Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir?

Tuncer Cücenoğlu Nedir?

Tuncer Cücenoğlu Nedir?, Tuncer Cücenoğlu Nerededir?, Tuncer Cücenoğlu Hakkında Bilgi?, Tuncer Cücenoğlu Analizi? Tuncer Cücenoğlu ilgili Tuncer Cücenoğlu ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Tuncer Cücenoğlu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Tuncer Cücenoğlu Ne Anlama Gelir Tuncer Cücenoğlu Anlamı Tuncer Cücenoğlu Nedir Tuncer Cücenoğlu Ne Anlam Taşır Tuncer Cücenoğlu Neye İşarettir Tuncer Cücenoğlu Tabiri Tuncer Cücenoğlu Yorumu 

Tuncer Cücenoğlu Kelimesi

Lütfen Tuncer Cücenoğlu Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Tuncer Cücenoğlu İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı? Tuncer Cücenoğlu Ne Demek? ,Tuncer Cücenoğlu Ne Demektir? Tuncer Cücenoğlu Ne Demektir? Tuncer Cücenoğlu Analizi? , Tuncer Cücenoğlu Anlamı Nedir?,Tuncer Cücenoğlu Ne Demektir? , Tuncer Cücenoğlu Açıklaması Nedir? ,Tuncer Cücenoğlu Cevabı Nedir?,Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı?,Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Tuncer Cücenoğlu

Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Nedir? Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Tuncer Cücenoğlu - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Tuncer Cücenoğlu - Oranlamak Tuncer Cücenoğlu - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Tuncer Cücenoğlu - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Tuncer Cücenoğlu - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Tuncer Cücenoğlu - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Tuncer Cücenoğlu

Tuncer Cücenoğlu Nedir? Tuncer Cücenoğlu Ne demek? , Tuncer Cücenoğlu Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı? Tuncer Cücenoğlu Ne Demek? Tuncer Cücenoğlu Ne Demektir? ,Tuncer Cücenoğlu Analizi? Tuncer Cücenoğlu Anlamı Nedir? Tuncer Cücenoğlu Ne Demektir?, Tuncer Cücenoğlu Açıklaması Nedir? , Tuncer Cücenoğlu Cevabı Nedir? , Tuncer Cücenoğlu Kelimesinin Anlamı?


Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir?

Tuncer Cücenoğlu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Tuncer Cücenoğlu
Doğum 10 Nisan 1944
Çorum, Türkiye
Ölüm 18 Temmuz 2019 (75 yaşında)
İstanbul, Türkiye
Eğitim Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi
Meslek Oyun yazarı, çevirmen, akademisyen, köşe yazarı

Tuncer Cücenoğlu (10 Nisan 1944, Çorum - 18 Temmuz 2019, İstanbul), Türk oyun yazarı, öğretim üyesi ve çevirmen.

Devlet Tiyatroları Edebi Kurul Üyeliği, Türkiye Yazarlar Sendikası ve Uluslararası PEN Türkiye Merkezi üyeliği yapmıştır.

Tuncer Cücenoğlu ortaöğrenimini Çorum'da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Kütüphanecilik Bölümünü bitirdi. Millî Eğitim Bakanlığında çeşitli görevler yaptı. 1983'te devlet memurluğundan ayrıldı.

İlk öyküsü lise yıllarında Çorum'da yayınlanan bir günlük gazetede çıktı. Oyunları Devlet Tiyatroları ve özel tiyatrolarda yurt içi ve yurt dışında oynandı.

MSM Özel Konservatuvarı, Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Kadir Has Üniversitesi, Sadri Alışık Kültür Merkezi, Alanya GAKSA Akademisi gibi birçok eğitim kurumunda 'Dramatik Yazarlık' eğitmenliği yapmıştır.

Cumhuriyet, Birgün, Habertürk ve Aydınlık gazetelerinde yazıları yayınlanmıştır. Tuncer Cücenoğlu 18 Temmuz 2019'da, İstanbul'da 75 yaşında ölmüştür. Cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilmiştir.

