Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir?

Mike Pompeo Nedir?

Mike Pompeo Nedir?, Mike Pompeo Nerededir?, Mike Pompeo Hakkında Bilgi?, Mike Pompeo Analizi? Mike Pompeo ilgili Mike Pompeo ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Mike Pompeo ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Mike Pompeo Ne Anlama Gelir Mike Pompeo Anlamı Mike Pompeo Nedir Mike Pompeo Ne Anlam Taşır Mike Pompeo Neye İşarettir Mike Pompeo Tabiri Mike Pompeo Yorumu 

Mike Pompeo Kelimesi

Lütfen Mike Pompeo Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Mike Pompeo İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı? Mike Pompeo Ne Demek? ,Mike Pompeo Ne Demektir? Mike Pompeo Ne Demektir? Mike Pompeo Analizi? , Mike Pompeo Anlamı Nedir?,Mike Pompeo Ne Demektir? , Mike Pompeo Açıklaması Nedir? ,Mike Pompeo Cevabı Nedir?,Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı?,Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Mike Pompeo Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Nedir? Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Mike Pompeo Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Mike Pompeo - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Mike Pompeo

Mike Pompeo Nedir? Mike Pompeo Ne demek? , Mike Pompeo Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı? Mike Pompeo Ne Demek? Mike Pompeo Ne Demektir? ,Mike Pompeo Analizi? Mike Pompeo Anlamı Nedir? Mike Pompeo Ne Demektir?, Mike Pompeo Açıklaması Nedir? , Mike Pompeo Cevabı Nedir? , Mike Pompeo Kelimesinin Anlamı?


Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir?

Mike Pompeo

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Mike Pompeo
70. Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı
Görev süresi
26 Nisan 2018 - 20 Ocak 2021
Başkan Donald Trump
Yerine geldiği Rex Tillerson
Yerine gelen Antony Blinken
6. Merkezî İstihbarat Teşkilatı Başkanı
Görev süresi
23 Ocak 2017 - 26 Nisan 2018
Yerine geldiği John O. Brennan
Yerine gelen Gina Haspel
ABD Temsilciler Meclisi 4. Bölge Kansas Temsilcisi
Görev süresi
3 Ocak 2011 - 23 Ocak 2017
Yerine geldiği Todd Tiahrt
Yerine gelen Ron Estes
Kişisel bilgiler
Doğum Michael Richard Pompeo
30 Aralık 1963 (59 yaşında)
Orange, Kaliforniya
Partisi Cumhuriyetçi Parti
Evlilik(ler) Susan Pompeo
Çocuk(lar) 1
Bitirdiği okul Amerika Birleşik Devletleri Kara Harp Okulu (BS)
Harvard Üniversitesi (JD)
Mesleği Avukat · siyasetçi
Askerî hizmeti
Bağlılığı  ABD
Branşı  Amerika Birleşik Devletleri Ordusu
Hizmet yılları 1986–1991[1]
Rütbesi Yüzbaşı[1][2]
Birimi 4. Piyade Tümeni, 7. Süvari Alayı

Michael Richard Pompeo (d. 30 Aralık 1963, Orange), Amerikan politikacı ve eski Amerika Birleşik Devletleri dışişleri bakanı.

Yaşamı[değiştir | kaynağı değiştir]

Pompeo West Point Askerî Akademisi’nden birincilikle mezun oldu (1986). Bir süre Soğuk Savaş döneminde ordu içinde görev aldı. Sonrasında Harvard Üniversitesi’nde hukuk eğitimi aldı. Harvard Law Review adlı derginin yayın yönetmenliğini yaptı. Kısa süreli avukatlık mesleği sonrasında askeri uçaklar için parçalar imal eden Thayer Aerospace adlı firmayı kurdu. Petrol kaynaklarında kullanılan araçları üreten Sentry International firmasında yöneticilik yaptı. 2010'da Kansas eyaletinden Temsilciler Meclisi üyesi oldu. İstihbarat Komisyonu’nda görev aldı. 2012 yılında Libya’nın Bingazi şehrinde Amerikan büyükelçisi ve birçok diplomatın ölümüyle sonuçlanan saldırıyı soruşturan komisyonda görev aldı. CIA başkanlığına geldiğinde İnsan hakları kuruluşları ABD Senatosu'na, Pompeo'nun CIA Başkanlığı'nı onaylamama çağrısı yaptı. Görevini sürdürürken Donald Trump tarafından Rex Tillerson sonrasında dışişleri bakanı olarak atandı. Trump kendisi için “Mike Pompeo, ülkemize onurla hizmet etmiş, hayatını, vatandaşlarımızın güvenliği için savaşarak geçirmiştir. Kendisi, Amerika ve müttefiklerinin güvenliğini sağlayan istihbarat toplumunun yılmaz lideri olacaktır” ifadelerini kullandı.[3][4]

Düşünceleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Muhafazakâr düşünceye yakın olan Pompeo kürtaj karşıtıdır. Barack Obama'nın Guantanamo Üssü'nü kapatma planına karşı çıktı. 2013'te "İslamcı teröristleri sert bir şekilde eleştirmeyen Müslüman din adamlarının terör saldırılarında suç ortağı olduklarına" yönelik sözleri, Demokratlar ve Müslüman lobi kuruluşlarının tepkisine neden oldu ve kınandı. Boğulma hissi veren su işkencesine yönelik "hayati bilgilerin elde edilmesi için" kullanılabileceğini ifade etti. Gizli belgeleri sızdıran eski Ulusal Güvenlik Kurumu (NSA) çalışanı Edward Snowden'ı vatan haini olarak gördü ve idam fikrini destekledi.

İran’la 2015’te yapılan nükleer anlaşmaya karşı çıktı. Hükûmetin vatandaşları dinleme çabalarını destekledi. 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin ertesi gününde Twitter'da Türkiye'yi "totaliter İslamcı diktatörlük" olarak tanımladı. Recep Tayyip Erdoğan hükûmetini "İran yönetimi kadar demokratik olduğu" yönünde eleştirdi.[3][4]

Özel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

Pompeo, 1986'da Leslie Libert ile evlendi ve daha sonra ikinci evliliğini Susan Pompeo'yla yaptı. Bir oğulları var. Mike ve eşi Susan Pompeo, Evanjelik Presbiteryen Kilisesi'ne bağlıdır.[5][6] Pompeo, yerel kilise diyakozu olarak hizmet vermektedir ve Pazar Okulu'nda ders vermektedir.[7]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ a b Gerstein, Josh (12 Ocak 2017). "Who is Mike Pompeo". Politico. 12 Haziran 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 13 Mart 2018. 
  2. ^ Sebastian, Michael (23 Ocak 2017). "12 Facts About Mike Pompeo, Trump's CIA Director". Cosmopolitan. 27 Haziran 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 13 Mart 2018. 
  3. ^ a b "ABD Dışişleri Bakanlığına Atanan Mike Pompeo Kimdir?". Amerikanın Sesi Türkçe. 23 Mart 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Mart 2018. 
  4. ^ a b "'Türkiye totaliter İslamcı diktatörlük' diyen ABD'nin yeni dışişleri bakanı Mike Pompeo hangi görüşleri savunuyor?". BBC Türkçe. 1 Temmuz 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Mart 2018. 
  5. ^ "Eastminster church decides to break from denomination". kansas (İngilizce). 14 Mart 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 13 Mart 2018. 
  6. ^ Burgess, Katherine (19 Nisan 2018). "Mike Pompeo's Wichita church calls for prayer over confirmation process". The Wichita Eagle. 22 Nisan 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Nisan 2018. 
  7. ^ McFarlan Miller, Emily; Winston, Kimberly (13 Aralık 2016). "Trump advisers: The faith factor". Religion News Service. 1 Aralık 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 26 Nisan 2018. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Nedir? :Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? ile ilgili Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Ne Demektir? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Açıklaması Nedir? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Cevabı Nedir? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Açıklaması? :Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Gerçek mi? :Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? ile ilgili Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Hakkında? :Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? ile ilgili Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? burada bulabilirsiniz. Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Mike Pompeo nedir?, Mike Pompeo anlamı nedir?, Mike Pompeo ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Orta Avrupa Yaz Saati, Pontinha, İn vitro fertilizasyon, Coming to America, Uboot Type VII, Rive dArcano, Kan tahlili, Semt Garajı Tren İstasyonu, Michel Rocard, Su böreği, İsmet Yurtsu, 1923 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimi, Anthony Mackie, Köy tüzel kişiliği, Nişli Mehmed Paşa, X. Konstantinos, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade (Ankara metrosu), II. Béla, Gökhan Çetinsaya, Kıbrıs Cumhuriyeti 21 yaş altı millî futbol takımı, Tayyibe Gülek, Sayıların tarihi, Winona Ryder, Asvan, fifa dünya kupası maskotları, FIFA Dünya Kupası maskotları, İyi niyet elçisi, Hippias, We Werent Born to Follow, Küçük gerçek balina, Andrew Lloyd Webber, Rahim Huseynov, Rahim Hüseynov, Ammoperdix, Uruguay devlet başkanları listesi, Ülkelere göre sıcaklık ortalaması listesi, Walkman, WrestleMania X8, 1924 FA Cup Finali, Kırşehir milletvekilleri listesi, Cheiracanthium inclusum, Klasik Türk müziği, Smita Nair Jain, Özgür ve açık kaynak kodlu Android yazılımları listesi, Ermenistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti, Cinsel kimlik, 2022 Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı, Balo elbisesi, Albano Laziale, Tiren Denizi, Alıntı kelime, David Beckham, Hollandanın şehirleri, Cinayet bölümleri listesi, Niğdede 1994 Türkiye yerel seçimleri, Uzak geleceğin zaman çizelgesi, antalya milletvekilleri listesi, Gustav Vigeland, Dionatan Teixeira, Namık Kemal Lisesi (İzmir), MÖ 10. yüzyıl, Ulusal Halk Kongresi Daimi Komitesi, Irak Baas Partisi, Ferdinand Bauer, 18 Eylül, Narlıkapı, 2 Hearts, Vefa Temel, Âtıf Benderlioğlu, Heckler Koch G3, Uşakizade Köşkü, Myanmar merkezli havayolu şirketleri listesi, Iris furcata, Çelik, Akaishi Dağları, Palazzo della Ragione, Andrea Kdolsky, Rhodophyta, Ergatif diller, John Burdon Sanderson Haldane, Orăștie Dağlarındaki Daçya Kaleleri, Trabzonspor PAF, Kongo Krizi, Papilionidae, İhvan, Tüfekçidere, Ladik, Walter Wagner, Velež Mostar, St. Moritz, Caorso, Nükleer fisyon, Zune yazılım, Battipaglia, NGC 5772, Corry Brokken, Uluslararası Sanal Otorite Dosyası, 1. F.C. Köln, Piteas, Yerleşme coğrafyası, Ünlem,
Boncuksuz İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Mutman Kimdir?, Norma Aleandro Kimdir?, Venezuelalı İsminin Anlamı Nedir?, Sıkı Ağızlı İsminin Anlamı Nedir?, Mevzii İsminin Anlamı Nedir?, Yanık Rüzgar Nedir?, Soğukkanlı Hayvanlar Nedir?, Muakkip Nedir?, Hersli İsminin Anlamı Nedir?, Dostça İsminin Anlamı Nedir?, Kiribati bayrağı Anlamı Nedir, Kiribati bayrağı Nasıl Oluştu, Kiribati bayrağı Tarihi, Kiribati bayrağı Renkleri, Kiribati bayrağı Tasarımı, Boncuklu İsminin Anlamı Nedir?, Ahmet Oral Kimdir?, Evren Şahin Kimdir?, Atilla Koç Kimdir?, Aleaddin Yakan Kimdir?, Boncuk Boncuk İsminin Anlamı Nedir?, Velveleci İsminin Anlamı Nedir?, Sıkı İsminin Anlamı Nedir?, Mevut İsminin Anlamı Nedir?, Herifceğiz İsminin Anlamı Nedir?, Dost Canlısı İsminin Anlamı Nedir?, Bomboz İsminin Anlamı Nedir?, Tuğberk Güzel Kimdir?, Yanıcı Nedir?, Soğukkan Nedir?, Aldy Bernard Kimdir?, Herhangi Bir İsminin Anlamı Nedir?, Dost İsminin Anlamı Nedir?, Serhat Çelik Kimdir?, Oğuzhan Ünal Kimdir?, Sıkça İsminin Anlamı Nedir?, Mevsuk İsminin Anlamı Nedir?, Bomboş İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Hun Kimdir?, Veysel Dönmez Kimdir?, Yangısız Nedir?, Bombol İsminin Anlamı Nedir?, Herhangi İsminin Anlamı Nedir?, Dosdoğru İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Güzel Kimdir?, Velut İsminin Anlamı Nedir?, Sık İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimsiz İsminin Anlamı Nedir?, Bombok İsminin Anlamı Nedir?, Yangılı Nedir?, Soğukbez Nedir?, Hercümerç İsminin Anlamı Nedir?, Dore İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Güner Kimdir?, Dore Nedir?, John Aldridge Kimdir?, Kırgızistan bayrağı Anlamı Nedir, Kırgızistan bayrağı Nasıl Oluştu, Kırgızistan bayrağı Tarihi, Kırgızistan bayrağı Renkleri, Kırgızistan bayrağı Tasarımı, Bombesiz İsminin Anlamı Nedir?, Vehimli İsminin Anlamı Nedir?, Sıhri İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimsel İsminin Anlamı Nedir?, Özgür Şimşek Kimdir?, Atilla Gülan Kimdir?, Emre Karabacak Kimdir?, Yangaz Nedir?, Ekrem Erdin Kimdir?, Hercaice İsminin Anlamı Nedir?, Dopdolu İsminin Anlamı Nedir?, Bombeli İsminin Anlamı Nedir?, Yeşim Karadağ Kimdir?, Atilla Girgin Kimdir?, Adrián Aldrete Kimdir?, Vefasız İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhi İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimli Mevsimsiz İsminin Anlamı Nedir?, Bolca İsminin Anlamı Nedir?, Soğdca Nedir?, Hercai İsminin Anlamı Nedir?, Donuk İsminin Anlamı Nedir?, Hikmetli Nedir?, Atilla Dorsay Kimdir?, Berkay Akkuş Kimdir?, Bol İsminin Anlamı Nedir?, Sophie Aldred Kimdir?, Vefalı İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatsiz İsminin Anlamı Nedir?, Mevrut İsminin Anlamı Nedir?, Soğansı Nedir?, Mökkem Nedir?, Herbivor İsminin Anlamı Nedir?, Donlu İsminin Anlamı Nedir?, Donlu Nedir?, Niler Albayrak Kimdir?, Boklu İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Enes Süzen Kimdir?, Atilla Ateş Kimdir?, Möblesiz Nedir?, Bok İsminin Anlamı Nedir?, Her Bir İsminin Anlamı Nedir?, Don Yağı İsminin Anlamı Nedir?, Vefakâr İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhatli İsminin Anlamı Nedir?, Mevkut İsminin Anlamı Nedir?,