Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir?

Melanie C Nedir?

Melanie C Nedir?, Melanie C Nerededir?, Melanie C Hakkında Bilgi?, Melanie C Analizi?

Melanie C ilgili

Melanie C ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Melanie C ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Melanie C

Melanie C Ne Anlama Gelir Melanie C Anlamı Melanie C Nedir

Melanie C Ne Anlam Taşır Melanie C Neye İşarettir Melanie C Tabiri Melanie C Yorumu ,Melanie C Kelimesi Bulunamadı.

Melanie C Kelimesi

Lütfen Melanie C Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

Melanie C İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Melanie C Kelimesinin Anlamı? Melanie C Ne Demek? ,Melanie C Ne Demektir?

Melanie C Ne Demektir?

Melanie C Analizi? , Melanie C Anlamı Nedir? Melanie C Ne Demektir? , Melanie C Açıklaması Nedir? ,Melanie C Cevabı Nedir? Melanie C Kelimesinin Anlamı? Melanie C Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Melanie C Kelimesinin Anlamı Ne demek? Melanie C Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir?

Melanie Chisholm

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Melanie C sayfasından yönlendirildi)
Melanie Chisholm
Melanie Chisholm, 2017
Genel bilgiler
Doğum adı Melanie Jayne Chisholm
Doğum 12 Ocak 1974 (1974-01-12) (48 yaşında)
Whiston, Lancashire, İngiltere
Tarzlar Pop, pop rock, Britpop
Meslekler Şarkıcı, Söz yazarı
Etkin yıllar 1994-günümüze
Müzik şirketi Virgin (1994-2003)
Red Girl (2004-günümüze)
İlişkili hareketler Spice Girls
Resmî site www.melaniec.net

Melanie Chisholm, Melanie C olarak da bilinir, "I Turn To You" adlı şarkısıyla tanınan İngiliz sanatçı. Tam ismi Melanie Jayne Chisholm'dur. 12 Ocak 1974'te Liverpool doğumludur. Never be the same again adlı şarkısıyla isim yapmıştır. 1996’da kurulan ünlü kız müzik topluluğu “Spice Girls”ün üyesi Melanie Jayne Chisholm, grubun elemanlarından Geri Halliwell’in solo projelere yönelmesinden sonra, kendisi de solo projesine yöneldi. Spice Girls’ün “Sporty Spice” unvanlı üyesi Melanie C, ilk defa 1998 senesinde Bryan Adams ile düet yaptığı “When You’re Gone” parçasıyla adından bahsettirdi.

İlk albümünü 1999 yılında “Northern Star” ismiyle çıkartan Melanie C, Spice Girls’teki pop soundunu rock müzikle birleştirerek, müzik eleştirmenlerinden olumlu not aldı. İngiltere’de 900,000, tüm dünyada 3 milyon satan albümden çıkan ilk single “Goin’ Down” İngiltere listelerinde 4 numaraya kadar yükseldi. Albümden çıkan bir diğer single Lisa ‘Left-Eye’ Lopes ile düeti “Never Be The Same Again” ile İngiltere listelerinde 1 numara olmayı başaran Melanie C, bir sonraki single’ı “I Turn To You” ile de listelerde 1 numaraya yükseldi. İngiltere’de 3 kez platin plak alan Melanie C, Avrupa’da da 1 kez platin plak kazandı.

2003 senesinde çıkan 2. stüdyo albümü “Reason” ile İngiltere listelerinde 5 numara olan Melanie C, bu albümle tüm dünyada 100,000 sattı. Pop soundundan uzak durmak istediğini ve “Reason” albümünün bu fikirle hazırlandığını belirten Melanie C, bu albümle altın plağın sahibi oldu. Ancak satışların düşük olması sanatçının şirketi Virgin Records’u memnun etmedi ve şirket ile sanatçı bu albüm sonrası yollarını ayırdı.

2004 yılında kendi plak şirketi “Red Girl Records”u kuran Melanie C, 3. albümünü Nisan 2005’te “Beautiful Intentions” adıyla piyasaya sürdü. Albümden çıkan ilk single “Next Best Superstar” İngiltere listelerinde 10 numara olurken, albüm İngiltere listelerinde 24 numara olabildi. İngiltere’nin tersine bazı diğer ülkelerde 1 numara olan “Beautiful Intentions”, 2005 - 2006 döneminin en önemli bağımsız albümleri arasında kabul ediliyor. Albümden çıkan 3. single “First Day Of My Life”, Avrupa’da büyük başarı yakalayarak 500,000 satmayı başardı.

2006 senesinin sonunda “Live Hits” adlı bir DVD yayınlayan Melanie C, bu DVD içerisinde akustik parçalara da yer verirken, 5 Nisan 2007 tarihinde “This Time” adlı 4. albümünü hayranlarına ulaştırdı. Albümün prodüktörlüğünde Peter Vettese, Guy Chambers ve Stephen Hauge yer aldı ve ayrıca Adam Argyle bir parçada konuk müzisyen olarak bulundu. Albümden “The Moment You Believe” adlı parça ilk single olarak piyasaya sürülürken, “I Want Candy” 2. single olarak yayınlandı. Söz yazarlığı da bulunan Melanie C bu konuda da kendisini ispatlamıştır ve yine You will see adlı şarkısıyla beğenileri toplamıştır.


Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Nedir? :Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? ile ilgili Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Ne Demektir? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Açıklaması Nedir? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Cevabı Nedir? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Açıklaması? :Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Gerçek mi? :Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? ile ilgili Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Hakkında? :Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? ile ilgili Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? burada bulabilirsiniz. Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Melanie C nedir?, Melanie C anlamı nedir?, Melanie C ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Lee J. Cobb, Cabras, Ölüm cezası, Kategori:Lizbon doğumlular, Âsım Baba Tekkesi, Darice, Soğuk Dağ, Müzik çalgıları listesi, Oscar (1991 doğumlu futbolcu), Atatürk Devrimleri, Aydın Örs, Ulusal Sanat Galerisi, High School Fleet, Fosfen, Kah rayonu, Laurence Olivier, Kategori:Amerikalı reggae şarkıcıları, Ryan Bertrand, Mini Hatch, Kategori:Antik Karya kentleri, Air Madagascar, Q1 (bina), Biyotin, Biritiba Mirim, Fikirtepe, Herhangi Bir Kadın, Okayama (prefektörlük), Çamurluk paneli, Domi Kumbela, MÖ 137, Kategori:1970 FIFA Dünya Kupası futbolcuları, Yonatan Apfus, Oral Akgün, Kyoto, Londra Bilim Müzesi, Meksika Kızılderili savaşları, Adil savaş teorisi, Gabon devlet başkanları listesi, Dünya görüşü, Türk Eğitim Derneği, Macar Krallığı, Leviathan (film, 2014), Kategori:Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi dekanları, Melisa Aslı Pamuk, Girabola, Eski Kırım, 2007 Avustralya Grand Prix, Nokia 8, Kerbiyye, Glarus (kanton), Macera oyunu, Uluç Bayraktar, Köprücük kemiği, Tomás Luis de Victoria, İsveç ekonomisi, Carlos Pavón, Kazan Tatarları, Anthony Adverse, Rashi, Mad Men, Sankt Petersburg, Belçika Grand Prix, NGC 6380, Berat Genç, 1976 Fransa Bisiklet Turu, Jennifer Keller, Stony Brook, Çetin Osman Budak, Graham Hill, 1104, Glen Salmon, Emre Dündar, Arad, Mor çiçekli ormangülü, Gentoo Linux, Kicker, Bernard Parker, Nissan R390 GT1, Georgian Airways, Alaeddine Yahia, Süreklilik, 13 Sins, Manuel Fraga Iribarne, Hamdullah Suphi, manuel fraga iribarne, Son insan, Talip Atalay, Navy Mark IV, Miki Núñez, İvan İvanov (1988 doğumlu futbolcu), Çankaya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Tanakroslar, Temel blok, Kategori:Pakistan hükûmeti, Tiyatro Dot, Francisco Suárez, Michelle Branch, Allium cyrilli, Montauban, Poicephalus meyeri,
Douglas Pereira dos Santos Kimdir? Douglas Pereira dos Santos Nereli Douglas Pereira dos Santos Kaç Yaşında?, Gunnar Heidar Thorvaldsson Kimdir?, Turgay Gölbaşı Kimdir?, Pervin Nedim Bal Kimdir? Pervin Nedim Bal Nereli Pervin Nedim Bal Kaç Yaşında?, Ziya İshan Kimdir? Ziya İshan Nereli Ziya İshan Kaç Yaşında?, Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Kimdir? Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Nereli Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Thomas Heurtaux Kimdir?, Sinan Turan Kimdir?, Çeltikçi Nüfusu Kaçtır , Çeltikçi Kaç Mahallesi Vardır? , Çeltikçi Köyleri , Çeltikçi Tarihi , Çeltikçi Mahalleleri, Pervin Erdem Kimdir? Pervin Erdem Nereli Pervin Erdem Kaç Yaşında?, Ziya İhsan Kimdir? Ziya İhsan Nereli Ziya İhsan Kaç Yaşında?, Doudou Mangni Kimdir? Doudou Mangni Nereli Doudou Mangni Kaç Yaşında?, Bernd Thijs Kimdir?, Aykut Turan Kimdir?, Pervin Dallıağ Kimdir? Pervin Dallıağ Nereli Pervin Dallıağ Kaç Yaşında?, Ziya Eryılmaz Kimdir? Ziya Eryılmaz Nereli Ziya Eryılmaz Kaç Yaşında?, Giovani dos Santos Kimdir? Giovani dos Santos Nereli Giovani dos Santos Kaç Yaşında?, Thievy Bifouma Kimdir?, Önder Turacı Kimdir?, Şanlıurfa Nüfusu Kaçtır Şanlıurfa Kaç İlçesi Vardır? Şanlıurfa Köyleri Şanlıurfa Tarihi Şanlıurfa Mahalleleri, Çavdır Nüfusu Kaçtır , Çavdır Kaç Mahallesi Vardır? , Çavdır Köyleri , Çavdır Tarihi , Çavdır Mahalleleri, Perran Yavuz Kimdir? Perran Yavuz Nereli Perran Yavuz Kaç Yaşında?, Ziya Ekrem Bayrak Kimdir? Ziya Ekrem Bayrak Nereli Ziya Ekrem Bayrak Kaç Yaşında?, Dória Kimdir? Dória Nereli Dória Kaç Yaşında?, Thierry Fidjeu-Tazemeta Kimdir?, Onur Tuncer Kimdir?, Perran Fügen Özülkü Kimdir? Perran Fügen Özülkü Nereli Perran Fügen Özülkü Kaç Yaşında?, Ziya Çelebi Kimdir? Ziya Çelebi Nereli Ziya Çelebi Kaç Yaşında?, Donis Avdijaj Kimdir? Donis Avdijaj Nereli Donis Avdijaj Kaç Yaşında?, Thibault Moulin Kimdir?, Tuncer Çimenli Kimdir?, Bucak Nüfusu Kaçtır , Bucak Kaç Mahallesi Vardır? , Bucak Köyleri , Bucak Tarihi , Bucak Mahalleleri, Perran F Özülkü Kimdir? Perran F Özülkü Nereli Perran F Özülkü Kaç Yaşında?, Ziya Ceren Kimdir? Ziya Ceren Nereli Ziya Ceren Kaç Yaşında?, Mitchell Donald Kimdir? Mitchell Donald Nereli Mitchell Donald Kaç Yaşında?, Theódór Elmar Bjarnason Kimdir?, Emrah Tuncel Kimdir?, Perran F Kutlu Kimdir? Perran F Kutlu Nereli Perran F Kutlu Kaç Yaşında?, Ziya Celayiroğlu Kimdir? Ziya Celayiroğlu Nereli Ziya Celayiroğlu Kaç Yaşında?, Álvaro Domínguez Kimdir? Álvaro Domínguez Nereli Álvaro Domínguez Kaç Yaşında?, Théo Mendy Kimdir?, Fevzi Tuncay Kimdir?, Altınyayla Nüfusu Kaçtır , Altınyayla Kaç Mahallesi Vardır? , Altınyayla Köyleri , Altınyayla Tarihi , Altınyayla Mahalleleri, Perizat Urfalı Kimdir? Perizat Urfalı Nereli Perizat Urfalı Kaç Yaşında?, Ziya Aydin Kimdir? Ziya Aydin Nereli Ziya Aydin Kaç Yaşında?, Domagoj Vida Kimdir? Domagoj Vida Nereli Domagoj Vida Kaç Yaşında?, Theo Bongonda Kimdir?, Mehmet Ali Tunç Kimdir?, Perim Ozan Kimdir? Perim Ozan Nereli Perim Ozan Kaç Yaşında?, Ziya Avşar Kimdir? Ziya Avşar Nereli Ziya Avşar Kaç Yaşında?, Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Kimdir? Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Nereli Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Emmanuel Tetteh Kimdir?, Halil İbrahim Tuna Kimdir?, Sivas Nüfusu Kaçtır Sivas Kaç İlçesi Vardır? Sivas Köyleri Sivas Tarihi Sivas Mahalleleri, Ağlasun Nüfusu Kaçtır , Ağlasun Kaç Mahallesi Vardır? , Ağlasun Köyleri , Ağlasun Tarihi , Ağlasun Mahalleleri, Perihan Uysal Kimdir? Perihan Uysal Nereli Perihan Uysal Kaç Yaşında?, Ziya Avcı Kimdir? Ziya Avcı Nereli Ziya Avcı Kaç Yaşında?, Bořek Dočkal Kimdir? Bořek Dočkal Nereli Bořek Dočkal Kaç Yaşında?, Teófilo Gutiérrez Kimdir?, Mehmet Uğur Tülümen Kimdir?, Perihan Sevde Nacak Kimdir? Perihan Sevde Nacak Nereli Perihan Sevde Nacak Kaç Yaşında?, Ziya Aksoy Kimdir? Ziya Aksoy Nereli Ziya Aksoy Kaç Yaşında?, Silvian Dobre Kimdir? Silvian Dobre Nereli Silvian Dobre Kaç Yaşında?, Rodrigo Tello Kimdir?, Aaron Tshibola Kimdir?, Burdur Nüfusu Kaçtır , Burdur Kaç Mahallesi Vardır? , Burdur Köyleri , Burdur Tarihi , Burdur Mahalleleri, Perihan Kuturman Kimdir? Perihan Kuturman Nereli Perihan Kuturman Kaç Yaşında?, Zişan Sarı Kimdir? Zişan Sarı Nereli Zişan Sarı Kaç Yaşında?, Milton do Ó Kimdir? Milton do Ó Nereli Milton do Ó Kaç Yaşında?, Alex Telles Kimdir?, Eren Tozlu Kimdir?, Perihan Korkut Kimdir? Perihan Korkut Nereli Perihan Korkut Kaç Yaşında?, Zinare Xamo Kimdir? Zinare Xamo Nereli Zinare Xamo Kaç Yaşında?, Dmitro Korkişko Kimdir? Dmitro Korkişko Nereli Dmitro Korkişko Kaç Yaşında?, Admir Teli Kimdir?, Murat Tosun Kimdir?, Yeniçağa Nüfusu Kaçtır , Yeniçağa Kaç Mahallesi Vardır? , Yeniçağa Köyleri , Yeniçağa Tarihi , Yeniçağa Mahalleleri, Perihan Korkmaz Kimdir? Perihan Korkmaz Nereli Perihan Korkmaz Kaç Yaşında?, Zileli Alkım Kimdir? Zileli Alkım Nereli Zileli Alkım Kaç Yaşında?, Dmitro Hreçişkin Kimdir? Dmitro Hreçişkin Nereli Dmitro Hreçişkin Kaç Yaşında?, Teenage Hadebe Kimdir?, Berat Tosun Kimdir?, Perihan Anaç Kimdir? Perihan Anaç Nereli Perihan Anaç Kaç Yaşında?, Zikri Altun Kimdir? Zikri Altun Nereli Zikri Altun Kaç Yaşında?, Johan Djourou Kimdir? Johan Djourou Nereli Johan Djourou Kaç Yaşında?, Bernard Tchoutang Kimdir?, Alaattin Tosun Kimdir?, Sinop Nüfusu Kaçtır Sinop Kaç İlçesi Vardır? Sinop Köyleri Sinop Tarihi Sinop Mahalleleri, Seben Nüfusu Kaçtır , Seben Kaç Mahallesi Vardır? , Seben Köyleri , Seben Tarihi , Seben Mahalleleri, Perihan Akbıyık Kimdir? Perihan Akbıyık Nereli Perihan Akbıyık Kaç Yaşında?, Zihni Küçümen Kimdir? Zihni Küçümen Nereli Zihni Küçümen Kaç Yaşında?, Arnaud Djoum Kimdir? Arnaud Djoum Nereli Arnaud Djoum Kaç Yaşında?, Taye Taiwo Kimdir?, Aydın Toscalı Kimdir?, Peri Efe Kimdir? Peri Efe Nereli Peri Efe Kaç Yaşında?, Ziba Akkerman Kimdir? Ziba Akkerman Nereli Ziba Akkerman Kaç Yaşında?, Serge Djiehoua Kimdir? Serge Djiehoua Nereli Serge Djiehoua Kaç Yaşında?, Taşkın İlter Kimdir?, Emre Torun Kimdir?, Mudurnu Nüfusu Kaçtır , Mudurnu Kaç Mahallesi Vardır? , Mudurnu Köyleri , Mudurnu Tarihi , Mudurnu Mahalleleri,