Sibel Ceylan

Sibel Ceylan

Sibel Ceylan Kelimesi Bulunamadı. Lütfen Sibel Ceylan Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.
Sibel Ceylan
Sibel Ceylan İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Sibel Ceylan Kelimesinin Anlamı?
Sibel Ceylan Ne Demek?
Sibel Ceylan Ne Demektir?
Sibel Ceylan Analizi?
Sibel Ceylan
Sibel Ceylan Anlamı Nedir?
Sibel Ceylan Ne Demektir?
Sibel Ceylan Açıklaması Nedir?
Sibel Ceylan Cevabı Nedir?
Sibel Ceylan Kelimesinin Anlamı?
Sibel Ceylan Kelimesinin Anlamı Nedir?
Sibel Ceylan Kelimesinin Anlamı Ne demek?
Sibel Ceylan Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Sibel Ceylan (d. 6 Ağustos 1980[1], İzmir), Türk manken, sunucu, oyuncu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Yeni Asır gazetesinin düzenlemiş olduğu güzellik yarışmasında 1. oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.Ve yine 1998 yılında Gazete Ege'nin düzenlemiş olduğu ve halkın oylarıyla belirlenen Yüz güzellik yarışmasında 1. seçildi. 1999 yılında Neşe Erberk Ajans ile çalışmaya başlayan Ceylan 2000 ve 2004 yılları arasında Kral TV'de Melodi isimli müzik programının sunuculuğunu yaptı. Star TV'de Magazin programı sunuculuğu ve Kanal 6'da spor spikerliği yaptı.

2004 yılında ile çalışmaya başlayan Sibel Ceylan, Kurtlar Vadisi dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerini Ekmek Teknesi, Çocuklar Duymasın, Büyük Yalan, , Nazlı Yarim, , Ayrılsak da Beraberiz, Böyle mi Olacaktı, Tatlı Kaçıklar ve Çiçek Taksi dizileriyle sürdürdü. ve Şeytan Çıkmazı da rol aldığı sinema filmleridir. Dizi-Sinema Oyunculuğu ve sunuculuğun yanı sıra birçok klipte de rol almıştır. Bunlardan bazıları ise Murat Başaran (Azıcık Ucundan), Yaşar İpek (Yalan) ve Suat Suna (Yolun Açık Olsun) dır.

Kaynakça

  1. ^ http://www.sinematurk.com/kisi/6848-sibel-ceylan-yeginsoy/