Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Nereli

Apollo Crews Kaç Yaşında? Apollo Crews Boyu Kaç Apollo Crews Kaç Kilo Apollo Crews Doğum Tarihi Apollo Crews Ne Demektir? Apollo Crews Anlamı Nedir?
Apollo Crews Kimdir? , Apollo Crews Nereli , Apollo Crews Kaç Yaşında? , Apollo Crews Boyu Kaç , Apollo Crews Kaç Kilo , Apollo Crews Doğum Tarihi , Apollo Crews Ne Demektir? , Apollo Crews Anlamı Nedir?
Kim Kimdir? Biyografiler

Biyografi Paralel Yaşamlar'ın 1727 tarihli üçüncü edisyonu Kim Kimdir? Biyografi Biyografi ya da yaşam öyküsü, bir kişinin yaşamını ayrıntılı bir biçimde açıklayan bir edebiyat türüdür. Kişi kendi hayatını anlatıyorsa buna otobiyografi, şairlerin yaşam hikayesi anlatılıyorsa da buna tezkire denir. Biyografiler eğitim, iş, ilişkiler ve ölüm gibi temel olaylardan daha fazlasını içerir. Bir biyografi, bir konunun yaşam öyküsünü sunar, deneyimle ilgili samimi ayrıntılar da dahil olmak üzere yaşamlarının çeşitli yönlerini vurgular ve öznenin kişiliğinin bir analizini içerir.

Kim Kimdir? Biyografi

Biyografik eserler genellikle kurgusal değildir, ancak kurgu bir kişinin hayatını betimlemek için de kullanılabilir. Kim Kimdir? Biyografi Biyografik kapsamın derinlemesine bir biçimine eski yazı denir. Edebiyattan filme kadar çeşitli mecralarda yapılan çalışmalar biyografi olarak bilinen edebiyat türünü oluşturur.

Apollo Crews
Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Nedir? Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı
Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:
Apollo Crews - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Apollo Crews - Oranlamak Apollo Crews - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı
Apollo Crews - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.
Apollo Crews - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Apollo Crews - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler
 - dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek
 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Apollo Crews
Apollo Crews Nedir? Apollo Crews Ne demek? , Apollo Crews Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Apollo Crews
Apollo Crews Kelimesinin Anlamı? Apollo Crews Ne Demek? Apollo Crews Ne Demektir? ,Apollo Crews Analizi?
Apollo Crews
Apollo Crews Anlamı Nedir? Apollo Crews Ne Demektir?, Apollo Crews Açıklaması Nedir? , Apollo Crews Cevabı Nedir? , Apollo Crews Kelimesinin Anlamı?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Apollo Crews
Apollo Crews NXT.jpg
ApolloCrews (Nisan 2016)
Doğum adı Sesugh Uhaa
Doğum 22 Ağustos 1987 (1987-08-22) (35 yaşında)
Sacramento, Kaliforniya, ABD
Profesyonel güreş kariyeri
Takma ad(lar)ı Apollo
Apollo Crews
Nation
Uhaa Nation
Boyu 1,85 m (6 ft 1 in)[1]
Kilosu 110 kg (240 lb)[1]
Eğitildiği yer Stone Mountain, Georgia, ABD
Eğiten Mr. Hughes[2]
Başlangıç 17 Ağustos 2009

Sesugh Uhaa veya bilinen adıyla Apollo Crews (d. 22 Ağustos 1987), Amerikalı profesyonel güreşçi. Günümüzde WWE güreşçisidir.[3]

Profesyonel güreş kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kariyerinin başları[değiştir | kaynağı değiştir]

Apollo Crews koleji bitirdikten sonra hemen profesyonel güreş eğitimi almaya başladı. Güreşte debutunu 17 Ağustos 2009'da Uhaa Nation adıyla Georgian bağımsız federasyonda yaptı.

