Makam Bayrağı Satın Al!

Makam Bayrağı Satın Al!

Makam sembollerini ve Türk bayrağını yan yana gösterecek şekilde dizayn edilen makam bayrağı, özel tasarım, boyutlar ve bayrak direği tasarımıyla sunulmaktadır. Ebatlarınızı sizin de belirleyebileceğiniz Türk bayrağı satın al seçeneğiyle, güvenli alışveriş sunarken, resmi kurumlar için müşteri memnuniyeti odaklı tasarımlarla logo baskısı ve Türk bayrağı baskısı dijital çözünürlük avantajlarıyla sunulmaktadır.

Yüksek Kalite Makam Bayrağı Tasarımı

Resmi kurumlarda vazife, amaç ve yurttaş katılımları için dizayn edilen flama ve makam bayrağı modelleri özel ölçüler ve standart ölçülerle sunulmaktadır. Türk makam bayrağı ve kurumsal bayraklarınızın temel unsurları ön plana alınarak, kaliteli kumaşlarla tasarlanması sağlanır.

  • Saten kumaş makam bayrağı tasarımları
  • Yüksek çözünürlüklü logo baskılı bayrak tasarımı
  • Flama bayrak tasarımları
  • Kırlangıç flama tasarımı
  • Duvar flama bayrak tasarımı
  • Kurum ve şirket bayrak tasarımı
  • Masa üstü kaide bayrak tasarımı

Klasik ölçülerle 100 x 150 cm makam bayrağı tasarımı, marka ve logo ile birlikte Türk bayrağı baskılı iki direk şeklinde takım olarak tasarlanabilmektedir.

Özel Makam Bayrağı Tasarımı

Özel tasarımlarda, makamın logosu, sol ve sağ şerit duruşu, bayrak kumaşının kalitesi, mat ve parlak modelleri kalite ölçülerine göre sizin isteğiniz üzerine dizayn edilecektir. Ay ve yıldız vurgulu direk, altın ve gümüş renk modellerle birlikte Türk bayrağı prosedürüne uygun şekilde dizayn edilir, modern ve yüksek çözünürlüklü teknolojiler kullanılır.

Güven ve kalite ön planda tutularak, makam masa arkası modeller, konferans modelleri ve fuaye tasarımlarıyla, kurumsal etki bırakılacak alanlara göre tasarlanmaktadır. Makam bayrağının yer alacağı yöne göre sağ ve sol hatları tasarlanarak, kaliteli kumaş tasarımıyla size özel sunulur.

Altın Püsküllü Parlak Makam Bayrağı

Altın püsküllü işlemesiyle estetik görünüm sunan bayrak modelleri, parlak saten kumaş kullanımıyla ilgi çekecektir. Kurumsal makamınızın özel görünümünü sunacak, kalitesini ön planda tutacak modeller, yüksek çözünürlüklü dijital baskılarla tasarlanmıştır.

Makam bayrağı direği pirinç tasarımı ve kromla nitelikli bir kalitede sunularak, paslanmaya karşı modeller olarak sunulmaktadır. Altın ve gümüş renk olarak, kaliteli tasarımlarla, bayrak boyutlarını ve ebatlarını istediğiniz şekilde seçebilme şansı da sunar.