Jonatan Maidana Kimdir?

Jonatan Maidana Kimdir?

Jonatan Maidana Kimdir?

Jonatan Maidana Nereli

Jonatan Maidana Kaç Yaşında? Jonatan Maidana Boyu Kaç Jonatan Maidana Kaç Kilo Jonatan Maidana Doğum Tarihi Jonatan Maidana Ne Demektir? Jonatan Maidana Anlamı Nedir?
Jonatan Maidana Kimdir? , Jonatan Maidana Nereli , Jonatan Maidana Kaç Yaşında? , Jonatan Maidana Boyu Kaç , Jonatan Maidana Kaç Kilo , Jonatan Maidana Doğum Tarihi , Jonatan Maidana Ne Demektir? , Jonatan Maidana Anlamı Nedir?
Kim Kimdir? Biyografiler

Biyografi Paralel Yaşamlar'ın 1727 tarihli üçüncü edisyonu Kim Kimdir? Biyografi Biyografi ya da yaşam öyküsü, bir kişinin yaşamını ayrıntılı bir biçimde açıklayan bir edebiyat türüdür. Kişi kendi hayatını anlatıyorsa buna otobiyografi, şairlerin yaşam hikayesi anlatılıyorsa da buna tezkire denir. Biyografiler eğitim, iş, ilişkiler ve ölüm gibi temel olaylardan daha fazlasını içerir. Bir biyografi, bir konunun yaşam öyküsünü sunar, deneyimle ilgili samimi ayrıntılar da dahil olmak üzere yaşamlarının çeşitli yönlerini vurgular ve öznenin kişiliğinin bir analizini içerir.

Kim Kimdir? Biyografi

Biyografik eserler genellikle kurgusal değildir, ancak kurgu bir kişinin hayatını betimlemek için de kullanılabilir. Kim Kimdir? Biyografi Biyografik kapsamın derinlemesine bir biçimine eski yazı denir. Edebiyattan filme kadar çeşitli mecralarda yapılan çalışmalar biyografi olarak bilinen edebiyat türünü oluşturur.

Jonatan Maidana
Jonatan Maidana Kelimesinin Anlamı Nedir? Jonatan Maidana Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Jonatan Maidana Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı
Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:
Jonatan Maidana - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Jonatan Maidana - Oranlamak Jonatan Maidana - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı
Jonatan Maidana - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.
Jonatan Maidana - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Jonatan Maidana - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler
 - dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek
 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Jonatan Maidana
Jonatan Maidana Nedir? Jonatan Maidana Ne demek? , Jonatan Maidana Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Jonatan Maidana
Jonatan Maidana Kelimesinin Anlamı? Jonatan Maidana Ne Demek? Jonatan Maidana Ne Demektir? ,Jonatan Maidana Analizi?
Jonatan Maidana
Jonatan Maidana Anlamı Nedir? Jonatan Maidana Ne Demektir?, Jonatan Maidana Açıklaması Nedir? , Jonatan Maidana Cevabı Nedir? , Jonatan Maidana Kelimesinin Anlamı?

Jonatan Maidana Kimdir?

Jonatan Maidana

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jonatan Maidana
Kişisel bilgileri
Tam adı Jonatan Ramón Maidana
Doğum tarihi 29 Temmuz 1985 (38 yaşında)
Doğum yeri Buenos Aires, Uruguay
Boyu 1,85 m (6 ft 1 in)
Mevkisi Defans
Kulüp bilgileri
Kulübü River Plate
Numarası 4
Altyapı kariyeri
Los Andes
Profesyonel kariyeri*
Yıllar Takım Maç (Gol)
2004-2005 Los Andes 37 (3)
2005-2008 Boca Juniors 66 (1)
2008-2010 Metalist Kharkiv 49 (0)
2010Banfield (kiralık) 13 (0)
2010-2019 River Plate 196 (4)
2019-2020 Deportivo Toluca FC 43 (3)
2021- River Plate 8 (0)
Toplam 412 (11)
Millî takım kariyeri
2005  Arjantin U-20 1 (1)
2011-  Arjantin 5 (0)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.
Güncelleme: 7 Kasım 2021 (2021-11-07)


Jonatan Maidana (d. 29 Temmuz 1985), orta saha pozisyonunda görev yapan Arjantinli futbolcudur. River Plate'de forma giymektedir.

Jonathan Maidana, futbol kariyerine Los Andes takımında başladı. 2005-2008 yılları arasında Boca Juniors'a transfer olan oyuncu 2008 yılında Metalist Harkiv'e transfer olmuştur. 2010 yılında fazla forma şansı bulamayınca ülkesi takımlarından Banfield'e kiralık olarak verilmiştir. 2010 yılında ise River Plate ile sözleşme imzalamıştır.Jonathan Maidana aslen İtalyan kökenlidir. Ama Arjantin formasını giymeyi tercih etmiştir.

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

Boca Juniors[değiştir | kaynağı değiştir]

River Plate[değiştir | kaynağı değiştir]

Arjantin[değiştir | kaynağı değiştir]Kim Kimdir Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Jonatan Maidana Kimdir? Kimdir?:Jonatan Maidana Kimdir? Kim Kelimesi Ne Anlama Geliyor? Jonatan Maidana Kimdir? Türk Dili Tarih Boyunca İlişki Kurduğu Medeniyetlerin (Ülkelerin) Dillerinden Kelimeleri Kendi Bünyesine Katmış Ve Bu Sayede Çok Zengin Bir Dil Oluşturmuştur. Jonatan Maidana Kimdir? Hal Böyle Olunca, Türkçe De Gündelik Hayatta Karşımıza Çıkan Bazı Sözcüklerin Anlamına Bilemeyebiliyor İlginç Bulabiliyoruz. Jonatan Maidana Kimdir? Son Zamanlarda Anlamı Merak Edilen Kelimelerden Olan Kim Ne Demek? TDK ye Göre Kim Sözcüğü Ne Anlama Geliyor? Kim Kelimesinin Kökeni Ne Kim Kelimesinin Kaç Anlamı Var TDK ye Göre Anlamı Nedir?
  • Jonatan Maidana Kimdir? Biyografisi?:Biyografi, Jonatan Maidana Kimdir? Alanında Tanınmış Kişilerin Hayatlarını Anlatan Yazım Türüdür. Jonatan Maidana Kimdir? Bu Yazım Türünün Temellendiği Yer Gerçekliktir. Jonatan Maidana Kimdir? Gerçek Dışı Olaylar Ve Yaşanmamış Hayatlar Temel Alınarak Biyografi Yazılamaz. Jonatan Maidana Kimdir? Anlatılan Kişi Gerçekten Yaşamış Olmalı Ve Kaleme Alınan Yazı Bu Kişinin Gerçekte Yaşadıklarını Konu Edinmelidir.
  • Jonatan Maidana Kimdir? Kaç Yaşında?:Jonatan Maidana Kimdir? Kaç Yaşında? Günlük Hayatın İçerisinde, Televizyon Programlarında, Basılı Ve Dijital Dergi, Gazetelerde Karşılaşılan Kelimelerin TDK Sözlüğündeki Karşılığı Merak Ediliyor. Jonatan Maidana Kimdir? Kaç Yaşında? Yas Ne Demek Ve Ne Anlama Gelir? Yas Kelimesinin Anlamı İle Birlikte Kökeni Ve Doğru Yazılışı İle Örnek Cümlelere Buradan Ulaşabilirsiniz. Jonatan Maidana Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Uzun Yıllardır Dilimizde Olan Ve Günlük Hayatta Sıklıkla Karşımıza Çıkan Yas Kelimesi Ne Demek TDK ya Göre Anlamı Yas Kelimesinin Kaç Anlamı Var Kökeni Ne Sorularının Cevabı
  • Jonatan Maidana Kimdir? Nereli?:Jonatan Maidana Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Günlük Hayatta Vatandaşların Sıklıkla Kullandığı Kelimelerden Bir Tanesidir. Jonatan Maidana Kimdir? Nereli? Dilimizde Yer Alan Nereli Kelimesi, Gerek Günlük Hayatta Gerekse Sosyal Medyada Kullanılan Sözcüklerden Birisi Olarak Öne Çıkmaktadır. Jonatan Maidana Kimdir? Nereli? Türk Dil Kurumu na TDK Göre Çeşitli Anlamları Olan Nereli Kelimesi Türkçe de Tek Başına Ya Da Farklı Cümleler İle Beraber Kullanılabilir. Jonatan Maidana Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Ne Demek Ve TDK ya Göre Nereli Sözcüğünün Anlamı Nedir Sorularının Yanıtlarını Arayanlar Doğru Yerdeler! Peki Nereli Kelimesinin Kökeni Ne? Nereli Kelimesinin Kaç Anlamı Var? Nereli TDK ye Göre Anlamı Nedir? İşte Cevabı.

