KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir?

KXNG Crooked Nedir?

KXNG Crooked Nedir?, KXNG Crooked Nerededir?, KXNG Crooked Hakkında Bilgi?, KXNG Crooked Analizi? KXNG Crooked ilgili KXNG Crooked ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  KXNG Crooked ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. KXNG Crooked Ne Anlama Gelir KXNG Crooked Anlamı KXNG Crooked Nedir KXNG Crooked Ne Anlam Taşır KXNG Crooked Neye İşarettir KXNG Crooked Tabiri KXNG Crooked Yorumu 

KXNG Crooked Kelimesi

Lütfen KXNG Crooked Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. KXNG Crooked İlgili Sözlük Kelimeler Listesi KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı? KXNG Crooked Ne Demek? ,KXNG Crooked Ne Demektir? KXNG Crooked Ne Demektir? KXNG Crooked Analizi? , KXNG Crooked Anlamı Nedir?,KXNG Crooked Ne Demektir? , KXNG Crooked Açıklaması Nedir? ,KXNG Crooked Cevabı Nedir?,KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı?,KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Nedir? ,KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Ne demek?,KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

KXNG Crooked Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Nedir? KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Ne demek? , KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

KXNG Crooked Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! KXNG Crooked - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

KXNG Crooked

KXNG Crooked Nedir? KXNG Crooked Ne demek? , KXNG Crooked Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı? KXNG Crooked Ne Demek? KXNG Crooked Ne Demektir? ,KXNG Crooked Analizi? KXNG Crooked Anlamı Nedir? KXNG Crooked Ne Demektir?, KXNG Crooked Açıklaması Nedir? , KXNG Crooked Cevabı Nedir? , KXNG Crooked Kelimesinin Anlamı?


KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir?

Kxng Crooked

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(KXNG Crooked sayfasından yönlendirildi)
KXNG Crooked
UnvanıCrooked I
DoğumDominick Wickliffe
23 Eylül 1978 (45 yaşında)
Long Beach, Kaliforniya, ABD
TarzlarHip hop
MesleklerRapçi
Etkin yıllar1995–günümüz
Müzik şirketi
İlişkili hareketlerSlaughterhouse, Eminem, Horseshoe G.A.N.G.

Dominick Wickliffe (d. 23 Eylül 1978), sahne adı ile KXNG Crooked (önceleri Crooked I),[1][2] Amerikalı hip hop sanatçısı. Long Beach, Kaliforniya'da dünyaya gelen rapçi, Slaughterhouse grubunun bir üyesidir.

Müzik yaşamı[değiştir | kaynağı değiştir]

1995 yılında Noo Trybe/Virgin Records ile ilk albüm sözleşmesini yaptı.[3] Virgin'den ayrıldıktan sonra Death Row Records'a katıldı. 90'lı yılların sonunda Dr. Dre'nin Aftermath Entertainment plak şirketine imza atması gündeme geldi, ancak bu gerçekleşmedi.[4] O dönemde Too Gangsta For Radio ve Dysfunktional Family gibi derleme albümlerin yanı sıra; Tha Dogg Pound'un 2002, Ja Rule'un The Last Temptation ve 2Pac'ın Nu-Mixx Klazzics albümlerinde yer aldı. Kaydettiği iki solo albüm Untouchable ve Say Hi To The Bad Guy yayınlanmazken, 2003'te Westcoasanostra Vol. 1 adlı bir mixtape piyasaya çıkardı.[4] 2003 sonunda Death Row ile sözleşmesi biten Crooked, Dynasty Entertainment plak şirketini kurdu. Mama's Boy adlı albümünü Death Row ile yaşadığı yasal sorunlar nedeniyle yayınlayamadı.[5] Kendi internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak yayınladığı mixtape'i Young Boss Vol. 1 ile hayran kitlesini genişletti. Sonraları Death Row yıllarını ve yaşadığı sorunları Life After Death Row (2006) adlı belgesel filmde anlattı.

2008'de Joell Ortiz, Royce da 5'9" ve Nino Bless ile birlikte Joe Budden'ın Halfway House albümündeki "Slaughterhouse" adlı şarkıya konuk oldu. Nino Bless dışındaki dörtlü Slaughterhouse projesini hayata geçirme kararı aldı ve altı günde kaydettikleri ilk stüdyo albümleri Slaughterhouse, 11 Ağustos 2009'da E1 Music etiketiyle yayınlandı.[6] Death Row Records'ı satın alan WIDEawake Entertainment şirketi, Haziran 2010'da Crooked'in Death Row yıllarında kaydettiği şarkılardan oluşan Hood Star adlı bir albüm yayınladı.[7] Crooked, 2010-2011 yılları arasında Mr. Pigface Weapon Waist, Planet C.O.B. Vol. 1, Million Dollar Story ve In None We Trust adlı EP'leri piyasaya çıkardı. 2011 başında Eminem'in Shady Records plak şirketine katılan Slaughterhouse'un ikinci stüdyo albümü Welcome to: Our House, 28 Ağustos 2012'de dinleyiciyle buluştu.

Crooked'in ilk solo albümü Apex Predator, Treacherous C.O.B. etiketiyle 30 Temmuz 2013'te piyasaya çıktı.[8] Onu 2014'ün Aralık ayında Sex, Money and Hip-Hop albümü takip etti.[9] Slaughterhouse'un üçüncü albüm hazırlıkları sürerken Statik Selektah ile bir araya gelen Crooked, Şubat 2016'da Statik KXNG albümünü yayınladı.[10] Son olarak 11 Kasım 2016'da Good vs. Evil adlı albümünü piyasaya çıkardı. Albüme Eminem, RZA, Tech N9ne ve Xzibit gibi isimler konuk oldu.

Diskografi[değiştir | kaynağı değiştir]

Stüdyo albümleri

Filmografi[değiştir | kaynağı değiştir]

 • Bank Brothers (2004)
 • Slumber Party (2005)
 • Platinum Illusions (2011)

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

 1. ^ "Kxng Crooked Says You Shouldn't Censor Eminem, Reveals Sex, Money & Hip-Hop Release Date". MTV. 11 Aralık 2014. 13 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Kasım 2016. 
 2. ^ "Beanie Sigel Shot, Jimmy Fallon Joins Zulu Nation, KXNG Crooked Challenges Rappers". Complex. 8 Temmuz 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 14 Aralık 2014. 
 3. ^ "Crooked I: The Life & Times Of Crooked I, Pt. 1". AllHipHop. 28 Mayıs 2008. 29 Mayıs 2008 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 8 Kasım 2016. 
 4. ^ a b "Westcoast News Network". Dubcnn.com. 11 Ekim 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Mart 2015. 
 5. ^ "dubcnn.com // West Coast News Network //". Dubcnn.com. 19 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 11 Mart 2015. 
 6. ^ Kuperstein, Slava (10 Ağustos 2009). "Slaughterhouse - self-titled | Read Hip Hop Reviews, Rap Reviews & Hip Hop Album Reviews". HipHop DX. 23 Temmuz 2010 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 29 Haziran 2013. 
 7. ^ "Death Row Announces Release of Crooked I Album". BallerStatus.com. 27 Mayıs 2010. 10 Eylül 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 29 Haziran 2013. 
 8. ^ Paine, Jake. "Crooked I "Apex Predator" Release Date, Cover Art & Tracklist". HipHop DX. 24 Mayıs 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 9 Temmuz 2013. 
 9. ^ "KXNG CROOKED's (Crooked I) Mixtape 'Sex, Money, & Hip Hop' Is Dropping December 16". Xxlmag.com. 3 Mart 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 23 Nisan 2015. 
 10. ^ Clark, Trent (8 Ocak 2016). "Statik Selektah & KXNG Crooked a.k.a. "Statik KXNG" Release Date, Cover Art, Tracklist". HipHopDX. 5 Mayıs 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 12 Şubat 2016. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Nedir? :KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? ile ilgili KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Ne Demektir? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Açıklaması Nedir? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Cevabı Nedir? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Kelimesinin Anlamı? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Açıklaması? :KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Gerçek mi? :KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? ile ilgili KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Hakkında? :KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? ile ilgili KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? burada bulabilirsiniz. KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler KXNG Crooked nedir?, KXNG Crooked anlamı nedir?, KXNG Crooked ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Cantino Haritası, 9 Mayıs, Trivium, Nusret Güner, 3. Georges Pompidou Hükümeti, Metin Aydemir, Sensu lato, Girit Muharebesi, İPad (5. nesil), Pure Morning, Joan Hackett, Bologna FC 1909, Zigoitia, Haemaphysalis doenitzi, Çek Toprakları ve Slovakya Ortodoks Kilisesi, İPhone SE (3. nesil), Baltika, Sağdıçlar, Haemaphysalis elongata, Haemaphysalis erinacei, Haemaphysalis howletti, Haemaphysalis eupleres, Birleşik cümle, Haemaphysalis fujisana, Celali isyanları, Brewster, The Super Hero Squad Show, Hollanda coğrafyası, Ağustos 2016 Gaziantep saldırısı, Mumya, Celtic Frost, Claiborne, Hindistan tarihi, Değirmenözü Tren İstasyonu, Guo Jingjing, S. Anski, Artıranlar, Tavşanlı, Aleksandr Morozeviç, Haemaphysalis kinneari, Haemaphysalis kitaokai, Kupa e Shqipërisë, Haemaphysalis muhsamae, Müzikoloji, Kartograf, Elena Muharebesi, Nash County, Kuzey Karolina, Pithemera, Kara Harp Okulu, Reba McEntire, Harpenden, Renk sıcaklığı, Suriye millî futbol takımı, Crash Team Racing, Vat Phou, Galaktik korona, Jubula, Benjamin Tucker, Messier 99, Apple, Haemaphysalis phasiana, Haemaphysalis punctata, José Morais, Haemaphysalis roubaudi, Bromham, Bedfordshire, Rubiana, Reha Eken, Bancroft Ödülü, Rivodutri, Ülke listeleri, Midilli (ada), Diyarbakır Stadyumu, John Stones, Scientific American, 1970 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Coal Black and De Sebben Dwarfs, Hicaz, DeepMind, Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu, Zoli Ádok, 20 Eylül, Altıyaka, Hambeli, Margaret Roding, Bakara Suresi, Funda Eryiğit, Alexander Imich, Vazria, Haemaphysalis semermis, Haemaphysalis sinensis, Stuart Scott, Haemaphysalis subterra, Xhosa dili, Haemaphysalis suntzovi, Antoine van der Linden, Waldbredimus, Valeriu Tița, Iowa Üniversitesi, Heinkel He 111, Sahalin, Yılancı Süperkümesi,
Hasan Bitmez Kimdir?, Topoğrafik Nedir?, Sancak-ı Şerif Anlamı Nedir, Sancak-ı Şerif Nasıl Oluştu, Sancak-ı Şerif Tarihi, Sancak-ı Şerif Renkleri, Sancak-ı Şerif Tasarımı, Lütfi İlteriş Öney Kimdir?, Ufuk Değerliyurt Kimdir?, Folklorik Nedir?, Rana Berk Kimdir?, Toplum Dışı Nedir?, Fokurdak Nedir?, Toplum Bilimsel Nedir?, Fodulca Nedir?, Ayla Bedirhan Çelik Kimdir?, Harun Özgür Yıldızlı Kimdir?, Samara bayrağı Anlamı Nedir, Samara bayrağı Nasıl Oluştu, Samara bayrağı Tarihi, Samara bayrağı Renkleri, Samara bayrağı Tasarımı, Figen Yıldırım Kimdir?, Flüoresan Nedir?, Ayhan Özçelik Kimdir?, Toplanık Nedir?, İzzet Kaplan Kimdir?, Mühip Kanko Kimdir?, Prensin Bayrağı Anlamı Nedir, Prensin Bayrağı Nasıl Oluştu, Prensin Bayrağı Tarihi, Prensin Bayrağı Renkleri, Prensin Bayrağı Tasarımı, Recep Bozdemir Kimdir?, Ali Topçu Kimdir?, Toparlakça Nedir?, Hurşit Çetin Kimdir?, Fadik Temizyürek Kimdir?, Toparlağımsı Nedir?, Toparlacık Nedir?, Osmanlı bayrağı Anlamı Nedir, Osmanlı bayrağı Nasıl Oluştu, Osmanlı bayrağı Tarihi, Osmanlı bayrağı Renkleri, Osmanlı bayrağı Tasarımı, Ülkü Doğan Kimdir?, Mehmet Akif Perker Kimdir?, Necmi Özgül Kimdir?, Top Sakallı Nedir?, Hasan Daşkın Kimdir?, Hasan Memişoğlu Kimdir?, Nazi Almanyası bayrağı Anlamı Nedir, Nazi Almanyası bayrağı Nasıl Oluştu, Nazi Almanyası bayrağı Tarihi, Nazi Almanyası bayrağı Renkleri, Nazi Almanyası bayrağı Tasarımı, Fitopatolojik Nedir?, Öztürk Keskin Kimdir?, Şeref Baran Genç Kimdir?, Tonla Nedir?, Nuran Ergen Kılıç Kimdir?, Fitne Kumkuması Nedir?, Filiz Orman Akın Kimdir?, Tombulca Nedir?, Fitne Fücur Nedir?, Zürriyetsiz İsminin Anlamı Nedir?, Fitilsiz Nedir?, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Anlamı Nedir, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Nasıl Oluştu, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tarihi, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Renkleri, Natalia Cumhuriyeti Bayrağı Tasarımı, Zürriyetli İsminin Anlamı Nedir?, Mustafa Süleyman Kurtar Kimdir?, Züppe İsminin Anlamı Nedir?, Fitilci Nedir?, Dağıstan Budak Kimdir?, Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kimdir? Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Nereli Yrd Doç Dr Bilge Gökçen Röhlig Kaç Yaşında?, Zümrüdi İsminin Anlamı Nedir?, Tolgasız Nedir?, Fitçi Nedir?, Hatice Gül Bingöl Kimdir?, Gökhan Baylan Kimdir?, Zülüflü İsminin Anlamı Nedir?, Tolgalı Nedir?, Fişlik Nedir?, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Anlamı Nedir, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Nasıl Oluştu, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tarihi, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Renkleri, Kampuçya Halk Cumhuriyeti bayrağı Tasarımı, Toleranssız Nedir?, Züllü İsminin Anlamı Nedir?, Fişli Nedir?, Fişeksiz Nedir?, Zülcelâl İsminin Anlamı Nedir?, Sözdar Akdoğan Kimdir?, Murat Turna Kimdir?, Fahri Özkan Kimdir?, Zührevi İsminin Anlamı Nedir?, Fişekli Nedir?, Züğürt İsminin Anlamı Nedir?, İzmir bayrağı Anlamı Nedir, İzmir bayrağı Nasıl Oluştu, İzmir bayrağı Tarihi, İzmir bayrağı Renkleri, İzmir bayrağı Tasarımı, Filiz Çelik Kimdir?, Toksikolojik Nedir?, Fistolu Nedir?, Koray Önsel Kimdir?, Zübük İsminin Anlamı Nedir?, Toksik Nedir?, Fikret Tufanyazıcı Kimdir?, Zulmeden İsminin Anlamı Nedir?, Fistansız Nedir?, İlker Yücel Kimdir?, Tokatlı Nedir?, Zömbe İsminin Anlamı Nedir?, Gadsden bayrağı Anlamı Nedir, Gadsden bayrağı Nasıl Oluştu, Gadsden bayrağı Tarihi, Gadsden bayrağı Renkleri, Gadsden bayrağı Tasarımı, Tokalı Nedir?, Selma Sarıcıoğlu Çalışkan Kimdir?, Zottiri İsminin Anlamı Nedir?, Ümit Duman Kimdir?, Zot İsminin Anlamı Nedir?, Bahadır Gökmen Kimdir?, Berrin Selbuz Kimdir?, Tok Sözlü Nedir?, Fiskal Nedir?, Zorunlu İsminin Anlamı Nedir?, Zorlu İsminin Anlamı Nedir?, Toimeton Nedir?,