Cücenoğlu'nun oyunları 35 dile çevrildi.

OYUNLARININ SAHNELENDİĞİ ÜLKELER

ABD, Avustralya, Almanya, Fransa, Belçika, İngiltere, Macaristan, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya, Polonya, Litvanya, Rusya Federasyonu (Hakas Cumhuriyeti, Tataristan, Başkurdistan, Adige Cumhuriyeti, Dağıstan, Çeçenistan, Çuvaşistan), Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, İran, Pakistan, Hindistan vb. ülkelerde yaygın olarak sahnelenmiş/sahnelenmektedir.

Oyunları[değiştir | kaynağı değiştir]

Sahip olduğu ödüller[değiştir | kaynağı değiştir]

4'ü yurt dışından olmak üzere toplam 32 ödül kazanmıştır.

 • 1973 / ANKARA SANAT KURUMU Övgüye Değer Yazar Ödülü / ÖĞRETMEN
 • 1974 / TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ Altın Fındık En Başarılı Yazar Ödülü / KÖRDÖVÜŞÜ
 • 1981 / ABDİ İPEKÇİ Birincilik Ödülü / ÇIKMAZ SOKAK
 • 1983 / TOBAV Birincilik Ödülü / KADINCIKLAR
 • 1984 / AVNİ DİLLİGİL En Başarılı Yazar Ödülü / KADINCIKLAR
 • 1984 / İSMET KÜNTAY Yılın Yazarı Ödülü / KADINCIKLAR
 • 1985 / ANKARA SANAT KURUMU En Başarılı Yazar Ödülü / DOSYA
 • 1986 / AVNİ DİLLİGİL En Başarılı Yazar Ödülü / ÇIKMAZ SOKAK
 • 1987 / HOLLANDA İNSAN HAKLARI Ödülü / ÇIKMAZ SOKAK
 • 1990 / YUGOSLAVYA Dostluk Ödülü
 • 1993 / ULUSLARARASI TİYATRO ENSTİTÜSÜ Ödülü / HELİKOPTER
 • 1996 / TOBAV Ödülü / ŞAPKA
 • 1996 / LİONS En Başarılı Yazar Ödülü / ZİYARETÇİ
 • 1998 / KÜLTÜR BAKANLIĞI Oyun Ödülü / NEYZEN
 • 2001 / LİONS En Başarılı Yazar Ödülü / ŞAPKA
 • 2008 / LİONS En Başarılı Yazar Ödülü / ÇIĞ
 • 2009 / MUHSİN ERTUĞRUL En Başarılı Yazar Ödülü / MUSTAFAM KEMALİM
 • 2009 / MEMLEKET SEVDALILARI DERNEĞİ En Başarılı Yazar Ödülü / MUSTAFAM KEMALİM
 • 2010 / AFİFE CEVAT FEHMİ BAŞKUT En Başarılı Yazar Ödülü / KADIN SIĞINAĞI
 • 2010 / İSMET KÜNTAY Yılın Yazarı Ödülü / KADIN SIĞINAĞI
 • 2010 / DİREKLERARASI SÜREKLİ MÜKEMMELİYET ÖDÜLÜ / KADIN SIĞINAĞI
 • 2016 / KARDELEN YAŞAYAN DEĞERLERİMİZ YILIN TİYATRO ÖDÜLÜ
 • 2016 / UKRAYNA TÜRKİYE İLİŞKİLERİNİ GELİŞTİRMEYE KATKI ÖDÜLÜ
 • 2017 / İSTANBUL FLASH YILIN TİYATRO YAZARI ÖDÜLÜ
 • 2017 / YENİ TİYATRO DERGİSİ ONUR ÖDÜLÜ
 • 2018 / BASAD (BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR DERNEĞİ) YILIN YAZARI ÖDÜLÜ
 • 2018 / GÜRCİSTAN KHULO PROJESİ Yazar Ödülü / ÇIĞ
 • 2018 / YENİ TİYATRO DERGİSİ En Başarılı Yazar Ödülü / BOYACI
 • 2018 / MALTEPE ULUSLARARASI TİYATRO FESTİVALİ TİYATRO EMEK ÖDÜLÜ
 • 2019 / 14. ULUSLARARASI KADIN VE SANAT FESTİVALİ KALİMERHABA YAŞAM BOYU SANAT ÖDÜLÜ
 • 2019 / 13. ULUSLARASI ANKARA ETHOS TİYATRO FESTİVALİ ONUR ÖDÜLÜ
 • 2019 / 44. İSMET KÜNTAY ULUSLARARASI ALANDA TÜRK TİYATROSUNU TANITIM ÖDÜLÜ

Hikayeleri ve makaleleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Nedir? :Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? ile ilgili Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Ne Demektir? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Açıklaması Nedir? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Cevabı Nedir? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Açıklaması? :Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Gerçek mi? :Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? ile ilgili Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Hakkında? :Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? ile ilgili Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? burada bulabilirsiniz. Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Tuncer Cücenoğlu nedir?, Tuncer Cücenoğlu anlamı nedir?, Tuncer Cücenoğlu ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
2013 Azerbaycan cumhurbaşkanlığı seçimleri, Oromca, Lepilemur mustelinus, Volt amper, Animasyon, Heavy Metal Lover, Grigori Fedotov Kulübü, Türel Özkarol, Okçular, Kaynarca, The Youngbloods, Vermut, Aziz Mikail Katedrali, Mbrostar, Akbaşlı, Kaynarca, Beyalan, Küre, Dani Daniels, Sam Hutchinson, Polarizör, Samanyolu, Taşlıçay, Tiraj, Tamarin, Dorudzen bahşı, 63. İngiliz Akademisi Film Ödülleri, Yıldız Ecevit, Beyin plastisitesi, Xamarin, Derek Barton, Ordular Grubu A, Billboard Comprehensive Albums, Lavandula, Steve Bruce, Brown Book, Hussaini Abdullahi, Hatib bin Ebu Beltea, Doping (yarı iletken), Chris Mara, Vulpes bengalensis, Edinburgh of the Seven Seas, Rusya İslam Enstitüsü, Arena Birmingham, Porl Thompson, Sporting Toulon, Müezzinler, Kaynarca, İrfan Can Eğribayat, US Avellino 1912, Hans Krebs, Naoki Makino, Otorite kontrolü, Kalburcu, Kaynarca, Muhammet Ali, Eddie Irvine, Zaragoza Havalimanı, Minarkizm, Albatrosgiller, Nevis, Esbjerg belediyesi, Descartes, Qualia, TVNET, Axel Ngando, Axapta, Sıla şarkıları listesi, Carex atrata, Temmuz, Menteşe, Nissalı Gregor, Pave Maijanen, Pür matematik, Denizaşırı kolektivite, Erkan Eyibil, Tatyana Graçeva, Kolossai, Uluslararası ticaret hukuku, Adriyatik levhası, Oshana, Tristan da Cunha, Çizgi, I. Fetih Giray, Tayfun Korkut, Cebeci Asri Mezarlığı, Summify, Muattıla, Semyon Dezhnyov, Ascoli Piceno ili, Davaro, Myrskylä, Ronda Rousey, Anno 1800, 2001 Avustralya Grand Prix, Santos, SUBÜ, Sicilya hükümdarları listesi, Selimsultan, Karatay, En çok izlenmeye sahip YouTube kanalları listesi, Puma ZMA, Atılma, Samanyolu Afrika, 576i, Krank mili, Coop Himmelblau,
