Kaan Demirağ Kimdir?

Kaan Demirağ Kimdir?

Kaan Demirağ Kimdir?
Kaan Demirağ

Kaan Demirağ
Kaan
Doğum Tarihi 1984 (37 yaşında)
Ankara
Meslek İş Adamı
Cinsiyet Erkek
İlişki Durumu Evli (Aslışah Alkoçlar ile)
Boy 1.74 cm
Kilo 78 kg
Popülarite #11081 (11099 kişiden)

1984 Ankara doğumlu Kaan Demirağ,günümüzde Pidem, HD İskender, Burger House, HD Döner ve Tadım Pizza ’nın da yer aldığı HD Group ’un Genel Kurul Başkanlığı ’nı görevini yürütmektedir.

Gülşah Alkoçlar kızı Hülya Koçyiğit ’in torunu Aslışah Alkoçlar ile 9 Ocak 2021 tarihinde İstanbul Beşiktaş ’ta büyük bir otelde nişanlanan Kaan Demirağ Şubat 2021 tarihinde evlendi.Kaan Demirağ ile Aslışah Alkoçlar arasında 10 yaş fark bulunmaktadır.

Eğitim hayatına Ankara ’da başladı. Lise ve yüksek tahsilinin ardından aile şirketleri olan HD Group bünyesinde çalışmaya başladı. HD Group Genel Kurul Başkanıdır. Spor tutkunu ve ekstrem sporlara meraklı olan Kaan Demirağ seyahat etmekten vazgeçmeyen bir kişilik. Ayrıca at hobisi bulunan Kaan Demirağ için “beyaz atlı prens” denmektedir.

Genç iş insanı Kaan Demirağ daha önce Nur Atan ile evlilik yaşamıştır. Kaan Demirağ 2009 yılında ilk eşi Nur Atan ’a uçaktan paraşütle atlayarak yaptığı romantik evlilik teklifiyle gündeme gelmiştir.

biyografi

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Gökmen Kasabalı Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Gökmen Kasabalı Gökmen Kasabalı Gökmen Doğum Tarihi 1 Ekim 1982 (38 yaşında)Kocaeli, İzmit Burç Terazi Meslek Dans Eğitmeni, Dansçı, Koreograf , Oyuncu Cinsiyet Erkek Eğitim Lisans Mezunu Popülarite #11081 (11099 […]
Gökmen Kasabalı Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar