Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir?

Türkü Turan Nedir?

Türkü Turan Nedir?, Türkü Turan Nerededir?, Türkü Turan Hakkında Bilgi?, Türkü Turan Analizi?

Türkü Turan ilgili

Türkü Turan ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Türkü Turan ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Türkü Turan

Türkü Turan Ne Anlama Gelir Türkü Turan Anlamı Türkü Turan Nedir

Türkü Turan Ne Anlam Taşır Türkü Turan Neye İşarettir Türkü Turan Tabiri Türkü Turan Yorumu ,Türkü Turan Kelimesi Bulunamadı.

Türkü Turan Kelimesi

Lütfen Türkü Turan Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

Türkü Turan İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Türkü Turan Kelimesinin Anlamı? Türkü Turan Ne Demek? ,Türkü Turan Ne Demektir?

Türkü Turan Ne Demektir?

Türkü Turan Analizi? , Türkü Turan Anlamı Nedir? Türkü Turan Ne Demektir? , Türkü Turan Açıklaması Nedir? ,Türkü Turan Cevabı Nedir? Türkü Turan Kelimesinin Anlamı? Türkü Turan Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Türkü Turan Kelimesinin Anlamı Ne demek? Türkü Turan Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir?

Türkü Turan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Türkü Turan
Doğum 1 Şubat 1985 (1985-02-01) (36 yaşında)
Bodrum, Muğla
Milliyet  Türkiye
Eğitim Mimar Sinan Üniversitesi
Meslek Oyuncu, seslendirmen
Etkin yıllar 2007-günümüz

Türkü Turan (d. 1 Şubat 1985; Muğla), Türk dizi ve sinema filmi oyuncusudur.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Turan 2007 yılında Annem isimli Televizyon dizisinde Pınar karakterini canlandırmış, daha sonra 2009 yılında Reha Erdem'in yönetmenliğini üstlendiği Kosmos isimli filmde Neptün karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Fox televizyon kanalında yayınlanan Çakıl Taşları isimli dizide oynamıştır.[1] Oyuncu ayrıca Gönül Ferman Dinlemiyor dizisinde Hayal karakterini, Nuri isimli dizide ise Ayça karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum isimli dizide rol almıştır. Gişe Memuru filminde konuk oyuncu olarak yer almış, 2011 yılı Kasım ayında vizyona giren Musallat 2: Lanet isimli filmde rol almıştır ve Tatar Ramazan dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Riot Games'in League of Legends adlı oyununda Kalista adlı şampiyonun seslendirmesini yapmıştır. Bu yıl içerisinde Maral dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Filmografisi[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Film Rol Notlar
2007-2008 Annem Pınar Televizyon dizisi
2009 Kosmos Neptün Sinema filmi
Aday—Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Performansı Ödülü
Aday—Yeşilçam Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Ödülü
2010 Çakıl Taşları Sevil Televizyon dizisi
Gönül Ferman Dinlemiyor Hayal Televizyon dizisi
2011 Toprağın Çocukları Aybike Sinema filmi
Musallat 2: Lanet Elif Sinema filmi
Adını Feriha Koydum (1. sezon) Gülsüm Televizyon dizisi
Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi Özge Sinema filmi
18. Adana Altın Koza Film Festivali Jüri Oyunculuk Özel Toplu Performans Ödülü (bütün oyuncular)
Nuri Ayça Televizyon dizisi
Gişe Memuru Konuk oyuncu Sinema filmi
Öyle Bir Geçer Zaman ki Nihal Televizyon dizisi
2012 Şubat Yusuf/Gülüm Televizyon dizisi
2013 Tatar Ramazan (2. sezon) Ayşe Televizyon dizisi
2015 Maral: En Güzel Hikayem Arya (Konuk oyuncu) Televizyon dizisi
Acı Aşk Eylül (Konuk oyuncu) Televizyon dizisi
Saklı Duru Sinema filmi
2017 Dolunay Alya Televizyon dizisi
Put Şeylere Sinema filmi
2018 Manyak Sinema filmi
2018 Yaşamayanlar Zehra İnternet Dizisi
2019 The Ruse Dilara Kısa film
2020 Aşk Tesadüfleri Sever 2 Aylin Sinema filmi
2021 Seni Çok Bekledim Zahide (1-4) / Meryem (5-13) Televizyon dizisi

Seslendirme[değiştir | kaynağı değiştir]

"League of Legends'' isimli oyunda "Kalista" adlı karakteri Türkçe olarak seslendirmiştir. (2014)

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Nedir? :Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? ile ilgili Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Ne Demektir? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Açıklaması Nedir? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Cevabı Nedir? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Açıklaması? :Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Gerçek mi? :Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? ile ilgili Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Hakkında? :Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? ile ilgili Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? burada bulabilirsiniz. Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Türkü Turan nedir?, Türkü Turan anlamı nedir?, Türkü Turan ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Hekzen, Büyük Patlama nükleosentezi, Paris Komünü üyeleri, In the Dark, Gözün evrimi, Amine, Kategori:Muş Üniversitesi öğretim üyeleri, Conceição dos Ouros, Lihtenştayn tarihi, İzmir Üniversitesi, Doppa, Yahudi Soykırımı, Szolnok, Alfa Cygni değişeni, Orta Dünya ırkları, Dürüstlük, Kategori:İrlanda taslakları, Asia Argento, Kategori:Saksonya doğumlular, Gri ağaç kurbağası, Kategori:Yunan hicivciler, Kategori:Osmanlı türbeleri, Curzola Deniz Savaşı, Jain felsefesi, OutKast, Dosya:Milas yangın 3.webp, Draco Malfoy, Gaziantep Devlet Tiyatrosu, Qt (çalışma alanı), Eretna Beyliği, Die letzte Chance, Vicente Matías Vuoso, Mitch Pileggi, Davûd el Isbehânî, Davud el İsbehani, Kategori:Yunanistan tarihi, Kars Ulu Camii, Kategori:İslam alimleri, Lustra, Campania, Kategori:İsveçli futbolcu taslakları, Wuppertaler SV Borussia, James Caan, Lyndon B. Johnson, Sake, Kullanıcı:AliSabuncugilMenajerlik, Coma Berenices (takımyıldız), Esmehan Sultan, Karmaşık düzlem, Sega, Superman, Yumurta (hücre), kategori:19. yüzyıl felsefesi, Emil Hallfreðsson, Killers, J. B. Bury, Debod Tapınağı, Muhammed Kamuna, Avrupa film festivalleri listesi, Dosya:Juan Emmanuel Culio Fiorentina.JPG, Call of Duty: Modern Warfare 3, Terbiyeli ciğer çorbası, Inuitler, İnuitler, Nina (şarkıcı), Vijay Singh, Emanet (dizi), Estonca, Aziz Samih İlter, Kuzey Anadolu, Kanat profili, Ahmet Zeki Özak, Júlio Mesquita, Emine Ayna, Svanlar, TCDD DE 22000, Taken 2, Eric Bledsoe, Mikrobiyolojik kültür, Maggie Walsh, Olmaz Olsun, METAR, Bill Mollison, Gazi Evrenos Bey, Kategori:Turgutluspor futbolcuları, Sutoro, Rimi Rimi Ley, Hidrofobik, Angluslar, Sofia Vitória, Edwin Aldrin, Alhaji Kamara, Postkolonyalizm, D 851, Kategori:Kütahya tarihi, Alban Meha, Araştırma ve Çözümleme Kanadı, Meta, The Best of Me, Karadeniz TV, Club Jorge Wilstermann,
Digão (1993 doğumlu futbolcu) Kimdir? Digão (1993 doğumlu futbolcu) Nereli Digão (1993 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Syarhey Palitseviç Kimdir?, Tevfik Kutlay Kimdir?, Hizan Nüfusu Kaçtır , Hizan Kaç Mahallesi Vardır? , Hizan Köyleri , Hizan Tarihi , Hizan Mahalleleri, Pelin Sıralı Kimdir? Pelin Sıralı Nereli Pelin Sıralı Kaç Yaşında?, Zeynep Yeşiltuna Kimdir? Zeynep Yeşiltuna Nereli Zeynep Yeşiltuna Kaç Yaşında?, Diego Rossi Kimdir? Diego Rossi Nereli Diego Rossi Kaç Yaşında?, Syarhey Kislyak Kimdir?, Tevfik Altındağ Kimdir?, Pelin Sıral Kimdir? Pelin Sıral Nereli Pelin Sıral Kaç Yaşında?, Zeynep Yerişenoğlu Kimdir? Zeynep Yerişenoğlu Nereli Zeynep Yerişenoğlu Kaç Yaşında?, Diego da Costa Lima Kimdir? Diego da Costa Lima Nereli Diego da Costa Lima Kaç Yaşında?, Eyjólfur Sverrisson Kimdir?, Güngör Tetik Kimdir?, Güroymak Nüfusu Kaçtır , Güroymak Kaç Mahallesi Vardır? , Güroymak Köyleri , Güroymak Tarihi , Güroymak Mahalleleri, Pelin Seval Çağlayan Kimdir? Pelin Seval Çağlayan Nereli Pelin Seval Çağlayan Kaç Yaşında?, Zeynep Yeliktin Kimdir? Zeynep Yeliktin Nereli Zeynep Yeliktin Kaç Yaşında?, Diego Ângelo Kimdir? Diego Ângelo Nereli Diego Ângelo Kaç Yaşında?, Josef Šural Kimdir?, Onur Terzioğlu Kimdir?, Pelin Saytak Kimdir? Pelin Saytak Nereli Pelin Saytak Kaç Yaşında?, Zeynep Yelçe Kimdir? Zeynep Yelçe Nereli Zeynep Yelçe Kaç Yaşında?, ZUHAL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kimdir? Didi (1991 doğumlu futbolcu) Nereli Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Gilles Sunu Kimdir?, Fatih Terim Kimdir?, Rize Nüfusu Kaçtır Rize Kaç İlçesi Vardır? Rize Köyleri Rize Tarihi Rize Mahalleleri, Ahlat Nüfusu Kaçtır , Ahlat Kaç Mahallesi Vardır? , Ahlat Köyleri , Ahlat Tarihi , Ahlat Mahalleleri, Pelin Savtak Kimdir? Pelin Savtak Nereli Pelin Savtak Kaç Yaşında?, Zeynep Yedierler Kimdir? Zeynep Yedierler Nereli Zeynep Yedierler Kaç Yaşında?, Pa Dibba Kimdir? Pa Dibba Nereli Pa Dibba Kaç Yaşında?, Antti Sumiala Kimdir?, Temur Altunhan Kimdir?, Pelin Özer Kimdir? Pelin Özer Nereli Pelin Özer Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Halu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kaç Yaşında?, Lamine Diatta Kimdir? Lamine Diatta Nereli Lamine Diatta Kaç Yaşında?, Sulley Muniru Kimdir?, Tuncay Temeller Kimdir?, Adilcevaz Nüfusu Kaçtır , Adilcevaz Kaç Mahallesi Vardır? , Adilcevaz Köyleri , Adilcevaz Tarihi , Adilcevaz Mahalleleri, Pelin Özdoğru Kimdir? Pelin Özdoğru Nereli Pelin Özdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?, Lamine Diarra Kimdir? Lamine Diarra Nereli Lamine Diarra Kaç Yaşında?, Stepan Sarıgool Kimdir?, Mahir Şükürov Kimdir?, Temel Keskindemir Kimdir?, Pelin Ozaner Kimdir? Pelin Ozaner Nereli Pelin Ozaner Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcı Kimdir? Zeynep Yazıcı Nereli Zeynep Yazıcı Kaç Yaşında?, Abdel Diarra Kimdir? Abdel Diarra Nereli Abdel Diarra Kaç Yaşında?, Publius Servilius Vatia Isauricus (Konsül MÖ 48) Kimdir?, Suk Hyun-jun Kimdir?, Selami Tekkazancı Kimdir?, Bitlis Nüfusu Kaçtır , Bitlis Kaç Mahallesi Vardır? , Bitlis Köyleri , Bitlis Tarihi , Bitlis Mahalleleri, Pelin Korkmaz Kimdir? Pelin Korkmaz Nereli Pelin Korkmaz Kaç Yaşında?, Zeynep Yaşar Kimdir? Zeynep Yaşar Nereli Zeynep Yaşar Kaç Yaşında?, Saliou Diallo Kimdir? Saliou Diallo Nereli Saliou Diallo Kaç Yaşında?, Salim Sürünool Kimdir?, Suad Karalić Kimdir?, Güngör Tekin Kimdir?, Pelin Koç Kimdir? Pelin Koç Nereli Pelin Koç Kaç Yaşında?, Zeynep Yamantürk Kimdir? Zeynep Yamantürk Nereli Zeynep Yamantürk Kaç Yaşında?, Sadio Diallo Kimdir? Sadio Diallo Nereli Sadio Diallo Kaç Yaşında?, Roque Sáenz Peña Kimdir?, Reinhard Stumpf Kimdir?, Tekin Üstündağ Kimdir?, Osmaniye Nüfusu Kaçtır Osmaniye Kaç İlçesi Vardır? Osmaniye Köyleri Osmaniye Tarihi Osmaniye Mahalleleri, Yedisu Nüfusu Kaçtır , Yedisu Kaç Mahallesi Vardır? , Yedisu Köyleri , Yedisu Tarihi , Yedisu Mahalleleri, Pelin İnan Kimdir? Pelin İnan Nereli Pelin İnan Kaç Yaşında?, Zeynep Yaman Kimdir? Zeynep Yaman Nereli Zeynep Yaman Kaç Yaşında?, Mamadou Diallo Kimdir? Mamadou Diallo Nereli Mamadou Diallo Kaç Yaşında?, Podestà Kimdir?, Strahil Popov Kimdir?, Mahmut Tekdemir Kimdir?, Pelin Güngör Kimdir? Pelin Güngör Nereli Pelin Güngör Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkayalar Kimdir? Zeynep Yalçınkayalar Nereli Zeynep Yalçınkayalar Kaç Yaşında?, Diallo Guidileye Kimdir? Diallo Guidileye Nereli Diallo Guidileye Kaç Yaşında?, Perikles Kimdir?, Miroslav Stoch Kimdir?, Taylan Eliaçık Kimdir?, Yayladere Nüfusu Kaçtır , Yayladere Kaç Mahallesi Vardır? , Yayladere Köyleri , Yayladere Tarihi , Yayladere Mahalleleri, Pelin Evcimen Kimdir? Pelin Evcimen Nereli Pelin Evcimen Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkaya Kimdir? Zeynep Yalçınkaya Nereli Zeynep Yalçınkaya Kaç Yaşında?, Issiar Dia Kimdir? Issiar Dia Nereli Issiar Dia Kaç Yaşında?, Necaşi Kimdir?, Stjepan Poljak Kimdir?, Taylan Antalyalı Kimdir?, Pelin Ergenekon Kimdir? Pelin Ergenekon Nereli Pelin Ergenekon Kaç Yaşında?, Zeynep Vaizoğlu Kimdir? Zeynep Vaizoğlu Nereli Zeynep Vaizoğlu Kaç Yaşında?, Dia Ciré Kimdir? Dia Ciré Nereli Dia Ciré Kaç Yaşında?, Marcelo Torcuato de Alvear Kimdir?, Stiven Plaza Kimdir?, Tayfun Cora Kimdir?, Solhan Nüfusu Kaçtır , Solhan Kaç Mahallesi Vardır? , Solhan Köyleri , Solhan Tarihi , Solhan Mahalleleri, Pelin Erdoğru Kimdir? Pelin Erdoğru Nereli Pelin Erdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Ünalan Kimdir? Zeynep Ünalan Nereli Zeynep Ünalan Kaç Yaşında?, Armand Deumi Kimdir? Armand Deumi Nereli Armand Deumi Kaç Yaşında?, Manuel Quintana Kimdir?, Stipe Perica Kimdir?, İsmail Taviş Kimdir?, Pelin Demirhan Kimdir? Pelin Demirhan Nereli Pelin Demirhan Kaç Yaşında?, Zeynep Ünal Kimdir? Zeynep Ünal Nereli Zeynep Ünal Kaç Yaşında?,