Lujniki Olimpiyat Kompleksi, Kararlı Destek Misyonu, Mirko Hrgović, Dünya Okçuluk Kupası, Nickelodeon Kids Choice Ödülleri, Deepwater Horizon petrol sızıntısı, Ahmet Kavas, Demre, Süheyl Eğriboz, Angora tırfılı, Işın Karaca, Rahim Zafer, Vinç, Uzay mühendisi, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi, Plesiosaurus, Bayraktar Kızılelma, Kule vinç, Ragıp Savaş, SynergySP, Matthias Kleinheisterkamp, Muhteşem Yüzyıl Kösem (1. sezon), 1974 Grammy Ödülleri, Mindanao, Aleko Bacanos, Batı Hristiyanlığı, 1997 Grammy Ödülleri, Take Me to Your Heaven, Yeşilgiresun Belediye, John Myung, Melez Kampı serisi karakterleri listesi, 1993 Grammy Ödülleri, 1966 Grammy Ödülleri, Palaestina Prima, Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, Fırat Tanış, Populus, 1983 Grammy Ödülleri, Tyler Bates, Güzelyurt, Atakum, Malmö Stadion, Kareem Abduljabbar, 2020 Grammy Ödülleri, John Herschel, Ali Banat, 1985 Grammy Ödülleri, 1987 Grammy Ödülleri, Manuel Marrero Cruz, Futbolcu, Uranyum 235, Gülay Semercioğlu, 2011 Grammy Ödülleri, Çöküntü çemberi, Jimmy Hogan, 1965 Grammy Ödülleri, Kapringen, 1964 Grammy Ödülleri, Yuxarı Tüləkəran, Filibe Havalimanı, Enkaz diski, Amiri Baraka, 2003 Grammy Ödülleri, Gezegenler arası uzay, Daan Myngheer, Strophostyles, Süper Jüpiter, Kış Olimpiyat Oyunları, Carmichaelia, Galaktik yaşanabilir bölge, Ekonomik metodoloji, 1979 Grammy Ödülleri, Rus rublesi, San Francisco Yarımadası, 1944 Başbakanlık Kupası, 1963 Grammy Ödülleri, Öte uydu, Sümerler, Yıldızlararası ortam, Hollanda hükümdarları listesi, Bilimsel komünizm, 1986 Grammy Ödülleri, Taytan, Salihli, Žabalj, Dilimli, Muş, Aprilia, The Little Girl Who Lives Down The Lane, 1973 Grammy Ödülleri, Koro, Pierre Gilles, Soyot Türkçesi, Beytüllahim, 1999 Grammy Ödülleri, Cry Young, Sevilla (il), Çankırıda 2014 Türkiye yerel seçimleri, Dündar Abdülkerim Osmanoğlu, NGC 3527, 1944 yapımı Türk filmleri, Konami, Zeydiyye,
Paskalya Adası bayrağı Anlamı Nedir, Paskalya Adası bayrağı Nasıl Oluştu, Paskalya Adası bayrağı Tarihi, Paskalya Adası bayrağı Renkleri, Paskalya Adası bayrağı Tasarımı, Yıprak Nedir?, Şaş Nedir?, El Salvadorlu İsminin Anlamı Nedir?, El Salvadorlu Nedir?, Ayhan Akbin Kimdir?, Ali Atabeyoğlu Kimdir?, Yardımsever İsminin Anlamı Nedir?, Sölpük İsminin Anlamı Nedir?, Muhtemel İsminin Anlamı Nedir?, Uğur Alet Kimdir?, Yımızık Nedir?, El Kiri İsminin Anlamı Nedir?, El Kiri Nedir?, Sema Albayram Kimdir?, Dilan Güler Kimdir?, Aygün Yıldırım Kimdir?, Yardakçı İsminin Anlamı Nedir?, Sökük İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelit İsminin Anlamı Nedir?, Yıltırık Nedir?, El Değmemiş İsminin Anlamı Nedir?, Aygün Taşkıran Kimdir?, Şarklı Nedir?, Ekzotermik İsminin Anlamı Nedir?, Yarayışsız İsminin Anlamı Nedir?, Sökel İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelis İsminin Anlamı Nedir?, Cemiyet Kışlıoğlu Kimdir?, Recep Yavaş Kimdir?, Pelin Sönmez Kimdir?, Aygün Kazımova Kimdir?, Aygün Beyler Kimdir?, Paraguay bayrağı Anlamı Nedir, Paraguay bayrağı Nasıl Oluştu, Paraguay bayrağı Tarihi, Paraguay bayrağı Renkleri, Paraguay bayrağı Tasarımı, Yarayışlı İsminin Anlamı Nedir?, Söğütlü İsminin Anlamı Nedir?, Muhtelif İsminin Anlamı Nedir?, Aygün Attar Kimdir?, Şaraplı Nedir?, Ekvatoral İsminin Anlamı Nedir?, Yaratıcı İsminin Anlamı Nedir?, Söğüt Yaprakböceği İsminin Anlamı Nedir?, Muhtel İsminin Anlamı Nedir?, Saadet Diriarın Kimdir?, Mesut Niziplioğlu Kimdir?, Mehmet Çetin Kimdir?, Şapşalca Nedir?, Ekvator Gineli İsminin Anlamı Nedir?, Ekvator Gineli Nedir?, Yaraşır İsminin Anlamı Nedir?, Söbe İsminin Anlamı Nedir?, Bekir Atahan Kimdir?, Muhtekir İsminin Anlamı Nedir?, Yılkı Nedir?, Şapşalak Nedir?, Aygerim Kojakanova Kimdir?, Ekvadorlu İsminin Anlamı Nedir?, Ekvadorlu Nedir?, Yaraşıksız İsminin Anlamı Nedir?, Soyut İsminin Anlamı Nedir?, Muhtar İsminin Anlamı Nedir?, Aybüke Gezerel Kimdir?, Yılışkan Nedir?, Mültesim Nedir?, Ekşimtırak İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimtırak Nedir?, Papua Yeni Gine bayrağı Anlamı Nedir, Papua Yeni Gine bayrağı Nasıl Oluştu, Papua Yeni Gine bayrağı Tarihi, Papua Yeni Gine bayrağı Renkleri, Papua Yeni Gine bayrağı Tasarımı, Ayfer Tunç Kimdir?, Nevra İmamoğlu Kimdir?, Yaraşıklı İsminin Anlamı Nedir?, Soyungan İsminin Anlamı Nedir?, Şapkasız Nedir?, Muhtaç İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimsi İsminin Anlamı Nedir?, Mehmet Murat Yaprak Kimdir?, Şapkalık Nedir?, Ekşili İsminin Anlamı Nedir?, Gökhan Özer Kimdir?, Yaraş İsminin Anlamı Nedir?, Soyu Tükenmiş İsminin Anlamı Nedir?, Muhrik İsminin Anlamı Nedir?, Metin Karadeniz Kimdir?, Songül Koçdağ Kimdir?, Ayfer Er Kimdir?, Yıldızsı Nedir?, Şapkalı Nedir?, Mülhit Nedir?, Yararsız İsminin Anlamı Nedir?, Soysuz İsminin Anlamı Nedir?, Muhnik İsminin Anlamı Nedir?, Feime Akıncı Kimdir?, Ayfer Dönmez Kimdir?, Ekstra İsminin Anlamı Nedir?, Yararlı İsminin Anlamı Nedir?, Bilsay Kanat Kimdir?, Soylu Soplu İsminin Anlamı Nedir?, Muhlis İsminin Anlamı Nedir?, Panama bayrağı Anlamı Nedir, Panama bayrağı Nasıl Oluştu, Panama bayrağı Tarihi, Panama bayrağı Renkleri, Panama bayrağı Tasarımı, Ayfer Akansel Altay Kimdir?, Yıldızlararası Nedir?,