Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir?

Samsung Corby Nedir?

Samsung Corby Nedir?, Samsung Corby Nerededir?, Samsung Corby Hakkında Bilgi?, Samsung Corby Analizi? Samsung Corby ilgili Samsung Corby ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Samsung Corby ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Samsung Corby Ne Anlama Gelir Samsung Corby Anlamı Samsung Corby Nedir Samsung Corby Ne Anlam Taşır Samsung Corby Neye İşarettir Samsung Corby Tabiri Samsung Corby Yorumu 

Samsung Corby Kelimesi

Lütfen Samsung Corby Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Samsung Corby İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Samsung Corby Kelimesinin Anlamı? Samsung Corby Ne Demek? ,Samsung Corby Ne Demektir? Samsung Corby Ne Demektir? Samsung Corby Analizi? , Samsung Corby Anlamı Nedir?,Samsung Corby Ne Demektir? , Samsung Corby Açıklaması Nedir? ,Samsung Corby Cevabı Nedir?,Samsung Corby Kelimesinin Anlamı?,Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Samsung Corby Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Nedir? Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Samsung Corby Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Samsung Corby Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Samsung Corby - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Samsung Corby

Samsung Corby Nedir? Samsung Corby Ne demek? , Samsung Corby Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Samsung Corby Kelimesinin Anlamı? Samsung Corby Ne Demek? Samsung Corby Ne Demektir? ,Samsung Corby Analizi? Samsung Corby Anlamı Nedir? Samsung Corby Ne Demektir?, Samsung Corby Açıklaması Nedir? , Samsung Corby Cevabı Nedir? , Samsung Corby Kelimesinin Anlamı?


Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir?

Samsung Corby

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Samsung Corby
{{{İsim}}}
SloganWhat color is your life ?
(Hayatınız hangi renkte ?)
ÜreticiSamsung Mobile
İşletim sistemiSamsung TouchWiz 1.0
Bellek50 MB
GSM /850/900/1800/1900
Çıkış tarihiMayıs 2009
Batarya1000 mAh Li-Ion batarya
Fiziksel büyüklük103 x 56.5 x 12 mm (Uzunluk x Genişlik x Kalınlık)
Ağırlık93.5 gram
Ekran240x320 çözünürlükte (143 ppi piksel yoğunluğu), 2.8 inç kapasitif dokumatik ekran
MedyaMP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA, AMR, WAV, MP4
SeriS-Serisi
İşlemci208 Mhz ARM9
ÖncekiSamsung Tocco
SonrakiSamsung Corby II (S3850)
BağlantıBluetooth 2.1
USB 2.0
DiğerHaptik dokunma geri bildirimi
İlişkiliSamsung Omnia
Samsung Tocco
Samsung Tocco Ultra Edition
Samsung Galaxy 5
Samsung Lindy (M5650)

Samsung S3650 (Genio Touch olarak da bilinir, resmi olarak Samsung Corby), Samsung tarafından Ekim 2009'da satışa çıkarılmış dokunmatik ekranlı bir giriş seviyesi cep telefonudur. Cihazda 2 MP kamera ve 2.8 inç TFT bir kapasitif dokunmatik ekran bulunur.[1][2] Samsung Touchwiz 1.0 sistemi ile çalıştı. Samsung F480 Tocco modelin yerini aldı.

Ayrıca cihazın, sırasıyla QWERTY ve kaymalı QWERTY tasarımı olan Samsung B3210 ve Samsung B5310 modelleri bulunmaktaydı.

Cihazın (arka kapağı ve yandaki düğmeleri için); beyaz, pembe, turuncu ve sarı olmak üzere 4 renk seçeneği bulunmaktaydı.

Cihazın GT-S3650W modelinde Wi-Fi desteği bulunur.

Özellikler[değiştir | kaynağı değiştir]

 • Dört bant GSM/EDGE desteği
 • 2.8 inç, QVGA çözünürlükte kapasitif TFT dokunmatik ekran
 • 50 MB dahili depolama, microSD kart yuvası (8GB'a kadar desteklenir)
 • Gülümseme algılama özelliği bulunan 2 megapiksel sabit odaklı kamera, QVGA çözünürlükte 15 fps video çekimi
 • RDS özelliği bulunan FM radyo
 • Find Music (Müzik Bul) müzik tanıma hizmeti
 • Touchwiz ve Cartoon UI
 • İnternete doğrudan dosya atma özelliği bulunan sosyal ağ entegrasyonu
 • A2DP özelliği bulunan Bluetooth 2.1, USB 2.0
 • Ofis belge uygulaması
 • Akıllı kilit açma
 • Değiştirilebilen arka kapak
 • Java destekli oyunlar
 • Fotoğraflı kişiler

Güney Kore'de Corby[değiştir | kaynağı değiştir]

Samsung Corby, Güney Kore'de satışa çıkarıldığında cihazın özelliklerinde Samsung Electronics tarafından değişiklik yapıldı.

 • Cihazın normal modelinde Bluetooth sürümü 2.1+EDR iken Kore modelinde Bluetooth sürümü 2.1+EDR'ye düşürülmüştür.
 • Cihazın orijinal modelinde korumasız müzikler oynatılabilirken Kore modelinde sadece DRM korumalı müzikler oynatılabilir.
 • Cihazın Kore modelinde ofis belge uygulaması bulunmaz.
 • Cihazın Kore modelinde sadece MA5 veya MMF zil sesleri desteklenir, MP3/WAV zil sesleri desteklenmez.
 • Cihazın Kore modelinin ekranı, 2.8 inç QVGA'dan 3 inç WQVGA'ya yükseltilmiştir.
 • Cihazın Kore modeli, T-DMB televizyonunu destekler.

Cihazın Kore'de 394.42 pounda denk gelen fiyatı yüksekti. Cihazın ana rakipleri, LG Pep ve Nokia XpressMusic'ti.

Güney Kore'de; 2PM grubu, "My Color" adlı bir şarkıyla beraber cihazın reklamını yaptı.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Samsung S3650 Corby Özellikleri". 8 Mart 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Eylül 2020. 
 2. ^ "GSMArena'nın Samsung S3650 Corby İncelemesi". 22 Nisan 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Eylül 2020. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Nedir? :Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? ile ilgili Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Ne Demektir? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Açıklaması Nedir? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Cevabı Nedir? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Açıklaması? :Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Gerçek mi? :Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? ile ilgili Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Hakkında? :Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? ile ilgili Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? burada bulabilirsiniz. Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Samsung Corby nedir?, Samsung Corby anlamı nedir?, Samsung Corby ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Nobuyuki Abe, Rize Müzesi, Marlon Ayoví, Loti, Masakazu Kihara, Eukleides, Yeşil Burun Adaları, ContraPoints, Nureddin Zengi Hareketi, Tana, Norveç, Uşak Arkeoloji Müzesi, Sportdigital.tv, 1982 in film, Buz hokeyi, Ain Ghazal Heykelleri, Kıznefer, Tuzluca, Little Torrington, Osman Hamdi Bey Müzesi, Adolphe Sax, Jubaea, Felsefi gerçekçilik, Frances (film), "Raboçaya Gazeta" İçin Makaleler, Jason Lee, Göreme Açık Hava Müzesi, "Ne Yapmalı"cılar Kitabı, Dairesel yıldız, Rumi takvim, Plan A Entertainment, Trastámara Hanedanı, GNOME Terminal, Liverpool FC istatistikleri ve rekorları listesi, Statik, Ekmel Özbay, Fransa Senatosu, Gazapizm, Saxmundham, Teleüt Türkçesi, Brentor, Yoon Bomi, İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi, 49 (film), İnternet üzerinden alışveriş, 1053 Vigdis, Homeros, Semih Kaya, Hammurabi Kanunları, Getty Center, Barzana, Deli Bile, Onursal vatandaşlık, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oskarı, f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Ödülleri, Manisa Arkeoloji Müzesi, Kazvin (eyalet), Edirnede 1961 Türkiye genel seçimleri, Team Penske, Gabriel Ávalos, Cerrahi Aletler ve Sağlık Müzesi, Hawkeye, Türkiyede yayımlanmış tarih dergileri, Spekülatif kurgu, 1830 Devrimi, Gürcistan Bankası, Kıbrıs Sözleşmesi, Sailor Lethe, Paleografya, Terpsihore, Sivri uçlu aletler, Crystal Dynamics, Namık Kemal Evi Müzesi, DKM Scharnhorst, Rajko Mitić Stadyumu, Pargalı İbrahim Paşa, San Cataldo, Eysteinn Ásgrímsson, Belalcázar, New Mills, Algoritma analizi, Baron Corbin, Avustralya bayrağı, Sandiacre, Mervaniler, Abney and Abney Grange, İçten yanmalı motor, Shimla, Kahpe Bizans, Simetrik desmosomlar, Büyük Zap, Hala Sultan Tekkesi, Muhammet Reis, Cahit Bayar, İnci, INCI, Dan Bylsma, İtalyan Yeni Gerçekçiliği, 48. Türkiye Hükûmeti, Alkmonton, Ashleyhay, Birchover,
Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?,