SecureMyEmail’e Ömür Boyu Abonelikle Çevrimiçi Gizliliğinizi Yükseltin . comExtremeTech

SecureMyEmail'e Ömür Boyu Abonelikle Çevrimiçi Gizliliğinizi Yükseltin . comExtremeTech

SecureMyEmail'e Ömür Boyu Abonelikle Çevrimiçi Gizliliğinizi Yükseltin . comExtremeTech
SecureMyEmail’e Ömür Boyu Abonelikle Çevrimiçi Gizliliğinizi Yükseltin . comExtremeTech

E-postanız güvende mi? Maalesef muhtemelen sandığınız kadar güvenli değil. Ve COVID-19 salgını nedeniyle hayatımızın çoğunu çevrimiçi olarak sürdürmeye devam ederken, e-posta hesaplarımızda her zamankinden daha önemli verilerimiz var.

Önemli kişisel bilgilerinizi sağlamayı umuyorsanız bilgiler hain bilgisayar korsanları tarafından erişilmezse, yardım için bir uygulamaya bakmanın zamanı gelmiş olabilir. Neyse ki, SecureMyEmail ile E-postayı Şifrele yardımcı olabilir. Bu uygulama Gmail, Outlook, Microsoft 365 ve diğer e-posta hesaplarıyla çalışır ve bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olabilir. Bu kullanışlı ve hayati hizmete ömür boyu abonelik tipik olarak 1.499 $ ‘ı çalıştırır, ancak şu anda sadece 99,99 $’ dan yüzde 93 indirimle kullanılabilir.

SecureMyEmail, IMAP özellikli tüm kullanıcılar için uçtan uca şifreleme sağlar e. Bu, G Suite, Yahoo, Microsoft, Gmail ve diğerleri gibi tüm temel e-posta sağlayıcılarınızın kapsanacağı anlamına gelir. SecureMyEmail müşterisi olsun veya olmasın, geçerli bir e-posta adresi olan herkese şifreli e-postalar ve dosyalar gönderip alabileceksiniz.

Gerçek uçtan uca asimetrik şifreleme anlamına gelir. e-postanız cihazınızdan çıkmadan şifrelenir. Evet, gönderilmeden önce korunacak. Ve hiç kimse, hatta inteh t t p s : // sağlayıcınız bile, bu ekstra güvenlik önlemi ile e-postalarınıza veya eklentilerinize erişemeyecek.

SecureMyEmail ile e-postalarınızı doğrulamak için dijital olarak “imzalayabileceksiniz” ve hedefli kimlik avı ve diğer e-posta kimliğine bürünme dolandırıcılığını önleyin. Ayrıca, size ek bir güvenlik katmanı sağlamak için e-postalarınız için kendi kendini imha etme süreleri belirleme yeteneği de vardır. ProPrivacy şöyle diyor “Hizmet, kullanımı inanılmaz derecede kolay ve kusursuz bir kurulum süreci sunan sözüne sadık.”

SecureMyEmail hesabınız, hiçbir ek ücret ödemeden 5 adede kadar kişisel veya iş e-posta adresi için kullanım içerir. . Hemen sadece 99,99 $ karşılığında ömür boyu abonelik alın.

Not Şartlar ve koşullar geçerlidir. Daha fazla bilgi için ilgili perakende sitelerine bakın. Daha fazla harika fırsat için TechBargainsw w w ‘daki ortaklarımıza gidin.

Şimdi okuyun

ET Fırsatları Dell Alienware M15 R3 Nvidia RTX 2070 Dizüstü Oyun Bilgisayarı 700 $ ‘dan fazla indirim , Apple TV 4K 32GB 149 Dolara Bu Yüksek Dereceli Projektör Kusursuz Video Kalitesi Sunuyor ve Yüzde 30’un Üzerinde OffET Erken Başkanlar Günü Fırsatları Dell XPS 13 7390 13,3 İnç Intel Core i7 4K Dizüstü Bilgisayar, Toshiba 4K 50 inç Fire TV 319 $ için Sizlere Bildirisw w w Yer Alan Tüm İçerikler Okurları Bilgilendirmek Amacıyla Başka Sitelerden Alınmış veya Derlenmiş Toparlanmıştır ve Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Telif hakkı ya Da Öneri / Şikayet İçin lütfen Mail Atınız Ve Anında İlgilenelim

Next Post

Grafik Kartları Nasıl Çalışır? . comExtremeTech

Sal Şub 16 , 2021
Grafik Kartları Nasıl Çalışır? . comExtremeTech 3dfx orijinal Voodoo hızlandırıcısını piyasaya sürdüğünden beri, bilgisayardaki hiçbir ekipmanın, makinenizin mütevazı bir grafik kartı kadar oyun oynayıp oynayamayacağı üzerinde etkisi olmadı. Diğer bileşenler […]
Grafik Kartları Nasıl Çalışır? . comExtremeTech

Benzer Bilgiler

Son Yazılar