Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir?

Lovely Complex Nedir?

Lovely Complex Nedir?, Lovely Complex Nerededir?, Lovely Complex Hakkında Bilgi?, Lovely Complex Analizi? Lovely Complex ilgili Lovely Complex ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Lovely Complex ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Lovely Complex Ne Anlama Gelir Lovely Complex Anlamı Lovely Complex Nedir Lovely Complex Ne Anlam Taşır Lovely Complex Neye İşarettir Lovely Complex Tabiri Lovely Complex Yorumu 

Lovely Complex Kelimesi

Lütfen Lovely Complex Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Lovely Complex İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Lovely Complex Kelimesinin Anlamı? Lovely Complex Ne Demek? ,Lovely Complex Ne Demektir? Lovely Complex Ne Demektir? Lovely Complex Analizi? , Lovely Complex Anlamı Nedir?,Lovely Complex Ne Demektir? , Lovely Complex Açıklaması Nedir? ,Lovely Complex Cevabı Nedir?,Lovely Complex Kelimesinin Anlamı?,Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Lovely Complex Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Nedir? Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Lovely Complex Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Lovely Complex Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Lovely Complex - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Lovely Complex

Lovely Complex Nedir? Lovely Complex Ne demek? , Lovely Complex Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Lovely Complex Kelimesinin Anlamı? Lovely Complex Ne Demek? Lovely Complex Ne Demektir? ,Lovely Complex Analizi? Lovely Complex Anlamı Nedir? Lovely Complex Ne Demektir?, Lovely Complex Açıklaması Nedir? , Lovely Complex Cevabı Nedir? , Lovely Complex Kelimesinin Anlamı?


Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir?

Lovely Complex

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Lovely Complex
Manganın 17. cildinin kapak resmi
ラブ★コン
(Rabu★Kon)
TürRomantik komedi[1]
Manga
YazarAya Nakahara
YayımcıShueisha
Diğer yayımcı
DergiBessatsu Margaret
DemografikShōjo
Yayın tarihiEylül 2001Aralık 2006
Cilt sayısı17
Oyun
GeliştiriciAQ Interactive
TürMacera
PlatformPlayStation 2
Çıkış tarihi13 Temmuz 2006
Canlı çekim filmi
YönetmenKitaji Ishikawa
StüdyoTohokushinsha Film
Yayın tarihi13 Temmuz 2006
Yayın süresi100 dakika
Anime televizyon dizisi
YönetmenKonosuke Uda
YapımcıJunko Abe
Hiromi Seki
Yoshiyuki Ikezawa
MüzikHironosuke Sato
StüdyoToei Animation
Lisans
KanalTBS, CBC, MBS
Yayın tarihi 7 Nisan 2007 29 Eylül 2007
Bölüm sayısı24[2] (bölümleri listesi)
Manga
YazarAya Nakahara
YayımcıShueisha
DergiDeluxe Margaret
DemografikShōjo
Yayın tarihi29 Mayıs 2009Temmuz 2012
Cilt sayısı1

Lovely Complex (Japoncaラブ★コン Rabu Kon; "Güzel Kompleks") veya Love★Com olarak da bilinir, Aya Nakahara tarafından yazılan bir shōjo manga serisidir. Manga, Birleşmiş Milletler'deki lisansını Viz Media almıştır.[3] 2004 yılında, shōjo dalında, 49. Shogakukan Manga Ödülü'nü aldı.[4]

Hikâye, bir gerçek-uyarlama filme ve bir de anime serisine uyarlandı. Manga temel alınarak oluşturulan bir macera oyunu 2006 yılında, PlayStation 2 için çıkarıldı. 24 bölüm süren anime serisinin ilk bölümü 7 Nisan 2007'de yayınlandı. Ayrıca iki de drama CD'si çıkarıldı.

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

Lovely Complex, bir kız ve bir erkek arasındaki bir aşk hikâyesidir. Kız, Risa Koizumi, 172 cm. uzunluğundadır -ki ortalama bir Japon kızından çok daha uzun. Erkek, Atsushi Ootani de 156 cm.dir -ki bu da ortalama bir Japon erkeğine göre oldukça kısa bir uzunluktur. Bu yüzden, okulun komedi ikilisi olarak bilinirler çünkü benzer bir boy farkına sahip popüler bir komedi ikilisi vardır. Sonuç olarak insanlar onları "All Hanshin Kyojin" takımı olarak da çağırırlar.

Yaz okulu sırasında, (başka bir sınıftan) çok uzun bir öğrenci ortaya çıkar ve Risa anında ona aşık olur, fakat uzun olduğu için geçmişinde erkeklerle ilgili şansı hep kötü olmuştur. Atsushi'nin de hoşlandığı bir kız vardır, böylece Risa ve Atsushi, kendi farklılıklarını bir kenara koyup birbirlerine, hoşlandıkları kişiyi elde etmede yardımcı olmaya karar verirler. Fakat birbirlerini daha iyi tanımaya başlamalarının üzerine Risa'nın, Atsushi için hisleri çiçeklenmeye başlar ve buradan itibaren aşk hayatı çok daha karmaşık bir hale gelir.

Lovely Complex hakkındaki dikkate değer bir gerçek de, neredeyse tüm karakterlerin standart Japonca yerine Kansai-ben, Japoncanın Kansai lehçesini konuşmalarıdır (hikâye Kansai bölgesinde geçer). Anime gösterilerinde bir veya iki karakterin Kansai-ben konuşması yaygındır fakat tüm karakterlerin konuşması sıra dışı bir durumdur.

Karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Risa Koizumi (小泉リサ, Koizumi Risa)
Drama rolü: Ema Fujisawa, Seiyuu: Akemi Okamura
Atsushi Ōtani (大谷敦士, Ootani Atsuşi)
Drama rolü: Teppei Koike, Seiyuu: Akira Nagata, Oyun/drama CD'si içi seiyuu: Takahiro Sakurai
Nobuko Ishihara (石原信子, İşihara Nobuko)
Drama rolü: Nami Tamaki, Seiyuu: Saori Higaşi
Heikichi Nakao (中尾平吉, Nakao Heikiçi)
Drama rolü: Yusuke Yamazaki, Seiyuu: Yasuhiko Tokuyama, Oyun/drama CD'si içi seiyuu: Kenjiro Tsuda
Chiharu Tanaka (田中千春, Tanaka Çiharu)
Drama rolü: Risa Kudo, Seiyuu: Kazuko Kojima
Ryoji Suzuki (鈴木涼二, Suzuki Ryoji)
Drama rolü: Hiro Mizuşima, Seiyuu: Kenjiro Tsuda, Oyun/drama CD'si içi seiyuu: Masaya Onosaka
Haruka Fukagawa (深川遥, Fukugawa Haruka)
Seiyuu: Masaya Onosaka, Oyun/drama CD'si içi seiyuu: Ryotaro Okiayu
Seishirō "Seiko" Kotobuki (寿聖子郎, Kotobuki Seişiro, 聖子 Seiko)
Seiyuu: Fujiko Takimoto
Mayu Kanzaki
Seiyuu: Yuki Matsuoka
Umibōzu
Drama rolü: Susumu Terajima
Kuniumi Maitake (舞竹国海, Maitake Kuniumi)
Drama rolü: Şosuke Tanihara, Seiyuu: Juniçi Suwabe
Mimi Yoshioka
Seiyuu: Kae Araki
Risa'nın Senpai'si
Drama rolü: Şugo Oşinari
Danseden Yoshiko
Drama rolü: Eiji Wentz
Kohori Kazuki
Seiyuu: Hiroki Shimowada
Matsubara-san (松原さん, Matsubara san)

Manga[değiştir | kaynağı değiştir]

Manga Aya Nakahara tarafından yazılıp çizilmiştir. Başta genç kızların ilgisini hedefleyerek , Shueisha yayın şirketi tarafından, Bessatsu Margaret dergisinde seri haline getirilmiştir. Eylül 2001'den Aralık 2006'ya kadar devam etmiştir.

