Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir?

Sara Errani Nedir?

Sara Errani Nedir?, Sara Errani Nerededir?, Sara Errani Hakkında Bilgi?, Sara Errani Analizi? Sara Errani ilgili Sara Errani ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Sara Errani ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Sara Errani Ne Anlama Gelir Sara Errani Anlamı Sara Errani Nedir Sara Errani Ne Anlam Taşır Sara Errani Neye İşarettir Sara Errani Tabiri Sara Errani Yorumu 

Sara Errani Kelimesi

Lütfen Sara Errani Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Sara Errani İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Sara Errani Kelimesinin Anlamı? Sara Errani Ne Demek? ,Sara Errani Ne Demektir? Sara Errani Ne Demektir? Sara Errani Analizi? , Sara Errani Anlamı Nedir?,Sara Errani Ne Demektir? , Sara Errani Açıklaması Nedir? ,Sara Errani Cevabı Nedir?,Sara Errani Kelimesinin Anlamı?,Sara Errani Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Sara Errani Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Sara Errani Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Sara Errani Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Sara Errani Kelimesinin Anlamı Nedir? Sara Errani Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Sara Errani Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Sara Errani Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Sara Errani - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Sara Errani

Sara Errani Nedir? Sara Errani Ne demek? , Sara Errani Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Sara Errani Kelimesinin Anlamı? Sara Errani Ne Demek? Sara Errani Ne Demektir? ,Sara Errani Analizi? Sara Errani Anlamı Nedir? Sara Errani Ne Demektir?, Sara Errani Açıklaması Nedir? , Sara Errani Cevabı Nedir? , Sara Errani Kelimesinin Anlamı?


Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir?

Sara Errani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Sara Errani
0
Kişisel bilgi
Vatandaşlık İtalya
Doğum yeriBologna, İtalya
Doğum tarihi29 Nisan 1987 (36 yaşında)
Yaşadığı yerRavenna, İtalya
Boy1,64 m (5 ft 4+12 in)
Profesyonellik2002
Oyun stiliSağ; çift el backhand
Toplam ödül11,218,257$
Tekler
Kariyer rekoru666–492
Toplam kupa8 WTA, 2 ITF
En yüksek sıralamaNo. 5 (20 Mayıs 2013)
Güncel sıralamaNo. 16 (24 Ağustos 2015)
WTA FinalleriR. turu (2012, 2013)
Grand Slam tekler
Avustralya Avustralya AçıkÇF (2012)
Fransa Fransa AçıkF (2012)
İngiltere Wimbledon3. tur (2010, 2012)
Amerika Birleşik Devletleri Amerika AçıkYF (2012)
Çiftler
Kariyer rekoru392–228
Toplam kupa25 WTA, 6 ITF
En yüksek sıralamaNo. 1 (10 Eylül 2012)
Güncel sıralamaNo. 37 (24 Ağustos 2015)
WTA FinalleriYF (2012, 2013)
OlimpiyatlarÇF (2012)
Grand Slam çiftler
Avustralya Avustralya AçıkŞ (2013, 2014)
Fransa Fransa AçıkŞ (2012)
İngiltere WimbledonŞ (2014)
Amerika Birleşik Devletleri Amerika AçıkŞ (2012)
Millî takım turnuvaları
Fed KupasıŞ (2009, 2010, 2013)
21-12
Son güncelleme: 25 Ağustos 2015

Sara Errani (İtalyanca telaffuz: [ˈsara erˈrani]; d. 29 Nisan 1987) İtalyan profesyonel tenisçi. Kariyerinde altı tekler şampiyonluğu bulunan Errani, 14 Ocak 2013 itibarıyla tekler dünya sıralamasında 7., çiftlerde ise 2.'dir.

Errani'nin çıkışı 2012 sezonunda gerçekleşti. İtalyan sporcu, Avustralya Açık'ta teklerde çeyrek finali, çiftlerde ise final görmeyi başardı. Toprak kort performansıyla bilinen Errani,[1][2] 2012 Fransa Açık öncesi toprak kortta oynadığı üç turnuvada üç şampiyonluk yaşadı. Fransa Açık'ta hem tekler hem de çiftlerde finale yükselen İtalyan tenisçi, çiftlerde Roberta Vinci'yle beraber zafere ulaştı.[3] İkili daha sonra 2012 Amerika Açık'ta da aynı sevinci yaşadı.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ Nguyen, Courtney (7 Haziran 2012). "Sara Errani makes improbable run into French Open final". Sports Illustrated. 8 Haziran 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Haziran 2012. 
  2. ^ "Quarterfinal Previews and Picks: Day 10". tennis.com. 4 Haziran 2012. 8 Haziran 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Haziran 2012. 
  3. ^ "Sara Errani". 15 Haziran 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Haziran 2012. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

Ödüller
Önce gelen:
Çekya Petra Kvitová
WTA En Çok Gelişme Kaydeden Oyuncu
2012
Sonra gelen:
-
Önce gelen:
Slovenya Katarina Srebotnik &
Çekya Květa Peschke
WTA Yılın Çiftler Takımı
(İtalya Roberta Vinci ile birlikte)

2012
Sonra gelen:
-
Önce gelen:
Slovenya Katarina Srebotnik &
Çekya Květa Peschke
ITF Çift kadınlar dünya şampiyonu
(İtalya Roberta Vinci ile birlikte)

2012
Sonra gelen:
-

Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Nedir? :Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? ile ilgili Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Ne Demektir? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Açıklaması Nedir? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Cevabı Nedir? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Açıklaması? :Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Gerçek mi? :Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? ile ilgili Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Hakkında? :Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? ile ilgili Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? burada bulabilirsiniz. Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Sara Errani nedir?, Sara Errani anlamı nedir?, Sara Errani ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Konya metrosu, Austin Reaves, Jetmir Topalli, Gümüşhane milletvekilleri listesi, Konya ili genel seçim sonuçları, Ön insan dili, Konya Selçuk Üniversitesi, Cehennem Silahı, Gülnar, Jenkins, Konya Mavi Treni, Hadrut (il), Konya Hukuk Mektebi, Hasan Bacanlı, Söderköping, NGC 2597, NGC 2600, NGC 2601, NGC 2589, Kastilya Krallığı, 1964 Manyas depremi, Konya Ayaklanması, Asil, Konya Atatürk Anıtı, Langston Hughes, Jamel Saihi, Konya (il), Sosyoloji maddeleri listesi, Türkiye florasındaki vaccinium taksonları listesi, Uçuş bilgi bölgesi, Sınıfsız alanlar arası yönlendirme, NGC 2614, NGC 2613, Rümpel, NGC 2626, NGC 2627, Alakent, Demre, Karayolu 99 (İran), Kral Yeongjo, Çatalca milletvekilleri listesi, The Human League, Ovadya kitabı, Pius Ndiefi, 1417, Oskarshamn, Andra Day, Topkaya, Mut, NGC 2643, NGC 2645, Hande Yener, NGC 2650, Konya Garı, NGC 2629, Miğfer Dibi Savaşı, Alonnisos Ulusal Deniz Parkı, Abdim leyleği, Konyada Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri, Bulbophyllum pseudofilicaule, Belkıs Dilligil, Konyada 2023 Türkiye cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri, Gelibolu milletvekilleri listesi, Damsa Barajı, Edenílson, Sakarya milletvekilleri listesi, Konyada 2014 Türkiye yerel seçimleri, 37. Altın Kelebek Ödülleri, NGC 2760, Konstandinos Karamanlis, Teletabiler, Evarcha proszynskii, Permanganat, Konyada 2011 Türkiye genel seçimleri, Gulam Rıza Rızayi, Mustafa Arif Deymer, Konyada 2002 Türkiye genel seçimleri, Vazzola, Konyada 1999 Türkiye genel seçimleri, Soulsvari oyun, NGC 2653, NGC 2652, European Article Number, Konyada 1995 Türkiye genel seçimleri, NGC 2656, NGC 2658, Japan Tobacco, NGC 2659, NGC 2660, Birleşik Krallık bayrağı, Dereköy, Aşkale, Uluslararası Astronomi ve Astrofizik Olimpiyatı, Konverso, 1950 fifa dünya kupası finali, 1950 FIFA Dünya Kupası Finali, Konveksiyon bölgesi, Alan Smith (1962 doğumlu futbolcu), Cryptoheros, St. Johnstone FC, Beşinci kol, NGC 2663, Nili ilçesi,
Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?, Zorlamasız İsminin Anlamı Nedir?, Togolu Nedir?, Kenan Çarboğa Kimdir?, Zorlama İsminin Anlamı Nedir?, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Anlamı Nedir, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Nasıl Oluştu, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tarihi, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Renkleri, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tasarımı, Burak Ustalı Kimdir?, Zorca İsminin Anlamı Nedir?, Zorba İsminin Anlamı Nedir?, İlker İpek Kimdir?, Gülcan Alp Kimdir?, Zoraki İsminin Anlamı Nedir?, Niyazi Ünalmış Kimdir?, Zor İsminin Anlamı Nedir?, Fin Ugor Nedir?, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Asiye Küçükyılmaz Kimdir?, Tirşemsi Nedir?, Zoolojik İsminin Anlamı Nedir?, Tirşe Gözlü Nedir?,