Sadie Robertson Kimdir?

Sadie Robertson Kimdir?

Sadie Robertson Kimdir?
Sadie Robertson

Sadie Robertson
Sadie
Doğum Tarihi 11 Haziran 1997 (23 yaşında)
ABD, Louisiana, Monroe
Burç İkizler
Meslek Oyuncu, TV ünlüsü, Yazar
Cinsiyet Kadın
Ebeveynler Korie Robertson, Willie Robertson
İlişki Durumu Evli (Christian Huff ile)
Boy 1.68 cm
Kilo 51 kg
Eğitim Lisans Mezunu
Popülarite #10976 (11102 kişiden)

Sadie Robertson,1997’de Monroe’da doğdu ve orada büyüdü. Altı kardeşler. 2013 yılında Quachita Hıristiyan Akademisi’ne katılırken, cirit atma sporunda Louisiana eyaletinin tamamında 6. sırada yer aldı.Duck Commander adlı realite televizyon şovu ‘Duck Dynasty’de başrol oynayarak ünlendi.

Sadie Robertson’ profesyonel kariyerine realite TV yıldızı olarak 2012’de ailesinin “Duck Dynasty” programında ilk kez televizyona adım atarak başladı. Aynı şekilde 26 Ağustos 2013’te “The New” adlı YouTube kanalını kurdu. 

Sadie aynı zamanda God’s Not Dead 2 ve I’m Not Ashamed filmlerinde rol alarak oyunculuğa adım attı ve 2016 sonbaharında başarılı “Live Original Tour” u başlattı. 2017’de Winter Jam ile 45 şehre turneye çıktı. 2014 yılında New York Times’ın en çok satanlar listesine giren “Live Original” adlı bir kitap yazdı. Yazarlık kariyerine, “Life Just Got Real: A Live Original Roman” adlı kurgu kitabı yazarak devam etti. 2018 yılında, Live Fearless adlı ilk kitabı Live Original’ın bir devamı yayınladı.

Sherri Hill ile işbirliği içinde kendi elbiselerini tasarladı ve New York Moda Haftası’nda modellik yaptı.Sadie, şarkıcı Allison Krause’ye, ‘Duck the Halls: A Robertson Family Christmas’ adlı albümde yer alan ‘Away in a Manger’ düetine katıldı.Albüm aile için en çok satanlar listesine girdi.

Sadie Robertson, ile Christian Huff Kasım 2019’da evlendi.

biyografi

Sizlere bildiris.com Yer Alan Tüm İçerikler Okurları Bilgilendirmek Amacıyla Yazılmıştır ve Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Telif hakkı ya Da Öneri / Şikayet İçin lütfen Mail Atınız Ve Anında İlgilenelim

Next Post

Daisy Edgar Jones Kimdir?

Pts Şub 15 , 2021
Daisy Edgar Jones Daisy Edgar-Jones Daisy Doğum Tarihi 24 Mayıs 1998 (22 yaşında)Londra, Birleşik Krallık Burç İkizler Meslek Oyuncu Cinsiyet Kadın İlişki Durumu Bekar Boy 1.68 cm Kilo 50 kg […]
Daisy Edgar Jones Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar