Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir?

Playstation 2 Nedir?

Playstation 2 Nedir?, Playstation 2 Nerededir?, Playstation 2 Hakkında Bilgi?, Playstation 2 Analizi? Playstation 2 ilgili Playstation 2 ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Playstation 2 ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Playstation 2 Ne Anlama Gelir Playstation 2 Anlamı Playstation 2 Nedir Playstation 2 Ne Anlam Taşır Playstation 2 Neye İşarettir Playstation 2 Tabiri Playstation 2 Yorumu 

Playstation 2 Kelimesi

Lütfen Playstation 2 Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Playstation 2 İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Playstation 2 Kelimesinin Anlamı? Playstation 2 Ne Demek? ,Playstation 2 Ne Demektir? Playstation 2 Ne Demektir? Playstation 2 Analizi? , Playstation 2 Anlamı Nedir?,Playstation 2 Ne Demektir? , Playstation 2 Açıklaması Nedir? ,Playstation 2 Cevabı Nedir?,Playstation 2 Kelimesinin Anlamı?,Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Playstation 2 Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Nedir? Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Playstation 2 Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Playstation 2 Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Playstation 2 - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Playstation 2

Playstation 2 Nedir? Playstation 2 Ne demek? , Playstation 2 Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Playstation 2 Kelimesinin Anlamı? Playstation 2 Ne Demek? Playstation 2 Ne Demektir? ,Playstation 2 Analizi? Playstation 2 Anlamı Nedir? Playstation 2 Ne Demektir?, Playstation 2 Açıklaması Nedir? , Playstation 2 Cevabı Nedir? , Playstation 2 Kelimesinin Anlamı?


Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir?

PlayStation 2

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Playstation 2 sayfasından yönlendirildi)
PlayStation 2
GeliştiriciSony Computer Entertainment
ÜreticiSony
TipVideo oyun konsolu
NesilAltıncı nesil
Çıkış tarihiJapan 4 Şubat, 2000
North America 3 Ağustos 2000
European Union 10 Eylül 2000
New Zealand 12 Ekim 2000
Taiwan 24 Ocak 2002
Taiwan 1 Ocak 2004
Brazil 18 Kasım 2009
Turkey 24 Kasım 2000 (internet)
Aralık 2000 (mağazalarda)
Tanıtım fiyatı300$ 10 Eylül 2000
Üretimin sonlanması1 Ocak 2013
Satış rakamıDünya çapında: Yaklaşık 160 Milyon 2021 tarihinde.[1]
Amerika Birleşik Devletleri: 35,8 Milyon 7 Aralık 2006[2]
MedyaDVD, CD
İşletim sistemiPlayStation 2 Sistem Yazılımı
CPU295 MHz 128-bit Emotion Engine processor
Hafıza128-bit "DMA" saatte 294 MHz hız
GirişAV MULTI OUT girişi(1),USB girişi(2),hafıza kartı girişi(2)
Kontrolcü girişiDualShock 2
KameraEyeToy
TouchpadDualShock 2
BağlantıEthernet/Modem adaptörü.
Çevrimiçi servislerOyun-Kaynağı, Merkez istasyon
Ağırlık720 g (fat model)
En çok satış yapan oyunGrand Theft Auto: San Andreas
Geriye uyumlulukPlayStation (konsol)
ÖnceliPlayStation (konsol)
ArdılıPlayStation 3
Resmî sitehttp://tr.playstation.com/ps2/

PlayStation 2 (Japonca: プレイステーション2) ya da resmî kısaltmasıyla PS2 (Japonca: 略称), Sony Computer Entertainment'in PlayStation'dan sonra 2000 yılında ürettiği ikinci video oyunu konsoludur. Yapımı 1998 senesinde duyurulan konsol, 4 Şubat 2000'de Japonya'da, 3 Ağustos 2000'de Kuzey Amerika'da, 10 Eylül 2000'de Avrupa'da satışa sunulmuş, kısa sürede herkes tarafından beğeni kazanmıştır. PlayStation 2 çıkışından itibaren şu ana kadar yaklaşık 150 milyon adet satılmıştır. Kalın ve ince olmak üzere iki ayrı boyutta satışa çıktı. Donanım olarak rakibi Xbox'dan düşük olmasına rağmen yüksek oyun bulunabilirliğiyle Xbox'ın önüne geçmiştir. Yakın bir zamanda ise PlayStation 3, kullanıcılarıyla tanıştı.

