Küçük yığın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ufak yığın Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Küçük yokuş Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Küçük yığın Görmek Ne Anlama Kazanç? Rüyada küçük yokuş, izzet, hürmet ve rifat sahibi kimsedir.

Rüya Tabirleri 22.05.2020, 12:48 23.05.2020, 16:02
Küçük yığın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ufak yığın Bakmak Ne Kavrama Kazanç, İslami Küçük yokuş Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Küçük yığın Görmek Ne Anlama Kazanç?
Rüyada küçük yokuş, izzet, hürmet ve rifat sahibi kimsedir. Kenarindaki yapilar, rüyayi görenin ailesidir. Bundan dolayi, yüksek ve düz bir yerde küçük bir tepe gören kimse gördügü düz yeri büyüklügü miktarinca, dünyada genislige kavusur. Tepenin etrafinda yesillik görse o gördügü yesillik, kuvvetine, dinine veyahut hoş muamelelerine kötüye işaret eder. Bir tepecik ya da yüksek bir yer üzerinde durup oraya raptedildigini görenin, isi yüksek olur. Yoksa durumunu vasfettigi bir adama emanet eder ve o adam da o kimseyi üstte kaldigi miktarca yardim ve himayesine alir. Gördügü yüksek tepecik ile beraber dünya zinetlerine ait olan seyler de varsa, durdugu yığın üzerinde rüyayi görenin ikameti için yaptiracagi binalara delalet eder. Kendisini minik yığın üzerinde görse, kaygi ve acilardan kurtulur. Bir yığın üstüne çiktigim görse dindar bir kimseye reis olur. Yüksek bir yer üzerinde oldugunu görse, yücelige, saltanat ve reislige ve malinin artmasina, rütbe ve serefli olmasina kötüye işaret eder. Yüksek bir yerden indigini görebilen kaygi, üzüntü ve sikintilara girmeye delalet eder. Çamurdan ufak bir tepecik üzerinde oldugunu görebilen mal ve saltanata nail olur. Halk topraktan yaratildiklari cihetle, yer, insana delalet ettiginden dolayi her yüksek yığın ve yerler, nesep, ilim, mülk ve saltanat cihetiyle, söhreti ve medhi diger insanlardan ulu olan kimaeye delalet eder. Bazan yüksek yerler, hoş meskene, yüksek mertebeye ve hoş binege kötüye işaret eder. insan kendisini yüksek bir tepe ve yüksek yerde bir sey üzerinde oldugunu görse, gördügü seyin altinda da insan varsa ve hasta ise o sey o kimsenin kabri ve tabutudur. Hasta degilse ve evlenmeyi isteyen biriyse, gördügü yerin yüksekligi topragin çoklugu ve genisligi nisbetinde, varlıklı, serefli ve medhe layik bir kadinla evlenir. Yüksek bir üstte halka hitap ettigini ya da ezan okudugunu görse, mülke ehil ise mülke nail olur. Hakimlik, fetva, ezan ve hitabet gibi söhret veren ve insanlarin sereflilerinin bulunduklari bir makama nail olur. Bir kimse kendisinde yüksek ve düz arazisi olan bir tepeyi görse, o düzlük arazinin genisligi nisbetinde millet arasinda söhreti yaygin bir kimseye delalet eder. Minik tepe üzerinde oturdugunu görebilen için bu rüya rütbedir. Eger o yokuş çöp yığını yeri ise o çöp yığını kendisinde her türlü sey bulunan dünyadir. Bazan yığın zevceye yoksa fazla kadina ya da kötü halde yer alan hanima delalet eder. Eger o yokuş çöplük ve hayvan pisligi bulunmayan yüksek ve bilinmez bir yer olursa tebaasindan selametle beraber saninin yüce olmasina delalet eder. Rüyada Küçük tepe görmek ne demektir, Rüyada Ufak tepe görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Küçük tepecik gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Küçük yokuş İslami olarak neye kötüye işaret eder, Küçük yığın rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 01 Haziran 2020
İmsak 03:31
Güneş 05:27
Öğle 13:07
İkindi 17:06
Akşam 20:37
Yatsı 22:24
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P