Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir?

Pallacanestro Treviso Nedir?

Pallacanestro Treviso Nedir?, Pallacanestro Treviso Nerededir?, Pallacanestro Treviso Hakkında Bilgi?, Pallacanestro Treviso Analizi? Pallacanestro Treviso ilgili Pallacanestro Treviso ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Pallacanestro Treviso ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Pallacanestro Treviso Ne Anlama Gelir Pallacanestro Treviso Anlamı Pallacanestro Treviso Nedir Pallacanestro Treviso Ne Anlam Taşır Pallacanestro Treviso Neye İşarettir Pallacanestro Treviso Tabiri Pallacanestro Treviso Yorumu 

Pallacanestro Treviso Kelimesi

Lütfen Pallacanestro Treviso Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Pallacanestro Treviso İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı? Pallacanestro Treviso Ne Demek? ,Pallacanestro Treviso Ne Demektir? Pallacanestro Treviso Ne Demektir? Pallacanestro Treviso Analizi? , Pallacanestro Treviso Anlamı Nedir?,Pallacanestro Treviso Ne Demektir? , Pallacanestro Treviso Açıklaması Nedir? ,Pallacanestro Treviso Cevabı Nedir?,Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı?,Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Pallacanestro Treviso Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Nedir? Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Pallacanestro Treviso Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Pallacanestro Treviso - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Pallacanestro Treviso

Pallacanestro Treviso Nedir? Pallacanestro Treviso Ne demek? , Pallacanestro Treviso Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı? Pallacanestro Treviso Ne Demek? Pallacanestro Treviso Ne Demektir? ,Pallacanestro Treviso Analizi? Pallacanestro Treviso Anlamı Nedir? Pallacanestro Treviso Ne Demektir?, Pallacanestro Treviso Açıklaması Nedir? , Pallacanestro Treviso Cevabı Nedir? , Pallacanestro Treviso Kelimesinin Anlamı?


Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir?

Pallacanestro Treviso

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Benetton Basket
{{{ad}}} arması
Ligİtalya A1
Kuruluş1954
SalonPalaverde
RenklerYeşil-Beyaz
         
BaşkanGiorgio Buzzavo (sahibi)
BaşantrenörBosna-Hersek Jasmin Repeša
Şampiyonluk5 İtalya Basketbol Ligi
8 İtalya Kupası
4 İtalya Süper Kupa
2 Saporta Kupası
Resmî sitebenettonbasket.it
Formalar

Pallacanestro Treviso ya da daha çok bilinen sponsorluk adıyla Benetton Basket veya Benetton Treviso, İtalya Basketbol Seri A Ligi'nde mücadele eden Treviso kentinin basketbol takımıdır. Merkezi Treviso kentinde bulunan Benetton şirketi uzun yıllar kulübe sponsorluk yapmış, tarihi boyunca farklı sponsorluk adlarıyla anılmıştır.

Tarihçe[değiştir | kaynağı değiştir]

Kulüp 1954 yılında kuruldu ve 1982 yılında Benetton Group tarafından satın alındı. Resmî adı Pallacanestro Treviso'dur. Yıllarca Benetton Ailesinin desteklediği kulüp 1990'lı yıllarda hem İtalya'da hem de Avrupa'da başarı sağlamaya ve adını duyurmaya başladı. İlk İtalya Lig şampiyonluğu Toni Kukoč bulunduğu takımla 1992 yılında kazanıldı.

Kukoč, hem ertesi yıl takımın EuroLeague finaline yükselmesinde hem de 3 yıl üst üste İtalya Kupası'nın kazanılmasında önemli oyunculardan biriydi. 1995 yılında Petar Naumoski ve Orlando Woolridge'in oynadığı takımla Saporta Kupası kazanıldı.

Sponsorluk adları[değiştir | kaynağı değiştir]

Basketbol Kulübü farklı sponsorluk adlarıyla da bilinir:[1]

  • Pall. Treviso (1962-63)
  • Liberti Treviso (1979-81)
  • Benetton Treviso (1982-günümüze)

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Lega A page on the history of Pallacanestro Treviso. (İtalyanca)". 29 Mayıs 2011 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 13 Ağustos 2010. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Nedir? :Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? ile ilgili Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Ne Demektir? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Açıklaması Nedir? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Cevabı Nedir? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Açıklaması? :Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Gerçek mi? :Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? ile ilgili Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Hakkında? :Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? ile ilgili Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? burada bulabilirsiniz. Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Pallacanestro Treviso nedir?, Pallacanestro Treviso anlamı nedir?, Pallacanestro Treviso ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Eye in the Sky, Begonia francisiae, Profesör Trelawney, Britt Herbots, The Barefoot Contessa, Michael Mayr, Ignaz Seipel, Rudolf Ramek, NGC 6979, Jørgen Haugen Sørensen, Kevin Gameiro, Chengde Dağ Konutu, S. Robson Walton, Pongidae, Dayton, Wait Your Turn, Hugh Hudson, Balıkesir ili, Rusya Sosyal Demokrat İşçi Partisi III. Kongresi, Beloit, Wisconsin, Sayısal nesne tanımlayıcısı, D. W. Griffith, Reprise, Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülü, Charlton, Güstrow, NGC 3958, Ada TV, Wellesley, Massachusetts, Freiheitliche Partei Österreichs, TBMM 1. Dönem Edirne milletvekilleri, Milkor MGL, Carl Vaugoin, Karl Buresch, Tlaşkala, Leopold Figl, Viktor Klima, Victor Adler, The New Saints FC, Flash Haber TV tarafından yayınlanan programların listesi, Covzem, Basur, Kim Gevaert, Sandefjord, Saint Helena sterlini, Machacado con huevo, Dieburg, Hidrolik mühendisi, Taboo Tuesday (2004), 2004 Hint Okyanusu depremi ve tsunamisi, Barış Pınarı Harekatı, Al Nassr, Caio Narcio, Gülümse Kaderine, Kötü İnsanları Tanıma Senesi, Argu grubu, Kırmızı (şarkı), Ulmus lamellosa, Arnavutluk 19 yaş altı millî futbol takımı, Prizma (optik), Anbar (il), 2023 Kansas City Chiefs sezonu, Prizma, İşçi Bayramı (Amerika Birleşik Devletleri), Quercus toumeyi, BMC Megastar, Anatoliy Banişevskiy, Kayı, Ilgaz, Amphibetaeus, Yıllarboyu Tarih, Gram pozitif, Yunan Tarihi, Çocuk psikolojisi, Michel Mayor, Makroekonomi, Satoru Noda, Ernst Streeruwitz, Wolfgang Schüssel, 1975 FA Charity Shield, Alfred Gusenbauer, Coop Himmelb(l)au, Ala kaçuu, Maltepe, İstanbul, Viyana Uygulamalı Sanatlar Üniversitesi, Castellón de la Plana, Werner Arber, Naomi Devil, Larry Bird, Kulak çınlaması, Kirkby Stephen, Türkiyenin Yemen Büyükelçisi, Werehpai, Lüdmila Turişçeva, Carex specuicola, Ustka, Türkiye Başbakanlık müsteşarları listesi, Hawaii Krallığı, Denden işareti, Sinir iletim hızı, Viyana Teknoloji Üniversitesi,
