İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı

İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı

İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı Nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı Ne demek? , İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı
Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Oranlamak İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler
 - dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek
 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne demek? , İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne Demek? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne Demektir? ,İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Analizi?
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı
İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Anlamı Nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne Demektir?, İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Açıklaması Nedir? , İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Cevabı Nedir? , İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı?

İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı

İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı kelimesi için sözlük içeriği bulunamadı.


Haberler Kategorisinden Haberler


  • İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Nedir?:İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı ile ilgili İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne Demektir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Açıklaması Nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Cevabı Nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Kelimesinin Anlamı? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
  • İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Açıklaması?:İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
  • İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Gerçek mi?:İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı ile ilgili İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
  • İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Hakkında?:İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı ile ilgili İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı burada bulabilirsiniz. İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Detaylar için sitemizi geziniz İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler İş Bankası Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ile 54 milyon ABD doları tutarında kredi sözleşmesi imzaladı resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz

Gürçeşme, Niksar, Meryem, Alanköy, Erbaa, NGC 2796, Sahilköy, Almus, NGC 3214, Nicolò Zaniolo, Kızılcaören, Reşadiye, Boyunpınar, Artova, Joel Quenneville, Karabulak Jandarma Karakolu saldırısı, Akça, Erbaa, Ormandibi, Almus, Sertavul, Canbolat, Erbaa, İbn Yunus, Dikili, Almus, Haigler Creek, Arizona, Belpınar, Zile, Christopher Nolan, Yazıcık, Niksar, Aşırı sol, Gazipınarı, Artova, Toksikoloji, Çatalan, Erbaa, Fizyon, Bağdatlı, Reşadiye, Great Sand Dunes Ulusal Parkı ve Koruma Bölgesi, Kuzköy, Erbaa, MAC kafesleme, Karşıyaka, Zile, Dolay, Reşadiye, Kelteminar kültürü, Turgutalp, Zile, Eryaba, Erbaa, Kuyucak, Reşadiye, Tart, Yıldız mahkemesi, Macaristandaki şehirler listesi, Kaşpınar, Reşadiye, Yeşilköy, Niksar, Çatak, Niksar, Tanoba, Erbaa, Andrey Pyatnitskiy, Emesa, Güvendik, Reşadiye, İkizce, Erbaa, Jimmy Hill, Kiracı, Niksar, Ford Kuga, Göltepe, Almus, Yolüstü, Reşadiye, Chaeyoung, Boris