The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir?

The Chordettes Nedir?

The Chordettes Nedir?, The Chordettes Nerededir?, The Chordettes Hakkında Bilgi?, The Chordettes Analizi? The Chordettes ilgili The Chordettes ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  The Chordettes ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. The Chordettes Ne Anlama Gelir The Chordettes Anlamı The Chordettes Nedir The Chordettes Ne Anlam Taşır The Chordettes Neye İşarettir The Chordettes Tabiri The Chordettes Yorumu 

The Chordettes Kelimesi

Lütfen The Chordettes Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. The Chordettes İlgili Sözlük Kelimeler Listesi The Chordettes Kelimesinin Anlamı? The Chordettes Ne Demek? ,The Chordettes Ne Demektir? The Chordettes Ne Demektir? The Chordettes Analizi? , The Chordettes Anlamı Nedir?,The Chordettes Ne Demektir? , The Chordettes Açıklaması Nedir? ,The Chordettes Cevabı Nedir?,The Chordettes Kelimesinin Anlamı?,The Chordettes Kelimesinin Anlamı Nedir? ,The Chordettes Kelimesinin Anlamı Ne demek?,The Chordettes Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

The Chordettes

The Chordettes Kelimesinin Anlamı Nedir? The Chordettes Kelimesinin Anlamı Ne demek? , The Chordettes Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

The Chordettes - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek The Chordettes - Oranlamak The Chordettes - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

The Chordettes - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

The Chordettes - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! The Chordettes - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

The Chordettes

The Chordettes Nedir? The Chordettes Ne demek? , The Chordettes Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

The Chordettes Kelimesinin Anlamı? The Chordettes Ne Demek? The Chordettes Ne Demektir? ,The Chordettes Analizi? The Chordettes Anlamı Nedir? The Chordettes Ne Demektir?, The Chordettes Açıklaması Nedir? , The Chordettes Cevabı Nedir? , The Chordettes Kelimesinin Anlamı?


The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir?

The Chordettes

Vikipedi, özgür ansiklopedi
The Chordettes
Başladığı yer Sheboygan,Wisconsin
Tarzlar Barbershop,Populer Halk Müziği,Klasik Pop
Etkin yıllar 1946-1963
Eski üyeler

Jinny Lockard (Osborn)

Carol Buschmann

Lynn Evans

Janet Ertel

Margie Latzko

Dorothy “Dottie” Schwartz

Nancy Overton

Alice Mae Spielvogel

Joyce Weston

The Chordettes, Amerikan kadın singing quartet (4 kişilik grup, sahnede 4 kişi aynanda performans sergiler) grubudur.Tarzı geleneksel pop müziktir.

Kariyerleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Grup 1946 yılında Sheboygan, Wisconsin'de kuruldu. Orijinal üyeleri Janet Ertel (kızlık soyadı Buschmann; 21 Eylül 1913 – 22 Kasım 1988), Alice Mae Buschmann Spielvogel, Dorothy "Dottie" (Hummitzsch) Schwartz, ve Jinny Osborn (Lockard gerçek soyadıdır.) (25 Nisan 1927 – 19 Mayıs 2003). Alice Spielvogel'in yerini 1947'de üvey kız kardeşi Carol Buschmann aldı.[1] 1952'de ise Lynn Evans (kızlık soyadı Hargate; 2 Mayıs 1924 – 6 Şubat 2020) Schwartz'ın yerine geldi,(Evans bunu 2015 yılındaki ropörtajında açıklamıştır.)[2] ve 1953 yılında Osborn bebeği olacağı için ayrıldı ve yerine Margie Needham geldi (Osborn sonradan geri dönecektir.). Grubun 1957'deki canlı performansının ardından ise Janet Ertel yerine Nancy Overton geldi (Janet Ertel gruptan ayrılan son kurucu isimdi,turneden sonra çalışmalarına kendi devam etti.). Eskiden onlar The Weavers gibi halk müziği tarzında söylerlerdi fakat Osborn'un babasının (babası O. H. "King" Cole Barbershop Harmoni Topluluğu'nun 1948-1949 yıllarında başkanıdır.[3]) etkisiyle barbershop harmoni ya da yakın harmoni dediğimiz tarza geçtiler.[4] Sheboygan'da lokal performans sergilerlerken 1949'da Arthur Godfrey'in radyo programı olan Talent Scout'u kazandılar.

Bu sayede 1950'de ilk plak albümlerini Columbia Records için çıkardılar.Bu albümü üç albüm daha izledi.1953 yılında Cadence Records için çalıştılar.1954'ün başlarındaysa CBS-TV'de yer alan Robert Q. Lewis Show'da hafta içi performans sergilediler.[5] Grup 5 Ağustos 1957,22 Şubat 1958 ve 26 Nisan 1958'de toplam üç kez American Bandstand programına katıldılar. 1961'de Jinny Osborn gruptan temelli ayrıldı ve grup 1963 yılında dağıldı. En ünlü hitleri Mr. Sandman, Lollipop, Zorro, Never on Sunday, Eddie My Love, Born to Be With You, Lay Down Your Arms, Just Between You and Me, The White Rose of Athens, The Deep Blue Sea'dir.

Şarkılar[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Şarkılar Liste Sırası Albüm
A.B.D A.B.DR&B A.B.DAC İngiltere
1950 "Down By The Old Mill Stream" (Arthur Godfrey ile) Albüm şarkısı değil
1950 "If It Wasn't For Your Father" (Arthur Godfrey ile)

"Gone Fishin diye de bilinir" (Albüm değil)

1950 "Time Out For Tears" (Bill Lawrence ile)

"Can't Seem To Laugh Anymore diye de bilinir" (Albüm değil)

1950 "Hawaii" (Arthur Godfrey ile)

"Driftin' Down The Dreamy Ol' Ohio diye de bilinir" (Albüm değil)

1951 "Candy & Cake" (Arthur Godfrey ile)
1954 "Mr. Sandman"

"I Don't Wanna See You Cryin diye de bilinir'" (Albüm değil)

1 11 The Chordettes
1955 "Lonely Lips"

"The Dudelsack Song diye de bilinir" (Albüm değil)

The Chordettes en iyiler
"Humming Bird"

"I Told a Lie diye de bilinir" (Albüm değil)

The Chordettes
1956 "The Wedding"

"I Don't Know, I Don't Care diye de bilinir" (Albüm değil)

91 The Chordettes en iyiler
"Eddie My Love"

"Whistlin' Willie diye de bilinir" (Albüm değil)

14 The Chordettes
"Born to Be with You"

"Love Never Changes diye de bilinir"

5 8
"Lay Down Your Arms" 16
"Teen Age Goodnight" 45
1957 "Come Home to My Arms"

"Walkin' the Poodle diye de bilinir" (Albüm değil)

"Echo of Love"

"Like a Baby diye de bilinir"

Albüm şarkısı değil
"Just Between You and Me" 8 The Chordettes
"Soft Sands" 73
"Baby of Mine"

"Photographs diye de bilinir"

Albüm şarkısı değil
1958 "Lollipop"

"Baby, Come-a Back-a diye de bilinir" (Albüm değil)

2 3 6 The Chordettes en iyiler
"Zorro"

"Love Is a Two-Way Street diye de bilinir" (Albüm değil)

17
1959 "No Other Arms, No Other Lips"

"We Should Be Together diye de bilinir" (Albüm değil)

27
"A Girl's Work Is Never Done"

"No Wheels diye de bilinir" (Albüm değil)

89
1960 "A Broken Vow" Albüm şarkısı değil
1961 "Never on Sunday" 13 4 Never on Sunday
"Faraway Star" 90 The Chordettes en iyiler
"The Exodus Song"

"Goodbye Again diye de bilinir'"

Never on Sunday
1962 "The White Rose of Athens" Albüm şarkısı değil
"In the Deep Blue Sea"
1963 "True Love Goes On and On"

Albümler[değiştir | kaynağı değiştir]

 • Harmony Time (1950)
 • Harmony Time Volume II (1951)
 • Harmony Encores (1952)
 • The Chordettes Sing Your Requests (1953)
 • The Chordettes (1955)
 • Listen (1955)
 • Close Harmony (1955)
 • The Chordettes (1957) CLP 3001
 • Drifting and Dreaming (1959)
 • Never On Sunday (1959)
 • Never On Sunday (1962)

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Lynn Evans Mand". chroniclet.com (İngilizce). 13 Şubat 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 5 Şubat 2022. 
 2. ^ "Youtube'daki İngilizce röportajı". 16 Ekim 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 5 Şubat 2022. 
 3. ^ "Barbershop Harmony Topluluğu Başkanlar Listesi" (PDF). 5 Şubat 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi (PDF). Erişim tarihi: 5 Şubat 2022. 
 4. ^ "Babasının etkisiyle ilgili Oxford Music'in makalesi". 
 5. ^ "Arşivin Pdf'si" (PDF). 3 Eylül 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi (PDF). Erişim tarihi: 5 Şubat 2022. 

The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Nedir? :The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? ile ilgili The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Ne Demektir? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Açıklaması Nedir? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Cevabı Nedir? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Kelimesinin Anlamı? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Açıklaması? :The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Gerçek mi? :The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? ile ilgili The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Hakkında? :The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? ile ilgili The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? burada bulabilirsiniz. The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler The Chordettes nedir?, The Chordettes anlamı nedir?, The Chordettes ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Endozom, Pete Clemenza, Wear OS, Fayette County, Batı Virginia, Naci Kaşif Kıcıman, Robert Pirès, Atv tarafından yayınlanan programlar listesi, Forum (Roma), Urfada 1954 Türkiye genel seçimleri, 4 (anlam ayrımı), Pompeii, Nesir, Vezüv Yanardağı, Tümör nekroz faktör, Altayspor, Kabasakallı, Silifke, Hakan Gerçek, Yüksek İhtisas Üniversitesi, Sonuncu Kurban, Writely, Kazakistan Yunanları, Yeşil kükürt bakterisi, Değişen Dünyanın İnsanları, Çernobil Faciası, Klasik Türk müziği, University of Tübingen, Ukrayna Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti, Ölüm ötesi deneyimi, Vasili Çuykov, Minik Kahramanlar (film, 1997), Belediye, Et Bonjour à toi Lartiste, Willy Brandt, MrBeast, Emmanuel Amuneke, Hamdi Merzuki, Teşebbüs, Sunninghill and Ascot, Serdar Mammadov, Tekin, Hipertansiyon, Richland, Sadomazoşizm, Kanadalılar, Sabacheira, Doctor Who bölümleri listesi (1963–1989), Richard Pryor, Piombino, NGC 5051, Ravensden, Doğu Afrika, Casier, 1989 Almanya Grand Prix, Muirodelphax, Minor Empire, Taktik Su Altı Operasyon Grup Amirliği, Gyasi Zardes, Boromir, Sistematik, Köpüklü şarap, İbrahim Sıtkı Yırcalı, Negatif indisli metamalzeme, Sasebo, Erik, Əlibəyqışlaq, Selçuklu mutfağı, Narya, Spirited Away, Domates, Ziraat Fakültesi, Aşikaga Takauci, Türk Silahlı Kuvvetlerinin askerî rütbeleri, Zelus, Süveyş Kanalı, Alitalia, Burhancılık, İtfaiye, Bayrak taşıyıcı, Mikronezya devlet başkanları listesi, Havayolu bağlantı merkezi, Falcon Studios, 2023 UEFA Avrupa Ligi Finali, Roma Fiumicino Havalimanı, Milano Malpensa Havalimanı, Halüsinojenler, Umpa Lumpalar, Priskos, Los Angeles FC, Tormesli Lazarillo, Skyfall (şarkı), Osman Özköylü, Maku şehristanı, Kutsal Kitapın Yaratılış Kaydı, São Paulo FC, Haim Nahum, Ursula Klein, Balta Limanı Antlaşması, Stripchat, Art deco, José Leonardo Ribeiro da Silva,
Türbanlı Nedir?, Öksüzdoyuran Nedir?, Mahsusa Nedir?, Kafası Kıyak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilimli İsminin Anlamı Nedir?, Göçücü Nedir?, Kıtı Kıtına İsminin Anlamı Nedir?, Amerikan Samoası bayrağı Anlamı Nedir, Amerikan Samoası bayrağı Nasıl Oluştu, Amerikan Samoası bayrağı Tarihi, Amerikan Samoası bayrağı Renkleri, Amerikan Samoası bayrağı Tasarımı, Çok Partili İsminin Anlamı Nedir?, Ara Sarafyan Kimdir?, Asude İsminin Anlamı Nedir?, Alp Kırşan Kimdir?, Akdağ Saydut Kimdir?, Tövbesiz İsminin Anlamı Nedir?, Sabunsuz İsminin Anlamı Nedir?, Oryantal İsminin Anlamı Nedir?, Lüleli İsminin Anlamı Nedir?, Kafası İyi İsminin Anlamı Nedir?, Gerili İsminin Anlamı Nedir?, Çözümsüz Nedir?, Astropikal İsminin Anlamı Nedir?, Ara Malikian Kimdir?, Kıt İsminin Anlamı Nedir?, Alp Gürkan Kimdir?, Çok Ortaklı İsminin Anlamı Nedir?, Astronomik İsminin Anlamı Nedir?, Ara Haçatryan Kimdir?, Tövbeli İsminin Anlamı Nedir?, Sabunluk İsminin Anlamı Nedir?, Oruçsuz İsminin Anlamı Nedir?, Lüle Lüle İsminin Anlamı Nedir?, Tüplü Nedir?, Öksürüklü Tıksırıklı Nedir?, Kafası Dumanlı İsminin Anlamı Nedir?, Gerileyici İsminin Anlamı Nedir?, Kışlık İsminin Anlamı Nedir?, Alp Ersönmez Kimdir?, Çok Katlı İsminin Anlamı Nedir?, Astrolojik İsminin Anlamı Nedir?, Aquivaldo Mosquera Kimdir?, Öksürüklü Nedir?, Kafası Çatlak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilek İsminin Anlamı Nedir?, Göçeri Nedir?, Tövbekâr İsminin Anlamı Nedir?, Çözümlemeli Nedir?, Sabunlu İsminin Anlamı Nedir?, Oruçlu İsminin Anlamı Nedir?, Lüksemburglu İsminin Anlamı Nedir?, Alp Eden Kimdir?, Astragan İsminin Anlamı Nedir?, Kışkırtıcı İsminin Anlamı Nedir?, Javier Aquino Kimdir?, Çok Hücreli İsminin Anlamı Nedir?, Astözel İsminin Anlamı Nedir?, Tümleyici Nedir?, Öksürtücü Nedir?, Mahsuldar Nedir?, Kafası Bulutlu İsminin Anlamı Nedir?, Gerici İsminin Anlamı Nedir?, Göçer Konar Nedir?, Alberto Aquilani Kimdir?, Alp Çoker Kimdir?, Törpülü İsminin Anlamı Nedir?, Sabunculuk İsminin Anlamı Nedir?, Ortopedik İsminin Anlamı Nedir?, Lüks İsminin Anlamı Nedir?, Kısmi İsminin Anlamı Nedir?, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Anlamı Nedir, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Nasıl Oluştu, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tarihi, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Renkleri, Amerika Birleşik Devletleri bayrağı Tasarımı, Almanya bayrağı Anlamı Nedir, Almanya bayrağı Nasıl Oluştu, Almanya bayrağı Tarihi, Almanya bayrağı Renkleri, Almanya bayrağı Tasarımı, Åland bayrağı Anlamı Nedir, Åland bayrağı Nasıl Oluştu, Åland bayrağı Tarihi, Åland bayrağı Renkleri, Åland bayrağı Tasarımı, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Anlamı Nedir, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Nasıl Oluştu, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tarihi, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Renkleri, Ağrotur ve Dikelya bayrağı Tasarımı, Afganistan bayrağı Anlamı Nedir, Afganistan bayrağı Nasıl Oluştu, Afganistan bayrağı Tarihi, Afganistan bayrağı Renkleri, Afganistan bayrağı Tasarımı, Abhazya bayrağı Anlamı Nedir, Abhazya bayrağı Nasıl Oluştu, Abhazya bayrağı Tarihi, Abhazya bayrağı Renkleri, Abhazya bayrağı Tasarımı, Çok Fazlı İsminin Anlamı Nedir?, Astımlı İsminin Anlamı Nedir?, Aqeela Asifi Kimdir?, Alp Bayramoğlu Kimdir?, Kafası Boş İsminin Anlamı Nedir?, Geri Zekâlı İsminin Anlamı Nedir?, Çört Nedir?, Kısmık İsminin Anlamı Nedir?, Astarlı İsminin Anlamı Nedir?, Töretanımaz İsminin Anlamı Nedir?, Sabote İsminin Anlamı Nedir?, Ortodoks İsminin Anlamı Nedir?, Lübnanlı İsminin Anlamı Nedir?, April Tobie Kimdir?, Çok Eşli İsminin Anlamı Nedir?, Alopua Petoa Kimdir?, Tümler Nedir?, Ökçesiz Nedir?, Mahruz Nedir?, Kafalı İsminin Anlamı Nedir?, Geri Kalmış İsminin Anlamı Nedir?, Çöreklik Nedir?, April Glaspie Kimdir?, Kısmetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Zekeriya Akçam Kimdir?, Töresel İsminin Anlamı Nedir?,