Monique Marina Agostino Kimdir?

Monique Marina Agostino Kimdir?

Monique Marina Agostino Kimdir?
Monique Marina Agostino

Monique Marina Agostino
Monique
Meslek Fenomen, Manken, Model, Oyuncu
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar
İkamet Avustralya
Göz rengi Mavi
Eğitim Ortaöğretim Mezunu
Popülarite #7757 (9766 kişiden)

Model Monique Marina Agostino, Killarney Heights Lisesi mezunu oldu.Instagram’da şöhrete bulduktan sonra kariyerinde hızla yükseldi. Avustralya’nın Sydney kentinde yaşayan Monique, hem çeşitli gazete ve dergilere verdiği pozlarla ünleniyor hem de Instagram’da yaptığı iş birlikleriyle hayatını kazanıyordu.Oyunculuk alanında da kariyer yapmaya başlayan, bir çocuk annesi model, Blacktown Westfield adlı bir alışveriş merkezine girerek burada bir dizi hırsızlık yaptı.

Bir mağazaya girerek 90 dolarlık bir ceket çalan Instagram yıldızı, kentin sahil şeridindeki kafelere de girerek soygun yaptı. Burada kasadan nakit para ve kredi kartları çalan kadın, daha sonra ünlü bir fast food zincirine giderek çalıntı kredi kartıyla yiyecek aldı. Monique Marina Agostino’nun üzerinde, reçeteyle satılan ilaçların ve bazı uyuşturucuların bulunduğu bildirildi. Modelin üzerinden kesici alet çıktığı da öğrenildi.

Monique’in avukatı Bronwyn Pullinger davadan çoktan çekildi. Monique daha sonra 10 ayrı suçlama ile gözaltına alındı ​​ve 24 ay hapis cezasına çarptırıldı. Yetkili ayrıca, cezanın çok ağır olduğu için temyiz başvurusunda bulunduğunu da bildirdi. Mahkeme kayıtlarına göre, sanatçı olmak isteyen kadın 4 Haziran 2021’de şartlı tahliye alacak.

 

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Ana Cheri Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Ana Cheri Ana Cheri Ana Doğum Tarihi 16 Mayıs 1986 (33 yaşında)Amerika Birleşik Devletleri Burç Boğa Meslek Fenomen, Manken, Model Cinsiyet Kadın İlişki Durumu Evli ( Ben Moreland ile) Boy […]
Ana Cheri Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar