“Bir Tren Kargaşası” nın akrabası bir zamanlar onu hapisten çıkardı ve şimdi keşke yapmasaydı

"Bir Tren Kargaşası" nın akrabası bir zamanlar onu hapisten çıkardı ve şimdi keşke yapmasaydı


“Bir Tren Kargaşası” nın akrabası bir zamanlar onu hapisten çıkardı ve şimdi keşke yapmasaydı

Daha Fazla Bilgi:

metro kesmeleri

Korkunç NYC toplu taşıma işçileri, metro şiddetinin aniden yükselişine kapıldı

Adam, başka bir NYC metrosu keserken treni kesti

‘A-Train Ripper’, korkunç bıçaklamalar, cinayetler arasında kefaletsiz tutuldu

‘Dürüst Joe’ hakkındaki çirkin gerçek: Devine

Sanıkların babası “A-Train Ripper” bir zamanlar, kötü çocuk onu dövdüğü ve bıçakla öldürmekle tehdit ettiği iddia edilse bile oğlunu hapisten çıkardı ,ve şimdi akrabaları şüphelinin parmaklıkların arkasında bırakılmasını dilediklerini söylüyor.

Oscar Lopez, cinayet işlediği iddia edilen kardeşi Rigoberto Lopez hakkında Pazartesi günü The Post’a yaptığı açıklamada, “Hepimiz ve onun için de onu hapiste tutmak daha iyi olurdu,” dedi.

Polis, 21 yaşındaki Rigoberto’nun hafta sonu A treninde rastgele bir saldırıda iki kişiyi bıçaklayarak ve iki kişiyi yaraladığını itiraf ettiğini söylüyor.

Evsiz adam daha önce en az dört kez tutuklanmıştı. l’de babasını vurmak dahil Yetkililere ve ailesine göre, Eylül 2019’da bir sopayla diz çöktü.

“Babam ona yemesi için 20 dolar vermek istemedi. Bronx’ta yaşayan Oscar, “Sana yemek verebilirim ama para vermek istemiyorum çünkü parayı ne için kullanmak istediğini Doğumurum” dedi.

Kardeş Rigoberto için “Ne içtiğini bilmiyorum ama ot olmadığını Doğumurum,” dedi.

Kötü tohum, kabahatle saldırı ve ağırlaştırılmış tacizle suçlandı ve savcılar 500 ABD doları kefalet talebinde bulunurken, yargıç sanığı kendi takdirine bırakarak serbest bıraktı.

Bir hafta sonra Rigoberto, kendisine saldırmaya çalıştı. para için tekrar baba ,mahkeme belgeleri ve kanun uygulama kaynaklarına göre, hamur teslim edilmezse “Seni bıçakla öldüreceğim ” tehdidinde bulundu.

Oğlu suçlandı. bir kabahat suçlu-aşağılayıcı rap ile. Savcılar 2.000 $ kefalet istedi ,ancak Rigoberto yine ROR cezasına çarptırıldı.

Şiddet uygulayan adam, sonraki ay babasının Manhattan işyerine gittiğinde, bir koruma emrini ihlal ederek ve tahta bir sopa kullanarak nihayet parmaklıklar arkasına indi , tutuklamaya direnirken bir polisin gözünü, üst dudağını ve elini kesti.

Rigoberto bir polise ağır saldırı ile suçlandı. Savcılar 10.000 $ nakit kefalet veya 30.000 $ teminat istedi. Ancak yargıç, şüpheli için 5.000 $ nakit kefalet ve 7.000 $ teminat verdi.

“[Rigoberto] hapisteyken babam ağlıyordu. Hepimiz ağlıyorduk, hepimiz onun çıkmasını istiyorduk.

“Avukatla konuşayım ve onu çıkarabilecek miyiz bir bakayım.” Dedim. telefon… ve bana onu çıkarmak için ne ödememiz gerektiğini söyledi.

“Babama söyledim ve babam ‘Tamam, hadi yapalım’ dedi. Mahkemeye gittik ve bonoyu ödedik ve onu aynı gün dışarı çıkardı. ”

Rigoberto, Washington Heights, Manhattan’da duygusal olarak rahatsız olan bir kişinin çağrısına polisler yanıt verdikten sonra, bir yıldan biraz daha kısa bir süre sonra ağır uyuşturucu bulundurmaktan yeniden tutuklandı. mahkeme kayıtlarına ve kaynaklarına göre onu 48 tane cam gibi kokainle buldu.

Beşinci derecede ağır uyuşturucu bulundurmakla suçlandı ve savcıların talep ettiği gibi denetimli serbest bırakıldı.

