Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir?

Johanna ter Steege Nedir?

Johanna ter Steege Nedir?, Johanna ter Steege Nerededir?, Johanna ter Steege Hakkında Bilgi?, Johanna ter Steege Analizi?

Johanna ter Steege ilgili

Johanna ter Steege ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. 

Johanna ter Steege ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Johanna ter Steege

Johanna ter Steege Ne Anlama Gelir Johanna ter Steege Anlamı Johanna ter Steege Nedir

Johanna ter Steege Ne Anlam Taşır Johanna ter Steege Neye İşarettir Johanna ter Steege Tabiri Johanna ter Steege Yorumu ,Johanna ter Steege Kelimesi Bulunamadı.

Johanna ter Steege Kelimesi

Lütfen Johanna ter Steege Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız.

Johanna ter Steege İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Johanna ter Steege Kelimesinin Anlamı? Johanna ter Steege Ne Demek? ,Johanna ter Steege Ne Demektir?

Johanna ter Steege Ne Demektir?

Johanna ter Steege Analizi? , Johanna ter Steege Anlamı Nedir? Johanna ter Steege Ne Demektir? , Johanna ter Steege Açıklaması Nedir? ,Johanna ter Steege Cevabı Nedir? Johanna ter Steege Kelimesinin Anlamı? Johanna ter Steege Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Johanna ter Steege Kelimesinin Anlamı Ne demek? Johanna ter Steege Kelimesinin Anlamı Ne demektir?


Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir?

Johanna ter Steege

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Johanna ter Steege
Johanna ter Steege.jpg
43. Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali sırasında Johanna ter Steege
Doğum 10 Mayıs 1961 (1961-05-10) (60 yaşında)
Wierden, Hollanda
Etkin yıllar 1988-günümüz

Johanna ter Steege (d. 10 Matıs 1961, Wierden), Hollandalı oyuncu.

İlk yılları ve kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]

1979 ile 1984 yılları arasında Kampen'deki Drama ve Sanat Akademisinde eğitim gördü.[1] 1984 ile 1988 yılları arasında Arnhem'de bir tiyatro işleten Steege; oyunculuk kariyerine, yönetmenliğini George Sluizer'in üstlendiği 1988 yapımı Kayboluş filmiyle başladı. Buradaki rolüyle, o yıl ilk kez düzenlenen Avrupa Film Ödülleri'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında verilen ödülün sahibi oldu.[2] Bu tarihten sonra çeşitli ülkelerin yapımlarında yer alan Steege, 1993 yılındaki 43. Berlin Film Festivali'nde jüri üyeliği yaptı[3] ve festivale olan katkılarından dolayı kendisine Berlinale Kamera ödülü verildi.[4]

Filmografisi[değiştir | kaynağı değiştir]

Yıl Film Rol Notlar
1988 Kayboluş Saskia Wagter
1990 Vincent & Theo Jo Bonger
1991 J'entends plus la guitare Marianne
1991 Meeting Venus Monique Angelo
1992 Édes Emma, drága Böbe - vázlatok, aktok Emma
1992 De bunker Mevrouw Kleinveld
1993 La naissance de l'amour Ulrika
1994 De pianiste De pianiste Televizyon filmi
1994 Ölümsüz Sevgili Johanna Reiss
1995 Tot ziens Laura
1996 Mama's Proefkonijn Odille Kısa film
1996 Le coeur fantôme Mona
1997 Für immer und immer Susanna Eggers
1997 Paradise Road Wilhelminia
1997 The Broker's Man Angelika Broeder Dizi
1999 Rembrandt Saskia Uylenburgh
1999 Een vrouw van het noorden Emilie van Thuile
2000 Hanna lacht Anne
2000 Mariken Gravin
2000 De belager Elles Pauw Televizyon filmi
2001 The Sound of Drumming Vera Televizyon filmi
2001 Passing Future - 3 Solo's Vera
2002 Das Jahr der ersten Küsse Tristans Mutter
2003 Verder dan de maan Ita Werner
2004 Sergeant Pepper Anna Sínger
2005 Guernsey Bobby
2005 Een ander zijn geluk Ann
2005 De partizane Anna Sínger Kısa film
2006 Dalziel and Pascoe Anna Breukink Dizi
2007 Magic Paris Kısa film
2007 L'été indien Johanna
2008 De fuik Moeder Televizyon filmi
2009 Last Conversation Anna
2009 Juliana, prinses van oranje Greet Hofmans Dizi
2009 L'insurgée Madeleine
2010 Tirza Alma
2011 And Then One Day Marja Kısa film
2011 Isztambul Katalin Munk
2012 Achtste Groepers Huilen Niet Moeder Akkie
2012 Lilet Never Happened Claire
2012 Het Contract Moena Kısa film

Özel hayatı[değiştir | kaynağı değiştir]

Steege'in 1998 doğumlu kızı Hanna Obbeek de oyunculuk yapmaktadır.[5]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "Johanna ter Steege" (Felemenkçe). Hollanda Film Festivali resmî sitesi. 7 Ekim 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Ocak 2013. 
  2. ^ "1988-The winners". Avrupa Film Ödülleri resmî sitesi. 23 Ekim 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ocak 2013. 
  3. ^ "Berlinale: 1993 Juries". berlinale.de. 11 Eylül 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ocak 2013. 
  4. ^ "Berlinale: 1993 Prize Winners". berlinale.de. 24 Kasım 2015 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 21 Ocak 2013. 
  5. ^ "Johanna ter Steege in film met dochter" (Felemenkçe). Amsterdam: nu.nl. 13 Temmuz 2011. 15 Mart 2012 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 22 Ocak 2013. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]


Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Nedir? :Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? ile ilgili Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Ne Demektir? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Açıklaması Nedir? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Cevabı Nedir? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Açıklaması? :Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Gerçek mi? :Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? ile ilgili Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Hakkında? :Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? ile ilgili Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? burada bulabilirsiniz. Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Johanna ter Steege nedir?, Johanna ter Steege anlamı nedir?, Johanna ter Steege ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Zihni Küçümen, Alay, Matane, II. Julius, Kategori:FK Dnipro futbolcuları, Van Kalesi, Butaritari, İkikise, İskilip, Adil Ahmedov, Mortlake, Kategori:1893 yılında ölenler, Hafıza, İslam İmparatorluğu, Mehdi Hüseyin, 19 Ocak, Azerbaycan Ulusal Marşı, Vega (yıldız), Hiperenflasyon, Kategori:Suikast sonucu ölen siyasetçiler, Windows MultiPoint Server, Niemand heeft nog tijd, Die, Die My Darling, Stephen Gray, Salgótarján, Place de la Révolution, Belgrad metrosu, Kategori:Geç Jura Devri, İPhone XR, Diana Krall, Gaborone, Kategori:Çekirdek ve atom fiziği taslakları, Kategori:Metal işçiliği, İlya Volkov, Kategori:1948de kurulan basketbol kulüpleri, Sidi Bu Zeyd, Kullanıcı:Koriyolis, Mychael Danna, Camii, Zjarr e ftohtë, 26 Ağustos Tabiat Parkı, Naim Saadevi, Ermenistan kralları listesi, Jandarma İstihbarat ve Terörle Mücadele, Değişim ve Demokrasi Partisi, Kategori:Samsunda ölenler, Kategori:Kadın eşcinselliği, Eralp Özgen, Kategori:İslami demokrasi, Baar, Alfred Lothar Wegener, Tümen, Google Kitaplar, Seramik mühendisliği, Kategori:Başlığı olmayan kaynak içeren sayfalar, Galerius, Kategori:Drakula filmleri, Kategori:Türkiye tarihi, IV. Pavlos, Hayvan hakları hareketi, Bayönder (opera), Ratchaburi (il), Niğde milletvekilleri, Helen Baxendale, EN Paralimniu, Ay kütlesi, Yıldızlararası toz, Lagoinha, Samsun Saat Kulesi, GD Estoril Praia, Oaxaca, Kategori:Liberyalı gurbetçi futbolcular, Kategori:Antalya Altın Portakal Film Festivali, Kategori:Türlerine