Tam çözünürlük((3.488 × 2.208 piksel, dosya boyutu: 6,02 MB, MIME tipi: image/jpeg))


Özet

Açıklama
Français : Mosaïque de la Porte impériale de l'ancienne basilique Sainte-Sophie de Constantinople (Istanbul, Turquie).
L'empereur Léon VI le Sage se prosterne devant le Christ Pantocrator. Dans les médaillons, à la gauche du Christ, l'archange Gabriel ; à sa droite, Marie.
English: Imperial Gate mosaics in the former basilica Hagia Sophia of Constantinople (Istanbul, Turkey)
The emperor Leo VI the Wise is bowing down before Christ Pantocrator. In medallions: on the left of Christ, the Archangel Gabriel; on his right, Mary.
Tarih (UTC)
Kaynak This file was derived from:  Hagia Sophia Imperial Gate mosaic.jpgHagia Sophia Imperial Gate mosaic.jpg
Yazar
Kamera pozisyonu41° 00′ 31,61″ K, 28° 58′ 46,6″ D Kartographer map based on OpenStreetMap.Bu ve diğer görüntülerin konumlarını şurada belirle: OpenStreetMapinfo
Applications-graphics.svg Bu rötuşlanmış bir resim olup, resmin özgün hâli üzerinde oynama yapılarak elde edilmiştir. Yapılan değişiklikler: crop.Resmin özgün hâline şuradan erişilebilir: Hagia Sophia Imperial Gate mosaic.jpg. Resimdeki düzenlemeler Myrabella tarafından yapılmıştır.

Lisanslama

This is a faithful photographic reproduction of an original two-dimensional work of art. The work of art itself is in the public domain for the following reason:

Public domain

Bu çalışma ABD'de veya yazarın yaşamının sona ermiş olmasından 100 veya daha fazla süre geçtiğinde bu duruma uygun telif yasaları olan tüm ülkelerde kamu malıdır.


Bu çalışma 1 Ocak 1926 tarihinden önce yayımlanmıştır (veya ABD Telif Hakkı Ofisinde kayıtlıdır). Bu nedenle eser ABD'de kamu malıdır.

This digital reproduction has been released under the following licenses:

Creative Commons CC-Zero Bu dosya Creative Commons Evrensel Kamu Malı İthafı altındadır.
Bu çalışmayı oluşturan kişi bu senet ile eser hakkında tüm dünya çapında telif hakkı yasaları kapsamında, yasalar tarafından izin verilen ölçülerde ve diğer benzer tüm haklarından feragat etmiş ve kamu malı olarak nitelendirmiştir. Siz bu çalışmayı ve eseri hiç bir izin almadan ticari amaçlar da dahil olmak üzere kopyalayabilir, değiştirebilir ve serbestçe dağıtabilirsiniz.

In many jurisdictions, faithful reproductions of two-dimensional public domain works of art are not copyrightable. The Wikimedia Foundation's position is that these works are not copyrightable in the United States (see Commons:Reuse of PD-Art photographs). In these jurisdictions, this work is actually in the public domain and the requirements of the above license are not compulsory.

Orijinal yükleme günlüğü

This image is a derivative work of the following images:

  • File:Hagia_Sophia_Imperial_Gate_mosaic.jpg licensed with Cc-zero
    • 2013-01-20T16:39:36Z Myrabella 3488x2808 (7943095 Bytes) == {{int:filedesc}} == {{Information |Description= {{fr|1=Mosaïque de la Porte impériale de l'ancienne basilique [[:fr:Sainte-Sophie (Constantinople)|Sainte-Sophie]] de [[:fr:Constantinople|Constantinople]] (Istanbul, Turqu

Uploaded with derivativeFX

Altyazılar

Bu dosyanın temsil ettiği şeyin tek satırlık açıklamasını ekleyin.

Bu dosyada gösterilen öğeler

betimlenen

telif hakkı durumu

copyrighted, dedicated to the public domain by copyright holder İngilizce

telif hakkı lisansı

CC0

kuruluşu

20 Ocak 2013

bakış açısının koordinatları

41°0'31.61"N, 28°58'46.60"E

ile çekildi

Nikon D90 İngilizce

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıYorum
güncel17.09, 20 Ocak 201317.09, 20 Ocak 2013 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli3.488 × 2.208 (6,02 MB)Myrabella== {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{fr|1=Mosaïque de la Porte impériale de l'ancienne basilique Sainte-Sophie de Constantinople (Istanbul, Turquie).<br/> L'empereur Léon V...

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Küresel dosya kullanımı

Aşağıdaki diğer vikiler bu dosyayı kullanır:

Meta veri