Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir?

Worms Armageddon Nedir?

Worms Armageddon Nedir?, Worms Armageddon Nerededir?, Worms Armageddon Hakkında Bilgi?, Worms Armageddon Analizi? Worms Armageddon ilgili Worms Armageddon ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Worms Armageddon ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Worms Armageddon Ne Anlama Gelir Worms Armageddon Anlamı Worms Armageddon Nedir Worms Armageddon Ne Anlam Taşır Worms Armageddon Neye İşarettir Worms Armageddon Tabiri Worms Armageddon Yorumu 

Worms Armageddon Kelimesi

Lütfen Worms Armageddon Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Worms Armageddon İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı? Worms Armageddon Ne Demek? ,Worms Armageddon Ne Demektir? Worms Armageddon Ne Demektir? Worms Armageddon Analizi? , Worms Armageddon Anlamı Nedir?,Worms Armageddon Ne Demektir? , Worms Armageddon Açıklaması Nedir? ,Worms Armageddon Cevabı Nedir?,Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı?,Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Worms Armageddon Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Nedir? Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Worms Armageddon Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Worms Armageddon - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Worms Armageddon

Worms Armageddon Nedir? Worms Armageddon Ne demek? , Worms Armageddon Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı? Worms Armageddon Ne Demek? Worms Armageddon Ne Demektir? ,Worms Armageddon Analizi? Worms Armageddon Anlamı Nedir? Worms Armageddon Ne Demektir?, Worms Armageddon Açıklaması Nedir? , Worms Armageddon Cevabı Nedir? , Worms Armageddon Kelimesinin Anlamı?


Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir?

Worms Armageddon

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Worms Armageddon
Oyunun kapağı
GeliştiriciTeam17 Bunu Vikiveri'de düzenleyin
YayımcıMicroProse (şimdilerde Atari)
YapımcıTeam17
BesteciBjørn Lynne Bunu Vikiveri'de düzenleyin
SeriWorms
PlatformlarDreamcast, Game Boy Color, Nintendo 64, PlayStation, Windows
Çıkış1999
TürStrateji[1]
ModTek oyunculu oyun
Çok oyunculu oyun Bunu Vikiveri'de düzenleyin

Worms Armageddon Team 17 tarafından geliştirilen sıra tabanlı strateji oyunu.

Eşyalar[değiştir | kaynağı değiştir]

Worms Armageddon'da çeşit çeşit eşyalar vardır. Bazuka, tüfek, tabanca, makineli tüfek, el bombası v.b gerçek silahlar, inek, eşek heykeli gibi çizgi filmsel silahlar, havadan saldırı, napalm gibi sert silahlar bulunmaktadır.

Ninja ipi, jetpack ve atlama ipi de diğer eşyalara verilebilecek örneklerdendir.

Oyunda modlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Worms Armageddon'da 3 çeşit mod vardır:tek kişilik, çok kişili ve online. Tek kişilik modda görev, antrenman, deathmatch ve hızlı oyun vardır. Çok kişilikte arkadaşlarınızla veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Online'da ise WormNet' te dünya çapında tüm Worms oyuncularıyla maç yapabilirsiniz.

Takım yaratma[değiştir | kaynağı değiştir]

Ayarlardan takım ayarları bölümünden takım yaratmayı seçin. Ve 8 kişiden oluşan takımınızı yaratın. Burada kendi mezar taşınızdan takım bayrağınıza, solucanların seslendirmesinden takımın marşına kadar özelleştirip ayarlayabilirsiniz.

Online oyun[değiştir | kaynağı değiştir]

Worms Armageddon'da offline seçenekler dışında online şekilde de oynanıyor. WormNet denen bir online server üzerinden dünyanın her tarafındaki çeşitli kişlerle oynayabilirsiniz.

Yamalar[değiştir | kaynağı değiştir]

Worms Armageddon'da en son çıkan yamaları yüklemelisiniz. Çünkü oyunda yeni değişikler olabilir. Yeni yamalar bizlere daha çok seçenek sunar. Örneğin en son çıkan 3.6.31.0 patch' inde daha yeni seçenekler var.

Portlar[değiştir | kaynağı değiştir]

Wormnette oyun kurabilmeniz için bir porta sahip olmanız gerekir. Çeşitli port açma sitelerinden port edinebilirsiniz. Ancak günümüzde WormNet2 gibi yamalarla bu port açığı kapatılabilir.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Gamespot Summary for Worms Armageddon". GameSpot. 24 Şubat 2010 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 31 Aralık 2007. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Nedir? :Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? ile ilgili Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Ne Demektir? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Açıklaması Nedir? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Cevabı Nedir? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Açıklaması? :Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Gerçek mi? :Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? ile ilgili Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Hakkında? :Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? ile ilgili Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? burada bulabilirsiniz. Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Worms Armageddon nedir?, Worms Armageddon anlamı nedir?, Worms Armageddon ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Krompachy, Iglesia de Cristo Obrero y Nuestra Señora de Lourdes, Künartahta, Central Lancashire Üniversitesi, Paraphimophis, WorldShift, NADH, Dünya ağacı, Delçevo, Diferansiyel kalkülüs, Koenzim, Adıyaman milletvekilleri listesi, Dominik Werling, Güney Kore millî futbol takımı, Kara Kartal Nişanı, Tek parça mayo, Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Osmanlar, İvrindi, Aloe Blacc, Nielsen Holdings, Ian Fleming, Stalin, Türklerin İslamiyete girişi, Mohammadou Idrissou, 1952 Helsinki Olimpiyatları, Georgi Oppokov, Iamel Kabeu, This Mortal Coil, Agatonas İakovidis, Konkistador, Ieva Zasimauskaitė, Paul Barrett, Açık kaynak kodlu yazılım, Bugulma Havalimanı, Kemerburgaz, Eyüpsultan, Léo Taxil, Václav Svěrkoš, Iago Aspas, iago aspas, Kathryn Beaumont, İndüklenmiş sürükleme, Plecodus, I evighet, Joule yasası, Laurel, Mississippi, Mesut Ünal, Kamboçya bayrağı, Ülkelere göre okuryazarlık oranları, Białogard, I Wont Break, Kıyamet, Idrottsparken, Gonzales, Gyeongju, Samsung Galaxy A02, Yay Eliptik Cüce Gökadası, NGC 3321, I Will Remember You, Greater Banjul Area, Dromaeosauridae, TSV Havelse, Yıldırım Türker, I Was Made to Love You, Sheffield Hallam Üniversitesi, NGC 509, 1544, Anadili olarak konuşulma sayılarına göre diller listesi, Mick Thomson, Dazlak filmleri listesi, Pietro Vierchowod, Macaristan Halk Ordusu, Osmanlı döneminde ölçü birimleri, Idrissa Doumbia, Rostov Tabiatı Koruma Alanı, Microsoft Tablet PC, Kup Bosne i Hercegovine, I Want To Break Free, Dimitri P. Bertsekas, Renault Captur, Astrolirus, Salt Lake City 2002 Kış Olimpiyat Oyunları, I Want It All (Queen şarkısı), Pigme şempanze, Pantera, Idriss Déby, Salva Ballesta, Our Choice, I. Felluce Muharebesi, 1995 Trophée des champions, Ömer Karancı, Siyamek Rahimpur, Aster pekinensis, Survivor, Albstadt, Ahmed Hassan, Circus Mircus, Sahabiye Medresesi, Alfa Romeo Racing C39, Lancaster Üniversitesi, I Only Have Eyes for You,
Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?, Zorlamasız İsminin Anlamı Nedir?, Togolu Nedir?, Kenan Çarboğa Kimdir?, Zorlama İsminin Anlamı Nedir?, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Anlamı Nedir, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Nasıl Oluştu, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tarihi, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Renkleri, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tasarımı, Burak Ustalı Kimdir?, Zorca İsminin Anlamı Nedir?, Zorba İsminin Anlamı Nedir?, İlker İpek Kimdir?, Gülcan Alp Kimdir?, Zoraki İsminin Anlamı Nedir?, Niyazi Ünalmış Kimdir?, Zor İsminin Anlamı Nedir?, Fin Ugor Nedir?, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Asiye Küçükyılmaz Kimdir?, Tirşemsi Nedir?, Zoolojik İsminin Anlamı Nedir?, Tirşe Gözlü Nedir?, Filtresiz Nedir?, Zom İsminin Anlamı Nedir?, İbrahim Kaan Kimdir?, Filtreli Nedir?, Hasan Ataman Kimdir?, Ziyasız İsminin Anlamı Nedir?, Filozofik Nedir?, Ziyansız İsminin Anlamı Nedir?, Aslan ve Güneş Anlamı Nedir, Aslan ve Güneş Nasıl Oluştu, Aslan ve Güneş Tarihi, Aslan ve Güneş Renkleri, Aslan ve Güneş Tasarımı,