göre korku filmleri, Alin Lahud, Astral seyahat, Almanya Sosyalist Birlik Partisi, Hitay, Kategori:Diyarbakırspor futbolcuları, Gucci, Al Jazeera Sports, Güngör Tekin, Edhem Bey Camii, Digital Spy, Smalltalk, Luca Marrone, Taoist cinsel uygulamalar, Köprülü Kanyon, Edo dönemi, Yapı mühendisliği, Doğu Çölü, Çek korunası, Rod Stewart, Kategori:İdari bölümlerine göre tarih, Mondros Ateşkes Anlaşması, Kategori:1704te sanat, Wakayama (prefektörlük), Kyle Chandler, Sujeo, B hücresi, Epcot,
Douglas Teixeira Kimdir? Douglas Teixeira Nereli Douglas Teixeira Kaç Yaşında?, Tiago Lopes Kimdir?, Turgay Semercioğlu Kimdir?, Gölhisar Nüfusu Kaçtır , Gölhisar Kaç Mahallesi Vardır? , Gölhisar Köyleri , Gölhisar Tarihi , Gölhisar Mahalleleri, Pervin Salman Kimdir? Pervin Salman Nereli Pervin Salman Kaç Yaşında?, Ziya Kütevin Kimdir? Ziya Kütevin Nereli Ziya Kütevin Kaç Yaşında?, Douglas Pereira dos Santos Kimdir? Douglas Pereira dos Santos Nereli Douglas Pereira dos Santos Kaç Yaşında?, Gunnar Heidar Thorvaldsson Kimdir?, Turgay Gölbaşı Kimdir?, Pervin Nedim Bal Kimdir? Pervin Nedim Bal Nereli Pervin Nedim Bal Kaç Yaşında?, Ziya İshan Kimdir? Ziya İshan Nereli Ziya İshan Kaç Yaşında?, Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Kimdir? Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Nereli Douglas (Nisan 1990 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Thomas Heurtaux Kimdir?, Sinan Turan Kimdir?, Çeltikçi Nüfusu Kaçtır , Çeltikçi Kaç Mahallesi Vardır? , Çeltikçi Köyleri , Çeltikçi Tarihi , Çeltikçi Mahalleleri, Pervin Erdem Kimdir? Pervin Erdem Nereli Pervin Erdem Kaç Yaşında?, Ziya İhsan Kimdir? Ziya İhsan Nereli Ziya İhsan Kaç Yaşında?, Doudou Mangni Kimdir? Doudou Mangni Nereli Doudou Mangni Kaç Yaşında?, Bernd Thijs Kimdir?, Aykut Turan Kimdir?, Pervin Dallıağ Kimdir? Pervin Dallıağ Nereli Pervin Dallıağ Kaç Yaşında?, Ziya Eryılmaz Kimdir? Ziya Eryılmaz Nereli Ziya Eryılmaz Kaç Yaşında?, Giovani dos Santos Kimdir? Giovani dos Santos Nereli Giovani dos Santos Kaç Yaşında?, Thievy Bifouma Kimdir?, Önder Turacı Kimdir?, Şanlıurfa Nüfusu Kaçtır Şanlıurfa Kaç İlçesi Vardır? Şanlıurfa Köyleri Şanlıurfa Tarihi Şanlıurfa Mahalleleri, Çavdır Nüfusu Kaçtır , Çavdır Kaç Mahallesi Vardır? , Çavdır Köyleri , Çavdır Tarihi , Çavdır Mahalleleri, Perran Yavuz Kimdir? Perran Yavuz Nereli Perran Yavuz Kaç Yaşında?, Ziya Ekrem Bayrak Kimdir? Ziya Ekrem Bayrak Nereli Ziya Ekrem Bayrak Kaç Yaşında?, Dória Kimdir? Dória Nereli Dória Kaç Yaşında?, Thierry Fidjeu-Tazemeta Kimdir?, Onur Tuncer Kimdir?, Perran Fügen Özülkü Kimdir? Perran Fügen Özülkü Nereli Perran Fügen Özülkü Kaç Yaşında?, Ziya Çelebi Kimdir? Ziya Çelebi Nereli Ziya Çelebi Kaç Yaşında?, Donis Avdijaj Kimdir? Donis Avdijaj Nereli Donis Avdijaj Kaç Yaşında?, Thibault Moulin Kimdir?, Tuncer Çimenli Kimdir?, Bucak Nüfusu Kaçtır , Bucak Kaç Mahallesi Vardır? , Bucak Köyleri , Bucak Tarihi , Bucak Mahalleleri, Perran F Özülkü Kimdir? Perran F Özülkü Nereli Perran F Özülkü Kaç Yaşında?, Ziya Ceren Kimdir? Ziya Ceren Nereli Ziya Ceren Kaç Yaşında?, Mitchell Donald Kimdir? Mitchell Donald Nereli Mitchell Donald Kaç Yaşında?, Theódór Elmar Bjarnason Kimdir?, Emrah Tuncel Kimdir?, Perran F Kutlu Kimdir? Perran F Kutlu Nereli Perran F Kutlu Kaç Yaşında?, Ziya Celayiroğlu Kimdir? Ziya Celayiroğlu