Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir?

Peter Wisgerhof Nedir?

Peter Wisgerhof Nedir?, Peter Wisgerhof Nerededir?, Peter Wisgerhof Hakkında Bilgi?, Peter Wisgerhof Analizi? Peter Wisgerhof ilgili Peter Wisgerhof ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Peter Wisgerhof ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Peter Wisgerhof Ne Anlama Gelir Peter Wisgerhof Anlamı Peter Wisgerhof Nedir Peter Wisgerhof Ne Anlam Taşır Peter Wisgerhof Neye İşarettir Peter Wisgerhof Tabiri Peter Wisgerhof Yorumu 

Peter Wisgerhof Kelimesi

Lütfen Peter Wisgerhof Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Peter Wisgerhof İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı? Peter Wisgerhof Ne Demek? ,Peter Wisgerhof Ne Demektir? Peter Wisgerhof Ne Demektir? Peter Wisgerhof Analizi? , Peter Wisgerhof Anlamı Nedir?,Peter Wisgerhof Ne Demektir? , Peter Wisgerhof Açıklaması Nedir? ,Peter Wisgerhof Cevabı Nedir?,Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı?,Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Peter Wisgerhof

Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Nedir? Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Peter Wisgerhof - Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek Peter Wisgerhof - Oranlamak Peter Wisgerhof - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Peter Wisgerhof - Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Peter Wisgerhof - Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Peter Wisgerhof - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Peter Wisgerhof

Peter Wisgerhof Nedir? Peter Wisgerhof Ne demek? , Peter Wisgerhof Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı? Peter Wisgerhof Ne Demek? Peter Wisgerhof Ne Demektir? ,Peter Wisgerhof Analizi? Peter Wisgerhof Anlamı Nedir? Peter Wisgerhof Ne Demektir?, Peter Wisgerhof Açıklaması Nedir? , Peter Wisgerhof Cevabı Nedir? , Peter Wisgerhof Kelimesinin Anlamı?


Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir?

Peter Wisgerhof

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Peter Wisgerhof
PeterWisgerhof.jpg
Kişisel bilgileri
Tam adı Peter Wisgerhof
Doğum tarihi 19 Kasım 1979 (1979-11-19) (43 yaşında)
Doğum yeri Wageningen, Hollanda
Boyu 1,81 m (5 ft 11 12 in)
Mevkii Defans
Profesyonel kariyeri*
Yıllar Takım Maç (Gol)
1999-2000 SBV Vitesse 15 (0)
2000-2009 NEC 270 (16)
2009-2014 FC Twente 122 (8)
Toplam 407 (24)
Millî takım kariyeri
2000-2001  Hollanda U-21 13 (1)
2010-2011  Hollanda 2 (0)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.


Peter Wisgerhof (Felemenkçe telaffuz: [ˈpeː.tər ˈʋɪs.χər.ˌɦɔf]) d. 19 Kasım 1979, Wageningen), Hollandalı eski millî futbolcudur.

Kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Kulüp kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

1999 yılında SBV Vitesse'de profesyonel olan Wisgerhof, bundan bir yıl sonra NEC takımına gitti. 9 yıl NEC Nijmegen'de oynadıktan sonra 2009 yılında Wisgerhof, FC Twente takımıyla 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.[1] Wisgerhof, ilk sezonunda takımıyla Eredivisie şampiyonluğu yaşadı. Blaise Nkufo'nun Seattle Sounders FC takımına gitmesiyle 2010 yılından itibaren kaptanlığı devraldı.

Millî takım kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Wisgerhof, Hollanda U-21 formasıyla 13 maça çıktı ve 1 gol atmayı başardı. Hollanda formasını ilk kez 17 Kasım 2010'da A Millî takımımıza karşı forma giydi ve Hollanda maçı 1-0 kazandı. Wisgerhof, o maçta Joris Mathijsen'in sakatlanmasıyla oyuna sonradan girdi.

İstatistikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

Sezon Takım Maç Gol Lig
1999/00 SBV Vitesse 15 0 Eredivisie
2000/01 NEC 34 4 Eredivisie
2001/02 NEC 30 1 Eredivisie
2002/03 NEC 32 1 Eredivisie
2003/04 NEC 33 1 Eredivisie
2004/05 NEC 27 1 Eredivisie
2005/06 NEC 31 1 Eredivisie
2006/07 NEC 34 2 Eredivisie
2007/08 NEC 32 1 Eredivisie
2008 NEC 17 2 Eredivisie
2009 Twente 17 3 Eredivisie
2009/10 Twente 33 1 Eredivisie
2010/11 Twente 25 0 Eredivisie

Başarıları[değiştir | kaynağı değiştir]

Hollanda FC Twente

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ Wisgerhof tekent donderdag voor 3,5 jaar bij FC Twente 21 Şubat 2012 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. (Felemenkçe)

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Nedir? :Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? ile ilgili Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Ne Demektir? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Açıklaması Nedir? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Cevabı Nedir? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Açıklaması? :Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Gerçek mi? :Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? ile ilgili Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Hakkında? :Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? ile ilgili Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? burada bulabilirsiniz. Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Peter Wisgerhof nedir?, Peter Wisgerhof anlamı nedir?, Peter Wisgerhof ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Sabahattin Erbuğa, Kinetik enerji, Japon İmparatorluğu Kara Kuvvetleri, Momperone, Gaius Calpurnius Piso, Hans Vanaken, Tarot, Ben Efsaneyim, CONMEBOL, Pirus zaferi, Bruna Furlan, Stargate, White Waltham, Trochodendraceae, Virginia Held, Tekerlekli paten hokeyi, 1177, Bursa Hakimiyet Gazetesi, Türk savunma sanayi şirketleri listesi, Yüzellilikler, Füzuli Operasyonu, Yupikler, 2015 Masters Turnuvası, Zarindeşt bahşı, Pain of Salvation, Tosya, Nisbetiye Caddesi, Welwyn Garden City, Beria Onger, Azerbaycan Millî Hükûmeti, İhsan Cemal Karaburçak, NASA, Tinsel Korey, Citroën DS3, Mikotoksin, Rimsky Korsakov, Pumpuang Duangjan, Kokteyl bardağı, Pirus, Arvend Nehri, Kübey, Polyuşka Polye, MTV Video Müzik Ödülleri En İyi Sinematografi, Kidonya, Ateles marginatus, Oberkommando der Wehrmacht, Belfort, Verem vakalarının listesi, Airbus A320, NGC 1956, Saaremaa, Elisabetta Gonzaga Portresi, Milo Bakiç, Kaya Yazgan, Karbamazepin, Kraft Heinz Company, Cannes Film Festivali Büyük Ödülü, Arif Erdem, Max Meyer, Canım Kardeşim (film), Memento mori, Alsu, Rüzgâr enerjisi, Vrbica Stefanov, Hōchū Ōtsuka, Say It Again, Özelleştirme, Nabizade Nazım, Saab JAS 39 Gripen, 1985 Fransa Bisiklet Turu, Kameno, Derecik, Arhavi, Ayn Seylem Savaşı, Anıt, Viranşehir, Ashton United FC, Kebuder Aheng şehristanı, Rachael Bland, Penaltı vuruşu, Kül ve Ateş, POS cihazı, Montegiordano, Alejandro González Iñárritu, Mitchell, Galatasaray Topluluğu, Shrek, Robinia, 45 Eridani, Le Parisien, Robinson Crusoe (1954 film), Kirpi balığıgiller, Kurye çantası, Brasenose Kolej, Oxford, Nopalito, Arda Güler, Saucats, Rus ruleti, İsmetiye, Battalgazi, NGC 3396, Dreamchild, Amiibo,
Alparslan Altan Kimdir?, Eriko Arakawa Kimdir?, Berrin Akdeniz Kimdir?, Aşı Boyalı İsminin Anlamı Nedir?, Traktörcü İsminin Anlamı Nedir?, Saçık İsminin Anlamı Nedir?, Osteolojik İsminin Anlamı Nedir?, Maalmemnaniye İsminin Anlamı Nedir?, Ölçülebilir Nedir?, Kafasız İsminin Anlamı Nedir?, Kıtipiyoz İsminin Anlamı Nedir?, Geviş Getiren İsminin Anlamı Nedir?, Göğüslüce Nedir?, Çullu Nedir?, Çok Taraflı İsminin Anlamı Nedir?, Jumpei Arai (1994 doğumlu futbolcu) Kimdir?, Salahiyetsiz Nedir?, Ölçeksiz Nedir?, Ikki Arai Kimdir?, Kafası Tembel İsminin Anlamı Nedir?, Trajikomedi İsminin Anlamı Nedir?, Saç Sakala Karışmış İsminin Anlamı Nedir?, Osmiyumlu İsminin Anlamı Nedir?, Lüzumsuz İsminin Anlamı Nedir?, Kıtırcı İsminin Anlamı Nedir?, Geveze İsminin Anlamı Nedir?, Andorra bayrağı Anlamı Nedir, Andorra bayrağı Nasıl Oluştu, Andorra bayrağı Tarihi, Andorra bayrağı Renkleri, Andorra bayrağı Tasarımı, Çok Tanrıcı İsminin Anlamı Nedir?, Aşamalı İsminin Anlamı Nedir?, Hikaru Arai Kimdir?, Aden Young Kimdir?, Aşağılık İsminin Anlamı Nedir?, Ölçekli Nedir?, Kafası Örümcekli İsminin Anlamı Nedir?, Alp Yalman Kimdir?, Ali Akdemir Kimdir?, Getirimli İsminin Anlamı Nedir?, Kıtıpiyos İsminin Anlamı Nedir?, Çukurca Nedir?, Trajik İsminin Anlamı Nedir?, Saç Ağartmak İsminin Anlamı Nedir?, Çok Sözlü İsminin Anlamı Nedir?, Osmanlıca İsminin Anlamı Nedir?, Lüzumlu İsminin Anlamı Nedir?, Aşağılı Yukarılı İsminin Anlamı Nedir?, Alp Öyken Kimdir?, Türdeşleşme Nedir?, Kafası Küflü İsminin Anlamı Nedir?, Getiren İsminin Anlamı Nedir?, Göğçek Nedir?, Çuhalı Nedir?, Kıtıklı İsminin Anlamı Nedir?, Ademola Lookman Kimdir?, Çok Sesli İsminin Anlamı Nedir?, Aşağılayıcı İsminin Anlamı Nedir?, Tradisyonel İsminin Anlamı Nedir?, Sac İsminin Anlamı Nedir?, Osmanlı Türkçesi İsminin Anlamı Nedir?, Lüzuci İsminin Anlamı Nedir?, Yiğit Malatyalı Kimdir? Yiğit Malatyalı Nereli Yiğit Malatyalı Kaç Yaşında?, Alp Navruz Kimdir?, Avi Arad Kimdir?, Sakson Nedir?, Öksüzsevindiren Nedir?, Aşağı İsminin Anlamı Nedir?, Kafası Kontak İsminin Anlamı Nedir?, Gerzek İsminin Anlamı Nedir?, Gödeş Nedir?, Çubuksuz Nedir?, Kıtık İsminin Anlamı Nedir?, Çok Seslendirilmiş İsminin Anlamı Nedir?, Tözel İsminin Anlamı Nedir?, Sabur İsminin Anlamı Nedir?, Osmani İsminin Anlamı Nedir?, Lütufkâr İsminin Anlamı Nedir?, Arabella Kiesbauer Kimdir?, Alp Korkmaz Kimdir?, Ademir Santos Kimdir?, Türbanlı Nedir?, Öksüzdoyuran Nedir?, Mahsusa Nedir?, Kafası Kıyak İsminin Anlamı Nedir?, Gerilimli İsminin Anlamı Nedir?, Göçücü Nedir?, Kıtı Kıtına İsminin Anlamı Nedir?, Amerikan Samoası bayrağı Anlamı Nedir, Amerikan Samoası bayrağı Nasıl Oluştu, Amerikan Samoası bayrağı Tarihi, Amerikan Samoası bayrağı Renkleri, Amerikan Samoası bayrağı Tasarımı, Çok Partili İsminin Anlamı Nedir?, Ara Sarafyan Kimdir?, Asude İsminin Anlamı Nedir?, Alp Kırşan Kimdir?, Akdağ Saydut Kimdir?, Tövbesiz İsminin Anlamı Nedir?, Sabunsuz İsminin Anlamı Nedir?, Oryantal İsminin Anlamı Nedir?, Lüleli İsminin Anlamı Nedir?, Kafası İyi İsminin Anlamı Nedir?, Gerili İsminin Anlamı Nedir?, Çözümsüz Nedir?, Astropikal İsminin Anlamı Nedir?, Ara Malikian Kimdir?,