Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir?

Rita Mae Brown Nedir?

Rita Mae Brown Nedir?, Rita Mae Brown Nerededir?, Rita Mae Brown Hakkında Bilgi?, Rita Mae Brown Analizi? Rita Mae Brown ilgili Rita Mae Brown ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Rita Mae Brown ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Rita Mae Brown Ne Anlama Gelir Rita Mae Brown Anlamı Rita Mae Brown Nedir Rita Mae Brown Ne Anlam Taşır Rita Mae Brown Neye İşarettir Rita Mae Brown Tabiri Rita Mae Brown Yorumu 

Rita Mae Brown Kelimesi

Lütfen Rita Mae Brown Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Rita Mae Brown İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı? Rita Mae Brown Ne Demek? ,Rita Mae Brown Ne Demektir? Rita Mae Brown Ne Demektir? Rita Mae Brown Analizi? , Rita Mae Brown Anlamı Nedir?,Rita Mae Brown Ne Demektir? , Rita Mae Brown Açıklaması Nedir? ,Rita Mae Brown Cevabı Nedir?,Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı?,Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Rita Mae Brown Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Nedir? Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Rita Mae Brown Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Rita Mae Brown - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Rita Mae Brown

Rita Mae Brown Nedir? Rita Mae Brown Ne demek? , Rita Mae Brown Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı? Rita Mae Brown Ne Demek? Rita Mae Brown Ne Demektir? ,Rita Mae Brown Analizi? Rita Mae Brown Anlamı Nedir? Rita Mae Brown Ne Demektir?, Rita Mae Brown Açıklaması Nedir? , Rita Mae Brown Cevabı Nedir? , Rita Mae Brown Kelimesinin Anlamı?


Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir?

Rita Mae Brown

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Rita Mae Brown
Doğum28 Kasım 1944 (79 yaşında)
Hanover, Pennsylvania, A.B.D.
MeslekRoman yazarı, Şair, Senarist, ve Aktivist
VatandaşlıkAmerikan
Resmî site

Rita Mae Brown (d. 28 Kasım 1944), Amerikalı yazardır. İlk yazdığı romanı Yakut Orman ile tanınır. 1973'te yayımlanan bu roman, yayımladığı döneme göre olağandışı olarak açık bir şekilde lezbiyen temalara değindi. Brown ayrıca bir gizemli roman yazarı ve senaristtir.

İlk yılları[değiştir | kaynağı değiştir]

Brown Hanover, Pennsylvania kentinde dünyaya gelip Florida'da büyüdü. 2004'ten beri Charlottesville, Virginia'nın dışında yaşamaktadır.

1960'larda Brown, Broward Community College ve Florida Üniversitesi'nde okudu, fakat sonradan New York'a taşınıp New York Üniversitesi'ne transfer etti. Burada iken klasik çalışmalar ile İngilizce derecesi kazandı. Sonradan School of Visual Arts'tan sinematografi dalında bir derece daha kazandı. 1976'da Brown, Union Institute & University'den doktora derecesi ile mezun oldu; ayrıca Washington'daki Institute for Policy Studies'den siyasi bilimler dalında bir doktorası vardır.

Siyasî eylemcilik[değiştir | kaynağı değiştir]

1960'ların son yıllarında Brown dikkatini siyasete yönlendirdi. Afroamerikan sivil haklar hareketi, savaş karşıtı hareket, gey kurtuluş hareketi ve feminist hareketinde  etkin oldu. Yükselmekte olan National Organization for Women (NOW)'de idari bir pozisyon]]a sahip oldu ancak Betty Friedan'ın gey karşıtı yorumları ile NOW'un kendini lezbiyen örgütlerinden uzaklaştırma teşebbüsleri nedeniyle Ocak 1970'te Michela Griffo ile istifa etti.[1] 1 Mayıs 1970'te düzenlenen Second Congress to Unite Women'e Friedan'ın yorumları ile lezbiyenlerin kadın hareketinden hariç tutulmalarını protesto etmek amacı ile Lavender Menace'in işlediği zap eyleminde öncü bir rol oynadı.

1970'lerin ilk yıllarında, heteroseksüelliğin tüm baskı türlerinin kökeni olduğunu savunan "The Furies Collective" isimli bir lezbiyen feminist gazete kolektifin üyesi oldu.

"Ne heteroseksüel ne de geye inanmıyorum. Gerçekten inanmıyorum. Hepimizin bir dereceye kadar biseksüel olduğumuzu düşünüyorum," diye belirtmiştir.[2]

Kişisel hayat[değiştir | kaynağı değiştir]

Brown, tenisçi Martina Navratilova, oyuncu/yazar Fannie Flagg, sosyetik kişi Judy Nelson ve siyasetçi Elaine Noble ile ilişkide bulunmuştur.

Brown tilki avcılığı yapmaktan hoşlanır ve kendi tilki avcılığı kulübünün ustabaşısıdır. Ayrıca polo da oynamış ve kadınlara özel Blue Ridge Polo Club'ı kurdu.[3]

Yazarlık kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Şairlik[değiştir | kaynağı değiştir]

Brown yazarlık kariyerini ilk kez şairlik ile başlattı:

 • The Hand That Cradles the Rock (1971)
 • Songs to a Handsome Woman (1973)

Romancılık[değiştir | kaynağı değiştir]

Çok sayıda romanın çok satan yazarı olarak tanınır. Bu romanların arasında:

1990'dan beri Brown, kedisi Sneaky Pie Brown ile Mrs. Murphy isimli bir kedi karakteri içeren bir cozy mystery serisine "ortak yazarlık" yapmıştır. Bu kitapların arasında:

Brown, yıllardır hem kurgusal hem de kurgusal olmayan eserlerinde atlar, avcı köpekler ve tilki avcılığı için duyduğu tutku hakkında yazmıştır (Bingo, Riding Shotgun, ile sonraki Mrs. Murphy kitapları). 2000'de Virginia'da bir tilki avcılığı kulübünde yer alan ve "Abla" Jane Arnold'ın öncülük ettiği bir gizemli roman serisi daha başlattı. Serideki romanların arasında:

 • Outfoxed (2000)
 • Hotspur (2002)
 • Full Cry (2003)
 • The Hunt Ball (2005)
 • The Hounds and the Fury (2006)
 • The Tell-Tale Horse (2007)
 • Hounded to Death (2008)

Kurmaca olmayan eserleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Brown, Starting from Scratch: A Different Kind of Writer's Manual isimli bir yazma rehberi ve Rita Will: Memoir of a Literary Rabble-Rouser ile Animal Magnetism - My Life with Creatures Great and Small isimli otobiyografilerini yayımlamıştır. Ayrıca Sneaky Pie's Cookbook isimli bir yemek kitabı yayımlamıştır.

Senaryolar[değiştir | kaynağı değiştir]

Slumber Party Massacre (1982) isimli senaryosu slasher film türünün parodisi idi, ancak filmin yapımcıları filmi ciddi bir şekilde oynamaya karar verdiler. Yazdığı diğer senaryolarının arasında:

 • Murder She Purred: A Mrs. Murphy Mystery (1998) (TV)
 • Mary Pickford: A Life on Film (1997)
 • The Woman Who Loved Elvis (1993) (TV)
 • Rich Men, Single Women (1990) (TV)
 • Me and Rubyfruit (1989)
 • My Two Loves (1986)
 • The Long Hot Summer (1985)
 • The Slumber Party Massacre (1982)
 • I Love Liberty (1982)

1982'de Brown, Emmy Ödülleri'nin Varyete ya da Müzik Programında Olağanüstü Yazarlık dalında "I Love Liberty" senaryosundan dolayı aday olarak gösterildi.

Popüler kültürde[değiştir | kaynağı değiştir]

 • Educating Rita filminin ana karakteri Susan, Rita Mae Brown adına ismini Rita'ya değiştirdi.

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ Brownmiller, Susan (1999). In our time : memoir of a revolution. Dial Press. ISBN 0385314868. 
 2. ^ Sachs, Andrea (18 Mart 2008). "Rita Mae Brown: Loves Cats, Hates Marriage" (İngilizce). Time Magazine. 20 Nisan 2010 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Temmuz 2011. 
 3. ^ Rita Mae Brown Website Bio 30 Mart 2014 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi., retrieved May 24, 2007

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Nedir? :Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? ile ilgili Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Ne Demektir? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Açıklaması Nedir? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Cevabı Nedir? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Açıklaması? :Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Gerçek mi? :Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? ile ilgili Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Hakkında? :Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? ile ilgili Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? burada bulabilirsiniz. Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Rita Mae Brown nedir?, Rita Mae Brown anlamı nedir?, Rita Mae Brown ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Emek Kahramanı, 1997 Cumhurbaşkanlığı Kupası, Tıva arması, Fiorino, Görüntü, The Time of the Doctor, Bale ayakkabısı, Sürtünme katsayısı, İtalyan Sosyal Cumhuriyeti, Porsche 360, Porsche Boxster, Porsche 964, Volkswagen Beettle, Porsche 989, Porsche 930, Porsche 907, Turhan, David Hedison, Kanlı Geçit Muharebeleri, Rise of the Tomb Raider, Robert Pattinson, Salur, Ladik, Vitruvius Adamı, Moleküler klonlama, Robert Venturi, Dönüşüm Müzesi, Carife, Marco Bueno, Mogi das Cruzes, Hrazdan Nehri, Iveco, Sam Wood, Balıkesir, Nenizili Gregor, Jefferson County, Colorado, Iridoideae, Mogan Gölü, Sat in Your Lap, Elbistanhüyüğü, İslahiye, Chiapas çatışması, Yusuf Razi Bel, Moesia Inferior, Sashori, Moers, Minarşizm, Peter Burke, VIA Technologies, Eçmiyazin, Seksting, Kurtuluş Savaşı, Madras, Zoli Ádok, Teletoon, İYİ Parti, Longjing, Pilton West, Restoran, Moeneeb Josephs, Kim (Eminem şarkısı), Sd.Kfz. 7, George Gervin, Maminas, Nauravat silmät muistetaan, Stanley Rous, Kist, Ayzıt, The Iron Sheik, Pierce, Georgia, Fibula, Moe (argo), Fevzi Özkan, Ali Buysaim, Modou Barrow, Claudio Morel Rodríguez, Bundestag, Filipinler bayrağı, Brogue ayakkabı, Sagittaria, Hayatizade Mehmed Emin Efendi, Hat gemisi, 2015 Vuelta a España, Dudaş, Tavşanlı, Vlado Milunić, Hardasan, Peugeot 203, Nikolay Cherkasov, Yemek aboneliği, İranın ostanları, Temeşvar, Psychotria tenuis, Bağlama, Niğde, Raphael Saadiq, Livingston Parish, Nesli tükenen türler, Küçükayasofya, Ekolog, Traverse County, Ayumu Nagato, Kayı, Tavşanlı, Eşen, Tavşanlı,
Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?, Zorlamasız İsminin Anlamı Nedir?, Togolu Nedir?, Kenan Çarboğa Kimdir?, Zorlama İsminin Anlamı Nedir?, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Anlamı Nedir, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Nasıl Oluştu, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tarihi, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Renkleri, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tasarımı, Burak Ustalı Kimdir?, Zorca İsminin Anlamı Nedir?, Zorba İsminin Anlamı Nedir?, İlker İpek Kimdir?, Gülcan Alp Kimdir?, Zoraki İsminin Anlamı Nedir?, Niyazi Ünalmış Kimdir?, Zor İsminin Anlamı Nedir?, Fin Ugor Nedir?, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı,