Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir?

Samantha Stosur Nedir?

Samantha Stosur Nedir?, Samantha Stosur Nerededir?, Samantha Stosur Hakkında Bilgi?, Samantha Stosur Analizi? Samantha Stosur ilgili Samantha Stosur ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Samantha Stosur ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Samantha Stosur Ne Anlama Gelir Samantha Stosur Anlamı Samantha Stosur Nedir Samantha Stosur Ne Anlam Taşır Samantha Stosur Neye İşarettir Samantha Stosur Tabiri Samantha Stosur Yorumu 

Samantha Stosur Kelimesi

Lütfen Samantha Stosur Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Samantha Stosur İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı? Samantha Stosur Ne Demek? ,Samantha Stosur Ne Demektir? Samantha Stosur Ne Demektir? Samantha Stosur Analizi? , Samantha Stosur Anlamı Nedir?,Samantha Stosur Ne Demektir? , Samantha Stosur Açıklaması Nedir? ,Samantha Stosur Cevabı Nedir?,Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı?,Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Samantha Stosur Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Nedir? Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Samantha Stosur Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Samantha Stosur - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Samantha Stosur

Samantha Stosur Nedir? Samantha Stosur Ne demek? , Samantha Stosur Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı? Samantha Stosur Ne Demek? Samantha Stosur Ne Demektir? ,Samantha Stosur Analizi? Samantha Stosur Anlamı Nedir? Samantha Stosur Ne Demektir?, Samantha Stosur Açıklaması Nedir? , Samantha Stosur Cevabı Nedir? , Samantha Stosur Kelimesinin Anlamı?


Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir?

Samantha Stosur

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Samantha Stosur
0
Kişisel bilgi
Takma adıSam
Vatandaşlık Avustralya
Doğum yeriBrisbane,Queensland
Doğum tarihi30 Mart 1984 (40 yaşında)
Yaşadığı yerGold Coast,Avustralya
Boy1,72 m (5 ft 7+12 in)
Profesyonellik1999
Oyun stiliSağ el,(çift el backhand)
Toplam ödül12,267,071$
Tekler
Kariyer rekoru607–457
Toplam kupa3 WTA, 4 ITF
En yüksek sıralamaNo. 4 (21 Şubat 2011)
Güncel sıralamaNo. 14 (17 Haziran 2013)
WTA FinalleriYF (2010, 2011)
Grand Slam tekler
Avustralya Avustralya Açık4. tur (2006, 2010)
Fransa Fransa AçıkF (2010)
İngiltere Wimbledon3. tur (2009, 2013)
Amerika Birleşik Devletleri Amerika AçıkŞ (2011)
Çiftler
Kariyer rekoru450–258
Toplam kupa23 WTA, 11 ITF
En yüksek sıralamaNo. 1 (6 Şubat 2006)
Güncel sıralamaNo. 78 (17 Haziran 2013)
WTA FinalleriŞ (2005, 2006)
Olimpiyatlar2. tur (2008)
Grand Slam çiftler
Avustralya Avustralya AçıkF (2006)
Fransa Fransa AçıkŞ (2006)
İngiltere WimbledonF (2008, 2009, 2011)
Amerika Birleşik Devletleri Amerika AçıkŞ (2005)
Karışık çiftler
Toplam kupa2
Grand Slam karışık çiftler
Avustralya Avustralya AçıkŞ (2005)
Fransa Fransa AçıkYF (2005)
İngiltere WimbledonŞ (2008)
Amerika Birleşik Devletleri Amerika AçıkÇF (2005)
Son güncelleme: 12 Temmuz 2013

Samantha Stosur (d.30 Mart 1984,Brisbane,Queensland) Avustralyalı profesyonel tenis oyuncusu. 11 Eylül 2011'de oynanan Amerika Açık Grand Slam Turnuvası finalinde Serena Williams'ı 6-3 ve 6-2'lik setlerle yenerek ilk Grand Slam şampiyonluğunu kazanmıştır ve 2010 Fransa Açık finalistidir. Çiftlerde eski dünya bir numarasıdır.31 Ekim 2011 itibarıyla teklerde 6,çiftlerde 33 numaradır.

Biyografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Samantha Stosur,1984 yılında Tony ve Diane Stosur'un kızları olarak doğdu.İki erkek kardeşi vardır:Dominic ve Daniel.Altı yaşında evlerini su bastı ve Adelaide'ye taşındılar.Christmas isimli raketiyle sekiz yaşında tenise başladı.Abisi Daniel ile oynardı ve ebeveynleri ona tenis dersi verirdi.İlk turnuvası Cakarta'daki Gençlik Kupası olmuştur.

Kariyer Özeti[değiştir | kaynağı değiştir]

Stosur,2005 yılında ilk WTA turnuvası finalini Gold Coast'ta oynadı.Patty Schnyder'e kaybetti.Sidney turnuvasında finalde Alicia Molik'e kaybetti.Finale kadar Lindsay Davenport ve Elena Dementieva'yı yendi.İlk çiftler kupasını aynı turnuvada vatandaşı Bryanne Stewart ile kaldırdı.Avustralya Açık'ta ikinci turda Amélie Mauresmo'ya kaybetti.Ama karışık çiftlerde Scott Draper ile kupayı kaldırdı.

2006'da Avustralya Açık'ta dördüncü turda Martina Hingis'e kaybetti.Çiftlerde Lisa Raymond ile şampiyon oldu.2006 yılını teklerde 29.,çiftlerde 1. kapattı.

2007'de Raymond'la birlikte Tokyo,Indian Wells ve Miami turnuvalarını kazandılar.Paris'te Amélie Mauresmo'yu ikinci turda yendi,üçüncü turda Patty Schnyder'e kaybetti.

2008'de Wimbledon'da ikinci turda Nicole Vaidisova'ya kaybetti.

2009'da Fransa Açık'ta yarı final oynadı.Svetlana Kuznetsova'ya kaybetti, böylece teklerde dünya 18 numarası olarak tekler kariyerinin en yüksek sıralamasını elde etti.Wimbledon'da üçüncü turda Ana Ivanovic'e kaybetti.

2010'da Fransa Açık'ta final oynadı. Francesca Schiavone'a kaybetti.Ardından Eastbourne'de her ne kadar çeyrek finalde dünya 3.sü Vera Zvonareva yı 2-1 yensede yarı finalde Bartoli'ye kaybetti.

2011'de Amerika Açık'ta sırasıyla Sofia Arvidsson, C.Vandewenge, Nadia Petrova, Maria Kirilenko, Vera Zvoreneva, Angelique Kerber ve finalde Serena Williams'ı yenerek ilk grand slam şampiyonluğuna ulaştı.


Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Nedir? :Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? ile ilgili Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Ne Demektir? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Açıklaması Nedir? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Cevabı Nedir? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Açıklaması? :Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Gerçek mi? :Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? ile ilgili Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Hakkında? :Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? ile ilgili Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? burada bulabilirsiniz. Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Samantha Stosur nedir?, Samantha Stosur anlamı nedir?, Samantha Stosur ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Great Sampford, Arap Demokratik Birlik Partisi, Astana Uluslararası Havalimanı, Haris Harba, Memluklu, Antalyada 1927 Türkiye genel seçimleri, Great Waltham, Kasım 1963 Irak askerî darbesi, Devrimci Komuta Konseyi (Irak), Rod Fletcher, Livonya Savaşı, Eight Ash Green, Su Jet, Askr ve Embla, Kuzey güney yonga setleri, Sırtlan, Carlsberg, Sideritis lacaitae, Muammer Birdal, İskele İlçesi, East Mersea, Apache Cordova, Ulsan, Great Burstead and South Green, Lale Devrimi, Lihtenştayn pasaportu, Balfour Deklarasyonu (1926), Kay Ivey, Suriye Sosyal Milliyetçi Partisi, Salcott, Ask ve Embla, Darren Moore, Aad de Mos, Güherçile, Abdullah bin Abdülaziz Al Suud, Numenius, Yeniköy, Göynük, Çekmece, Defne, Kuzey İngirya Cumhuriyeti, Yunan işgali, Filistin Halk Mücadelesi Cephesi, Stondon Massey, Ali Çatalbaş, Nazofarenks, Broxted, Pharsalia, Sol Campbell, TCDD E14000, Cumhuriyet Meydanı (Erivan), Kayışlı, Seyhan, Battery Park City, Sadie Sink, Balfour Deklarasyonu (1917), Shillong, Mikail Müşfik, Kaspar Rostrup, Piper gelalae, Cha cóng con, Gündüzlü, Sarıkaya, Nuctenea umbratica, Ermenistan Kamu Televizyonu, Ürdün Radyo ve Televizyon Kurumu, Darren Ferguson, Archosauromorpha, Aythorpe Roding, Itsukuşima Tapınağı, Makedonya Radyo Televizyonu, Nederlandse Publieke Omroep, Sırbistan Radyo Televizyonu, Split, Kaliopi, Cotulla, Teksas, Piper concinnifolium, Ràdio i Televisió dAndorra, Tunus Radyo ve Televizyon Kurumu, Éder Militão, Kvas, Doğal bolluk, Kuzey Makedonya taşıt plaka kodları, Margaretting, Antakya Medeniyetler Korosu, Toplumsal cinsiyet kalıp yargısı, Gökyay Vakfı Satranç Müzesi, Salmanlar, Sivaslı, 1726, Kimyasal tehlike sembolü, Marksist Leninist Komünist Parti, Sarıoğlan Barajı, Aydın, Queer İsyan ve Kurtuluş Ordusu, Filistin Halk Kurtuluş Cephesi, Türkiye İşçi Partisi (1961), Mini dizi ya da Filmlerde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Emmy Ödülü, Türkiyede zorunlu askerlik, Almaty Uluslararası Havalimanı, Liaodong Yarımadası, Taklamakan Çölü, Stentoquintius, David Marshall Lang, Enternasyonalist Özgürlük Taburu,
Hanife Sever Kimdir?, Metin Kapıdere Kimdir?, Gündüz Kadir Gençcan Kimdir?, Abdul Özcan Kimdir?, Selçuk Han Kimdir?, Emel Akçil Kimdir?, Azize Çeroğlu Kimdir?, Fatma Biçer Kimdir?, Elif Apohan Kimdir?, Sibel Uzun Kimdir?, Ecevit Keleş Kimdir?, Şeyhmus Göçmez Kimdir?, Şaban Yeğin Kimdir?, Ayça Taşkent Kimdir?, Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kimdir? Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Nereli Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kaç Yaşında?, Tansu Coşkun Kimdir?, Naciye İskender Kimdir?, Muhammet Yıldız Kimdir?, Nurcan Duygu Kimdir?, Erol Tunç Kimdir?, Tahsin Ocaklı Kimdir?, Erol Ertürk Kimdir?, Meltem Işık Kimdir?, Rıza Tekerek Kimdir?, Muazzez Orhan Işık Kimdir?, Mehmet Orhun Döğüşcü Kimdir?, Orhan Özatik Kimdir?, Selma Özel Ası Kimdir?, Ünal Köksal Kimdir?, Sema Vadi Kimdir?, Asu Kaya Kimdir?, İbrahim Çalışkan Kimdir?, Sabri Soner Görgülü Kimdir?, Vildan Doğan Kimdir?, Nilgün Yılmaz Kimdir?, İsmail Afşar Kimdir?, Mehmet Mustafa Yıldız Kimdir?, Cengiz Okur Kimdir?, Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kimdir? Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Nereli Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kaç Yaşında?, Adnan Ayyıldız Kimdir?, Gani Kaplan Kimdir?, Ahmet Toklucuoğlu Kimdir?, Hasan Hüseyin Hadimli Kimdir?, Ahmet Yorkun Kimdir?, Erhan Gökmen Kimdir?, Yıldız Özbek Kimdir?, Ozan Sakarya Kimdir?, Nuri Ünalan Kimdir?, Sabahattin Erdoğan Sarıtaş Kimdir?, Sevgi Özbek Kimdir?, Esra Totan Kimdir?, Tolunay Özçelik Kimdir?, Orhan Gazi Kofoğlu Kimdir?, Eda Doğan Kimdir?, Yaşar Yaman Kimdir?, Osman Bayrak Kimdir?, Süleyman Şenol Kimdir?, Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu Kimdir?, Osman Fedai Kimdir?, Vedat Ünal Kimdir?, Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kimdir? Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Nereli Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kaç Yaşında?, Fatma Gebeş Çimen Kimdir?, Selin Tozoğlu Kimdir?, Güner Karaduman Kimdir?, Mahmut Sürmeli Kimdir?, Menekşe Turen Kimdir?, Süreyya Öneş Derici Kimdir?, Savaş Eminoğlu Kimdir?, Gizem Özcan Kimdir?, Savaş Karaduman Kimdir?, Cumhur Uzun Kimdir?, Aşkın Özön Kimdir?, Emel Zengin Çakır Kimdir?, Neslihan Çelebi Kimdir?, Güzin Aşkın Alparslan Atalı Kimdir?, Güven Kocabıyık Kimdir?, Seda Büyükkara Kimdir?, Meral Atman Kimdir?, Hasan Sır Kimdir?, Mehmet Gültekin Uğur Kimdir?, Hüseyin Atılgan Kimdir?, Ömer Albayrak Kimdir?, Yrd Doç Dr Fahri Apaydın Kimdir? Yrd Doç Dr Fahri Apaydın Nereli Yrd Doç Dr Fahri Apaydın Kaç Yaşında?, Ahmet Yorgun Kimdir?, Özhan Aşkın Öztürk Kimdir?, Fethi Buluş Kimdir?, Rümeysa Ataseven Kimdir?, Leyla Serin Kırık Kimdir?, Filiz Turak Kimdir?, Ali Fuat Kardaş Kimdir?, Nursen Yücesoy Temizkan Kimdir?, Abdulkadir Erbağcı Kimdir?, Hakan Hakkoymaz Kimdir?, Emre Yılmaz Kimdir?, Alipaşa Naipoğlu Kimdir?, Nahide Doğan Kimdir?, Hasan Ufuk Çakır Kimdir?, Nesli Gökçe Kondu Çağlayan Kimdir?, Talat Dinçer Kimdir?, Selahattin Yılmaz Kimdir?,