Kraliçe, Harry ve Meghan’ın kraliyet ailesine ‘savaş ilan etmesinden’ sonra ‘derinden üzüldü’

Kraliçe, Harry ve Meghan'ın kraliyet ailesine 'savaş ilan etmesinden' sonra 'derinden üzüldü'

Kraliçe, Harry ve Meghan'ın kraliyet ailesine 'savaş ilan etmesinden' sonra 'derinden üzüldü'
Kraliçe, Harry ve Meghan’ın kraliyet ailesine ‘savaş ilan etmesinden’ sonra ‘derinden üzüldü’ Kraliçenin, kraliyet ailesinden “geri adım atacaklarını” açıkladıktan sonra Prens Harry ve Meghan Markle’a “derinden üzüldüğü” söyleniyor. Sussex Dükü ve Düşesi’nin, Kraliçe de dahil olmak üzere kraliyet ailesinin geri kalanına danışmadan duyuruyu yaptığı bildirildi. Diğer kraliyet haberlerinde, Prenses Beatrice ’in düğünü, babası Prens Andrew’u çevreleyen skandalın ardından kraliyet mensupları tarafından yeniden düşünülüyor.


Prens Harry ve Meghan Markle, kraliyet ailesinden ‘geri adım atmayı’ planladıklarını açıkladıktan sonra Kraliçe’nin “derinden üzüldüğü” söyleniyor.

Dük ve Sussex Düşesi, dün akşam 10 milyondan fazla takipçisiyle haberleri paylaşmak için Instagram hesabına gitti.

‘Aylarca süren derinlemesine düşünme ve iç tartışmalardan sonra, bu yıl başlangıçta bir geçiş yapmayı seçtik. bu kurumda ilerici yeni bir rol oynamak için, ‘kendilerinin tatlı bir fotoğrafının yanında yazdılar.

Görüntüle Instagram’daki bu gönderi

​​

“Aylarca süren derinlemesine düşünme ve iç tartışmalardan sonra, bu kurum içinde ilerici yeni bir rol oynamaya başlamak için bu yıl bir geçiş yapmayı seçtik.

Özellikle son birkaç yıldır bu ayarlamayı yapmaya hazır hissetmemizi sizin teşvikinizle yapıyoruz. Şimdi, Kraliçe’ye, İngiliz Milletler Topluluğu’na ve himayelerimize karşı görevimizi onurlandırmaya devam ederek, Birleşik Krallık ve Kuzey Amerika arasında zamanımızı dengelemeyi planlıyoruz. Bu coğrafi denge, oğlumuzun doğduğu kraliyet geleneğini takdir ederek yetiştirmemizi sağlarken, aynı zamanda ailemize yeni hayır kurumumuzun lansmanı da dahil olmak üzere bir sonraki bölüme odaklanacak alan sağlayacaktır. Majesteleri The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge ve tüm ilgili taraflarla işbirliği yapmaya devam ederken, bu heyecan verici bir sonraki adımın tüm ayrıntılarını zamanı geldiğinde paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. O zamana kadar, devam eden desteğiniz için en derin teşekkürlerimizi lütfen kabul edin. ” . com Sussex Dükü ve Düşesi Daha fazla bilgi için lütfen sussexroyalw w w ‘u ziyaret edin (biyo bağlantı) Resim © PA

Sussex Dükü ve Düşesi (@sussexroyal) 8 Ocak 2020 saat 10 33’de PST

‘Biz farklı bir yaklaşım benimseme isteklerini anlıyorlar, ancak bunlar üzerinde çalışılması zaman alacak karmaşık konulardır ‘.

DAHA FAZLA Prince Harry ve Meghan Markle’ın hizmetine neden reddedildi? pahalı restoran

Ve şimdi içeriden biri Sussexes’ten önce kimsenin taşınması konusunda bilgilendirilmemesinin ardından kraliyet ailesinin geri kalanının bu çiftten mutsuz olduğunu iddia etti “Açıklama yapıldı.

Kıdemli bir kaynak The Sun’a” Açıklamaları kimseyleh t t p s : // leşmedi “dedi.

Bu, aileye karşı bir savaş ilanıdır.

“Kurum için çıkarımları düşünmeden bunu nasıl yaptıklarına dair öfke var. Kraliçe çok üzgün. Galler Prensi ve Cambridge Dükü öfkeyle parlıyor.

kraliçe, prens harry meghan markle bağımsız kraliyet ailesini derinden üzdü

Kraliçe’nin ‘çok üzgün’ olduğu söyleniyor. torunu ve eşi Düşes Meghan (Kredi Getty)

Kaynak, “Mahkemeler buna inanamıyor” diye devam etti. “O kadar çok cevaplanmamış soru var ama onlar başka kimsenin aklına gelmeden yaptılar.

” Plan, bunu tartışmak ve ailedeki herkes için işe yarayacak bir yol bulmak içindi. . ”

Ancak, Harry ve Meghan kraliyet hayranlarına ‘Majesteleri The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge ve tüm ilgili taraflarla işbirliği yapmaya devam edeceklerini’ garanti ettiler. ‘ O zamana kadar, devam eden desteğiniz için en derin teşekkürlerimizi kabul edin ‘.

. Sizlere Bildirisw w w Yer Alan Tüm İçerikler Okurları Bilgilendirmek Amacıyla Başka Sitelerden Alınmış veya Derlenmiş Toparlanmıştır ve Bilgilerin Doğruluğu Garanti Edilememektedir. Telif hakkı ya Da Öneri / Şikayet İçin lütfen Mail Atınız Ve Anında İlgilenelim

Next Post

Prens Andrew skandalının ardından Prenses Beatrice ’in düğünü yeniden düşünülüyor

Pts Şub 15 , 2021
Prens Andrew skandalının ardından Prenses Beatrice ’in düğünü yeniden düşünülüyor Prenses Beatrice, düğünü yalnızca birkaç ay önce duyurdu. Eylül ayında kraliyet ailesinin fışkıran ailesi, Prenses’in erkek arkadaşı Edoardo Mapelli Mozzi […]
Prens Andrew skandalının ardından Prenses Beatrice ’in düğünü yeniden düşünülüyor

Benzer Bilgiler

Son Yazılar