Gülgûn Feyman

Gülgûn Feyman

Gülgûn Feyman Kelimesi Bulunamadı. Lütfen Gülgûn Feyman Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.
Gülgûn Feyman
Gülgûn Feyman İlgili Sözlük Kelimeler Listesi
Gülgûn Feyman Kelimesinin Anlamı?
Gülgûn Feyman Ne Demek?
Gülgûn Feyman Ne Demektir?
Gülgûn Feyman Analizi?
Gülgûn Feyman
Gülgûn Feyman Anlamı Nedir?
Gülgûn Feyman Ne Demektir?
Gülgûn Feyman Açıklaması Nedir?
Gülgûn Feyman Cevabı Nedir?
Gülgûn Feyman Kelimesinin Anlamı?
Gülgûn Feyman Kelimesinin Anlamı Nedir?
Gülgûn Feyman Kelimesinin Anlamı Ne demek?
Gülgûn Feyman Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Gülgûn Feyman (d. 31 Mayıs 1958, Ankara) Türk haber spikeri.

Albay bir babanın kızıdır. Atatürk Üniversitesi'nden mezun olmuştur. İlk kez Erzurum Radyo ve Televizyonu'nda göreve başlamıştır. Oradan Ankara Radyosu'na tayin olmuştur. Bir Türk Müziği programı olan isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Ümit Aktan ile beraber İyi Haftalar Türkiye isimli sabah programını 4 sene sunmuştur. Daha sonra haber merkezinde görev almaya başlamıştır.

Uzun yıllar TRT'de haber spikerliği yapan Gülgûn Feyman. 1990 yılında özel televizyon kanallarının kurulmasıyla birlikte Star TV, Show TV, tekrar Star TV, BRT, Flash TV gibi önemli kanallarda da spikerlik yapmıştır. Kendisi İstanbul Kadıköy'deki Kuşdili Eğitim Merkezi'nde diksiyon dersleri vermektedir. Bir taraftan okutmanlık da yapan Feyman, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu'nda da bir dönem ders vermiştir. Şu anda da görevine İstanbul Aydın Üniversitesi'nde devam etmektedir. Kanal T'de haber spikerliği yapan Gülgûn Feyman kısa bir süre süren bu görevinden de ayrılmıştır. 'da Kanal 99 Ana Haber'i sunmuştur. 2012'de Meltem TV'de ile birlikte haberi sunmuştur. Feyman şu an Ulusal Kanal Ana Haber Bültenini sunmaktadır. Feyman 2015 milletvekilleri seçimlerinde Vatan Partisi tarafından Kocaeli'de 2. sıradan aday olarak gösterilmiştir.[1]

Rol aldığı filmler ve diziler

Çalıştığı TV Kanallar

Kaynakça

  1. ^ "İşte Vatan Partisi'nin aday listesi!". Sözcü. 7 Nisan 2015. 9 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 10 Nisan 2015.