Dragon Gate (2011–2014)[değiştir | kaynağı değiştir]

9 Eylül 2011'de Uhaa Dragon Gate USA'nın bir deneme seminerinde yer aldı. Ardından Dragon Gate USA ile sözleşme imzaladı aynı zamanda Evolve ve Full Impact Pro federasyonlarıyla da sözleşme imzaladı. Dragon Gate USA'da ilk maçını Aaron Draven ile yaptı ve onu bir Squash maçında yenmeyi başardı. Untouchable 2011 PPV'sin de Brodiee Lee'nin Open Challenge'ına cevap verdi fakat Brodi Lee oradan uzaklaştı. Way Of The Ronin PPV'sin de bir Fatal Four Way maçta Facade, Flip Kendrick ve Sugar Dunkerton'u mağlup etmeyi başardı. Uhaa Full Impact Pro'da ilk görünüşünü Jake Mannig'i yenerek yaptı ve Florida Heritage kemerinin yeni sahibi oldu. Uhaa Dragon Gate'in Japonya Federasyonundaki ilk görünüşünü Blood Warriors ekibi tarafından anons edilerek yaptı. Uhaa o şovda Kotoka ile maça çıktı ve onu 99 saniyede mağlup etmeyi başardı. Aynı zamanda Blood Warriors stable'nın yeni üyesi oldu. Uhaa Blood Warriors Stable'ı ile beraber takılmaya başladı ve çıktığı her maçı kazanmasını bildi. 2011 yılının sonunda Uhaa Wrestling Observer Newsletter tarafından yılın çaylağı oylamasında Daichi Hashimoto'nun ardından 2. oldu.

Amerika'ya döndüğünde Evolve'de ilk görünüşünü 14 Ocak 2012'de Pinkie Sanchez'i yenerek yaptı. Bu arada Akira Torzawa Blood Warriors'un yeni lideri oldu ve grubun adını Mad Blankey olarak değiştirdi. Dragon Gate USA şovunda Uhaa Nation Akira Torzawa ve BXB Hulk ile takım olarak Ronin ve D.U.F ekibini bir Three Way Trios maçında yenmeyi başardı. Ama maç sırasında Uhaa dizinden sakatlandı ve 2012 yılını kapatmış oldu. Uhaa dönüşünü 1 Şubat 2013'te Full Impact Pro'nun Everytihng Burns PPV'sin de yaptı ve Florida Heritage kemerini Chasyn Rance'ye karşı korudu. Uhaa Japonya'da Dragon Gate şovuna dönüşünde ise BXB Hulk ile takım oldu ve Don Fujii&Masaaki Mochizuki ikilisini yenmeyi başardı ve yeni Open The Twin Gate şampiyonu oldular. Kemerlerini 5 Mayıs'ta Shingo Takagi ve Yamato ikilisine kaybettiler. 11 Mayıs'ta Uhaa ilk kez Dragon Gate'de pin oldu. 2013 King Of Gate turnuvasında ilk raundda Jimmy Susumu'ya mağlup oldu. Uhaa 9 Ağustos'Ta Florida Heritage kemerini Gran Akuma'ya karşı kaybetti. Dragon Gate'e geri döndüğünde Uhaa Nation Akira Tozawa tarafından Mad Blankey grubundan atıldı. Ama sonrasında Uhaa Tozawa ve Shingo Takagi ile beraber yeni bir takım kurdu. 12 Eylül'de Masato Yoshino, Ricochet ve Shachihoko Boy'da bu gruba katıldı. Ardından bu grubun adı Monster Express oldu. 12 Ocak 2014'te Uhaa Dragon Gate USA'da Open the Freedom Gate kemer maçına çıktı ama şampiyon Johnny Gargano onu yenmeyi başardı. 23 Mayıs'ta Uhaa'nın Dragon Gate USA ile yeni bir sözleşme imzaladığı duyuruldu. Uhaa Dragon Gate'de dönüşünü Akira Tozawa'nın sürpriz partneri olarak yaptı ve ikisi Cyber Kong ve Don Fujiii'yi mağlup etmeyi başardı. Uhaa ardından Open The Dream Gate kemeri için BXB Hulk'un rakibi oldu fakat kemeri kazanamadı. Uhaa maçın ardından yaptığı duyuruda Dragon Gate'deki son maçının bu olduğunu söyledi. Uhaa ardından birkaç ay Evolve'de şovlara çıktı.

WWE[değiştir | kaynağı değiştir]

NXT (2014–2016)[değiştir | kaynağı değiştir]

Ekim 2014'te Uhaa, WWE'nin deneme kampında yer aldı. 31 Aralık 2014'te Uhaa, WWE ile sözleşme imzaladı. WWE resmi açıklamayı ise 13 Nisan'da NXT'nin yeni bir parçası olarak yaptı. Uhaa televizyondaki ilk görünüşünü 6 Mayıs'ta NXT kontrat imzalama töreninde yaptı. Uhaa gelecek aylarda NXT'nin House şovlarında maça çıktı. Uhaa 5 Ağustos'ta yeni ring adını Apollo Crews olarak açıkladı. Asıl debutunu ise 22 Ağustos'ta NXT Takeover: Brooklyn şovunda Tye Dillinger'ı mağlup ederek yaptı. 8 Ekim'de NXT şampiyonluğu için #1 contender olmak için yapılan Battle Royal maçını kazandı. 22 Ekim'de Finn Balor ve Apollo Crews kemer için karşı karşıya geldiler. Maçı Apollo Crews kazandı ama diskalifiye kararı ile. Çünkü maç anında Baron Corbin, Apollo'ya saldırdı. Böylece Balor kemerini korumuş oldu. Corbin ile Crews feudu NXT Takeover: London'a taşındı. Bu şovda karşı karşıya geldi ikili maçı Baron Corbin kazandı. Ardından Apollo, Elias Samson ile ufak bir feuda girdi. Bu feud Elias Samson'ın saldırısına uğrayan Johnny Gargano'nun Apollo tarafından kurtarılması ile başlandı. Ardından 6 Nisan'da ikili maça çıktı ve Apollo Crews maçı kazandı.

Ana kadro (2016–günümüz)[değiştir | kaynağı değiştir]

4 Nisan 2016'da Apollo Crews ana kadro debutunu RAW şovunda Tyler Breeze'i yenerek yaptı.

Kişisel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

Uhaa, Nijerya asıllıdır. Uhaa ayrıca Kevin Owens, Finn Balor, Chris Masters ve Ricochet ile yakın arkadaştır. Uhaa'nın ayrıca bir kız kardeşi vardır.

Güreşte[değiştir | kaynağı değiştir]

