Ayaz Özdemir Kimdir?

Ayaz Özdemir Kimdir?

Ayaz Özdemir Kimdir?
Ayaz Özdemir

Ayaz Özdemir
Ayaz
Doğum Tarihi 20 Temmuz 1988 (32 yaşında)
İstanbul
Burç Yengeç
Meslek Manken, Model
Cinsiyet Erkek
İlişki Durumu Bekar
Boy 1.79 cm
Kilo 55 kg
Eğitim Ortaöğretim Mezunu
Popülarite #10814 (11099 kişiden)

1998 istanbul doğumlu genç manken Ayaz Özdemir,kameralar karşısına ilk kez 2018 yılında çıkmıştır. Düzgün fiziğe ve fit bir vücuda sahip olan genç manken, 2017 senesinde İstanbul Üsküdar Tercih Koleji ’nden mezun olmuştur.

2017 yılında Siber güvenlik eğitimi alarak sertifaka almaya hak kazanmıştır ek olarak hayatına siber güvenlik eğitimini katmıştır.

Yaz dönemini ise genellikle Armutlu ve Antalya ’da geçiren Ayaz Özdemir,gezmekten ve seyahat etmekten çok keyif almaktadır. 2018 senesinde sosyal medya üzerinden yaptığı resim paylaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmış, kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Ayaz Özdemir, instagram hesabında ki takipçi sayısı 16,7bin civarında olsa da her geçen gün bu sayı artmaya devam etmektedir. Ayaz Özdemir bundan sonra hayatında model olarak devam ettirmeyi planlıyor paylaşımlarını daha çok İnstagram üzerinden yapıyor.

biyografi

sizlere bildiris.com farkıyla sunulmuştur

Next Post

Francesca Cipriani Kimdir?

Paz Şub 14 , 2021
Francesca Cipriani Francesca Cipriani Francesca Gerçek Ad Francesca Keyco Cipriani Burgos Doğum Tarihi 20 Kasım 1992 (27 yaşında)İtalya Burç Akrep Meslek Manken, Model, Oyuncu Cinsiyet Kadın İlişki Durumu Bekar Boy […]
Francesca Cipriani Kimdir?

Benzer Bilgiler

Son Yazılar