Abubakar Salim Kimdir?, Alevli İsminin Anlamı Nedir?, Galaksinin Koruyucuları, Kayıtsızca İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Mansuryan Kimdir?, Profesyonel İsminin Anlamı Nedir?, Çarksız İsminin Anlamı Nedir?, Nizâr İsminin Anlamı Nedir?, Azer Bülbül Kimdir?, Obruklu Nedir?, İrhas İsminin Anlamı Nedir?, Fitopatolojik İsminin Anlamı Nedir?, Çatal Sakal Nedir?, Anna Schudt Kimdir?, Aletli İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Kubilay Kimdir?, Kayıtsız Şartsız İsminin Anlamı Nedir?, Fırlama Çöpçüler, Anna Schell Kimdir?, Ahmet Ogan Kimdir?, Abu Julia Kimdir?, Çarklı İsminin Anlamı Nedir?, Alesta İsminin Anlamı Nedir?, İrençäk İsminin Anlamı Nedir?, Fitneci İsminin Anlamı Nedir?, Galaktore Nedir?, Tenzilatlı İsminin Anlamı Nedir?, Problemsiz İsminin Anlamı Nedir?, Nizamsız İsminin Anlamı Nedir?, Fare Şehri, Ali Rıza Kaşkayan Kimdir?, Anna Rogowska Kimdir?, Kayıtsız İsminin Anlamı Nedir?, Alerjisiz İsminin Anlamı Nedir?, İranlı İsminin Anlamı Nedir?, Çarkıt İsminin Anlamı Nedir?, Fitne Kumkuması İsminin Anlamı Nedir?, Gaiz Nedir?, Tentesiz İsminin Anlamı Nedir?, Problemli İsminin Anlamı Nedir?, Nizamlı İsminin Anlamı Nedir?, Avni Dilligil Kimdir?, Anna Rigon Kimdir?, Ali Rıza İmamifer Kimdir?, Omid Abtahi Kimdir?, Alerjili İsminin Anlamı Nedir?, En Süper Kahraman, Kayıtlı İsminin Anlamı Nedir?, Obez Nedir?, İradi İsminin Anlamı Nedir?, Fitne Fücur İsminin Anlamı Nedir?, Çat Pat Nedir?, Çarıksız İsminin Anlamı Nedir?, Anna Puu Kimdir?, Alerjik İsminin Anlamı Nedir?, Easy Street (film, 1917), Ali Rıza Hurşidi Kimdir?, Ahmet Nur Çebi Kimdir?, Tentenesiz İsminin Anlamı Nedir?, Problematik İsminin Anlamı Nedir?, Nizami İsminin Anlamı Nedir?, İrfan Atasoy Kimdir?, Kayışçı İsminin Anlamı Nedir?, Aleni İsminin Anlamı Nedir?, Anna Prelević Kimdir?, Abşir Ömer Çama Kimdir?, Pürtelaş Nedir?, Nüzullü Nedir?, İradesiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz İsminin Anlamı Nedir?, Çarşafsız Nedir?, Çarıklı İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Hakiki Kimdir?, Dur! Yoksa Annem Ateş Edecek, Yılmaz Yaşar Kimdir? Yılmaz Yaşar Nereli Yılmaz Yaşar Kaç Yaşında?, Alengirli İsminin Anlamı Nedir?, Anna Poslavska Kimdir?, Tenteneli İsminin Anlamı Nedir?, Problem İsminin Anlamı Nedir?, Niyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Cüneyt Arkın Kimdir?, Kayıp İsminin Anlamı Nedir?, Doğal Kahramanlar, Pürsıhhat Nedir?, İradeli İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Fegani Kimdir?, Fitilli İsminin Anlamı Nedir?, Çarşaflık Nedir?, Çaresiz İsminin Anlamı Nedir?, Âlemşümul İsminin Anlamı Nedir?, Anna Polina Kimdir?, Álex Abrines Kimdir?, Dick Tracy (film, 1990), Tenteli İsminin Anlamı Nedir?, Probiyotik İsminin Anlamı Nedir?, Niyetli İsminin Anlamı Nedir?, Kayın İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Demircan Kimdir?, Âlemci İsminin Anlamı Nedir?, Pürneşe Nedir?,