Hannah Jeter Kimdir?

Hannah Jeter Kimdir?

Hannah Jeter Kimdir?
Hannah Jeter

Hannah Jeter
Hannah
Gerçek Ad Hannah Davis
Doğum Tarihi 5 Mayıs 1990 (29 yaşında)
Amerika, Saint Thomas
Burç Boğa
Meslek Manken, Model, Oyuncu, Sunucu
Cinsiyet Kadın
İlişki Durumu Evli (Derek Jeter ile)
Boy 1.78 cm
Kilo 53 kg
Göz rengi Yeşil
Eğitim Lisans Mezunu
Popülarite #8241 (9766 kişiden)

1990 Amerika ’ Virgin Adaları Saint Thomas ’da doğumlu  model Hannah Jeter İzlanda kökenlidir.Üniversite eğitimini sağlık ve beslenme psikolojisi üzerine tamamlayan Hannah Davis henüz 8 yaşında iken Karayip Ulusal Tenis takımında şampiyonluk yaşamıştır. Ayrıca Virgin Adaları Milli Voleybol takımında oynamıştır.

Hannah Jeter daha sonra New York ’a taşınmış ve modellik eğitimi almıştır. 2006 yılından itibaren bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmış özellikle İtalyan D ve Meksika Elle dergilerinin kapak kızı olmuştur.Ayyıldız ’ın 2009 mayo katalog çekimlerindede yer alan Hannah Jeter 2013 yılında ise Sports Illustrated ’e poz vermiş ve Kate Upton gibi kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır.

Hannah Jeter Victoria Secret ile birlikte American Eagle, Tommy Hilfiger ve Levi için modellik kariyerini sürdürmektedir. Bugüne kadar Mothers and Daughters, Sırlar ve Yalanlar, The Understudy ve Hindsight News isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Hannah Jeter, Derek Jeter ile eevli ve iki yaşındaki kızı Bella ve 10 aylık Story  adlı iki çocuğu var.

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Isabeli Fontana Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Isabeli Fontana Isabeli Fontana Isabeli Gerçek Ad Isabeli Bergossi Fontana Doğum Tarihi 4 Temmuz 1983 (36 yaşında) Burç Yengeç Meslek Manken, Model Cinsiyet Kadın İlişki Durumu Evli (Diego Ferrero ile) […]
Isabeli Fontana Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar