Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir?

Scottie Pippen Nedir?

Scottie Pippen Nedir?, Scottie Pippen Nerededir?, Scottie Pippen Hakkında Bilgi?, Scottie Pippen Analizi? Scottie Pippen ilgili Scottie Pippen ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Scottie Pippen ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Scottie Pippen Ne Anlama Gelir Scottie Pippen Anlamı Scottie Pippen Nedir Scottie Pippen Ne Anlam Taşır Scottie Pippen Neye İşarettir Scottie Pippen Tabiri Scottie Pippen Yorumu 

Scottie Pippen Kelimesi

Lütfen Scottie Pippen Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Scottie Pippen İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı? Scottie Pippen Ne Demek? ,Scottie Pippen Ne Demektir? Scottie Pippen Ne Demektir? Scottie Pippen Analizi? , Scottie Pippen Anlamı Nedir?,Scottie Pippen Ne Demektir? , Scottie Pippen Açıklaması Nedir? ,Scottie Pippen Cevabı Nedir?,Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı?,Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Scottie Pippen

Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Nedir? Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Scottie Pippen - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Scottie Pippen - Oranlamak Scottie Pippen - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Scottie Pippen - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Scottie Pippen - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Scottie Pippen - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Scottie Pippen

Scottie Pippen Nedir? Scottie Pippen Ne demek? , Scottie Pippen Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı? Scottie Pippen Ne Demek? Scottie Pippen Ne Demektir? ,Scottie Pippen Analizi? Scottie Pippen Anlamı Nedir? Scottie Pippen Ne Demektir?, Scottie Pippen Açıklaması Nedir? , Scottie Pippen Cevabı Nedir? , Scottie Pippen Kelimesinin Anlamı?


Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir?

Scottie Pippen

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Scottie Pippen
Lipofsky Pippen.jpg
Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 25 Eylül 1965 (1965-09-25) (57 yaşında)
Doğum yeri Hamburg, Arkansas, ABD
Boyu 6 ft 8 in (2,03 m)
Kariyer bilgileri
Lise Hamburg, Arkansas
Kolej Central Arkansas Üniversitesi
NBA seçmeleri 1987 / Tur: 1 / Sıra: 5.
Seattle SuperSonics tarafından seçildi
Oyunculuk kariyeri 1987-2004, 2008
Pozisyonu Kısa forvet
Numarası 33
Profesyonel kariyeri
Yıllar Takım
1987-1998 Chicago Bulls
1998-1999 Houston Rockets
1999-2003 Portland Trail Blazers
2003-2004 Chicago Bulls
2008 Torpan Pojat
2008 Sundsvall Dragons
Başarıları
NBA kariyeri istatistikleri
Sayı 18,940 (16.1 mbs)
Ribaund 7,494 (6.4 mbr)
Asist 6,135 (5.2 mba)
NBA.com'daki istatistikleri Bunu Vikiveri'de düzenleyin
Basketball-Reference.com'daki istatistikleri Bunu Vikiveri'de düzenleyin

Scottie Maurice Pippen (d. 25 Eylül 1965), NBA liginde oynayıp, Chicago Bulls takımı ile 6 kere şampiyon olan, Hall of Fame'de ismi bulunan basketbolcudur.

Gençlik Yılları[değiştir | kaynağı değiştir]

Scottie Pippen doğduğu yer olan Hamburg, Arkansas'da bulunan Central Arkansas Üniversitesi'nde okula başladığında 1.85 m boyundaydı.[1] 4 yıl sonra mezun olduğunda 2.01 m boyundaydı, daha sonra 2.03 m'ye ulaştı.[2]

NBA kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

İlk yılları[değiştir | kaynağı değiştir]

1987 NBA Seçmeri'nde 5. sıradan Seattle SuperSonics takımı tarafından seçildi ancak Olden Polynice karşılığında Michael Jordan ile muhteşem ikiliyi kuracağı Chicago Bulls takımına takas edildi. Aynı yıl 10. sıradan draft edilen Horace Grant ile çaylak sezonlarında daha çok bençten gelip, Brad Sellers ve Charles Oakley'nin yerini doldurmaya çalıştılar.

1988 senesinde Chicago Bulls 10 seneden uzun bir zamandır ilk defa konferans yarı finallerine çıktığında, bu başarıda Michael Jordan'dan sonra en büyük paya sahip olan Scottie Pippen, ilk 5'teki yerini sağlamlaştırmış oldu.

Bulls'da ilk üçleme[değiştir | kaynağı değiştir]

Pippen Chicago Bulls takımıyla konferedasyon finallerine çıkması üzerine 1990 yılındaki NBA All-Star turnuvasında doğu takımına alındı.Doğu konferedasyonların finallerinde ise Detroit Pistons takımına yenildiler.

Chicago Bulls takımında ise 6 sene (1991, 1992, 1993,1996, 1997 ve 1998) şampiyon oldu. Aynı zamanda Pippen 1996 yılında NBA En İyi Elli Oyuncu arasına girdi.

Ayrıca Karl Malone'a Jazz-Bulls finalinde Postacılar pazar günü çalışmaz. demesiyle ünlüdür. Bu sözden sonra Karl iki serbest atışı da kaçırır ve şampiyon Chicago Bulls olur.

1992 yılında ise Rüya Takım ile 1992 Yaz Olimpiyatları'ında İspanya'ın Barselona şehrinde mücadele etti.

Jordan olmadan Pippen[değiştir | kaynağı değiştir]

Michael Jeffrey Jordan 1993 yılında takımdan ayrıldı. Aynı yıl Hırvat oyuncu Toni Kukoč takıma alındı. 1994 NBA Playoffları yarı finallerinde New York Knicks'e 4-3 kaybettiler.

Scottie Pippen Chicago Bulls takımından ayrılmadan önceki son maçında Utah Jazz ile oynamıştır.

Son kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Chicago Bulls takımında geçirdiği 11 yılın ardından 1998-99 sezonunda Houston Rockets takımına transfer oldu. Bu haber Sports Illustrated dergisinde manşet olmuştur.[3] 22 Nisan 1999 tarihinde şoförlüğü denemiş ise de başaramamıştır.[4]

Daha sonra kariyerine Portland Trail Blazers takımında devam ederek yeniden Batı Konferansı finallerine çıkmıştır. Fakat finallerde Los Angeles Lakers takıma 15 sayı farkla yenildiler.

Pippen 2003-04 NBA sezonunda jübilesini Chicago Bulls takımında yaptı. Pippen'ın NBA kariyeri 16 yıl (11 yıl Chicago Bulls, 1 yıl Houston Rockets ve 4 yıl Portland Trail Blazers) sürmüştür.

Scottie Pippen, kariyeri boyunca 18.940 sayı atarak 1178 maçta sahne almış ve 16.1 sayı, 6.4 ribaund ve 5.2 asist ortalamaları yakalamıştır.[kaynak belirtilmeli]

Emekliye ayrılma[değiştir | kaynağı değiştir]

Pippen basketbolu 2003 yılında Chicago Bulls takımında bıraktı. Daha sonra basketbol koçu olarak Los Angeles Lakers takımını çalıştırdı. 9 Aralık 2005 tarihinde Chicago Bulls takımı tarafından törenle anıldı. Törende Phil Jackson, Michael Jordan, Dennis Rodman ve Horace Grant ile anıldı.

25 Aralık 2005 tarihinde NBA on ABC adlı bilgisayar oyunundaki karakterlerden biri oldu.

2010 senesinde Basketball Hall of Fame'e seçilerek, basketbol tarihindeki önemini herkese kanıtlamış oldu.

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

 • 6 kere NBA Şampiyonu (1991]-1993, 1996-1998)
 • 7 kere NBA All-Star (1990, 1992-1997)
 • 3 kere All-NBA İlk Takım Seçimi(1994-1996)
 • 2 kere All-NBA İkinci takım seçimi (1992, 1997)
 • 2 kere All-NBA Üçünçü takım seçimi (1993, 1998)
 • 8 kere NBA All-Savunma İlk Takım Seçimi (1992-1999)
 • 2 kere NBA All-Savunma İkinci Takım Seçimi (1991, 2000)
 • 1 kere NBA All-Star MVP oyunu(1994)
 • NBA's 50th Anniversary All-Time Takım

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ nba.com/history, Scottie Pippen Bio 2 Mayıs 2016 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., accessed February 9, 2008.
 2. ^ "NBA.com official player profile". 27 Ağustos 2008 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Ağustos 2008. 
 3. ^ si.cnn.com, SI Covers Search 28 Ocak 2007 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., accessed February 9, 2008 Note: enter Scottie Pippen in the SI Covers Search box
 4. ^ si.cnn.com, Pippen arrested on suspicion of DWI 13 Kasım 2007 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., Associated Press, published April 22, 1999, accessed February 9, 2008.

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Nedir? :Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? ile ilgili Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Ne Demektir? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Açıklaması Nedir? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Cevabı Nedir? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Açıklaması? :Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Gerçek mi? :Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? ile ilgili Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Hakkında? :Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? ile ilgili Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? burada bulabilirsiniz. Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Scottie Pippen nedir?, Scottie Pippen anlamı nedir?, Scottie Pippen ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Angelonia, Forrest, Tangaloğlu, Meğara, Megara, Epico, İffet Nisar, Hindistan devlet başkanları listesi, Blomberg, Dursun Aydın Özbek, Correggio, Pers devletleri listesi, Bessem Sarafi, Eczacıbaşı erkek voleybol takımı, Arka Sokaklar karakterleri listesi, Kışlacık, Pervari, Sichuan, V. James, Muhammed Lütfi, Claudio Reyna, Maku Hanlığı, Scott Wilson, Christian Dior, Family, 1997 UEFA Kupa Galipleri Kupası Finali, Hikmet Hasanov, Kayaağzı, İskilip, Menşevik, Cenevre Stadyumu, İzmir, Arly Jover, Malles Venosta, Canlı çekim, World Boxing Organization, Yeniyol, Özbekistan, Ulusal Halk Meclisi, Le Figaro, Samsung Gear Live, Argusto, Sütlü Çay İttifakı, Jens Stryger Larsen, Tobol Nehri, Körücek, Cemevi, Üç Kuruş, Euler dörtgen teoremi, Karanlığı Taramak, William Kennedy Dickson, Diodon, Batı Avrupadaki Dünya Mirasları listesi, Klagenfurt Havalimanı, 400 m, Kemetizm, Tyson Kidd and Cesaro, Floridsdorf, Steve Corica, Out Here on My Own, Dolph Lundgren, Necip Egüz, V. Martin, Kirpi balığıgiller, Malhama Tactical, Rupert Brooke, XXYY sendromu, Lyon County, Nevada, Diodontidae, Aleksandr Martinov, Alanlar, Ermenistan devlet başkanları listesi, CS Mioveni, Irving Stone, Del operatörü, Europe (grup), Redmi Note 6 Pro, TD Garden, Liam Millar, 88 mm gun, Ürün adı olmuş markalar, Stadio Bruno Recchioni, Midilli Taşlaşmış Ormanı, 1995 Grammy Ödülleri, Fineas ve Förb, Metin düzenleyici, NGC 3946, I. Çandragupta, Hilok, Upper Norwood, 1678, 1574, Arroz rojo, Karşıyaka, Birecik, Revda, 33. Türkiye Hükûmeti, Pontiac Solstice, Mesheti Sıradağları, Sultan Kabus Ulu Camii, İtibar Mammadov, Erandio, Kötü Polis, M1 (Adana metrosu),
Kıvamlı İsminin Anlamı Nedir?, Kafeinli İsminin Anlamı Nedir?, Çok Yıllık İsminin Anlamı Nedir?, Âşıkane İsminin Anlamı Nedir?, Gevişen İsminin Anlamı Nedir?, Alparslan Altan Kimdir?, Eriko Arakawa Kimdir?, Berrin Akdeniz Kimdir?, Aşı Boyalı İsminin Anlamı Nedir?, Traktörcü İsminin Anlamı Nedir?, Saçık İsminin Anlamı Nedir?, Osteolojik İsminin Anlamı Nedir?, Maalmemnaniye İsminin Anlamı Nedir?, Ölçülebilir Nedir?, Kafasız İsminin Anlamı Nedir?, Kıtipiyoz İsminin Anlamı Nedir?, Geviş Getiren İsminin Anlamı Nedir?, Göğüslüce Nedir?, Çullu Nedir?, Çok Taraflı İsminin Anlamı Nedir?, Jumpei Arai (1994 doğumlu futbolcu) Kimdir?, Salahiyetsiz Nedir?, Ölçeksiz Nedir?, Ikki Arai Kimdir?, Kafası Tembel İsminin Anlamı Nedir?, Trajikomedi İsminin Anlamı Nedir?, Saç Sakala Karışmış İsminin Anlamı Nedir?, Osmiyumlu İsminin Anlamı Nedir?, Lüzumsuz İsminin Anlamı Nedir?, Kıtırcı İsminin Anlamı Nedir?, Geveze İsminin Anlamı Nedir?, Andorra bayrağı Anlamı Nedir, Andorra bayrağı Nasıl Oluştu, Andorra bayrağı Tarihi, Andorra bayrağı Renkleri, Andorra bayrağı Tasarımı, Çok Tanrıcı İsminin Anlamı Nedir?, Aşamalı İsminin Anlamı Nedir?, Hikaru Arai Kimdir?, Aden Young Kimdir?, Aşağılık İsminin Anlamı Nedir?, Ölçekli Nedir?, Kafası Örümcekli İsminin Anlamı Nedir?, Alp Yalman Kimdir?, Ali Akdemir Kimdir?, Getirimli İsminin Anlamı Nedir?, Kıtıpiyos İsminin Anlamı Nedir?, Çukurca Nedir?, Trajik İsminin Anlamı Nedir?, Saç Ağartmak İsminin Anlamı Nedir?, Çok Sözlü İsminin Anlamı Nedir?, Osmanlıca İsminin Anlamı Nedir?, Lüzumlu İsminin Anlamı Nedir?, Aşağılı Yukarılı İsminin Anlamı Nedir?, Alp Öyken Kimdir?, Türdeşleşme Nedir?, Kafası Küflü İsminin Anlamı Nedir?, Getiren İsminin Anlamı Nedir?, Göğçek Nedir?, Çuhalı Nedir?, Kıtıklı İsminin Anlamı Nedir?, Ademola Lookman Kimdir?, Çok Sesli İsminin Anlamı Nedir?, Aşağılayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Tradisyonel İsminin Anlamı Nedir?, Sac İsminin Anlamı Nedir?, Osmanlı Türkçesi İsminin Anlamı Nedir?, Lüzuci İsminin Anlamı Nedir?, Yiğit Malatyalı Kimdir? Yiğit Malatyalı Nereli Yiğit Malatyalı Kaç Yaşında?, Alp Navruz Kimdir?, Avi Arad Kimdir?, Sakson Nedir?, Öksüzsevindiren Nedir?, Aşağı İsminin Anlamı Nedir?, Kafası Kontak İsminin Anlamı Nedir?, Gerzek İsminin Anlamı Nedir?, Gödeş Nedir?, Çubuksuz Nedir?, Kıtık İsminin Anlamı Nedir?, Çok Seslendirilmiş İsminin Anlamı Nedir?, Tözel İsminin Anlamı Nedir?, Sabur İsminin Anlamı Nedir?, Osmani İsminin Anlamı Nedir?, Lütufkâr İsminin Anlamı Nedir?, Arabella Kiesbauer Kimdir?, Alp Korkmaz Kimdir?, Ademir Santos Kimdir?, Türbanlı Nedir?, Öksüzdoyuran Nedir?, Mahsusa Nedir?, Kafası Kıyak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilimli İsminin Anlamı Nedir?, Göçücü Nedir?, Kıtı Kıtına İsminin Anlamı Nedir?, Amerikan Samoası bayrağı Anlamı Nedir, Amerikan Samoası bayrağı Nasıl Oluştu, Amerikan Samoası bayrağı Tarihi, Amerikan Samoası bayrağı Renkleri, Amerikan Samoası bayrağı Tasarımı, Çok Partili İsminin Anlamı Nedir?, Ara Sarafyan Kimdir?, Asude İsminin Anlamı Nedir?, Alp Kırşan Kimdir?, Akdağ Saydut Kimdir?, Tövbesiz İsminin Anlamı Nedir?, Sabunsuz İsminin Anlamı Nedir?, Oryantal İsminin Anlamı Nedir?, Lüleli İsminin Anlamı Nedir?,