< Ağlayan hiçbir işe yaramaz şüpheli evde yaşıyordu ,ama inanılmaz derecede nankördü, mesken hakkında endişeliydi ve etrafındaki herkese zorbalık yaptı, dedi.

“Hapisten çıktığında, dedi. biz ona yardım etmedik.

Sana yardım etmek için her şeyi yaptım, ”dedi Oscar. Bir kadının bıçaklandıktan sonra ciddi şekilde yaralandığı olay yerindeki polis 207th Street metro istasyonunda bir metro treni.Christopher Sadowski

​​”‘Sana yiyecek aldım, sana kıyafet aldım. Sokak hayatına girmek istiyorsun, alacağın şey bu. Yapmam gerekenler.… Artık bebek değilsin, ”dedi Rigoberto’ya.

” Bir gün [Rigoberto] bize, ‘Hepinizden hepinizden nefret ediyorum, Oscar, ”dedi.

” Babama, ‘O hapiste olduğu için ağlıyordun, şimdi onu tekrar hapse atmak istiyorsun. Onu dışarı çıkarmanın ve tüm bunları harcamanın amacı neydi? sebepsiz para mı? ‘”

Oscar, bling “her zaman evin nasıl işletildiğinden şikayet ederdi.

Ve ona dedim ki, ‘Dinle, kira ödemiyorsun, burada fatura ödemiyorsun. Bu yüzden hiçbir şey yapmayın. Odanda kal. Burada hiçbir şey yapma, herhangi bir şeyi değiştirme hakkına sahip değilsin. ‘

“Ağabeyimle sürekli kavga ediyordu ama tamamen konuştu, konuştu, konuştu,” dedi Oscar .

“Bir keresinde telefonlarımdan birini kırdı. Onu pencereye fırlattı ve camı ve telefonu kırdı, “dedi Rigoberto.

Ayrıca bkz.

Şüpheli ‘A-Train Ripper’, bıçaklanmalar arasında kefaletsiz olarak tutuklandı

Sanık “A-Train Ripper ” Pazartesi günü kefaletsiz tutuklandı …

” O benimle savaşmaya çalışıyordu ve ben ‘Ben buradayım, ne yapacaksın’ dedi ve hiçbir şey yapmadı. Ona ‘Polisi arayacağım’ dedim ve korktuğu için ayrıldı.

“İki gün sonra kıyafetlerini almak için geri geldi. Beni sabah saat 2’de aradı.

“Odama geldik ve bana ‘Bu kıyafetleri görüyor musun? Onları diğer tarafa koymalısın. ”Dedim,” Dinle, bunlar benim kıyafetlerim, onları istediğin gibi koyarım. Burası artık senin evin değil. “

” O konuşuyor, konuşuyor, konuşuyor.

“Öyleyse neden böyle konuşuyorsun, beni öldürecek misin?” Dedim.

Akıl sorunları nedeniyle en az iki kez hastaneye kaldırılan şüpheli evde kaldı Oscar, 2020 baharında COVID-19 salgını sırasında ,ve bir sosyal hizmet görevlisi vardı, ancak virüs nedeniyle ziyaret edemedi, dedi.

“Onun sosyal hizmet görevlisi ile konuştum,” dedi kardeş. dedim. “Alacağı tek yardımın telefonla olacağını söyledi. ‘Bu yardımcı olmayacak’ dedim. Büyük sorunları var. Hayal kırıklığına uğramış. ‘”

Rigoberto, Mayıs veya Haziran ayına kadar evden ayrıldı ve sonunu sokaklarda buldu, ardından hafta sonu bıçaklanma çılgınlığı sırasında yaşadığı Brooklyn’deki evsizler barınağı.

Pazartesi günü birinci derece cinayet dahil suçlamalardan mahkemeye çıkarıldı ve kefaletle tutuklandı.

Sizlere bildiris.com Yer Alan Tüm İçerikler Okurları Bilgilendirmek Amacıyla Yazılmıştır ve Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Telif hakkı ya Da Öneri / Şikayet İçin lütfen Mail Atınız Ve Anında İlgilenelim

Next Post

Gece NYC metro kapanışları dört saatten ikiye düştü

Pts Şub 15 , 2021
Gece NYC metro kapanışları dört saatten ikiye düştü Daha Fazla Bilgi: metrolar ‘A-Train Ripper’ın akrabası bir zamanlar onu hapisten çıkardı ,ve şimdi keşke yapmasaydı MTA, COVID mali krizi nedeniyle duraklatılan […]
Gece NYC metro kapanışları dört saatten ikiye düştü

Benzer Bilgiler

Son Yazılar