Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews Nereli

Apollo Crews Kaç Yaşında? Apollo Crews Boyu Kaç Apollo Crews Kaç Kilo Apollo Crews Doğum Tarihi Apollo Crews Ne Demektir? Apollo Crews Anlamı Nedir?
Apollo Crews Kimdir? , Apollo Crews Nereli , Apollo Crews Kaç Yaşında? , Apollo Crews Boyu Kaç , Apollo Crews Kaç Kilo , Apollo Crews Doğum Tarihi , Apollo Crews Ne Demektir? , Apollo Crews Anlamı Nedir?
Kim Kimdir? Biyografiler

Biyografi Paralel Yaşamlar'ın 1727 tarihli üçüncü edisyonu Kim Kimdir? Biyografi Biyografi ya da yaşam öyküsü, bir kişinin yaşamını ayrıntılı bir biçimde açıklayan bir edebiyat türüdür. Kişi kendi hayatını anlatıyorsa buna otobiyografi, şairlerin yaşam hikayesi anlatılıyorsa da buna tezkire denir. Biyografiler eğitim, iş, ilişkiler ve ölüm gibi temel olaylardan daha fazlasını içerir. Bir biyografi, bir konunun yaşam öyküsünü sunar, deneyimle ilgili samimi ayrıntılar da dahil olmak üzere yaşamlarının çeşitli yönlerini vurgular ve öznenin kişiliğinin bir analizini içerir.

Kim Kimdir? Biyografi

Biyografik eserler genellikle kurgusal değildir, ancak kurgu bir kişinin hayatını betimlemek için de kullanılabilir. Kim Kimdir? Biyografi Biyografik kapsamın derinlemesine bir biçimine eski yazı denir. Edebiyattan filme kadar çeşitli mecralarda yapılan çalışmalar biyografi olarak bilinen edebiyat türünü oluşturur.

Apollo Crews
Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Nedir? Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Apollo Crews Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı
Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:
Apollo Crews - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Apollo Crews - Oranlamak Apollo Crews - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı
Apollo Crews - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.
Apollo Crews - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Apollo Crews - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler
 - dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek
 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Apollo Crews
Apollo Crews Nedir? Apollo Crews Ne demek? , Apollo Crews Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Apollo Crews
Apollo Crews Kelimesinin Anlamı? Apollo Crews Ne Demek? Apollo Crews Ne Demektir? ,Apollo Crews Analizi?
Apollo Crews
Apollo Crews Anlamı Nedir? Apollo Crews Ne Demektir?, Apollo Crews Açıklaması Nedir? , Apollo Crews Cevabı Nedir? , Apollo Crews Kelimesinin Anlamı?

Apollo Crews Kimdir?

Apollo Crews

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Apollo Crews
ApolloCrews (Nisan 2016)
Doğum adıSesugh Uhaa
Doğum22 Ağustos 1987 (36 yaşında)
Sacramento, Kaliforniya, ABD
Profesyonel güreş kariyeri
Takma ad(lar)ıApollo
Apollo Crews
Nation
Uhaa Nation
Boyu1,85 m (6 ft 1 in)[1]
Kilosu110 kg (240 lb)[1]
Eğitildiği yerStone Mountain, Georgia, ABD
EğitenMr. Hughes[2]
Başlangıç17 Ağustos 2009

Sesugh Uhaa veya bilinen adıyla Apollo Crews (d. 22 Ağustos 1987), Amerikalı profesyonel güreşçi. Günümüzde WWE güreşçisidir.[3]

Profesyonel güreş kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kariyerinin başları[değiştir | kaynağı değiştir]

Apollo Crews koleji bitirdikten sonra hemen profesyonel güreş eğitimi almaya başladı. Güreşte debutunu 17 Ağustos 2009'da Uhaa Nation adıyla Georgian bağımsız federasyonda yaptı.

Dragon Gate (2011–2014)[değiştir | kaynağı değiştir]

9 Eylül 2011'de Uhaa Dragon Gate USA'nın bir deneme seminerinde yer aldı. Ardından Dragon Gate USA ile sözleşme imzaladı aynı zamanda Evolve ve Full Impact Pro federasyonlarıyla da sözleşme imzaladı. Dragon Gate USA'da ilk maçını Aaron Draven ile yaptı ve onu bir Squash maçında yenmeyi başardı. Untouchable 2011 PPV'sin de Brodiee Lee'nin Open Challenge'ına cevap verdi fakat Brodi Lee oradan uzaklaştı. Way Of The Ronin PPV'sin de bir Fatal Four Way maçta Facade, Flip Kendrick ve Sugar Dunkerton'u mağlup etmeyi başardı. Uhaa Full Impact Pro'da ilk görünüşünü Jake Mannig'i yenerek yaptı ve Florida Heritage kemerinin yeni sahibi oldu. Uhaa Dragon Gate'in Japonya Federasyonundaki ilk görünüşünü Blood Warriors ekibi tarafından anons edilerek yaptı. Uhaa o şovda Kotoka ile maça çıktı ve onu 99 saniyede mağlup etmeyi başardı. Aynı zamanda Blood Warriors stable'nın yeni üyesi oldu. Uhaa Blood Warriors Stable'ı ile beraber takılmaya başladı ve çıktığı her maçı kazanmasını bildi. 2011 yılının sonunda Uhaa Wrestling Observer Newsletter tarafından yılın çaylağı oylamasında Daichi Hashimoto'nun ardından 2. oldu.

Amerika'ya döndüğünde Evolve'de ilk görünüşünü 14 Ocak 2012'de Pinkie Sanchez'i yenerek yaptı. Bu arada Akira Torzawa Blood Warriors'un yeni lideri oldu ve grubun adını Mad Blankey olarak değiştirdi. Dragon Gate USA şovunda Uhaa Nation Akira Torzawa ve BXB Hulk ile takım olarak Ronin ve D.U.F ekibini bir Three Way Trios maçında yenmeyi başardı. Ama maç sırasında Uhaa dizinden sakatlandı ve 2012 yılını kapatmış oldu. Uhaa dönüşünü 1 Şubat 2013'te Full Impact Pro'nun Everytihng Burns PPV'sin de yaptı ve Florida Heritage kemerini Chasyn Rance'ye karşı korudu. Uhaa Japonya'da Dragon Gate şovuna dönüşünde ise BXB Hulk ile takım oldu ve Don Fujii&Masaaki Mochizuki ikilisini yenmeyi başardı ve yeni Open The Twin Gate şampiyonu oldular. Kemerlerini 5 Mayıs'ta Shingo Takagi ve Yamato ikilisine kaybettiler. 11 Mayıs'ta Uhaa ilk kez Dragon Gate'de pin oldu. 2013 King Of Gate turnuvasında ilk raundda Jimmy Susumu'ya mağlup oldu. Uhaa 9 Ağustos'Ta Florida Heritage kemerini Gran Akuma'ya karşı kaybetti. Dragon Gate'e geri döndüğünde Uhaa Nation Akira Tozawa tarafından Mad Blankey grubundan atıldı. Ama sonrasında Uhaa Tozawa ve Shingo Takagi ile beraber yeni bir takım kurdu. 12 Eylül'de Masato Yoshino, Ricochet ve Shachihoko Boy'da bu gruba katıldı. Ardından bu grubun adı Monster Express oldu. 12 Ocak 2014'te Uhaa Dragon Gate USA'da Open the Freedom Gate kemer maçına çıktı ama şampiyon Johnny Gargano onu yenmeyi başardı. 23 Mayıs'ta Uhaa'nın Dragon Gate USA ile yeni bir sözleşme imzaladığı duyuruldu. Uhaa Dragon Gate'de dönüşünü Akira Tozawa'nın sürpriz partneri olarak yaptı ve ikisi Cyber Kong ve Don Fujiii'yi mağlup etmeyi başardı. Uhaa ardından Open The Dream Gate kemeri için BXB Hulk'un rakibi oldu fakat kemeri kazanamadı. Uhaa maçın ardından yaptığı duyuruda Dragon Gate'deki son maçının bu olduğunu söyledi. Uhaa ardından birkaç ay Evolve'de şovlara çıktı.

WWE[değiştir | kaynağı değiştir]

NXT (2014–2016)[değiştir | kaynağı değiştir]

Ekim 2014'te Uhaa, WWE'nin deneme kampında yer aldı. 31 Aralık 2014'te Uhaa, WWE ile sözleşme imzaladı. WWE resmi açıklamayı ise 13 Nisan'da NXT'nin yeni bir parçası olarak yaptı. Uhaa televizyondaki ilk görünüşünü 6 Mayıs'ta NXT kontrat imzalama töreninde yaptı. Uhaa gelecek aylarda NXT'nin House şovlarında maça çıktı. Uhaa 5 Ağustos'ta yeni ring adını Apollo Crews olarak açıkladı. Asıl debutunu ise 22 Ağustos'ta NXT Takeover: Brooklyn şovunda Tye Dillinger'ı mağlup ederek yaptı. 8 Ekim'de NXT şampiyonluğu için #1 contender olmak için yapılan Battle Royal maçını kazandı. 22 Ekim'de Finn Balor ve Apollo Crews kemer için karşı karşıya geldiler. Maçı Apollo Crews kazandı ama diskalifiye kararı ile. Çünkü maç anında Baron Corbin, Apollo'ya saldırdı. Böylece Balor kemerini korumuş oldu. Corbin ile Crews feudu NXT Takeover: London'a taşındı. Bu şovda karşı karşıya geldi ikili maçı Baron Corbin kazandı. Ardından Apollo, Elias Samson ile ufak bir feuda girdi. Bu feud Elias Samson'ın saldırısına uğrayan Johnny Gargano'nun Apollo tarafından kurtarılması ile başlandı. Ardından 6 Nisan'da ikili maça çıktı ve Apollo Crews maçı kazandı.

Ana kadro (2016–günümüz)[değiştir | kaynağı değiştir]

4 Nisan 2016'da Apollo Crews ana kadro debutunu RAW şovunda Tyler Breeze'i yenerek yaptı.

Kişisel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

Uhaa, Nijerya asıllıdır. Uhaa ayrıca Kevin Owens, Finn Balor, Chris Masters ve Ricochet ile yakın arkadaştır. Uhaa'nın ayrıca bir kız kardeşi vardır.

Güreşte[değiştir | kaynağı değiştir]

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ a b c "Apollo Crews". WWE. 20 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 23 Ağustos 2015. 
 2. ^ a b c d e f g h i "Uhaa Nation". Dragon Gate USA. 2 Ocak 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 3. ^ "Apollo Crews - WWE.com". WWE. 23 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 19 Nisan 2015. 
 4. ^ Witner, Emerson (22 Ağustos 2015). "WWE NXT TakeOver live results & main card: Finn Balor vs. Kevin Owens, Sasha Banks vs. Bayley, Samoa Joe, Jushin "Thunder" Liger". Wrestling Observer Newsletter. 23 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Ağustos 2015. 
 5. ^ James, Justin (2 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/2 – Week 178: Dusty Rhodes Tag Tournament kicks off, Gargano & Ciampa debut on NXT, Joe & Balor form team, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 6. ^ Ayala Jr., Edwin (4 Eylül 2015). "WWE NXT 9/3 Orlando, FL, house show results: Bayley vs. Emma, Dusty Rhodes tag tourney match, Apollo Crews". Wrestling Observer Newsletter. 5 Eylül 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 7. ^ James, Justin (16 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/16 – Week 180: Bayley returns to Full Sail as Women's champ, big set-up for "Takeover," Dusty Tag Classic continues, Adam Rose dumps on NXT, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 20 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 8. ^ Trionfo, Richard (7 Ekim 2015). "WWE NXT TakeOver Respect report: Sasha Banks and Bayley go 30 minutes, the first Dusty Rhodes Tag Team Classic winners crowned, Asuka makes her NXT in ring debut (poor Dana), and more". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 9. ^ a b c Zimmerman, Zack (27 Kasım 2015). "11/27 Zim's WWE NXT Coverage: Bayley defends the NXT Women's Championship against Eva Marie, Dash and Dawson defend the NXT Tag Team Championships against The Vaudevillains, Finn Bálor and Samoa Joe contract signing for Takeover London, plus Sami Zayn, Asuka, Apollo Crews, Emma, Dana Brooke, and more". Pro Wrestling Dot Net. 22 Aralık 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 10. ^ Twiss, Andrew (11 Ekim 2015). "Finn Balor & the Vaudevillains unite & more: 10/10 WWE NXT in Winter Haven, FL results". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 11. ^ "WWE NXT arena results: Finn Balor faces Samoa Joe for the first time". Wrestling Observer Newsletter. 30 Ekim 2015. 3 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Aralık 2015. 
 12. ^ a b c d e f "Uhaa Nation". Online World of Wrestling. 19 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Ağustos 2015. 
 13. ^ a b "ウーハー・ネイション". Dragon Gate (Japonca). Gaora. 16 Ekim 2014 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 5 Mayıs 2013. 
 14. ^ Dobson, Jamie (16 Temmuz 2012). "My Interview with the One Man Nation – Uhaa Nation!". 911 Wrestling. 16 Ocak 2013 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 15. ^ Drinkwater, Jamie (5 Nisan 2015). "Blog: Top 5 PCW Finishing Moves". Preston City Wrestling. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 18 Eylül 2015. 
 16. ^ a b c James, Justin (7 Ekim 2015). "10/7 NXT Takeover Report by Justin James". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 17. ^ a b Trionfo, Richard (4 Kasım 2015). "WWE NXT report: Balor versus Crews, Asuka and a Total Diva, bonjour Eva Marie, tag title match next week, turmoil at the end of the show". Pro Wrestling Insider. 12 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 18. ^ Moore, John (17 Eylül 2015). "9/17 Moore's WWE NXT TV Review: Rhyno and Baron Corbin vs. Johnny Gargano and Tommaso Ciampa in a Dusty Rhodes Tag Team tournament match, Bayley's first appearance as women's champion, Apollo Crews vs. Solomon Crowe, Tye Dillinger vs. Danny Burch". Pro Wrestling Dot Net. 5 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 19. ^ a b James, Justin (2 Eylül 2015). "James's WWE NXT report 9/2 - Week 178: Dusty Rhodes Tag Tournament kicks off, Gargano & Ciampa debut on NXT, Joe & Balor form team, more; Overall Reax". Pro Wrestling Torch. 4 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 20. ^ a b James, Justin (16 Ekim 2015). "10/14 WWE NXT Report by Justin James". Pro Wrestling Torch. 20 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2015. 
 21. ^ Radican, Sean (10 Eylül 2012). "Radican's DGUSA DVD Review Series – "Revolt!" 11/11: Ronin vs. Blood Warriors, Tozawa sings, Yamato-Hulk No Rope match". Pro Wrestling Torch. 3 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 
 22. ^ "WWE: Cruise Control (Apollo Crews) – Single". iTunes. 7 Ekim 2015. 6 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Ekim 2015. 
 23. ^ "PCW Heavyweight Championship History". Preston City Wrestling. 24 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 30 Kasım 2014. 
 24. ^ "Pro Wrestling Illustrated (PWI) 500 for 2012". The Internet Wrestling Database. 8 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 25 Kasım 2012. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]Kim Kimdir Biyografi Kategorisinden Haberler


 • Apollo Crews Kimdir? Kimdir?:Apollo Crews Kimdir? Kim Kelimesi Ne Anlama Geliyor? Apollo Crews Kimdir? Türk Dili Tarih Boyunca İlişki Kurduğu Medeniyetlerin (Ülkelerin) Dillerinden Kelimeleri Kendi Bünyesine Katmış Ve Bu Sayede Çok Zengin Bir Dil Oluşturmuştur. Apollo Crews Kimdir? Hal Böyle Olunca, Türkçe De Gündelik Hayatta Karşımıza Çıkan Bazı Sözcüklerin Anlamına Bilemeyebiliyor İlginç Bulabiliyoruz. Apollo Crews Kimdir? Son Zamanlarda Anlamı Merak Edilen Kelimelerden Olan Kim Ne Demek? TDK ye Göre Kim Sözcüğü Ne Anlama Geliyor? Kim Kelimesinin Kökeni Ne Kim Kelimesinin Kaç Anlamı Var TDK ye Göre Anlamı Nedir?
 • Apollo Crews Kimdir? Biyografisi?:Biyografi, Apollo Crews Kimdir? Alanında Tanınmış Kişilerin Hayatlarını Anlatan Yazım Türüdür. Apollo Crews Kimdir? Bu Yazım Türünün Temellendiği Yer Gerçekliktir. Apollo Crews Kimdir? Gerçek Dışı Olaylar Ve Yaşanmamış Hayatlar Temel Alınarak Biyografi Yazılamaz. Apollo Crews Kimdir? Anlatılan Kişi Gerçekten Yaşamış Olmalı Ve Kaleme Alınan Yazı Bu Kişinin Gerçekte Yaşadıklarını Konu Edinmelidir.
 • Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında?:Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? Günlük Hayatın İçerisinde, Televizyon Programlarında, Basılı Ve Dijital Dergi, Gazetelerde Karşılaşılan Kelimelerin TDK Sözlüğündeki Karşılığı Merak Ediliyor. Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? Yas Ne Demek Ve Ne Anlama Gelir? Yas Kelimesinin Anlamı İle Birlikte Kökeni Ve Doğru Yazılışı İle Örnek Cümlelere Buradan Ulaşabilirsiniz. Apollo Crews Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Uzun Yıllardır Dilimizde Olan Ve Günlük Hayatta Sıklıkla Karşımıza Çıkan Yas Kelimesi Ne Demek TDK ya Göre Anlamı Yas Kelimesinin Kaç Anlamı Var Kökeni Ne Sorularının Cevabı
 • Apollo Crews Kimdir? Nereli?:Apollo Crews Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Günlük Hayatta Vatandaşların Sıklıkla Kullandığı Kelimelerden Bir Tanesidir. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Dilimizde Yer Alan Nereli Kelimesi, Gerek Günlük Hayatta Gerekse Sosyal Medyada Kullanılan Sözcüklerden Birisi Olarak Öne Çıkmaktadır. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Türk Dil Kurumu na TDK Göre Çeşitli Anlamları Olan Nereli Kelimesi Türkçe de Tek Başına Ya Da Farklı Cümleler İle Beraber Kullanılabilir. Apollo Crews Kimdir? Nereli? Nereli Kelimesi Ne Demek Ve TDK ya Göre Nereli Sözcüğünün Anlamı Nedir Sorularının Yanıtlarını Arayanlar Doğru Yerdeler! Peki Nereli Kelimesinin Kökeni Ne? Nereli Kelimesinin Kaç Anlamı Var? Nereli TDK ye Göre Anlamı Nedir? İşte Cevabı.

Sonlu basit grupların sınıflandırılması, Nou Mestalla, Diyarbakır Garı, Gilbertnixonius, SK Dynamo České Budějovice, Bölge Birimleri Sınıflandırması, İyonlaştırıcı olmayan radyasyon, Beyblade karakterleri listesi, Kübanın En İyi Uluslararası Film Akademi Ödülü başvuruları, Çanakkale Savaşı ile ilgili film listesi, Nautiloidea, Av sahası, Plateliai Gölü, Notomys aquilo, Robert Koçeryan, Manchester United FC, 25 Aralık, Ahmet Haluk Ülman, Jandarma, Tour of Mersin, Özkavak, Güroymak, Osmanlı Mısır valileri listesi, Organize İşler Sazan Sarmalı, Death Valley, Grayson Hall, Melanopareiidae, Ralph Steadman, Massoud Achkar, Ñeembucú ili, Kimyasal sentez, Al Nassr, Saturn Awards, FIFA 23, Efesli İoannes, Stargate Worlds, ESP32, Fijocrypta, Ryobi, Modernist besteciler listesi, Yedigöller Millî Parkı, Yaşamın Kıyısında (film, 2016), Namaras, Manavgat, Einsatzgruppen, İthaca (ada), San Fierro, San Andreas, İsmail Hakkı Dümbüllü, Correzzola, 1499, Siklobütin, İnsanlığa karşı suçlar, 30 Mart, Hubert Colin de Verdière, Çalgı, Kent kültürü, Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İdaresi, İyilik, Ankara Koleji, Ulusal İstihbarat Hizmeti (Güney Kore), Illinois, Rosalinda Celentano, Atibaia, Shirley Bunnie Foy, Meireki no Taika, Yuriy Norşteyn, 2023 Tour de France, Ballıtaş, Aşkale, Kayabaşı, Göynük, Newfoundland ve Labrador, En İyi Yapım Tasarımı Akademi Ödülü, Serçe Sarayı, Yazıt, Türkçede ekler, Ubsa Gölü, Henry Fawcett, O Valadouro, Kibō no Tō, Moğolistan devlet başkanları listesi, Acacia senegal, Millî Birlik Komitesi, Karen Allen, Ahmed Ebutalib, Osmanlı Halifeliği, Server Ceparov, NGC 5262, Yayınbalığı, Funny Games, Jean Paul Getty, Ajdar, Ravenna, Almanya Havacılık ve Uzay Merkezi, Ak yanaklı kaz, Yunanistan merkezli havayolu şirketleri listesi, Cottanello, Kaptan Hasan Paşa Camii, The Dream, Rijeka Bez Imena, Rijeka bez imena, Maskot, Anna Karenina (1948 film), 19 Ağustos,
Yanıksı Nedir?, Soğutkan Nedir?, Ebru Kıraner Kimdir?, Hesapçı İsminin Anlamı Nedir?, Doygun İsminin Anlamı Nedir?, Bopluk İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Oral Kimdir?, Mehmet Tahtasız Kimdir?, Alec Berg Kimdir?, Sıkı Fıkı İsminin Anlamı Nedir?, Mevzubahis İsminin Anlamı Nedir?, Bonkör İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Onuk Kimdir?, Yanık Sesli Nedir?, Soğurmalı Nedir?, Hesabi İsminin Anlamı Nedir?, Dostsuz İsminin Anlamı Nedir?, Dostsuz Nedir?, Boncuksuz İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Mutman Kimdir?, Norma Aleandro Kimdir?, Venezuelalı İsminin Anlamı Nedir?, Sıkı Ağızlı İsminin Anlamı Nedir?, Mevzii İsminin Anlamı Nedir?, Yanık Rüzgar Nedir?, Soğukkanlı Hayvanlar Nedir?, Muakkip Nedir?, Hersli İsminin Anlamı Nedir?, Dostça İsminin Anlamı Nedir?, Kiribati bayrağı Anlamı Nedir, Kiribati bayrağı Nasıl Oluştu, Kiribati bayrağı Tarihi, Kiribati bayrağı Renkleri, Kiribati bayrağı Tasarımı, Boncuklu İsminin Anlamı Nedir?, Ahmet Oral Kimdir?, Evren Şahin Kimdir?, Atilla Koç Kimdir?, Aleaddin Yakan Kimdir?, Boncuk Boncuk İsminin Anlamı Nedir?, Velveleci İsminin Anlamı Nedir?, Sıkı İsminin Anlamı Nedir?, Mevut İsminin Anlamı Nedir?, Herifceğiz İsminin Anlamı Nedir?, Dost Canlısı İsminin Anlamı Nedir?, Bomboz İsminin Anlamı Nedir?, Tuğberk Güzel Kimdir?, Yanıcı Nedir?, Soğukkan Nedir?, Aldy Bernard Kimdir?, Herhangi Bir İsminin Anlamı Nedir?, Dost İsminin Anlamı Nedir?, Serhat Çelik Kimdir?, Oğuzhan Ünal Kimdir?, Sıkça İsminin Anlamı Nedir?, Mevsuk İsminin Anlamı Nedir?, Bomboş İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Hun Kimdir?, Veysel Dönmez Kimdir?, Yangısız Nedir?, Bombol İsminin Anlamı Nedir?, Herhangi İsminin Anlamı Nedir?, Dosdoğru İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Güzel Kimdir?, Velut İsminin Anlamı Nedir?, Sık İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimsiz İsminin Anlamı Nedir?, Bombok İsminin Anlamı Nedir?, Yangılı Nedir?, Soğukbez Nedir?, Hercümerç İsminin Anlamı Nedir?, Dore İsminin Anlamı Nedir?, Atilla Güner Kimdir?, Dore Nedir?, John Aldridge Kimdir?, Kırgızistan bayrağı Anlamı Nedir, Kırgızistan bayrağı Nasıl Oluştu, Kırgızistan bayrağı Tarihi, Kırgızistan bayrağı Renkleri, Kırgızistan bayrağı Tasarımı, Bombesiz İsminin Anlamı Nedir?, Vehimli İsminin Anlamı Nedir?, Sıhri İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimsel İsminin Anlamı Nedir?, Özgür Şimşek Kimdir?, Atilla Gülan Kimdir?, Emre Karabacak Kimdir?, Yangaz Nedir?, Ekrem Erdin Kimdir?, Hercaice İsminin Anlamı Nedir?, Dopdolu İsminin Anlamı Nedir?, Bombeli İsminin Anlamı Nedir?, Yeşim Karadağ Kimdir?, Atilla Girgin Kimdir?, Adrián Aldrete Kimdir?, Vefasız İsminin Anlamı Nedir?, Sıhhi İsminin Anlamı Nedir?, Mevsimli Mevsimsiz İsminin Anlamı Nedir?, Bolca İsminin Anlamı Nedir?, Soğdca Nedir?, Hercai İsminin Anlamı Nedir?, Donuk İsminin Anlamı Nedir?, Hikmetli Nedir?, Atilla Dorsay Kimdir?, Berkay Akkuş Kimdir?, Bol İsminin Anlamı Nedir?, Sophie Aldred Kimdir?, Vefalı İsminin Anlamı Nedir?,