bir kişinin yaşamını ayrıntılı bir biçimde açıklayan bir edebiyat türüdür. Kişi kendi hayatını anlatıyorsa buna otobiyografi, şairlerin yaşam hikayesi anlatılıyorsa da buna tezkire denir. Biyografiler eğitim, iş, ilişkiler ve ölüm gibi temel olaylardan daha fazlasını içerir. Bir biyografi, bir konunun yaşam öyküsünü sunar, deneyimle ilgili samimi ayrıntılar da dahil olmak üzere yaşamlarının çeşitli yönlerini vurgular ve öznenin kişiliğinin bir analizini içerir.

Kim Kimdir? Biyografi

Biyografik eserler genellikle kurgusal değildir, ancak kurgu bir kişinin hayatını betimlemek için de kullanılabilir. Kim Kimdir? Biyografi Biyografik kapsamın derinlemesine bir biçimine eski yazı denir. Edebiyattan filme kadar çeşitli mecralarda yapılan çalışmalar biyografi olarak bilinen edebiyat türünü oluşturur.

Alois Reinhardt
Alois Reinhardt Kelimesinin Anlamı Nedir? Alois Reinhardt Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Alois Reinhardt Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı
Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:
Alois Reinhardt - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Alois Reinhardt - Oranlamak Alois Reinhardt - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı
Alois Reinhardt - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.
Alois Reinhardt - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Alois Reinhardt - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler
 - dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek
 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Alois Reinhardt
Alois Reinhardt Nedir? Alois Reinhardt Ne demek? , Alois Reinhardt Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Alois Reinhardt
Alois Reinhardt Kelimesinin Anlamı? Alois Reinhardt Ne Demek? Alois Reinhardt Ne Demektir? ,Alois Reinhardt Analizi?
Alois Reinhardt
Alois Reinhardt Anlamı Nedir? Alois Reinhardt Ne Demektir?, Alois Reinhardt Açıklaması Nedir? , Alois Reinhardt Cevabı Nedir? , Alois Reinhardt Kelimesinin Anlamı?

Alois Reinhardt Kimdir?

Alois Reinhardt

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Alois Reinhardt
Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 18 Kasım 1961 (1961-11-18) (61 yaşında)
Doğum yeri Höchstadt, Batı Almanya
Boyu 1,79 m (5 ft 10 12 in)
Mevkii Defans
Altyapı kariyeri
1968-1978 TSV Höchstadt
1978-1979 1. FC Nürnberg
Profesyonel kariyeri*
Yıllar Takım Maç (Gol)
1979-1984 1. FC Nürnberg 102 (7)
1984-1991 Bayer 04 Leverkusen 156 (1)
1992-1993 Bayern München 10 (1)
Toplam 268 (9)
Millî takım kariyeri
1982-1989  Batı Almanya U-21 14 (0)
1987-1988 Almanya Batı Almanya Olimpik 6 (0)
1989-1990  Batı Almanya 4 (0)
Teknik direktörlük kariyeri
SpVgg Jahn Forchheim
2003-2005 1. FC Nürnberg II
2006 1. FC Kaiserslautern II
2007-2008 1. FC Nürnberg (gençlik takımı)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.


Alois Reinhardt (d. 18 Kasım 1961), eski Alman futbolcu ve teknik direktör.[1]

Kulüp kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Alman defans oyuncusu Bundesliga kariyerinde 250'den fazla karşılaşmada forma giymiştir.[2]

Uluslararası kariyer[değiştir | kaynağı değiştir]

1989-1990 yıllarında Batı Almanya millî futbol takımı ile 4 karşılaşmaya çıkmıştır.[3]

Başarılar[değiştir | kaynağı değiştir]

İlişkiler[değiştir | kaynağı değiştir]

