Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir?

Son Durak 5 Nedir?

Son Durak 5 Nedir?, Son Durak 5 Nerededir?, Son Durak 5 Hakkında Bilgi?, Son Durak 5 Analizi? Son Durak 5 ilgili Son Durak 5 ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Son Durak 5 ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Son Durak 5 Ne Anlama Gelir Son Durak 5 Anlamı Son Durak 5 Nedir Son Durak 5 Ne Anlam Taşır Son Durak 5 Neye İşarettir Son Durak 5 Tabiri Son Durak 5 Yorumu 

Son Durak 5 Kelimesi

Lütfen Son Durak 5 Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Son Durak 5 İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı? Son Durak 5 Ne Demek? ,Son Durak 5 Ne Demektir? Son Durak 5 Ne Demektir? Son Durak 5 Analizi? , Son Durak 5 Anlamı Nedir?,Son Durak 5 Ne Demektir? , Son Durak 5 Açıklaması Nedir? ,Son Durak 5 Cevabı Nedir?,Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı?,Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Son Durak 5

Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Nedir? Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Son Durak 5 - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Son Durak 5 - Oranlamak Son Durak 5 - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Son Durak 5 - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Son Durak 5 - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Son Durak 5 - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Son Durak 5

Son Durak 5 Nedir? Son Durak 5 Ne demek? , Son Durak 5 Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı? Son Durak 5 Ne Demek? Son Durak 5 Ne Demektir? ,Son Durak 5 Analizi? Son Durak 5 Anlamı Nedir? Son Durak 5 Ne Demektir?, Son Durak 5 Açıklaması Nedir? , Son Durak 5 Cevabı Nedir? , Son Durak 5 Kelimesinin Anlamı?


Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir?

Son Durak 5

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Son Durak 5
Final Destination 5
Film afişi
Yönetmen Steven Quale
Yapımcı Craig Perry
Warren Zide
Yazar Eric Heisserer
Uyarlama Jeffrey Reddick'in oluşturduğu karakterlerden uyarlama
Oyuncular Nicholas D'Agosto
Emma Bell
Miles Fisher
Arlen Escarpeta
David Koechner
Tony Todd
Müzik Brian Tyler
Görüntü yönetmeni Brian Pearson
Kurgu Eric Sears
Stüdyo New Line Cinema
Practical Pictures
Zide/Perry Productions
Dağıtıcı Warner Bros. Pictures
Çıkış tarih(ler)i 4 Ağustos 2011 (2011-08-04) (Fantasia Film Festivali)
12 Ağustos 2011 (2011-08-12)
Süre 92 dakika[1]
Ülke ABD
Dil İngilizce
Bütçe $40 milyon[2]
Hasılat $157.9 milyon[2]

Son Durak 5 (Özgün adı: Final Destination 5), Steven Quale tarafından yönetilen ve Eric Heisserer tarafından yazılan 2011 yılı ABD yapımı korku filmidir. Son Durak serisinin beşinci filmidir. Filmin başrollerini Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Miles Fisher, Arlen Escarpeta, David Koechner ve Tony Todd paylaşıyor.

Filmin galası Montréal, Kanada'da 4 Ağustos 2011 tarihinde Fantasia Festivali'nde gerçekleşti.[3] Ayrıca film daha sonra RealD 3D ve IMAX 3D versiyonlarıyla yayınlandı.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Sam (Nicholas D'Agosto) henüz otobüs seyahatleri devam ederken, içinde kendisinin, arkadaşlarının başına büyük bir felaket geleceğine dair bir öngörüyü hisseder. Yolları üzerindeki köprünün çöktüğünü gören Sam, en azından çevresindeki mesai arkadaşlarını, dostu Peter (Miles Fisher) ve sevgilisi Molly’yi (Emma Bell) ölümün elinden kurtarmaya çalışır.

Oyuncular[değiştir | kaynağı değiştir]

Ölümler[değiştir | kaynağı değiştir]

Candice Hooper[değiştir | kaynağı değiştir]

(Ellen Wroe)

Ölümü: Vücudunun ters dönmesi

Candice jimnastik salonunda çalışmaktadır ve Peter onu izlemektedir. Candice tutunduğu yüksek yerden dönerek çalışır. Diğer jimnastikçiler de onunla birlikte çalışmaktadır, fakat bir tanesinin ayağına çivi batar ve ele sürülen tebeşir tozunu devirir. Candice de etraf toz duman olduğu için dengesini kaybeder ve tutunduğu yerden dönerek yere çakılır, yere çakıldığında vücudu ters döner ve ölür.

Isaac Palmer[değiştir | kaynağı değiştir]

(P. J. Byrne)

Ölümü: Kafasına Buda heykeli düşmesi

Isaac çalıştığı yerde bir masaj kartı bulur ve onu alıp masaj salonuna gider. Masaj salonu çalışanına kartı gösterir ve bununla bedava masaj yapılacağını söyler. Isaac masaj salonuna girer ve yaşlı bir masajcı uzmanı onu oturtup akupunktur yapar. Akupunktur iğnelerini vücudunun her yerine batırır ve 30 dakika uzanıp rahatlamasını söyler. Isaac bir türlü rahat edemez. Odada tek başına yatmaktadır. Daha sonra havlulardan biri alev almaya başlar Isaac "Yardım edin yangın var!" diye bağırır. Isaac yattığı yerden yere inmek ister fakat inemeden çakılır, akupunktur iğneleri vücudunun derinine girer. Isaac yere düşerken yanıcı bir maddeyi devirir ve her yere bu sıvı dökülür. Tam o sırada telefonu titreşimde çalar ve yanındaki mumu devirir. Mumun alevi yanıcı maddeye düşer her yer alev alır. Isaac son anda kaçar ve kendini yere atar. O sırada "Ohh" derken Buda heykeli kafasına düşer ve kafası ezilir.

Olivia Castle[değiştir | kaynağı değiştir]

(Jacqueline MacInnes Wood)

Ölümü: Hastane binasından yere düşme

Olivia göz doktoruna gider ve göz doktoruna onu miyop ameliyatı etmesini söyler. Olivia ameliyat için uzanır ve doktor Olivia'nın kafasını hareketsiz olması için bağlar. Doktor ameliyat dosyalarını kontrol eder. Dosyalardan birinin yanlış olduğunu söyler ve doğrusunu almak için ameliyathaneden çıkar. Olivia tek başına kalır, Olivia ameliyat için karşısında duran lazer atıcıya bakar. Lazer atıcısının prizinin yanındaki su bidonundan sular dökülür ve makineyi bozar. Makine bozulur ve Olivia'nın gözüne lazer ateşler. Olivia çığlık atar ve kurtulmaya çalışır. Sam ve Molly ölüm sırasının Olivia'da olduğunu anlar, kurtarmak için ameliyathaneye girer. İçeri girdiklerinde Olivia ayağa kalkar ve "Yardım edin" der fakat o sırada ayağı takılıp hastahane binasından aşağı bir arabanın üstüne düşer ve ölür, düştükten sonra gözü çıkar.

Roy Carson[değiştir | kaynağı değiştir]

(Brent Stait)

Ölümü: Kafasına kanca girmesi.

Roy, Nathan ile tartışmaktadır. O sırada Roy'un arkasındaki iş kancası onlara doğru gelmeye başlar. Nathan "Roy arkana bak, buradan gitmemiz lazım." der fakat Roy dinlemez. Nathan kanca gelirken Roy'u kancaya iter ve kanca Roy'un kafasına girer. Roy ölür.

Dennis Lapman[değiştir | kaynağı değiştir]

(David Koechner)

Ölümü: Kafasına İngiliz anahtarı girmesi.

Dennis, Roy'un öldüğü iş yerine gelir. Ve tam o sırada İngiliz anahtarı takılı makine bozulur ve İngiliz anahtarı Dennis'e doğru fırlar. Anahtar Dennis'in kafasına girer, Dennis ölür.

Ajan Jim Block[değiştir | kaynağı değiştir]

(Courtney B. Vance)

Ölümü: Peter'ın onu vurması

Ajan Block, Molly'nin yanına gider ve Peter ajana doğru yaklaşır. Ajan Peter'i fark etmez. Peter ajana ateş eder. Ajan ölür ve Peter ajanın canını kendine alır.

Peter Friedkin[değiştir | kaynağı değiştir]

(Miles Fisher)

Ölümü: Sam tarafından karnına kıyma makinesi aleti geçirilmesi.

Peter, Molly ile Sam'i kıskanır. Molly'nin canını almak ister. Fakat Sam, Peter'ı durdurmak ister. Molly, Peter'dan kaçar. Peter "Kaçma!" der. Tam o sırada Sam'in ajanı gelir. Molly "Git buradan" derken Peter ajanı silahla vurur. Sam araya girip Peter'la kavga etmeye başlar ve Peter Sam'i sersemletir. Peter tam Molly'i öldürecekken Sam uyanır ve kıyma makinesi aletini Peter'in karnına geçirir. Peter ölür. Peter'in canı Sam'e geçer. Molly ve Sam artık zinciri kırmıştır.

Molly Harper[değiştir | kaynağı değiştir]

(Emma Bell)

Ölümü: Uçak kanadının onu ikiye parçalaması.

Molly ile Sam ölüm zincirini kırdıklarını düşünerek Paris'e gitmek için uçak bileti alırlar. Aldıkları uçak bileti 180 sefer sayılı uçuşa aittir. Molly ve Sam uçağa binerler. Sam tam o sırada Alex'in "Bu uçak havaya uçacak" dediğini duyar, fakat umursamaz. Molly "Ne oluyor?" diye Sam'e sorar. Sam "Hiçbir fikrim yok." der, ardından uçak kalkar. Ve o sırada Sam'in içine kötü bir his doğar. Kulaklığını çıkarır ve hostese soru soran kadına bakar. Kadın hostese "Acaba az öncekiler neden uçaktan indirildi?" der. Hostes ise "Bir çocuk panik atak yaşadı ve uçaktan inmek istediler." der. Sam uçağın düşeceğini şimdi anlar fakat çok geçtir, uçak alev alır. Sam ile Molly'nin oturduğu yer delinir ve Molly uçaktan dışarı fırlarken Sam onu tutar. Sam "Bana sıkı tutun" derken Molly tutamaz ve Sam'in elini bırakır. Molly uçağın kanadına hızla çarpar ve ikiye ayrılır.

Sam Lawton[değiştir | kaynağı değiştir]

(Nicholas D'Agosto)

Ölümü: Uçak patlamasında ölme

Molly ile Sam ölüm zincirini kırdıklarını düşünerek Paris'e gitmek için uçak bileti alırlar. Aldıkları uçak bileti 180 sefer sayılı uçuşa aittir. Molly ve Sam uçağa binerler. Sam tam o sırada Alex'in "Bu uçak havaya uçacak" dediğini duyar, fakat umursamaz. Molly "Ne oluyor?" diye Sam'e sorar. Sam "Hiçbir fikrim yok." der, ardından uçak kalkar. Ve o sırada Sam'in içine kötü bir his doğar. Kulaklığını çıkarır ve hostese soru soran kadına bakar. Kadın hostese "Acaba az öncekiler neden uçaktan indirildi?" der. Hostes ise "Bir çocuk panik atak yaşadı ve uçaktan inmek istediler." der. Sam uçağın düşeceğini şimdi anlar fakat çok geçtir, uçak alev alır. Sam ile Molly'nin oturduğu yer delinir ve Molly uçaktan dışarı fırlarken Sam onu tutar. Sam "Bana sıkı tutun" derken Molly tutamaz ve Sam'in elini bırakır. Molly uçağın kanadına hızla çarpar ve ikiye ayrılır. O sırada uçak birden patlar ve Sam'ın vücudu patlama sırasında alev alır ve ölür.

Nathan Sears[değiştir | kaynağı değiştir]

(Arlen Escarpeta)

Ölümü: Uçak parçasının kafasına düşmesi

180 sefer sayılı uçuşu gerçekleştiren uçak patladıktan sonra uçaktan düşen parça Nathan'ın bulunduğu bölgeye fırlar. Nathan arkadaşıyla konuşur ve arkadaşı Roy'un zaten her an öleceğini ve onun öldürmediğini düşündürmesini sağlar. Nathan canını aldığı kişinin ömrünün kısa olduğunu ve kendisinin her an öleceğini anlar. O sırada uçaktaki parça Nathan'ın bulunduğu yere düşer, Nathan parçanın altında ezilir ve vücudu parçalanır. Kopmuş eli havada uçarken film biter.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Final Destination 5". British Board of Film Classification. 29 Temmuz 2011. 25 Ağustos 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 31 Temmuz 2011. 
  2. ^ a b "Final Destination 5 (2011)". Box Office Mojo. 2 Ağustos 2011. 17 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 29 Ağustos 2011. 
  3. ^ Zimmerman, Samuel (27 Temmuz 2011). "Fantasia Hosts Special Midnight World Premier of Final Destination 5!". Fangoria. 12 Haziran 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 1 Ağustos 2011. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Nedir? :Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? ile ilgili Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Ne Demektir? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Açıklaması Nedir? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Cevabı Nedir? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Açıklaması? :Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Gerçek mi? :Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? ile ilgili Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Hakkında? :Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? ile ilgili Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Son Durak 5 nedir?, Son Durak 5 anlamı nedir?, Son Durak 5 ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
NGC 216, NGC 231, NGC 738, NGC 239, NGC 7400, NGC 7407, NGC 7401, Tokyo Metropolitan Gymnasium, NGC 7385, Herpes virüs ensefaliti, Gelenbevi İsmail Efendi, Feniletilamin, Lenna Kuurmaa, NGC 7690, NGC 7448, NGC 7414, Moran Mazor, Dvadeset prvi vijek, Seinen, Su bendi, Bra vibrationer, Almanya Basketbol Federasyonu, Schramberg, Ulzzang, Esenler Stadyumu, Melian, Det börjar verka kärlek, banne mej, Hacimurat Gatsalov, Ekim 1992 sınır ötesi harekatı, Petronius Platformu, Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Punk kültürü, Sveriges Television, Ljubav je svuda, Gülen Cemaati, Arzu Ece, Arlon, Rattus blangorum, Rak bişvilo, Everything I Want, Türkiye millî eğitim bakanları listesi, Savski Venac, İPhone OS 3, Melodifestivalen 2013, Stad i ljus, Gökben Derviş, Nadlik beyahad ner, NGC 7659, NGC 7680, Park Café, Lilla stjärna, Şilo, Silo, NGC 906, NGC 737, Hamdan Al Kamali, Ali Nesin, NGC 328, Strings of My Heart, Lijepa Tena, NGC 721, Spirulina, NGC 479, NGC 38, Çerkes Halil Efendi, Five Finger Death Punch, Radio Televizioni Shqiptar, Glagol alfabesi, NGC 730, İnci Çayırlı, Debrecen Muharebesi, Eye Cue, Daniel Osorno, Corinna May, Nabu, Doctor Who Confidential, Sırp İsyanları, NGC 749, NGC 4322, Jinnan, Kim Winona, NGC 198, We Got Love, NGC 252 Grubu, Arkadan çekiş, Bayer belirtmesi, Okyanus döngüsü, Myron Scholes, Mariova ve Pirlepe İsyanı, NGC 432, programlama dilleri listesi, NGC 189, Esvatini mutfağı, Gerhard Ertl, Jessica Mauboy, 2022 Irak cumhurbaşkanlığı seçimi, NGC 459, İran parsı, Mac OS X Server 1.0, Gillo Dorfles,
Tepeden İnme İsminin Anlamı Nedir?, Protozoon İsminin Anlamı Nedir?, Nohutsuz İsminin Anlamı Nedir?, Cem Yılmaz Kimdir?, Ali Sadreddin Beyenuni Kimdir?, Algılayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Gizli Ortak, Kaypak İsminin Anlamı Nedir?, Çarpık Çurpuk İsminin Anlamı Nedir?, Püskürme Benli Nedir?, Ocaklı Nedir?, İri Yapılı İsminin Anlamı Nedir?, Algılanabilir İsminin Anlamı Nedir?, Gerçek Yalanlar, Ahmet Öksüz Kimdir?, Teorik İsminin Anlamı Nedir?, Protez İsminin Anlamı Nedir?, Nohutlu İsminin Anlamı Nedir?, Can Başak Kimdir?, Anna Sueangam-iam Kimdir?, Kaynar İsminin Anlamı Nedir?, Çarpık İsminin Anlamı Nedir?, Alfasayısal İsminin Anlamı Nedir?, İri Kıyım İsminin Anlamı Nedir?, Fizikî İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Soydan Kimdir?, Anna Stevenson Kimdir?, Geceyarısı Avı, Ahmet Okur (film yönetmeni) Kimdir?, Alfabetik İsminin Anlamı Nedir?, Teolojik İsminin Anlamı Nedir?, Prostelâlı İsminin Anlamı Nedir?, Nobranca İsminin Anlamı Nedir?, Bülent Bilgiç Kimdir?, Kaynaklı İsminin Anlamı Nedir?, Çarpıcı İsminin Anlamı Nedir?, Gece ve Gündüz, Anna Sorokin Kimdir?, Püskülsüz Nedir?, Ali Rıza Serlek Kimdir?, Obstrüktif Nedir?, Abubakr Abakarov Kimdir?, İri İri İsminin Anlamı Nedir?, Fiyatlı İsminin Anlamı Nedir?, Çatal Yürekli Nedir?, Aleyhtar İsminin Anlamı Nedir?, Ahmet Okur (bürokrat) Kimdir?, Kaymaklı İsminin Anlamı Nedir?, Anna Smaşnova Kimdir?, Tenzilâtsız İsminin Anlamı Nedir?, Promosyonlu İsminin Anlamı Nedir?, Nobran İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir?, Çarliston Marka İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Öztürk Kimdir?, Alevsiz İsminin Anlamı Nedir?, İri İsminin Anlamı Nedir?, Galaksinin Koruyucuları 2, Fiyakalı İsminin Anlamı Nedir?, Galeyanlı Nedir?, Çatal Yürek Nedir?, Abubakar Salim Kimdir?, Alevli İsminin Anlamı Nedir?, Galaksinin Koruyucuları, Kayıtsızca İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Mansuryan Kimdir?, Profesyonel İsminin Anlamı Nedir?, Çarksız İsminin Anlamı Nedir?, Nizâr İsminin Anlamı Nedir?, Azer Bülbül Kimdir?, Obruklu Nedir?, İrhas İsminin Anlamı Nedir?, Fitopatolojik İsminin Anlamı Nedir?, Çatal Sakal Nedir?, Anna Schudt Kimdir?, Aletli İsminin Anlamı Nedir?, Ali Rıza Kubilay Kimdir?, Kayıtsız Şartsız İsminin Anlamı Nedir?, Fırlama Çöpçüler, Anna Schell Kimdir?, Ahmet Ogan Kimdir?, Abu Julia Kimdir?, Çarklı İsminin Anlamı Nedir?, Alesta İsminin Anlamı Nedir?, İrençäk İsminin Anlamı Nedir?, Fitneci İsminin Anlamı Nedir?, Galaktore Nedir?, Tenzilatlı İsminin Anlamı Nedir?, Problemsiz İsminin Anlamı Nedir?, Nizamsız İsminin Anlamı Nedir?, Fare Şehri, Ali Rıza Kaşkayan Kimdir?, Anna Rogowska Kimdir?, Kayıtsız İsminin Anlamı Nedir?, Alerjisiz İsminin Anlamı Nedir?, İranlı İsminin Anlamı Nedir?, Çarkıt İsminin Anlamı Nedir?, Fitne Kumkuması İsminin Anlamı Nedir?, Gaiz Nedir?, Tentesiz İsminin Anlamı Nedir?,