Karanlık Görmek Anlama Gelir?

Rüyada Karanlık Görmek Ne Kavrayış Kazanç, İslami Karanlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Karanlık Görmek Ne Kavrama Kazanç? Zulmete, sapıklık ve zulmetmeye, sevginin şampiyon gelmesine, fısıldaşmaya, bir takım hususları gizlemeye, karanlıktan aydınlığa çıkmak .

Rüya Tabirleri 22.05.2020, 08:41 23.05.2020, 15:57
Karanlık Görmek Anlama Gelir?

Rüyada Karanlık Görmek Ne Kavrayış Kazanç, İslami Karanlık Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Karanlık Görmek Ne Kavrama Kazanç?
Zulmete, sapıklık ve zulmetmeye, sevginin şampiyon gelmesine, fısıldaşmaya, bir takım hususları gizlemeye, karanlıktan aydınlığa çıkmak küfür ehli için hidayete, günahkar için tövbeye kötüye işaret eder.Karanlıktan korktuğunu ya da karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısız olmak demektir. Karanlık odaya ışık vurması, çoğu sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır. Karanlıktan korktuğunu ya da karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısız olmak demektir. Karanlık odaya ışık vurması, çoğu sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır. Girişmiş olduğunuz işte başarı elde edemeyeceksiniz demektir. Karanlık odaya giren ışıkları gördüyseniz, sorunların üstesinden geleceğinizin işaretidir.Güçlük, sıkıntı, tatsızlık, sefalet, korku olarak yorumlanır.Rüyada karanlik, sapiklikla yorumlanir. Rüyasinda karanlik bir yerin birden bire aydinlandigini, veya kendisinin karanlik olan bir yerden aydinliga çiktigini gören, günahkar ise pişmanlık eder, tutsak ise tahliye edilir, hasta ise iyilesir, borçlu ise borcundan kurtulur. Rüyasinda karanlik bir yere girdigini görmek halktan gizlemek istedigi bir sirri olduguna, karanligin aniden bire aydinliga dönüstügünü bakmak, sakladigi sirrin herkese açiklandigina delalet eder. Bir baska rivayete görede, Rüyada görülen karanlik, sapiklik ve hayrettir. Bundan dolayi. rüyada karanliktan aydinliga çiktigini gören kimse, kafir ise, Müslüman, günahkar ise, pişmanlık eder. Hapis ise. hapislikten kurtulur. Karanlik zulme de isarettir. Bu sebepten bir kimse karanlik bir yere girdigini görse, acımasız olmasina isarettir. Karanlik bakmak, göz ve kalbinin kararmasina ve halktan sır olarak saklamak istedigi seyi gizlemeye isarettir.Eğer karanlıktan korktuğunuzu veya karanlık bir yerde bulunduğunuzu gördüyseniz, girişmiş olduğunuz bir işte başarılı olamayacaksınız demektir. Karanlık odaya ışık vurduğunu gördüyseniz, birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır.Eğer karanlıktan korktuğunuzu ya da karanlık bir yerde bulunduğunuzu gördüyseniz, girişmiş olduğunuz bir işte başarılı olamayacaksınız demektir. Karanlık odaya ışık vurduğunu gördüyseniz, birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamındadır. Rüyada Karanlık görmek ne demektir, Rüyada Karanlık görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Karanlık gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Karanlık İslami olarak neye kötüye işaret eder, Karanlık rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 01 Haziran 2020
İmsak 03:32
Güneş 05:28
Öğle 13:07
İkindi 17:05
Akşam 20:36
Yatsı 22:23
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P