Marisa Papen Kimdir?

Marisa Papen Kimdir?

Marisa Papen Kimdir?
Marisa Papen

Marisa Papen
Marisa
Doğum Tarihi 27 Ekim 1986 (34 yaşında)
İsrail, Belçika
Burç Akrep
Meslek Manken, Model
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Bekar (Davis Ayer ile)
İkamet ABD, Los Angeles
Boy 1.73 cm
Kilo 55 kg
Göz rengi Siyah
Eğitim Ortaöğretim Mezunu
Popülarite #3588 (11099 kişiden)

1992 Belçika doğumlu Marisa Papen,  bir alışılmışın dışında modellik yapıyor. Aykırı model denmesinden haz aldığını düşündüğümüz model çıplak fotoğraflarında büyük  şöhret kazanan bir sosyal medya modeli olarak bilinir. Bu fotoğraflar çoğunlukla egzotik ve çeşitli yerlerde çekildi. Ayrıca 2016 yılında okyanustaki plastik problemine dayanan Plastik Suşi projesini başlattı. Ayrıca kendi blog web sitesine sahip. ilk kez Instagram ’da fotoğrafını yayınladı. Ancak, çıplak pozları nedeniyle hesabı hemen askıya alındı. 

Marisa Papen, doğal kaynakları korumaya yönelik farklı girişimlerle ilişkili. Üstelik, çıplak fotoğrafları ile tanıdı. Bu tartışmalı eylemlerinden dolayı popülerlik kazanmıştır.

Kudüs’te ve Mısır’da kutsal sayılan topraklarda verdiği pozlardan ötürü tutuklanmış ve sonra para cezasıyla serbest kalan Papen, 2018 yılında Türkiye’ye gelerek Ayasofya’da tesettüre girip çarşafını kaldırarak çıplak poz vermiş ve Kapadokya’da da Türk bayrağının üstüne yatmıştı.

Ayasofya, Kapadokya, Eminönü ile Boğaz’da çekilen çıplak fotoğrafları nedeniyle bazı vatandaşlar Belçikalı manken Marisa Papen hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu. Hakkında Kasım 2019 yılında soruşturma başlatılmıştır.

 Marisa Papen ’in net kazancı 2018 yılında 300.000 USD civarında olduğu bilinmektedir. Marisa Papen,takvim çekimleri için çeşitli moda evleri ilgileniyor.

 

 

biyografi

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Afra Eloisay Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Afra Eloisay Afra Eloisay Afra Gerçek Ad Afranur Barka Doğum Tarihi 7 Mayıs 1998 (22 yaşında)Alanya Burç Boğa Memleket Alanya Meslek Manken, Model Cinsiyet Kadın İlişki Durumu Evli Boy 1.71 […]
Afra Eloisay Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar