Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir?

Melis Hacic Nedir?

Melis Hacic Nedir?, Melis Hacic Nerededir?, Melis Hacic Hakkında Bilgi?, Melis Hacic Analizi? Melis Hacic ilgili Melis Hacic ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Melis Hacic ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Melis Hacic Ne Anlama Gelir Melis Hacic Anlamı Melis Hacic Nedir Melis Hacic Ne Anlam Taşır Melis Hacic Neye İşarettir Melis Hacic Tabiri Melis Hacic Yorumu 

Melis Hacic Kelimesi

Lütfen Melis Hacic Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Melis Hacic İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Melis Hacic Kelimesinin Anlamı? Melis Hacic Ne Demek? ,Melis Hacic Ne Demektir? Melis Hacic Ne Demektir? Melis Hacic Analizi? , Melis Hacic Anlamı Nedir?,Melis Hacic Ne Demektir? , Melis Hacic Açıklaması Nedir? ,Melis Hacic Cevabı Nedir?,Melis Hacic Kelimesinin Anlamı?,Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Melis Hacic Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Nedir? Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Melis Hacic Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Melis Hacic Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Melis Hacic - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Melis Hacic

Melis Hacic Nedir? Melis Hacic Ne demek? , Melis Hacic Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Melis Hacic Kelimesinin Anlamı? Melis Hacic Ne Demek? Melis Hacic Ne Demektir? ,Melis Hacic Analizi? Melis Hacic Anlamı Nedir? Melis Hacic Ne Demektir?, Melis Hacic Açıklaması Nedir? , Melis Hacic Cevabı Nedir? , Melis Hacic Kelimesinin Anlamı?


Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir?

Melis Hacic

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Melis Hacic
DoğumMelis Hacı
8 Eylül 1994 (29 yaşında)[1][2]
İstanbul, Türkiye
Eğitim İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümü
MeslekModel[3], Oyuncu, Voleybolcu, Basketbolcu
Etkin yıllar2016-günümüz
AjansErberk Ajans
Ebeveyn(ler)Zeliha Hacı
Süleyman Hacı
ÖdüllerTüm Liste

Melis Hacic (d. 8 Eylül 1994[4], İstanbul), Türk manken ve dizi oyuncusu.[5][6]

Hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

8 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Yönetmenliği bölümü'nde tamamladı. Melis Hacic aslen Sırp asıllı, anne tarafından ise Yugoslav göçmenidir. Hacic, bir dönem Fenerbahçe takımının voleybol ve basketbol takımlarında forma giymiştir. 2016 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına 19. aday numarası ile katılmış fakat kazanamamıştır.[7][8] İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Star TV'de yayımlanan Börü adlı dizide "Zeynep" karakterine hayat vererek yaşamıştır.[9] 2018 yılında Kanal D'de yayımlanan Bir Litre Gözyaşı[10] adlı dizide "Selin" ve 2019 yılında Star TV'de yayımlanan Kardeş Çocukları adlı dizide "İdil" karakterini canlandırdı.[11][12]

Filmografisi[değiştir | kaynağı değiştir]

Sinema filmi
Yıl Yapım Rol
2018 Börü Zeynep
Televizyon dizileri
Yıl Yapım Rol Kanal
2018 Börü Zeynep Star TV
Bir Litre Gözyaşı Selin Kanal D
2019 Kardeş Çocukları İdil Star TV
Televizyon programı
Yıl Yapım Notlar Kanal
2020 Aslı Şafakla İşin Aslı Konuk Bloomberg HT
Kaynak:[13][14][15][16][17][18]

Ödülleri ve adaylıkları[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Ödül töreni Aday no Kaynak Sonuç
2016 Miss Turkey 19 [19][20][21][22][23][24] Adaylık

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Melis Hacic 🪬 on Instagram: "B'day like every day 🌾"". Instagram. 26 Ağustos 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 2. ^ "Melis Hacic 🪬 on Instagram: "Virgo Bingo 🌾🎂☺️"". Instagram. 26 Ağustos 2022 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 3. ^ "Çiğdem Akın 'Purgatorio' MBFWİ F W 2014 2015". 6 Mayıs 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi – www.youtube.com vasıtasıyla. 
 4. ^ "Çiğdem Selışık Onat ve Melis Hacic, Kardeş Çocukları'nın kadrosuna dahil oldu!". ranini.tv. 2 Mart 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 5. ^ "Melis Haçiç'le Şehirli Dokular". www.instyle.com.tr. 12 Nisan 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 6. ^ "Börü Filminin Galası Gerçekleşti". 28 Ara 2018. 5 Temmuz 2020 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 7. ^ "Miss Turkey 2016 Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması yapıldı - Son Dakika Magazin Haberleri". www.cnnturk.com. 1 Aralık 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 8. ^ "Yerli Alessandra Ambrosio". aksam.com.tr. 15 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Nisan 2023. 
 9. ^ "Börü'nün ilk bölümüne dikkat! - Kocaeli Barış Gazetesi". www.kocaelibarisgazetesi.com. 6 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 10. ^ "Altı Başarılı Oyuncu Bir Litre Gözyaşı Dizisine Veda Etti - Son Dakika Magazin". Sondakika.com. 7 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 11. ^ "Nur Fettahoğlu'nun yeni dizisi Kardeş Çocukları'na Melis Hacic de katıldı!". Diziler.com. 
 12. ^ "Kardeş Çocukları'nın İdil'i Melis Hacic bu gerçekle gündem oldu". Yeniasir. 15 Nisan 2019 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 13. ^ "Melis Hacic". IMDb. 19 Şubat 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 14. ^ Kitchen, Xhtml. "Melis Hacic ~ Sinematurk.com". eski.sinematurk.com. 6 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 15. ^ "Melis Hacic oynadığı diziler". Diziler.com. 
 16. ^ "Melis Hacic Filmleri - Sinemalar.com". m.sinemalar.com. 6 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 17. ^ "Melis Hacic". Beyazperde. 14 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. 
 18. ^ "Aslı Şafak'la İşin Aslı - Ege & Melis Hacic | 15.10.2020". 6 Haziran 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi – www.youtube.com vasıtasıyla. 
 19. ^ "Miss Turkey 2016 Güzelleri Belli Oldu!". www.hurriyet.com.tr. 14 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Nisan 2023. 
 20. ^ "İşte 2016 Miss Turkey güzelleri!". MagazinMax. 
 21. ^ "Miss Turkey 2016 güzelleri belli oldu". www.hurriyet.com.tr. 14 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Nisan 2023. 
 22. ^ "Miss Turkey Official on Instagram: "19 Numara: Melis HACI Yaş 22 Boy 1,80 Doğum Yeri İstanbul İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetimi 4.Sınıf Öğrencisi @melishaci1 @zeynelabidin @cihannacar #MissTurkey2016 #MissTurkey #MelisHacı"". Instagram. 15 Nisan 2023 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Nisan 2023. 
 23. ^ Miss Turkey Official [@missturkeyresmi] (2016-09-25). "19 Numara: Melis HACI Yaş 22 Boy 1,80 Doğum Yeri İstanbul İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetimi 4.Sınıf Öğrencisi t.co/47jjTgEdQb" (Tweet). Erişim tarihi: 2023-04-15Twitter vasıtasıyla. 
 24. ^ "Miss Turkey 2016". 7 Nisan 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi – www.youtube.com vasıtasıyla. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Nedir? :Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? ile ilgili Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Ne Demektir? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Açıklaması Nedir? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Cevabı Nedir? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Açıklaması? :Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Gerçek mi? :Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? ile ilgili Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Hakkında? :Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? ile ilgili Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? burada bulabilirsiniz. Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Melis Hacic nedir?, Melis Hacic anlamı nedir?, Melis Hacic ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Agroloji, Entourage, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri, Utus Savaşı, Pierce Junior College, The Terminator, Tebük seferi, Avrasya Üniversitesi, Halid Fahri, Onomichi, Seine Saint Denis, Erebor, Günfer Feray, Joshua John, NGC 7478, Bolukendire, Untitled Goose Game, Nakşibendiye, Yanma, Tony Ödülü, FC Alania Vladikavkaz, Ankara Üniversitesi SK, 1990 FA Charity Shield, Triyas devri, National Geographic HD, Gladsaxe, Kamerî ay, Enterkalasyon, Umeå, Zhai Zhigang, Abdulkadir Kamil Muhammed, Josef Klaus, Sergey Vladimiroviç İlyuşin, Orhan Bey, Narıncalı, Eşme, Çeçe sineği, Lizbon Caddesi, Kanal 1 (İstanbul), Elias Lönnrot, Tervuren, İvan Vıhovski, Sosyal adalet, Dieter Hecking, 18 Mart Stadyumu, Maldonado ili, Sonja Lumme, Lotte Reiniger, Kılıç dişli kaplan, Lindsay Hartley, Mairead Corrigan, Ousmane Dembélé, Renaud Cohade, Ben Jonson, Little Caesars, Helene Duc, Koenigsegg CC8S, Río de la Plata Birleşik Eyaletleri, 13. arrondissement (Paris), Çalışma Bakanlığı, Mazı meşesi, Ahmed Kemaleddin Efendi, Yakutsk, Salih Zeki Karaca, Hong Kong Muharebesi, Türk bilim insanları listesi, Momo (yemek), Alemdar, Fatih, Lahcen Abrami, Salon, My Star, Armağan, Kemaliye, Obdulio Varela, Yaşam iksiri, Fransa Bayanlar Voleybol Ligi, Snorri Sturluson, Yorkshire Heykel Parkı, Gömü, Emirdağ, Halil Nimetoğlu, Yanalak, Durağan, Peaky Blinders, Sürekli değişken oranlı şanzıman, Binnaz Toprak, Google Slaytlar, Erhan Kavak, Jocelyn Morlock, Emine Vedud, Atticora, 2000 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti cumhurbaşkanlığı seçimi, Firenze ili, Norveç Denizi, Glorious Betsy, San Giovanni in Fiore, Explode, Makedonya Tarih Arşivi, Mavi Nil Nehri, Yarası Saklım, Vitali Petrov, Alemannik, Bila Tserkva, Pardosa agricola,
Muhtel İsminin Anlamı Nedir?, Saadet Diriarın Kimdir?, Mesut Niziplioğlu Kimdir?, Mehmet Çetin Kimdir?, Şapşalca Nedir?, Ekvator Gineli İsminin Anlamı Nedir?, Ekvator Gineli Nedir?, Yaraşır İsminin Anlamı Nedir?, Söbe İsminin Anlamı Nedir?, Bekir Atahan Kimdir?, Muhtekir İsminin Anlamı Nedir?, Yılkı Nedir?, Şapşalak Nedir?, Aygerim Kojakanova Kimdir?, Ekvadorlu İsminin Anlamı Nedir?, Ekvadorlu Nedir?, Yaraşıksız İsminin Anlamı Nedir?, Soyut İsminin Anlamı Nedir?, Muhtar İsminin Anlamı Nedir?, Aybüke Gezerel Kimdir?, Yılışkan Nedir?, Mültesim Nedir?, Ekşimtırak İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimtırak Nedir?, Papua Yeni Gine bayrağı Anlamı Nedir, Papua Yeni Gine bayrağı Nasıl Oluştu, Papua Yeni Gine bayrağı Tarihi, Papua Yeni Gine bayrağı Renkleri, Papua Yeni Gine bayrağı Tasarımı, Ayfer Tunç Kimdir?, Nevra İmamoğlu Kimdir?, Yaraşıklı İsminin Anlamı Nedir?, Soyungan İsminin Anlamı Nedir?, Şapkasız Nedir?, Muhtaç İsminin Anlamı Nedir?, Ekşimsi İsminin Anlamı Nedir?, Mehmet Murat Yaprak Kimdir?, Şapkalık Nedir?, Ekşili İsminin Anlamı Nedir?, Gökhan Özer Kimdir?, Yaraş İsminin Anlamı Nedir?, Soyu Tükenmiş İsminin Anlamı Nedir?, Muhrik İsminin Anlamı Nedir?, Metin Karadeniz Kimdir?, Songül Koçdağ Kimdir?, Ayfer Er Kimdir?, Yıldızsı Nedir?, Şapkalı Nedir?, Mülhit Nedir?, Yararsız İsminin Anlamı Nedir?, Soysuz İsminin Anlamı Nedir?, Muhnik İsminin Anlamı Nedir?, Feime Akıncı Kimdir?, Ayfer Dönmez Kimdir?, Ekstra İsminin Anlamı Nedir?, Yararlı İsminin Anlamı Nedir?, Bilsay Kanat Kimdir?, Soylu Soplu İsminin Anlamı Nedir?, Muhlis İsminin Anlamı Nedir?, Panama bayrağı Anlamı Nedir, Panama bayrağı Nasıl Oluştu, Panama bayrağı Tarihi, Panama bayrağı Renkleri, Panama bayrağı Tasarımı, Ayfer Akansel Altay Kimdir?, Yıldızlararası Nedir?, Eksiltili İsminin Anlamı Nedir?, Eksiltili Nedir?, Rahmi Vardi Kimdir?, Yararcı İsminin Anlamı Nedir?, Soylu İsminin Anlamı Nedir?, Muhkem İsminin Anlamı Nedir?, Yıldızlama Nedir?, Eksiksiz İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Altunbaş Kimdir?, Ayhan Aras Kimdir?, Jordan Ayew Kimdir?, Burak Sarıbıyık Kimdir?, Yarar İsminin Anlamı Nedir?, Soy İsminin Anlamı Nedir?, Muhip İsminin Anlamı Nedir?, Yıldızı Düşük Nedir?, Şanlı Şöhretli Nedir?, Eksikli İsminin Anlamı Nedir?, Eksikli Nedir?, Ayesha A. Malik Kimdir?, Yaramaz İsminin Anlamı Nedir?, Sosyolojik İsminin Anlamı Nedir?, Muhil İsminin Anlamı Nedir?, Eksik İsminin Anlamı Nedir?, Ayelet Şaked Kimdir?, Tuğrul Gök Kimdir?, Palau bayrağı Anlamı Nedir, Palau bayrağı Nasıl Oluştu, Palau bayrağı Tarihi, Palau bayrağı Renkleri, Palau bayrağı Tasarımı, Yıldırımlı Nedir?, Şanjanlı Nedir?, Hikmet Hatunoğlu Kimdir?, Eksi İsminin Anlamı Nedir?, Onur Tosunöz Kimdir?, Yaralı İsminin Anlamı Nedir?, Sosyokültürel İsminin Anlamı Nedir?, Muhik İsminin Anlamı Nedir?, Ayduk Koray Kimdir?, Ekseri İsminin Anlamı Nedir?, Medine İlay Yıldırım Kimdir?, Yaraksız İsminin Anlamı Nedir?, Sosyoekonomik İsminin Anlamı Nedir?, Muhayyer İsminin Anlamı Nedir?, Sevda Karaca Demir Kimdir?,