Oğlu Dominik Reinhardt da kendisi gibi profesyonel bir futbolcudur.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Reinhardt, Alois" (Almanca). kicker.de. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Nisan 2013. 
  2. ^ Arnhold, Matthias (14 Şubat 2019). "Alois Reinhardt - Matches and Goals in Bundesliga". RSSSF. 21 Şubat 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Şubat 2019. 
  3. ^ Arnhold, Matthias (21 Şubat 2019). "Alois Reinhardt - International Appearances". RSSSF. 21 Şubat 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Şubat 2019. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]Kim Kimdir Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Alois Reinhardt Kimdir? Kimdir?:Alois Reinhardt Kimdir? Kim Kelimesi Ne Anlama Geliyor? Alois Reinhardt Kimdir? Türk Dili Tarih Boyunca İlişki Kurduğu Medeniyetlerin (Ülkelerin) Dillerinden Kelimeleri Kendi Bünyesine Katmış Ve Bu Sayede Çok Zengin Bir Dil Oluşturmuştur. Alois Reinhardt Kimdir? Hal Böyle Olunca, Türkçe De Gündelik Hayatta Karşımıza Çıkan Bazı Sözcüklerin Anlamına Bilemeyebiliyor İlginç Bulabiliyoruz. Alois Reinhardt Kimdir? Son Zamanlarda Anlamı Merak Edilen Kelimelerden Olan Kim Ne Demek? TDK ye Göre Kim Sözcüğü Ne Anlama Geliyor? Kim Kelimesinin Kökeni Ne Kim Kelimesinin Kaç Anlamı Var TDK ye Göre Anlamı Nedir?
  • Alois Reinhardt Kimdir? Biyografisi?:Biyografi, Alois Reinhardt Kimdir? Alanında Tanınmış Kişilerin Hayatlarını Anlatan Yazım Türüdür. Alois Reinhardt Kimdir? Bu Yazım Türünün Temellendiği Yer Gerçekliktir. Alois Reinhardt Kimdir? Gerçek Dışı Olaylar Ve Yaşanmamış Hayatlar Temel Alınarak Biyografi Yazılamaz. Alois Reinhardt Kimdir? Anlatılan Kişi Gerçekten Yaşamış Olmalı Ve Kaleme Alınan Yazı Bu Kişinin Gerçekte Yaşadıklarını Konu Edinmelidir.
  • Alois Reinhardt Kimdir? Kaç Yaşında?:Alois Reinhardt Kimdir? Kaç Yaşında? Günlük Hayatın İçerisinde, Televizyon Programlarında, Basılı Ve Dijital Dergi, Gazetelerde Karşılaşılan Kelimelerin TDK Sözlüğündeki Karşılığı Merak Ediliyor. Alois Reinhardt Kimdir? Kaç Yaşında? Yas Ne Demek Ve Ne Anlama Gelir? Yas Kelimesinin Anlamı İle Birlikte Kökeni Ve Doğru Yazılışı İle Örnek Cümlelere Buradan Ulaşabilirsiniz. Alois Reinhardt Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Uzun Yıllardır Dilimizde Olan Ve Günlük Hayatta Sıklıkla Karşımıza Çıkan Yas Kelimesi Ne Demek TDK ya Göre Anlamı Yas Kelimesinin Kaç Anlamı Var Kökeni Ne Sorularının Cevabı
  • Alois Reinhardt Kimdir? Nereli?:Alois Reinhardt Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Günlük Hayatta Vatandaşların Sıklıkla Kullandığı Kelimelerden Bir Tanesidir. Alois Reinhardt Kimdir? Nereli? Dilimizde Yer Alan Nereli Kelimesi, Gerek Günlük Hayatta Gerekse Sosyal Medyada Kullanılan Sözcüklerden Birisi Olarak Öne Çıkmaktadır. Alois Reinhardt Kimdir? Nereli? Türk Dil Kurumu na TDK Göre Çeşitli Anlamları Olan Nereli Kelimesi Türkçe de Tek Başına Ya Da Farklı Cümleler İle Beraber Kullanılabilir. Alois Reinhardt Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Ne Demek Ve TDK ya Göre Nereli Sözcüğünün Anlamı Nedir Sorularının Yanıtlarını Arayanlar Doğru Yerdeler! Peki Nereli Kelimesinin Kökeni Ne? Nereli Kelimesinin Kaç Anlamı Var? Nereli TDK ye Göre Anlamı Nedir? İşte Cevabı.

Chiapas, Poltava Muharebesi, Agilisaurus, Çaltı, Selçuklu, MTA Genel Müdürlüğü, Mikrodalga, Kır incir kuşu, Köylüköyü, Altıeylül, Afus, Manhwa, Tepeköy, Bor, Kızlar Sınıfı, Ska punk, Twinstead, Rizede 1943 Türkiye genel seçimleri, Vicdan, Halvar Björk, Nurol Holding, Birinci Meksika İmparatorluğu, Kürdemir, Type 69, Siyasi yelpaze, Selahattin Torkal, Sendo, Mangaia, University of Georgia, Alfred North Whitehead, Sever, Ogle County, Birleşik Rusya, Hugo Meisl, AGCO, Cher, Davide Santon, Babülser, Gion Festivali, Barry Lyndon, Yavuz Bingöl, Kattegat, Alan Tudyk, Amitabha, Mahmoud Shelbaieh, Kızıl Kraliçe, Andreas Baader, Bathilda Bagshot, Balçova, Ernest Pohl Stadyumu, Kabakoz, Gördes, Naci Babacan, Lajos Balthazár, Emekçi, Kahramanmaraş ili, Yetenekli Genç Kadın, Lovech, Miyasid, Köprülü Damadı Abaza Siyavuş Paşa, Sağmalcılar, Teks, Frankensteinın Gelini (film, 1935), Hyunjin, Alex Christensen, Kamçatka, José Bové, Hepatit E, Andrea Agnelli, Madaralı Roman Ödülü, Kabakulak İbrahim Paşa, Notre Dame de Paris, The New Zealand Herald, Suret Hüseynov, Kalecik Karası, Ergün Poyraz, Kaiser Chiefs, TDK Corporation, Abdul Rahim Sebah, Kadın Affetmez, Susana Guerra, Windows Mobile aygıtları listesi, Little Bit, June Brown, Esentepe, Derepazarı, Yenikent, Aksaray, The L Magazine, Ivo Gregurević, Yamoussoukro, Naim Tirali, Rutanya Alda, Mugur, Karaköy, Henşle Vilayeti, Hikmet, Umuda Yolculuk, Kurt Georg Kiesinger, Microsoft Exchange Server, Ecchi, Kriton Dinçmen, Crocus bifloriformis, Ertoşi, Cellular, Stalin Hattı,
47. Türkiye Hükûmeti, Akın Kanat Kimdir?, Tutam İsminin Anlamı Nedir?, Sağgörülü İsminin Anlamı Nedir?, Out İsminin Anlamı Nedir?, Magmasal İsminin Anlamı Nedir?, Zidan Sertdemir Kimdir?, Tuba Demir Kimdir?, Dış politika, Şevval Çayır Kimdir?, Azavad bayrağı Anlamı Nedir, Azavad bayrağı Nasıl Oluştu, Azavad bayrağı Tarihi, Azavad bayrağı Renkleri, Azavad bayrağı Tasarımı, 46. Türkiye Hükûmeti, Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?, Aylin Vatankoş Kimdir?, Semih Kılıçsoy Kimdir?, Alphan Manas Kimdir?, Çuvaş İsminin Anlamı Nedir?, Roksana Węgiel Kimdir?, Avcar İsminin Anlamı Nedir?, Roger Fernandes Kimdir?, Osman Karaaslan Kimdir?, Kızılca İsminin Anlamı Nedir?, Muhammet Ali Özbaskıcı Kimdir?, Mathys Tel Kimdir?, Lydian Nadhaswaram Kimdir?, Leonor de Borbón Kimdir?, Kenan Yıldız Kimdir?, Kang Yeseo Kimdir?, Öngörülü Nedir?, Izan Almansa Kimdir?, Kalan İsminin Anlamı Nedir?, IShowSpeed Kimdir?, Emre Topçu Kimdir?, Girişken İsminin Anlamı Nedir?, Emre Tezgel Kimdir?, 45. Türkiye Hükûmeti, Efe Sarıkaya Kimdir?, Dilay Özdemir Kimdir?, Désiré Doué Kimdir?, Beknaz Almazbekov Kimdir?, Bedirhan Çetin Kimdir?, Alper Efe Pazar Kimdir?, Alisa İsbir Kimdir?, Zeynep Taşkın Kimdir?, Yasin Özcan Kimdir?, Yağız Aksu Kimdir?, Tufan Bilen Kimdir?, Xochitl Gomez Kimdir?, Warren Zaïre-Emery Kimdir?, Victor Vernicos Kimdir?, 44. Türkiye Hükûmeti, Priah Ferguson Kimdir?, Lana Pudar Kimdir?, Aylin Tunceli Kimdir?, Avare İsminin Anlamı Nedir?, Kamila Valiyeva Kimdir?, İsak Vural Kimdir?, Endrick Felipe Kimdir?, Üçüncü Hükûmet, Alphan Eşeli Kimdir?, Akın İpek Kimdir?, Andrea Kimi Antonelli Kimdir?, Muhammed Abdullah Özer Kimdir?, Yağız Kılınç Kimdir?, Viki Gabor Kimdir?, Sofía de Borbón Kimdir?, Scarlett Estevez Kimdir?, Naomi Traa Kimdir?, 43. Türkiye Hükûmeti, Melody (Brezilyalı şarkıcı) Kimdir?, Maléna (şarkıcı) Kimdir?, Turus İsminin Anlamı Nedir?, Sağ Eğilimli İsminin Anlamı Nedir?, James Mountbatten-Windsor Kimdir?, Çuvalsız İsminin Anlamı Nedir?, Otuzuncu İsminin Anlamı Nedir?, Magbut İsminin Anlamı Nedir?, Isabella (Danimarka prensesi) Kimdir?, Kızıl İblis İsminin Anlamı Nedir?, Heo Jung-eun Kimdir?, Hatice (Fas prensesi) Kimdir?, Çağan Efe Ak Kimdir?, Sky Brown Kimdir?, Sara James Kimdir?, Saman Gibi Nedir?, Pınar Sislituna Kimdir?, Kalabalıkça İsminin Anlamı Nedir?, Girişimsel İsminin Anlamı Nedir?, Tanya Mejentseva Kimdir?, Dakikalık Nedir?, 42. Türkiye Hükûmeti, Yağız Kaan Erdoğmuş Kimdir?, Soleá Kimdir?, Avara İsminin Anlamı Nedir?, Kullanıcı:Mustafa6128/madde adı Kimdir?, Aylin Tezel Kimdir?, Blue Ivy Carter Kimdir?, George (Galler prensi) Kimdir?, Prenses Gabriella, Carladès Kontesi Kimdir?, Charlotte (2015 doğumlu Galler prensesi) Kimdir?,