Kim Kardashian Kimdir?

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian Kimdir?

Kim Kardashian Kim Kardashian hakkında merak edilen soruların cevapları.

Aslen kökeni nereye uzanmaktadır?

Kim Kardashian kimdir?

Kim Kardashian kaç yaşında?

Kim Kardashian evli mi?

evli ise eşi ve çocukları kimlerdir.

Biyografisi ve kısaca hayatı. Kimberly Noel Kardashian kısaca Kim Kardashian aktris, şarkıcı, manken, iş kadını ve tasarımcı kimliği ile bilinmektedir.

Magazin dünyası ’nda ilk olarak yapmış olduğu Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York isimli reality showlar ile tanınmıştır.

1980 yılında Kaliforniya Los Angeles ’ta dünyaya gelen Kim Kardashian anne tarafından aslen İskoç Hollanda asıllı baba tarafından ise Ermeni ’dir. Günümüzde tasarımcı ve diğer kimliklerin yanı sıra en fazla sosyal hayatı ile gündeme gelmektedir. Paylaştığı videolar, resimler ve tasarımlar ile magazin dünyasının neredeyse gündemini

Kim Kardashian oluşturmaktadır. Bugüne kadar bir çok dergi kapağının yıldızı olmuş, ayrıca çeşitli parfümler ile ticaret hayatında da yer almıştır. 9 kardeş olan Kim Kardashian ’ın kardeşleri arasında bir erkek ve iki kız kardeşi öz ’dür. Ayrıca Kylie Jenner ve Kendall Jenner yarı öz olan iki ünlü kardeşidir. Marymount Lisesi mezunu ’dur. Okul döneminde babasına ait olan müzik pazarlama firmasında çalışmıştır.
Bir röportaj ’da ciddi bir Ermeni etkisi altında yetiştirildiğini belirten Kim Kardashian ’nın babası yarı Rus, yarı Osmanlı bir Amerikan Ermenisi ’dir. Büyükbabası o dönemlerde Osmanlı Toprakları etkisi altında olan günümüzde Türkiye sınırlarında yer alan bölge ’den Los Angeles ’e göç etmiş bir ermenidir. 2015 yılında ise İngiliz Daily Mail Gazetesi Kim Kardashian ’ın soyağacını yayınlamış buna göre Kardashian ’ın büyükbabası Arthur, Kars – Erzurum göçmeni Ermeni kökenli iki ailenin torunudur. Ayrıca Kardashian ’ın Erzurum ve Kars ’ın köylerinde yaşamış atalarına ait fotoğraflarıda okurseverler ile paylaşmıştır.
Vücut ölçüleri ve sosyal medya takipçi sayıları; Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanan ünlü ismin resmi instagram hesabında günümüz itibariyle 153 Milyon takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise takipçi sayısı 62,4 Mn civarındadır. Kim Kardashian ’ın vücut ölçüleri 86-66-110 cm ’dir. Boyu 1.58 cm, kilosu 56, burcu ise Terazi ’dir.
sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

İnternetini başkasıyla paylaşan mekan ve kişilere

Paz Şub 14 , 2021
İnternetini başkasıyla paylaşan mekan ve kişilere Yargıtay, kısa süre önce çok önemli ve emsal niteliğinde olan bir karara imza attı. Yargıtay, kısa süre önce çok önemli ve emsal niteliğinde olan […]
İnternetini başkasıyla paylaşan mekan ve kişilere

Benzer Bilgiler

Son Yazılar