Tipolojik Nedir?, Zirai İsminin Anlamı Nedir?, Okan Işıktaş Kimdir?, Tipili Nedir?, Arap İsyanı bayrağı Anlamı Nedir, Arap İsyanı bayrağı Nasıl Oluştu, Arap İsyanı bayrağı Tarihi, Arap İsyanı bayrağı Renkleri, Arap İsyanı bayrağı Tasarımı, Zingal İsminin Anlamı Nedir?, Zinde İsminin Anlamı Nedir?, Yrd Doç Dr Berat Ahi Kimdir? Yrd Doç Dr Berat Ahi Nereli Yrd Doç Dr Berat Ahi Kaç Yaşında?, İsmail Keskin Kimdir?, Zincirleme İsminin Anlamı Nedir?, Filantrop Nedir?, Özgen Aydıncak Kimdir?, Zimmetli İsminin Anlamı Nedir?, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Anlamı Nedir, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Nasıl Oluştu, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Tarihi, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Renkleri, Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Tasarımı, Atakan Özkan Kimdir?, Necdet Kayra Kimdir?, Zilli İsminin Anlamı Nedir?, Semra Kıratlı Kimdir?, Zilingir İsminin Anlamı Nedir?, Tiksinç Nedir?, Fil Dişi Nedir?, Ümit Özer Kimdir?, Zikzaklı İsminin Anlamı Nedir?, Abdülvahit Vardar Kimdir?, Tiko Nedir?, Ak Sancak Anlamı Nedir, Ak Sancak Nasıl Oluştu, Ak Sancak Tarihi, Ak Sancak Renkleri, Ak Sancak Tasarımı, Meryem Tanrıverdi Göktaş Kimdir?, Tikel Nedir?, Zihnî İsminin Anlamı Nedir?, Abdulmecit Yıldırım Kimdir?, Hami Korkmazlı Kimdir?, Tiilinen Nedir?, Zihinsel İsminin Anlamı Nedir?, Fikirdeş Nedir?, Tiheähkö Nedir?, Zihayat İsminin Anlamı Nedir?, Buse Albayrak Kimdir?, Fijili Nedir?, İbrahim Yüksel Kimdir?, Fiili Bozuk Nedir?, Burhan Bahadır Özsoy Kimdir?, Zifirî İsminin Anlamı Nedir?, Burcugül Çubuk Kimdir?, Tıynetli Nedir?, Zibidi İsminin Anlamı Nedir?, Yaşar Dursun Kimdir?, Tırtılsı Nedir?, Zıypak İsminin Anlamı Nedir?, Arzu Şimşek Kimdir?, Figürlü Nedir?, Zıvanalı Sigara İsminin Anlamı Nedir?, Yunis Aksu Kimdir?, İrfan Hülakü Kimdir?, Tırsınç Nedir?, Zıvanalı İsminin Anlamı Nedir?, Tırsak Nedir?, Fiddire Nedir?, Zıt Anlamlı İsminin Anlamı Nedir?, Fidan Boylu Nedir?, Aşkın Genç Kimdir?, Meliha Apaydın Kimdir?, Berfin Kara Kimdir?, Zıt İsminin Anlamı Nedir?, Zırzop İsminin Anlamı Nedir?, Fıtıklı Nedir?, Ergün Şimşek Kimdir?, Zırtlak İsminin Anlamı Nedir?, Hüseyin Demir Kimdir?, Fışkırdak Nedir?, Ziver Kaplan Kimdir?, Tırı Vırı Nedir?, Fıskiyesiz Nedir?, Zırtapoz İsminin Anlamı Nedir?, Hürana Güngör Kimdir?, Sami bayrağı Anlamı Nedir, Sami bayrağı Nasıl Oluştu, Sami bayrağı Tarihi, Sami bayrağı Renkleri, Sami bayrağı Tasarımı, Tırhallı Nedir?, Fıskiyeli Nedir?, Zırlak İsminin Anlamı Nedir?, Abdullah Karapıçak Kimdir?, Mehmet Şerif Öner Kimdir?, Zırhlı İsminin Anlamı Nedir?, Kadir Yalçın Kimdir?, Fırtına Gibi Nedir?, Zırdeli İsminin Anlamı Nedir?, İlyas Topsakal Kimdir?, Şule Ağaçayak Ersoy Kimdir?, Pan-Afrika bayrağı Anlamı Nedir, Pan-Afrika bayrağı Nasıl Oluştu, Pan-Afrika bayrağı Tarihi, Pan-Afrika bayrağı Renkleri, Pan-Afrika bayrağı Tasarımı, Zırcahil İsminin Anlamı Nedir?, Tıpasız Nedir?, Fırınlı Nedir?, Tıpalı Nedir?, Zıravut İsminin Anlamı Nedir?, Fırfırlı Nedir?, Pınar Kayalar Kimdir?, Tıntın Nedir?, Fırçalı Nedir?, Zıpır İsminin Anlamı Nedir?, Tınlamalı Nedir?, Fırça Çekmek Nedir?, Zındık İsminin Anlamı Nedir?,