Huban Öztoprak

Huban Öztoprak

Huban Öztoprak Kelimesi Bulunamadı. Lütfen Huban Öztoprak Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.
Huban Öztoprak
Huban Öztoprak İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Huban Öztoprak Kelimesinin Anlamı?
Huban Öztoprak Ne Demek?
Huban Öztoprak Ne Demektir?
Huban Öztoprak Analizi?
Huban Öztoprak
Huban Öztoprak Anlamı Nedir?
Huban Öztoprak Ne Demektir?
Huban Öztoprak Açıklaması Nedir?
Huban Öztoprak Cevabı Nedir?
Huban Öztoprak Kelimesinin Anlamı?
Huban Öztoprak Kelimesinin Anlamı Nedir?
Huban Öztoprak Kelimesinin Anlamı Ne demek?
Huban Öztoprak Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Huban Öztoprak (d. 19 Ocak 1987 - ö. 7 Ocak 2014), Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. İlköğretimini Ataköy Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nda, liseyiyse Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde okudu. Lisede tiyatro ile eğitim almak için M.S.M.'ye kaydoldu. 2008'de oradan mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde hocası olan Uğur Uludağ'ın ekibi olan Espri Standartları Enstitüsü Kurumu isimli tiyatro ekibinin seçmelerine girerek, onlarla olmaya hak kazandı. Ne Münasebet? isminde, kendilerinin yazdığı ve oynadığı kabareleri ile ödül aldılar. Öztoprak, Elde Var Hayat, Sınav, Son Ağa, Vision, Hava Limanı İyi Uçuşlar, Taksi ve Hayat Bilgisi dizileri ile Büyük Günah, The İmam, Adab-ı Muaşeret ve Memleket Hikâyeleri - 3 Kız 1 Ana adlı filmlerde rol aldı.

Marmaris'te 28 Aralık 2013'te geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 26 yaşındaki Öztoprak tedavi gördüğü hastanede 7 Ocak 2014'te vefat etti. Cenazesi Topkapı Mezarlığı'na defnedildi.

Dış bağlantılar