Günümüze kadar PlayStation 2 için on bir bin adet farklı oyun üretilmiştir. Üretilen oyunlar dünya genelinde bir buçuk milyara yakın satış yaptı. İngiltere'de 2002 yılında Dan Holmes isimli Playstation 2 oyun konsolu tutkunu, resmî olarak adını Mr PlayStation 2 olarak değiştirmiştir. Hatta bu kişi bir PlayStation 2 ile evlenmek istemiş ancak buna izin verilmemiştir.[3] PlayStation 2 üreticisi Sony 20 Haziran 2013 tarihi itibarı ile artık PlayStation 2 üretmeyeceğini duyurdu.[4]

Özellikler[değiştir | kaynağı değiştir]

 • PlayStation (konsol) oyunlarını çalıştırma.
 • Online oyun özelliği (Ayrıca satın almalısınız.)
 • Müzik CD'lerini çalma
 • DVD filmleri oynatma (DVD uzaktan kumandası da var, ayrıca satın almanız gerekiyor.)
 • Optic dijital çıkıştan HI-FI bağlantısı yaparak Dolby Digital 5.1 ve DTS 5.1 ses desteği (Bu ses desteği MGS2, Gran Turismo 4 ve GTA: Vice City oyunları ile sınırlıdır daha çok DVD film izleyenler için düşünülmüştür.)
 • Component kablo yardımıyla (oyunun ve tvnin desteklemesi şartıyla) Progressive tarama özelliği (Ayrıca satın almanız gerekir.)
 • Kamera gerektiren oyunları oynayabilme (Ayrıca EyeToy isimli kamerayı satın almanız gerekir.)
 • 1 ethernet girişi (Slim modelle dahil oldu. Fat model için ayrı bir aparat almak zorundaydınız.)(İnternete bağlanıp online oyun özelliği sağlar.)
 • Harddisk takabilme (Ayrı bir model veya adaptör satın almak gerekir.)

Teknik Özellikler[değiştir | kaynağı değiştir]

 • 295 MHz 128-bit Emotion Engine processor 147.5 MHz Grafik Synthesizer
 • 8Mb on-chip WRAM
 • 32 Mb direkt DRAM
 • 4x DVD-ROM sürücüsü
 • DVD-Video uyumlu
 • 48 hardware audio kanal
 • 2Mb audio RAM
 • 8Mb hafıza kartı
 • AV çıkış
 • Optik dijital çıkış
 • 2x joypad girişi
 • I-Link (IEEE 1394) girişi
 • 2x USB girişi
 • Type III PCMCIA girişi
 • 1 ethernet girişi (fat model için ayrıca network adapter gerekir)

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "PlayStation®2". Sony Computer Entertainment. 25 Ekim 2007 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 2. ^ Kris Graft (7 Aralık 2006). "Oyun Endüstrisi Kasım ayında %34 büyüdü". next-gen.biz. 22 Aralık 2011 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 23 Mayıs 2009. 
 3. ^ "Man changes his name to PlayStation 2". bbc. 27 Şubat 2002. 18 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 1 Ocak 2013. 
 4. ^ "PlayStation 2 veda ediyor!". haberturk. 1 Ocak 2013. 20 Nisan 2014 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 1 Ocak 2013. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Nedir? :Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? ile ilgili Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Ne Demektir? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Açıklaması Nedir? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Cevabı Nedir? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Açıklaması? :Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Gerçek mi? :Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? ile ilgili Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Hakkında? :Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? ile ilgili Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? burada bulabilirsiniz. Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Playstation 2 nedir?, Playstation 2 anlamı nedir?, Playstation 2 ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Alikabaklar, Bayramiç, Merkez Bosna Kantonu, 1953, Percy Hobart, Kalvinizm, Deli Oğlan, Itochu, Hüseyin Hilmi Işık, Karel Gott, Halhallı Behram Paşa, Türkiye enerji ve tabii kaynaklar bakanları listesi, Gen aktarımlı bitkiler, Pietro Canonica, Imbros, Udince, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, City of Ember, Tocco da Casauria, Mehmet Terzi, Si la vie est cadeau, Mike Muscala, Denizbank, University of Leicester, Irza geçme, Ipsala, Ed Boon, İpsala, Anno 1404, Legacy Records, TKİ Tavşanlı Linyitspor, Nocomis, El Gran Calavera (film, 1949), Aspis Kuşatması, 2016 Rusya yasama seçimleri, Matino, Yaban domuzu, Konstantiniye, Türk musikisi, Fizyonomi, Avusturya Halk Partisi, Yunus Hazarlı, Mesabolivar cyaneotaeniatus, Love of a Lifetime, Hulusi Salih Paşa, Mike Marsh (futbolcu), Mega Man, Al Di Meola, Kerr County, Milka Planinc, Gondor, Jane Kaczmarek, Anaheim, Kaliforniya, Coco (2017 film), Spiritüal fakat dini değil, René van de Kerkhof, Mike Maignan, Beta çözünmesi, Eyüb Sultan Türbesi, 1165, Namhae, Ankaradaki havalimanları listesi, Ardeola grayii, Landry Shamet, Slow Horses, Ecevit, Ulusal Saray (Meksiko), Wolffia, Yüksek öğretim kurumu, Mücahit Yalçıntaş, MKE Ankaragücü, Lisboa, Allan McGregor, Tetrodotoksin, Kerem Çatay, Uçurum, Akçadağ, Mehdi Dehbi, Nejad Melih Devrim, Mike Kanellis, Küçük Ağa (dizi, 2014), 1460, Işığın iki yönlü yansıtma dağılımı fonksiyonu, Nükleer Silahların Yayılmasını Önleme Antlaşması, Aşk Meleği, Dikilitaş, Besni, Kosova ve Metohiya Özerk Bölgesi, Abderalı Bion, Azerbaycan Millî İlimler Akademisi Fizik Enstitüsü, Camdaki Kız (dizi), Futbol stadyumu, Parapristipoma, Damat İbrahim Paşa, Miami Herald, Adıyamanda 2023 Türkiye cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri, Philibert Tsiranana, NGC 1186, Belçika Devrimi, Dolu, Baltazar (1959 doğumlu futbolcu), 1991 Sovyet darbe girişimi,
Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?, Ömer Eldemir Kimdir?, Demokratik Kampuçya bayrağı Anlamı Nedir, Demokratik Kampuçya bayrağı Nasıl Oluştu, Demokratik Kampuçya bayrağı Tarihi, Demokratik Kampuçya bayrağı Renkleri, Demokratik Kampuçya bayrağı Tasarımı, Kürşat Özer Kimdir?, Zorlayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Sertaç Çelikkaleli Kimdir?, Zorlamasız İsminin Anlamı Nedir?, Togolu Nedir?, Kenan Çarboğa Kimdir?, Zorlama İsminin Anlamı Nedir?, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Anlamı Nedir, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Nasıl Oluştu, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tarihi, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Renkleri, Bizans İmparatorluğu bayrakları ve sembolleri Tasarımı, Burak Ustalı Kimdir?, Zorca İsminin Anlamı Nedir?, Zorba İsminin Anlamı Nedir?, İlker İpek Kimdir?, Gülcan Alp Kimdir?, Zoraki İsminin Anlamı Nedir?, Niyazi Ünalmış Kimdir?, Zor İsminin Anlamı Nedir?, Fin Ugor Nedir?, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Başkurdistan Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı,