Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir?

Lucien Aubey Nedir?

Lucien Aubey Nedir?, Lucien Aubey Nerededir?, Lucien Aubey Hakkında Bilgi?, Lucien Aubey Analizi?

Lucien Aubey ilgili

Lucien Aubey ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Lucien Aubey ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Lucien Aubey

Lucien Aubey Ne Anlama Gelir Lucien Aubey Anlamı Lucien Aubey Nedir

Lucien Aubey Ne Anlam Taşır Lucien Aubey Neye İşarettir Lucien Aubey Tabiri Lucien Aubey Yorumu ,Lucien Aubey Kelimesi Bulunamadı.

Lucien Aubey Kelimesi

Lütfen Lucien Aubey Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

Lucien Aubey İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Lucien Aubey Kelimesinin Anlamı? Lucien Aubey Ne Demek? ,Lucien Aubey Ne Demektir?

Lucien Aubey Ne Demektir?

Lucien Aubey Analizi? , Lucien Aubey Anlamı Nedir? Lucien Aubey Ne Demektir? , Lucien Aubey Açıklaması Nedir? ,Lucien Aubey Cevabı Nedir? Lucien Aubey Kelimesinin Anlamı? Lucien Aubey Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Lucien Aubey Kelimesinin Anlamı Ne demek? Lucien Aubey Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir?

Lucien Aubey

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Lucien Aubey
Lucien Aubey Rennes 081229.jpg
Kişisel bilgileri
Tam adı Lucien Yann Sherril Aubey
Doğum tarihi 24 Mayıs 1984 (1984-05-24) (37 yaşında)
Doğum yeri Brazzaville, Kongo Cumhuriyeti
Boyu 1,80 m (5 ft 11 in)
Mevkii Defans
Profesyonel kariyeri*
Yıllar Takım Maç (Gol)
2001-2007 Toulouse FC 167 (0)
2007-2008 RC Lens 17 (0)
2008Portsmouth FC (Kiralık) 3 (0)
2008-2009 Stade Rennais FC 16 (0)
2009-2010 Sivasspor 9 (0)
2010-2012 Stade de Reims 13 (0)
2012 Olimpiakos Lefkosias 0 (0)
Toplam 225 (0)
Millî takım kariyeri
2001-2005  Fransa U-21 7 (0)
2009- Kongo Cumhuriyeti Kongo Cumhuriyeti 5 (0)

* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.
Güncelleme: 1 Aralık 2013


Lucien Yann Sherril Aubey (d. 24 Mayıs 1984, Brazzaville, Kongo Cumhuriyeti), şu anda Sivasspor'da oynayan Kongolu millî futbolcudur.

Kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

7 sene boyunca Fransız ekibi Toulouse forması giydi ve ayrılmak istediğini dile getirerek Lens'e geçti.

18 Ocak 2008 senesinde Premier League ekibinden Portsmouth'a kiralandı ve orada yeteneklerini gösteremeyip Lens'e geri döndü.

5 Ağustos 2008 senesinde Rennes'e geçerek 3 yıllık sözleşme imzaladı.2010 ara transfer döneminde Sivasspor'la haziran 2011 yılına kadar sözleşme imzaladı.

Sivasspor'dan ayrılarak Stade de Reims ile sözleşme imzalamıştır.

Millî takım kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

Aubey Fransa 21 yaş altı millî futbol takımında oynadı. 2006 yılında Fransa U-21 takımıyla Uefa Avrupa 21 Yaş Altı turnuvasına katıldı.

12 Ağustos 2009 tarihinde Fas'la yapılan dostluk maçında Kongo Cumhuriyeti millî futbol takımı formasını ilk kez giydi.


Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Nedir? :Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? ile ilgili Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Ne Demektir? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Açıklaması Nedir? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Cevabı Nedir? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Açıklaması? :Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Gerçek mi? :Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? ile ilgili Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Hakkında? :Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? ile ilgili Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? burada bulabilirsiniz. Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Lucien Aubey nedir?, Lucien Aubey anlamı nedir?, Lucien Aubey ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Langenhagen, Leonardo Fibonacci, Kategori:Türk sanat yönetmenleri, Asil gaz, Kismet, Hilmi Cem İntepe, Sofokles, Aleksey Kosıgin, Quintillus, Aleksey Kosigin, Frigg, Rayon (yönetim), Fare (hayvan), Buğdaylı balık çorbası, Hervé Tum, Kategori:Azeri futbolcular, Gıda katkıları listesi, Necdet Cici, Muntenya, Kategori:Recep İvedik, Kategori:Bruneililer, Eyüp kitabı, Akasya, Illinois, Kategori:1830larda hukuk, İz (film), Berk Uğurlu, Kategori:Helikopter aerodinamiği, Çamköy, Buldan, Kategori:Teksasta müzik, OpenMandriva, Egzoz, Kategori:Etibank, Kategori:Ölüm şekillerine göre yazarlar, Japonyanın şehirleri, Kategori:Serie A kulüpleri, Oskemen, Öskemen, Karlofça Antlaşması, Taça da Liga, Ben Tan, Kategori:Etik kavramları, Kategori:Türk sporcular, Muhammed eleştirisi, Liu Xiaobo, Paramparça (dizi), EFL League Two, Wu Chengying, Charles Boyer, Baybars, Messerschmitt Bf 110, Haşmonayim Krallığı, Our Miss Brooks, 2007 NBA Seçmeleri, İyelik ekleri, Birinci dünya ülkeleri, Starling (yazılım), Hot Country Songs, Pape Malick Diop, Kübizm, Elohim, Bessude, Mıhellemiler, Pazarlama yönetimi, Max Tegmark, Biyografi, Theofanis (saray nazırı), Burton C. Andrus, Fatih Atay, Alpaslan Kartal, Kahramanmaraşta 2018 Türkiye cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri, Med İmparatorluğu, Gezegenimsi nebula, FINA, Kategori:Bilişsel psikoloji, Kâr amacı gütmeyen kuruluş, Kategori:1816 doğumlular, Gülistan, Özbekistan, Orta Çağ, Dolce stil novo, Kardaşev ölçeği, Müslüman Kardeşler, Steven Gerrard, Bala, Ankara, Kenevir, Devrik cümle, Küçük kızıl kariyaku, Omnitrix, Pariste Son Tango, FC Petrolul Ploiești, Ragıp Zarakolu, Bottema teoremi, Ahmet Ercilasun, WWE Super ShowDown, Kategori:Institut détudes politiques de Pariste öğrenim görenler, Ustam ve Ben, Kovada Gölü Millî Parkı, Nyala, Ortografi, Küresel İnternet kullanımı,
Zeynep Yerişenoğlu Kimdir? Zeynep Yerişenoğlu Nereli Zeynep Yerişenoğlu Kaç Yaşında?, Diego da Costa Lima Kimdir? Diego da Costa Lima Nereli Diego da Costa Lima Kaç Yaşında?, Eyjólfur Sverrisson Kimdir?, Güngör Tetik Kimdir?, Güroymak Nüfusu Kaçtır , Güroymak Kaç Mahallesi Vardır? , Güroymak Köyleri , Güroymak Tarihi , Güroymak Mahalleleri, Pelin Seval Çağlayan Kimdir? Pelin Seval Çağlayan Nereli Pelin Seval Çağlayan Kaç Yaşında?, Zeynep Yeliktin Kimdir? Zeynep Yeliktin Nereli Zeynep Yeliktin Kaç Yaşında?, Diego Ângelo Kimdir? Diego Ângelo Nereli Diego Ângelo Kaç Yaşında?, Josef Šural Kimdir?, Onur Terzioğlu Kimdir?, Pelin Saytak Kimdir? Pelin Saytak Nereli Pelin Saytak Kaç Yaşında?, Zeynep Yelçe Kimdir? Zeynep Yelçe Nereli Zeynep Yelçe Kaç Yaşında?, ZUHAL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kimdir? Didi (1991 doğumlu futbolcu) Nereli Didi (1991 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Gilles Sunu Kimdir?, Fatih Terim Kimdir?, Rize Nüfusu Kaçtır Rize Kaç İlçesi Vardır? Rize Köyleri Rize Tarihi Rize Mahalleleri, Ahlat Nüfusu Kaçtır , Ahlat Kaç Mahallesi Vardır? , Ahlat Köyleri , Ahlat Tarihi , Ahlat Mahalleleri, Pelin Savtak Kimdir? Pelin Savtak Nereli Pelin Savtak Kaç Yaşında?, Zeynep Yedierler Kimdir? Zeynep Yedierler Nereli Zeynep Yedierler Kaç Yaşında?, Pa Dibba Kimdir? Pa Dibba Nereli Pa Dibba Kaç Yaşında?, Antti Sumiala Kimdir?, Temur Altunhan Kimdir?, Pelin Özer Kimdir? Pelin Özer Nereli Pelin Özer Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Halu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Halu Kaç Yaşında?, Lamine Diatta Kimdir? Lamine Diatta Nereli Lamine Diatta Kaç Yaşında?, Sulley Muniru Kimdir?, Tuncay Temeller Kimdir?, Adilcevaz Nüfusu Kaçtır , Adilcevaz Kaç Mahallesi Vardır? , Adilcevaz Köyleri , Adilcevaz Tarihi , Adilcevaz Mahalleleri, Pelin Özdoğru Kimdir? Pelin Özdoğru Nereli Pelin Özdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcıoğlu Kimdir? Zeynep Yazıcıoğlu Nereli Zeynep Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?, Lamine Diarra Kimdir? Lamine Diarra Nereli Lamine Diarra Kaç Yaşında?, Stepan Sarıgool Kimdir?, Mahir Şükürov Kimdir?, Temel Keskindemir Kimdir?, Pelin Ozaner Kimdir? Pelin Ozaner Nereli Pelin Ozaner Kaç Yaşında?, Zeynep Yazıcı Kimdir? Zeynep Yazıcı Nereli Zeynep Yazıcı Kaç Yaşında?, Abdel Diarra Kimdir? Abdel Diarra Nereli Abdel Diarra Kaç Yaşında?, Publius Servilius Vatia Isauricus (Konsül MÖ 48) Kimdir?, Suk Hyun-jun Kimdir?, Selami Tekkazancı Kimdir?, Bitlis Nüfusu Kaçtır , Bitlis Kaç Mahallesi Vardır? , Bitlis Köyleri , Bitlis Tarihi , Bitlis Mahalleleri, Pelin Korkmaz Kimdir? Pelin Korkmaz Nereli Pelin Korkmaz Kaç Yaşında?, Zeynep Yaşar Kimdir? Zeynep Yaşar Nereli Zeynep Yaşar Kaç Yaşında?, Saliou Diallo Kimdir? Saliou Diallo Nereli Saliou Diallo Kaç Yaşında?, Salim Sürünool Kimdir?, Suad Karalić Kimdir?, Güngör Tekin Kimdir?, Pelin Koç Kimdir? Pelin Koç Nereli Pelin Koç Kaç Yaşında?, Zeynep Yamantürk Kimdir? Zeynep Yamantürk Nereli Zeynep Yamantürk Kaç Yaşında?, Sadio Diallo Kimdir? Sadio Diallo Nereli Sadio Diallo Kaç Yaşında?, Roque Sáenz Peña Kimdir?, Reinhard Stumpf Kimdir?, Tekin Üstündağ Kimdir?, Osmaniye Nüfusu Kaçtır Osmaniye Kaç İlçesi Vardır? Osmaniye Köyleri Osmaniye Tarihi Osmaniye Mahalleleri, Yedisu Nüfusu Kaçtır , Yedisu Kaç Mahallesi Vardır? , Yedisu Köyleri , Yedisu Tarihi , Yedisu Mahalleleri, Pelin İnan Kimdir? Pelin İnan Nereli Pelin İnan Kaç Yaşında?, Zeynep Yaman Kimdir? Zeynep Yaman Nereli Zeynep Yaman Kaç Yaşında?, Mamadou Diallo Kimdir? Mamadou Diallo Nereli Mamadou Diallo Kaç Yaşında?, Podestà Kimdir?, Strahil Popov Kimdir?, Mahmut Tekdemir Kimdir?, Pelin Güngör Kimdir? Pelin Güngör Nereli Pelin Güngör Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkayalar Kimdir? Zeynep Yalçınkayalar Nereli Zeynep Yalçınkayalar Kaç Yaşında?, Diallo Guidileye Kimdir? Diallo Guidileye Nereli Diallo Guidileye Kaç Yaşında?, Perikles Kimdir?, Miroslav Stoch Kimdir?, Taylan Eliaçık Kimdir?, Yayladere Nüfusu Kaçtır , Yayladere Kaç Mahallesi Vardır? , Yayladere Köyleri , Yayladere Tarihi , Yayladere Mahalleleri, Pelin Evcimen Kimdir? Pelin Evcimen Nereli Pelin Evcimen Kaç Yaşında?, Zeynep Yalçınkaya Kimdir? Zeynep Yalçınkaya Nereli Zeynep Yalçınkaya Kaç Yaşında?, Issiar Dia Kimdir? Issiar Dia Nereli Issiar Dia Kaç Yaşında?, Necaşi Kimdir?, Stjepan Poljak Kimdir?, Taylan Antalyalı Kimdir?, Pelin Ergenekon Kimdir? Pelin Ergenekon Nereli Pelin Ergenekon Kaç Yaşında?, Zeynep Vaizoğlu Kimdir? Zeynep Vaizoğlu Nereli Zeynep Vaizoğlu Kaç Yaşında?, Dia Ciré Kimdir? Dia Ciré Nereli Dia Ciré Kaç Yaşında?, Marcelo Torcuato de Alvear Kimdir?, Stiven Plaza Kimdir?, Tayfun Cora Kimdir?, Solhan Nüfusu Kaçtır , Solhan Kaç Mahallesi Vardır? , Solhan Köyleri , Solhan Tarihi , Solhan Mahalleleri, Pelin Erdoğru Kimdir? Pelin Erdoğru Nereli Pelin Erdoğru Kaç Yaşında?, Zeynep Ünalan Kimdir? Zeynep Ünalan Nereli Zeynep Ünalan Kaç Yaşında?, Armand Deumi Kimdir? Armand Deumi Nereli Armand Deumi Kaç Yaşında?, Manuel Quintana Kimdir?, Stipe Perica Kimdir?, İsmail Taviş Kimdir?, Pelin Demirhan Kimdir? Pelin Demirhan Nereli Pelin Demirhan Kaç Yaşında?, Zeynep Ünal Kimdir? Zeynep Ünal Nereli Zeynep Ünal Kaç Yaşında?, Detlef Müller Kimdir? Detlef Müller Nereli Detlef Müller Kaç Yaşında?, Man Lordu Kimdir?, Semir Štilić Kimdir?, Fahri Tatan Kimdir?, Ordu Nüfusu Kaçtır Ordu Kaç İlçesi Vardır? Ordu Köyleri Ordu Tarihi Ordu Mahalleleri, Kiğı Nüfusu Kaçtır , Kiğı Kaç Mahallesi Vardır? , Kiğı Köyleri , Kiğı Tarihi , Kiğı Mahalleleri, Pelin Demirel Kimdir? Pelin Demirel Nereli Pelin Demirel Kaç Yaşında?, Zeynep Ülgen Esenli Kimdir? Zeynep Ülgen Esenli Nereli Zeynep Ülgen Esenli Kaç Yaşında?, Derrick Luckassen Kimdir? Derrick Luckassen Nereli Derrick Luckassen Kaç Yaşında?, Maadırool Hovalıg Kimdir?,