Nereli Ziya Celayiroğlu Kaç Yaşında?, Álvaro Domínguez Kimdir? Álvaro Domínguez Nereli Álvaro Domínguez Kaç Yaşında?, Théo Mendy Kimdir?, Fevzi Tuncay Kimdir?, Altınyayla Nüfusu Kaçtır , Altınyayla Kaç Mahallesi Vardır? , Altınyayla Köyleri , Altınyayla Tarihi , Altınyayla Mahalleleri, Perizat Urfalı Kimdir? Perizat Urfalı Nereli Perizat Urfalı Kaç Yaşında?, Ziya Aydin Kimdir? Ziya Aydin Nereli Ziya Aydin Kaç Yaşında?, Domagoj Vida Kimdir? Domagoj Vida Nereli Domagoj Vida Kaç Yaşında?, Theo Bongonda Kimdir?, Mehmet Ali Tunç Kimdir?, Perim Ozan Kimdir? Perim Ozan Nereli Perim Ozan Kaç Yaşında?, Ziya Avşar Kimdir? Ziya Avşar Nereli Ziya Avşar Kaç Yaşında?, Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Kimdir? Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Nereli Dodô (1987 doğumlu futbolcu) Kaç Yaşında?, Emmanuel Tetteh Kimdir?, Halil İbrahim Tuna Kimdir?, Sivas Nüfusu Kaçtır Sivas Kaç İlçesi Vardır? Sivas Köyleri Sivas Tarihi Sivas Mahalleleri, Ağlasun Nüfusu Kaçtır , Ağlasun Kaç Mahallesi Vardır? , Ağlasun Köyleri , Ağlasun Tarihi , Ağlasun Mahalleleri, Perihan Uysal Kimdir? Perihan Uysal Nereli Perihan Uysal Kaç Yaşında?, Ziya Avcı Kimdir? Ziya Avcı Nereli Ziya Avcı Kaç Yaşında?, Bořek Dočkal Kimdir? Bořek Dočkal Nereli Bořek Dočkal Kaç Yaşında?, Teófilo Gutiérrez Kimdir?, Mehmet Uğur Tülümen Kimdir?, Perihan Sevde Nacak Kimdir? Perihan Sevde Nacak Nereli Perihan Sevde Nacak Kaç Yaşında?, Ziya Aksoy Kimdir? Ziya Aksoy Nereli Ziya Aksoy Kaç Yaşında?, Silvian Dobre Kimdir? Silvian Dobre Nereli Silvian Dobre Kaç Yaşında?, Rodrigo Tello Kimdir?, Aaron Tshibola Kimdir?, Burdur Nüfusu Kaçtır , Burdur Kaç Mahallesi Vardır? , Burdur Köyleri , Burdur Tarihi , Burdur Mahalleleri, Perihan Kuturman Kimdir? Perihan Kuturman Nereli Perihan Kuturman Kaç Yaşında?, Zişan Sarı Kimdir? Zişan Sarı Nereli Zişan Sarı Kaç Yaşında?, Milton do Ó Kimdir? Milton do Ó Nereli Milton do Ó Kaç Yaşında?, Alex Telles Kimdir?, Eren Tozlu Kimdir?, Perihan Korkut Kimdir? Perihan Korkut Nereli Perihan Korkut Kaç Yaşında?, Zinare Xamo Kimdir? Zinare Xamo Nereli Zinare Xamo Kaç Yaşında?, Dmitro Korkişko Kimdir? Dmitro Korkişko Nereli Dmitro Korkişko Kaç Yaşında?, Admir Teli Kimdir?, Murat Tosun Kimdir?, Yeniçağa Nüfusu Kaçtır , Yeniçağa Kaç Mahallesi Vardır? , Yeniçağa Köyleri , Yeniçağa Tarihi , Yeniçağa Mahalleleri, Perihan Korkmaz Kimdir? Perihan Korkmaz Nereli Perihan Korkmaz Kaç Yaşında?, Zileli Alkım Kimdir? Zileli Alkım Nereli Zileli Alkım Kaç Yaşında?, Dmitro Hreçişkin Kimdir? Dmitro Hreçişkin Nereli Dmitro Hreçişkin Kaç Yaşında?, Teenage Hadebe Kimdir?, Berat Tosun Kimdir?, Perihan Anaç Kimdir? Perihan Anaç Nereli Perihan Anaç Kaç Yaşında?, Zikri Altun Kimdir? Zikri Altun Nereli Zikri Altun Kaç Yaşında?, Johan Djourou Kimdir? Johan Djourou Nereli Johan Djourou Kaç Yaşında?, Bernard Tchoutang Kimdir?, Alaattin Tosun Kimdir?, Sinop Nüfusu Kaçtır Sinop Kaç İlçesi Vardır? Sinop Köyleri Sinop Tarihi Sinop Mahalleleri, Seben Nüfusu Kaçtır , Seben Kaç Mahallesi Vardır? , Seben Köyleri , Seben Tarihi , Seben Mahalleleri, Perihan Akbıyık Kimdir? Perihan Akbıyık Nereli Perihan Akbıyık Kaç Yaşında?, Zihni Küçümen Kimdir? Zihni Küçümen Nereli Zihni Küçümen Kaç Yaşında?, Arnaud Djoum Kimdir? Arnaud Djoum Nereli Arnaud Djoum Kaç Yaşında?, Taye Taiwo Kimdir?, Aydın Toscalı Kimdir?,