Yeltsin, İbiza, Çeşmeli, Erbaa, Ibiza, Homura Kawamoto, Karabalçık, Zile, Grup (sosyoloji), Ayı Paddington 2, Moskova Ulu Camii, Teknecik, Almus, Roma köprüleri listesi, Çikolata likörü, Türkfındıcak, Ayn Temuşent Vilayeti, Konakköy, Reşadiye, Genç tv, Balık unu, Boyluca, Niksar, Akkuyu Nükleer Güç Santrali, Mimar Acem Camii, Olimpos Kahramanları, Keçeci, Erbaa, Cretaceous, İmri Ziv, Tosunlar, Erbaa, Uppsala, Acısu, Zile, Demircili, Reşadiye, Karataş, Reşadiye, LC Waikiki, Çalkara, Erbaa, Çiçekli, Niksar, Oğuz grubu, Demirli, Kulp, Great Basin Ulusal Parkı, Sağlıca, Artova, Duncan Oughton, Çakırçay, Hanönü, Youku, Ikaris, İkaris, Starboy, Kuyruklu a, Patrisa cevizi, Mycenaceae, Juan Sánchez Moreno, Noetik,
Tarihsel İsminin Anlamı Nedir?, Pembeleşmek İsminin Anlamı Nedir?, Nadir İsminin Anlamı Nedir?, Külfetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Zeyno Eracar Kimdir?, Sepette %30'a Varan, Cevhersiz İsminin Anlamı Nedir?, Ali Ağaoğlu Kimdir?, Kaparosuz İsminin Anlamı Nedir?, Hızlı ve Öfkeli 10, Limitless Koleksiyonu, Perdesi Sıyrık Nedir?, Nalçalı Nedir?, İhmalci İsminin Anlamı Nedir?, Falafelsiz İsminin Anlamı Nedir?, Boş Duranı Allah Da Sevmez Kulu Da Atasözü Anlamı Nedir?, Linalin by Pelin Akil, Andrey Rıbakou Kimdir?, Abdurrahman Muhammed el Uveys Kimdir?, LCW MARKALAR, Hırsızlar Ordusu, Design Collective, Ali Aga Kimdir?, Ahmed Hicazi Kimdir?, Boş Çuval Dik Durmaz Atasözü Anlamı Nedir?, Tarihli İsminin Anlamı Nedir?, Pembe İsminin Anlamı Nedir?, Cevherli İsminin Anlamı Nedir?, Nadim İsminin Anlamı Nedir?, Külçe İsminin Anlamı Nedir?, Zeynep Tedü Kimdir?, Kaparolu İsminin Anlamı Nedir?, Andrey Pyatnitski Kimdir?, Her Şey Yok Olur, Nalayık Nedir?, Küplü Nedir?, İhlassız İsminin Anlamı Nedir?, Adid İsminin Anlamı Nedir?, Falafelli İsminin Anlamı Nedir?, Tümünü Gör, Ali Afif Kimdir?, Bugün Elini Veren Yarın Götünü Verir Atasözü Anlamı Nedir?, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, Atkı,Bere ve Eldiven, Andrey Malahov Kimdir?, Ahmed Hayri Kimdir?, Abdurrahman Kalkan Kimdir?, Mont ve Kaban, Kapanık İsminin Anlamı Nedir?, Cevapsız İsminin Anlamı Nedir?, Tarihî İsminin Anlamı Nedir?, Pelteleşmek İsminin Anlamı Nedir?, Nadide İsminin Anlamı Nedir?, Boğulursan Büyük Suda (Denizde) Boğul Atasözü Anlamı Nedir?, Külâhsız İsminin Anlamı Nedir?, Zerrin Tekindor Kimdir?, İhlâslı İsminin Anlamı Nedir?, Fakülteli İsminin Anlamı Nedir?, Tüm Kadın Ürünleri, Hellraiser (film, 2022), Bot ve Çizme, Bize Gelince Yiyip İçelim, Size Gelince Gülüp Geçelim Atasözü Anlamı Nedir?, Andrey Lunyov Kimdir?, Pijama Takımı, Adîmü'l-İmkân İsminin Anlamı Nedir?, Hellblazers, Kapalı Kaynak İsminin Anlamı Nedir?, Tarım Bankacılığı Şubeleri, Cevaplı İsminin Anlamı Nedir?, Ahmed Hassan Said Kimdir?, Tarım Pos, İhbarlı İsminin Anlamı Nedir?, Tarifsiz İsminin Anlamı Nedir?, Pelteklik İsminin Anlamı Nedir?, Nadaslık İsminin Anlamı Nedir?, Külâhlı İsminin Anlamı Nedir?, Yonca Evcimik Kimdir?, Fakirce İsminin Anlamı Nedir?, Cevizli Nedir?, TarımKart, Andrey Kozırev Kimdir?, Ali Abdullah Eyüb Kimdir?, Abdurrahman Hacı Ahmedi Kimdir?, Adîmü'l-İhtimâl İsminin Anlamı Nedir?, Birlikten Kuvet Doğar Atasözü Anlamı Nedir?, Hayır (film), Tarım İşletme Kredileri, Elüs Kredisi, Bireysel İhtiyaclar Kredisi, Kapalı İsminin Anlamı Nedir?, Tarım Bankacılığı Ürünleri, Cevabi İsminin Anlamı Nedir?, Adîmü'l-Akl İsminin Anlamı Nedir?, Andrey Kirilenko (basketbolcu) Kimdir?, Hayalimdeki At, Nakışsız Nedir?, Kümeli Nedir?, İhatalı İsminin Anlamı Nedir?, TARSİM, Ali Abbasi (yönetmen) Kimdir?,