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ a b c "Apollo Crews". WWE. 20 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 23 Ağustos 2015. 
 2. ^ a b c d e f g h i "Uhaa Nation". Dragon Gate USA. 2 Ocak 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 3. ^ "Apollo Crews - WWE.com". WWE. 23 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 19 Nisan 2015. 
 4. ^ Witner, Emerson (22 Ağustos 2015). "WWE NXT TakeOver live results & main card: Finn Balor vs. Kevin Owens, Sasha Banks vs. Bayley, Samoa Joe, Jushin "Thunder" Liger". Wrestling Observer Newsletter. 23 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Ağustos 2015. 
 5. ^ James, Justin (2 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/2 – Week 178: Dusty Rhodes Tag Tournament kicks off, Gargano & Ciampa debut on NXT, Joe & Balor form team, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 6. ^ Ayala Jr., Edwin (4 Eylül 2015). "WWE NXT 9/3 Orlando, FL, house show results: Bayley vs. Emma, Dusty Rhodes tag tourney match, Apollo Crews". Wrestling Observer Newsletter. 5 Eylül 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 7. ^ James, Justin (16 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/16 – Week 180: Bayley returns to Full Sail as Women's champ, big set-up for "Takeover," Dusty Tag Classic continues, Adam Rose dumps on NXT, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 20 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 8. ^ Trionfo, Richard (7 Ekim 2015). "WWE NXT TakeOver Respect report: Sasha Banks and Bayley go 30 minutes, the first Dusty Rhodes Tag Team Classic winners crowned, Asuka makes her NXT in ring debut (poor Dana), and more". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 9. ^ a b c Zimmerman, Zack (27 Kasım 2015). "11/27 Zim's WWE NXT Coverage: Bayley defends the NXT Women's Championship against Eva Marie, Dash and Dawson defend the NXT Tag Team Championships against The Vaudevillains, Finn Bálor and Samoa Joe contract signing for Takeover London, plus Sami Zayn, Asuka, Apollo Crews, Emma, Dana Brooke, and more". Pro Wrestling Dot Net. 22 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 10. ^ Twiss, Andrew (11 Ekim 2015). "Finn Balor & the Vaudevillains unite & more: 10/10 WWE NXT in Winter Haven, FL results". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 11. ^ "WWE NXT arena results: Finn Balor faces Samoa Joe for the first time". Wrestling Observer Newsletter. 30 Ekim 2015. 3 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 12. ^ a b c d e f "Uhaa Nation". Online World of Wrestling. 19 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Ağustos 2015. 
 13. ^ a b "ウーハー・ネイション". Dragon Gate (Japonca). Gaora. 16 Ekim 2014 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 5 Mayıs 2013. 
 14. ^ Dobson, Jamie (16 Temmuz 2012). "My Interview with the One Man Nation – Uhaa Nation!". 911 Wrestling. 16 Ocak 2013 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 15. ^ Drinkwater, Jamie (5 Nisan 2015). "Blog: Top 5 PCW Finishing Moves". Preston City Wrestling. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 16. ^ a b c James, Justin (7 Ekim 2015). "10/7 NXT Takeover Report by Justin James". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 17. ^ a b Trionfo, Richard (4 Kasım 2015). "WWE NXT report: Balor versus Crews, Asuka and a Total Diva, bonjour Eva Marie, tag title match next week, turmoil at the end of the show". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 18. ^ Moore, John (17 Eylül 2015). "9/17 Moore's WWE NXT TV Review: Rhyno and Baron Corbin vs. Johnny Gargano and Tommaso Ciampa in a Dusty Rhodes Tag Team tournament match, Bayley's first appearance as women's champion, Apollo Crews vs. Solomon Crowe, Tye Dillinger vs. Danny Burch". Pro Wrestling Dot Net. 5 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 19. ^ a b James, Justin (2 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/2 - Week 178: Dusty Rhodes Tag Tournament kicks off, Gargano & Ciampa debut on NXT, Joe & Balor form team, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 20. ^ a b James, Justin (16 Ekim 2015). "10/14 WWE NXT Report by Justin James". Pro Wrestling Torch. 20 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 21. ^ Radican, Sean (10 Eylül 2012). "Radican's DGUSA DVD Review Series – "Revolt!" 11/11: Ronin vs. Blood Warriors, Tozawa sings, Yamato-Hulk No Rope match". Pro Wrestling Torch. 3 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 22. ^ "WWE: Cruise Control (Apollo Crews) – Single". iTunes. 7 Ekim 2015. 6 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Ekim 2015. 
 23. ^ "PCW Heavyweight Championship History". Preston City Wrestling. 24 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 30 Kasım 2014. 
 24. ^ "Pro Wrestling Illustrated (PWI) 500 for 2012". The Internet Wrestling Database. 8 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]Kim Kimdir Biyografi Kategorisinden Haberler


 • Apollo Crews Kimdir? Kimdir?:Apollo Crews Kimdir? Kim Kelimesi Ne Anlama Geliyor? Apollo Crews Kimdir? Türk Dili Tarih Boyunca İlişki Kurduğu Medeniyetlerin (Ülkelerin) Dillerinden Kelimeleri Kendi Bünyesine Katmış Ve Bu Sayede Çok Zengin Bir Dil Oluşturmuştur. Apollo Crews Kimdir? Hal Böyle Olunca, Türkçe De Gündelik Hayatta Karşımıza Çıkan Bazı Sözcüklerin Anlamına Bilemeyebiliyor İlginç Bulabiliyoruz. Apollo Crews Kimdir? Son Zamanlarda Anlamı Merak Edilen Kelimelerden Olan Kim Ne Demek? TDK ye Göre Kim Sözcüğü Ne Anlama Geliyor? Kim Kelimesinin Kökeni Ne Kim Kelimesinin Kaç Anlamı Var TDK ye Göre Anlamı Nedir?
 • Apollo Crews Kimdir? Biyografisi?:Biyografi, Apollo Crews Kimdir? Alanında Tanınmış Kişilerin Hayatlarını Anlatan Yazım Türüdür. Apollo Crews Kimdir? Bu Yazım Türünün Temellendiği Yer Gerçekliktir. Apollo Crews Kimdir? Gerçek Dışı Olaylar Ve Yaşanmamış Hayatlar Temel Alınarak Biyografi Yazılamaz. Apollo Crews Kimdir? Anlatılan Kişi Gerçekten Yaşamış Olmalı Ve Kaleme Alınan Yazı Bu Kişinin Gerçekte Yaşadıklarını Konu Edinmelidir.
 • Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında?:Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? Günlük Hayatın İçerisinde, Televizyon Programlarında, Basılı Ve Dijital Dergi, Gazetelerde Karşılaşılan Kelimelerin TDK Sözlüğündeki Karşılığı Merak Ediliyor. Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? Yas Ne Demek Ve Ne Anlama Gelir? Yas Kelimesinin Anlamı İle Birlikte Kökeni Ve Doğru Yazılışı İle Örnek Cümlelere Buradan Ulaşabilirsiniz. Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Uzun Yıllardır Dilimizde Olan Ve Günlük Hayatta Sıklıkla Karşımıza Çıkan Yas Kelimesi Ne Demek TDK ya Göre Anlamı Yas Kelimesinin Kaç Anlamı Var Kökeni Ne Sorularının Cevabı
 • Apollo Crews Kimdir? Nereli?:Apollo Crews Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Günlük Hayatta Vatandaşların Sıklıkla Kullandığı Kelimelerden Bir Tanesidir. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Dilimizde Yer Alan Nereli Kelimesi, Gerek Günlük Hayatta Gerekse Sosyal Medyada Kullanılan Sözcüklerden Birisi Olarak Öne Çıkmaktadır. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Türk Dil Kurumu na TDK Göre Çeşitli Anlamları Olan Nereli Kelimesi Türkçe de Tek Başına Ya Da Farklı Cümleler İle Beraber Kullanılabilir. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Ne Demek Ve TDK ya Göre Nereli Sözcüğünün Anlamı Nedir Sorularının Yanıtlarını Arayanlar Doğru Yerdeler! Peki Nereli Kelimesinin Kökeni Ne? Nereli Kelimesinin Kaç Anlamı Var? Nereli TDK ye Göre Anlamı Nedir? İşte Cevabı.

Mylohyoid kas, Changan Automobile, Komilo, CSAR, 1869, Richard Maibaum, Hadis eleştirisi, Youthanasia, Ford Escort, Yük yoğunluğu, Gidenin arkasından su dökmek, Hayvan hakları savunucuları listesi, Teist, Zararlı yazılım, Sedimantasyon, Prata di Principato Ultra, Riva Kalesi, Ronny Abraham, Katastrofizm, Ian Wilson, Max Mirnyi, Keler, Kanon, NGC 1519, Disteizm, why do i always get it wrong, Why Do I Always Get It Wrong, Valkür, Cvetat na nadejdata, Luz Fernandez, Karahüyük, Arguvan, Zeynep Yıldırım, Sol kanat, Kirli İş, Seferi, Răzvan Lucescu, Prangasız Mahkumlar, Wílmar Barrios, Love Song, Nördlingen, Julen Lopetegui, Hayata Çalım At, Dick en ward, İsveç bayrak yarışı, Hava Eğitim Komutanlığı, Nanomalzemeler, Poggio Renatico, Shen Xue, Rosslyn Wemyss, Haşhaşiler, Jerry Douglas, Primus Classic, Eren Yeager, Kiko, E. H. Carr, Kemal Batmaz, III. Kvarkvare Cakeli, OpenOffice, Belirtisiz küme, R.G. Collingwood, Aşağıoba, Bismil, Puccini, Kizzuvatna, 2021 Türkiye nüfus kayıt sistemi sonuçları, Pavel Latuşko, J. Lo, Huawei Ascend W1, Avannaata, Ekonomik Romantizmin Bir Karakterizasyonu, Enver Gargaş, Striptiz, Liao Hanedanı, Promagistratus, Erhan Karayer, LigaPro, Wojtek, Josef Dobretsberger, Britt Assombalonga, Rade Paprica, Priştine Uluslararası Havalimanı, Üçüncü Hare, Meraklı Köfteci, Yujne, DeMar DeRozan, Cladonia rangiferina, 2. Panzer Ordusu, Racing Genk, 1944 Edremit Körfezi depremi, Filistatinella, BMW S1000RR, Ramazan Silin, Derby County, On iki halife, Arquà Polesine, On İki İmâmlar, Rafał Gikiewicz, Juan Arango, Lali Espósito, Lucius Tarquinius Superbus, Merostomata,
Tutam İsminin Anlamı Nedir?, Sağgörülü İsminin Anlamı Nedir?, Out İsminin Anlamı Nedir?, Magmasal İsminin Anlamı Nedir?, Zidan Sertdemir Kimdir?, Tuba Demir Kimdir?, Dış politika, Şevval Çayır Kimdir?, Azavad bayrağı Anlamı Nedir, Azavad bayrağı Nasıl Oluştu, Azavad bayrağı Tarihi, Azavad bayrağı Renkleri, Azavad bayrağı Tasarımı, 46. Türkiye Hükûmeti, Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?, Aylin Vatankoş Kimdir?, Semih Kılıçsoy Kimdir?, Alphan Manas Kimdir?, Çuvaş İsminin Anlamı Nedir?, Roksana Węgiel Kimdir?, Avcar İsminin Anlamı Nedir?, Roger Fernandes Kimdir?, Osman Karaaslan Kimdir?, Kızılca İsminin Anlamı Nedir?, Muhammet Ali Özbaskıcı Kimdir?, Mathys Tel Kimdir?, Lydian Nadhaswaram Kimdir?, Leonor de Borbón Kimdir?, Kenan Yıldız Kimdir?, Kang Yeseo Kimdir?, Öngörülü Nedir?, Izan Almansa Kimdir?, Kalan İsminin Anlamı Nedir?, IShowSpeed Kimdir?, Emre Topçu Kimdir?, Girişken İsminin Anlamı Nedir?, Emre Tezgel Kimdir?, 45. Türkiye Hükûmeti, Efe Sarıkaya Kimdir?, Dilay Özdemir Kimdir?, Désiré Doué Kimdir?, Beknaz Almazbekov Kimdir?, Bedirhan Çetin Kimdir?, Alper Efe Pazar Kimdir?, Alisa İsbir Kimdir?, Zeynep Taşkın Kimdir?, Yasin Özcan Kimdir?, Yağız Aksu Kimdir?, Tufan Bilen Kimdir?, Xochitl Gomez Kimdir?, Warren Zaïre-Emery Kimdir?, Victor Vernicos Kimdir?, 44. Türkiye Hükûmeti, Priah Ferguson Kimdir?, Lana Pudar Kimdir?, Aylin Tunceli Kimdir?, Avare İsminin Anlamı Nedir?, Kamila Valiyeva Kimdir?, İsak Vural Kimdir?, Endrick Felipe Kimdir?, Üçüncü Hükûmet, Alphan Eşeli Kimdir?, Akın İpek Kimdir?, Andrea Kimi Antonelli Kimdir?, Muhammed Abdullah Özer Kimdir?, Yağız Kılınç Kimdir?, Viki Gabor Kimdir?, Sofía de Borbón Kimdir?, Scarlett Estevez Kimdir?, Naomi Traa Kimdir?, 43. Türkiye Hükûmeti, Melody (Brezilyalı şarkıcı) Kimdir?, Maléna (şarkıcı) Kimdir?, Turus İsminin Anlamı Nedir?, Sağ Eğilimli İsminin Anlamı Nedir?, James Mountbatten-Windsor Kimdir?, Çuvalsız İsminin Anlamı Nedir?, Otuzuncu İsminin Anlamı Nedir?, Magbut İsminin Anlamı Nedir?, Isabella (Danimarka prensesi) Kimdir?, Kızıl İblis İsminin Anlamı Nedir?, Heo Jung-eun Kimdir?, Hatice (Fas prensesi) Kimdir?, Çağan Efe Ak Kimdir?, Sky Brown Kimdir?, Sara James Kimdir?, Saman Gibi Nedir?, Pınar Sislituna Kimdir?, Kalabalıkça İsminin Anlamı Nedir?, Girişimsel İsminin Anlamı Nedir?, Tanya Mejentseva Kimdir?, Dakikalık Nedir?, 42. Türkiye Hükûmeti, Yağız Kaan Erdoğmuş Kimdir?, Soleá Kimdir?, Avara İsminin Anlamı Nedir?, Kullanıcı:Mustafa6128/madde adı Kimdir?, Aylin Tezel Kimdir?, Blue Ivy Carter Kimdir?, George (Galler prensi) Kimdir?, Prenses Gabriella, Carladès Kontesi Kimdir?, Charlotte (2015 doğumlu Galler prensesi) Kimdir?, Azra Aksu Kimdir?, Gabriel (Dalarna dükü) Kimdir?,