Müzikler[değiştir | kaynağı değiştir]

Açılış müzikleri
# Adı Seslendiren Bölümler Dinle
1 "Kimi + Boku = Love?" (キミ+ボク=LOVE?) Tegomass 1-13
2 "Hey! Say!" Hey! Say! 7 14-24
Bitiş müzikleri
# Adı Seslendiren Bölümler Dinle
1 "Kiss ~ Kaerimiçi no Love Song~" (キッス~帰り道のラブソング) Tegomass 1-13
2 "BON BON" Hey! Say! 7 14-24
Açılış müzikleri
# Adı Seslendiren Bölümler Dinle
1 "Speedrive" misono Gerçek-uyarlama film

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "The Official Website for Love★Com". Viz Media. 24 Nisan 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 28 Aralık 2020. 
  2. ^ Anime News Network 16 Ocak 2008 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. bölüm listesi, 2007-09-18 tarihinde erişildi.
  3. ^ "Viz Media". 6 Şubat 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 16 Haziran 2007. 
  4. ^ "小学館漫画賞:歴代受賞者" (Japonca). 5 Ağustos 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 19 Ağustos 2007. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Nedir? :Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? ile ilgili Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Ne Demektir? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Açıklaması Nedir? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Cevabı Nedir? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Açıklaması? :Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Gerçek mi? :Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? ile ilgili Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Hakkında? :Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? ile ilgili Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? burada bulabilirsiniz. Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Lovely Complex nedir?, Lovely Complex anlamı nedir?, Lovely Complex ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Simon Mathew, Sombor, Hyperion Books, Sarrus kuralı, Pazarlanma, Gazanfer Ağa Medresesi, Kâkûyîler, Topografik, Çek korunası, Topoğrafik, Qualidea Code, Christine Kangaloo, Shiseido, Panacea (tıp), Kataliz, Çek Prag Teknik Üniversitesi, Regents College, Hervey Bay, Pasifik Okyanusu, Konum yöney, İhsaniye, Seferihisar, Recep İvedik 2, Epigrafi, Great Boughton, Carl Czerny, Çehov Anıtı, Ortaçağ, Adalar Müzesi, Yeni Güney Galler, Müslüman Yunanlar, Çehovun silahı, NGC 6412, Everything in Time, Bülent Uygun, NGC 5494, Ahmet Tekdal, Macaristan Krallığı, Çegem, Cumhuriyet Halk Partisi, Deli Halid Paşa, Dijon, Kocaelide 2023 Türkiye cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri, Veysal Tipioğlu, Çanakçı Kaya Mezarları, Sınırbilim, Sinirbilim, Çanakkale 1915, Hareket eden mıknatıs ve iletken problemi, Hasan Bitmez, Çebi Kağan, Luleå, Çanakkale Dardanel SK, Ümeyye bin Halef, 2023 Türkiye genel seçimleri, Bacharuddin Jusuf Habibie, Suat Pamukçu, Çeşme, Çanakkale Türküsü, Abdullah Gül, Cwpan Cymru, Rock müzik tarzları listesi, Balkaş Gölü, Karolina Naja, Çeşmeören, Çorum, San Paolo Bel Sito, Annus Mirabilis makaleleri, Bathilda Bagshot, Hudiler, Bernard Williams, Radio Mydonose, Titi, J. Edgar, Çeçenistan, Marşandiz Tren İstasyonu, Haiti Kreyolu, Enver Bey, Hatem Aqel, Protestanlık, Görecelik Teorisi, Çayyolu Gordion SK, Dominique Vivant Denon, Amotherby, Çaypara şehristanı, Linda Hunt, Chester City FC, Cihatçı Selefilik, Demokratik Sosyalistler Hareketi, Uzay teknolojisi, Marvin Hamlisch, William Lipscomb, Bircand merkezî bahşı, Lisa Simpson, Dolandırıcılık, Rosenheim, Sellas Tetteh, Antoni Ramallets, Wilkinson Mikrodalga Anizotropi Sondası, Grezzana, Lepus saxatilis, Kızoğlu Tren İstasyonu,
Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?,