Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir?

Honda City Nedir?

Honda City Nedir?, Honda City Nerededir?, Honda City Hakkında Bilgi?, Honda City Analizi? Honda City ilgili Honda City ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.  Honda City ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Honda City Ne Anlama Gelir Honda City Anlamı Honda City Nedir Honda City Ne Anlam Taşır Honda City Neye İşarettir Honda City Tabiri Honda City Yorumu 

Honda City Kelimesi

Lütfen Honda City Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. Honda City İlgili Sözlük Kelimeler Listesi Honda City Kelimesinin Anlamı? Honda City Ne Demek? ,Honda City Ne Demektir? Honda City Ne Demektir? Honda City Analizi? , Honda City Anlamı Nedir?,Honda City Ne Demektir? , Honda City Açıklaması Nedir? ,Honda City Cevabı Nedir?,Honda City Kelimesinin Anlamı?,Honda City Kelimesinin Anlamı Nedir? ,Honda City Kelimesinin Anlamı Ne demek?,Honda City Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Honda City Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadınız

Honda City Kelimesinin Anlamı Nedir? Honda City Kelimesinin Anlamı Ne demek? , Honda City Kelimesinin Anlamı Ne demektir?

Demek Ne Demek, Nedir? Tdk'ye Göre Anlamı

Demek kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir. TDK'ye göre, demek kelimesi anlamı şu şekildedir:

Söylemek, söz söylemek -  Ad vermek -  Bir dilde karşılığı olmak -  Herhangi bir ses çıkarmak -  Herhangi bir kanıya, yargıya varmak -  Düşünmek - Oranlamak  - Ummak, - Erişmek -  Bir işe kalkışmak, yeltenmek -  Saymak, kabul etmek -  bir şey anlamına gelmek -  öyle mi,  - yani, anlaşılan -  inanılmayan, beklenmeyen durumlarda kullanılan pekiştirme veya şaşma sözü

Honda City Bu Kelimeyi Kediniz Aradınız Ve Bulamadığınız İçin Boş Safyadır

Demek Kelimesi Cümle İçerisinde Kullanımı

Eskilerin dediği gibi beşer, şaşar. -  Muşmulaya döngel de derler.

Kamer `ay` demektir. -  Küt dedi, düştü. -  Bu işe herkes ne der? -  Güzellik desen onda, zenginlik desen onda. -  Bundan sonra gelir mi dersin? -  Saat yedi dedi mi uyanırım. - Kımıldanayım deme, kurşunu yersin. Ağzını açayım deme, çok fena olursun. - Yarım milyon dediğin nedir? - Okuryazar olmak adam olmak demek değildir. -  Vay! Beni kovuyorsun demek, pekâlâ! Honda City - Demek gideceksin.

Demek Kelimesi Kullanılan Atasözü Ve Deyimler

- dediği çıkmak - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek

 - dedi mi - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin  - demek istemek , - demek ki (veya demek oluyor ki) , - demek olmak , - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok - dediği çıkmak , {buraya- - dediğinden (dışarı) çıkmak - dediğine gelmek i, - dedi mi , {buraya- - deme! - demediğini bırakmamak (veya koymamak) - deme gitsin , - demek istemek - demek ki (veya demek oluyor ki) - demek olmak - dememek - der oğlu der - deyip de geçmemek - diyecek yok

Honda City

Honda City Nedir? Honda City Ne demek? , Honda City Kelimesi İle ilgili Daha Fazla Bilgi , Almak İçin Kategoriler Sayfamıza Bakınız. İlgili Sözlük Kelimeler Listesi

Honda City Kelimesinin Anlamı? Honda City Ne Demek? Honda City Ne Demektir? ,Honda City Analizi? Honda City Anlamı Nedir? Honda City Ne Demektir?, Honda City Açıklaması Nedir? , Honda City Cevabı Nedir? , Honda City Kelimesinin Anlamı?


Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir?

Honda City

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Honda City
Genel Bakış
ÜreticiHonda
Üretim yıl(lar)ı1981-günümüze
MontajCity
Gövde ve Şasi
Karoser4 kapı sedan
BenzerleriHonda Jazz
Honda Freed
Teknik Özellikler
MotorMotorlar
Şanzıman5 ileri düz vites
5 ileri otomatik vites
Depo hacmi42 lt
Dingil mesafesi2550 mm
Uzunluk4395 mm
Genişlik1695 mm
Yükseklik1470 mm
Boş ağırlık1150 kg

Honda City (ホンダ シティ), Japon üretici Honda tarafından 1981 yılından beri üretilen yarı kompakt bir otomobildir. Türkiye'de üretime 2005'te Şekerpınar, Çayırova'daki fabrikasında başlamıştır.

City, başlangıçta Japon, Avrupa ve Avustralya pazarları için 3 kapılı bir hatchback/2 kapılı üstü açılır bir arabaydı. 3 kapılı City 1994'ten sonra emekli olup yerini Logo'ya bıraktı. İsim levhası, 1996 yılında, öncelikle Asya'da ve daha sonra Latin Amerika ve Avustralya'da satılan, gelişmekte olan pazarları hedefleyen bir dizi yarı kompakt dört kapılı sedanda kullanılmak üzere yeniden canlandırıldı. O zamandan beri, Fit/Jazz(5 kapılı hatchback), Airwave/Partner ve birinci nesil Mobilio ile paylaşılan Honda'nın Küresel Küçük Araba platformu üzerine inşa edilmiş bir yarı kompakt sedan oldu. Bu yeni sedanda yakıt deposunun konumu arka koltuklar yerine ön koltukların altında bulunuyordu. 2019'da piyasaya sürülen 7. nesil model, 9. nesil Honda Civic sedan ile eşit bir dış boyut sunan önemli bir boyut artışına sahip. Bu nesil aynı zamanda 2020'den itibaren 5 kapılı hatchback modelinin tanıtımına da işaret ediyor.

2002'den 2008'e kadar geçen sürede City, Japonya'da Fit Aria (Japonca: ホンダ・フィット アリア, Hepburn: Honda Fitto Aria) ismiyle de satıldı. Ayrıca City, Güney Afrika bölgesinde 2011'den beri Ballade ismiyle satılmaktadır. City, Japonya'da 2014 yılından 2020 yılına yani kullanımdan kaldırıldığı yıla kadar Grace (Japanese: ホンダ・グレイス, Hepburn: Honda Gureisu) ismiyle anıldı. 2015 ile 2019 arasında Dongfeng Honda, City'nin yeniden modellenmiş versiyonu olan Greiz'i sattı.

İlk nesil (AA/FV/FA; 1981)

[değiştir | kaynağı değiştir]
İlk nesil (AA/FV/FA)
Genel Bakış
Diğer adıHonda Jazz
Üretim1981–1986
Gövde ve Şasi
Gövde tipi2 kapılı üstü açılabilir
3 kapılıhatchback/kamyonet
Düzenönden motorlu, önden çekişli
Teknik Özellikler
Motor1,231 cc ER I4
Şanzıman4/5-speed manual
4+3-speed Hypershift manual
3-speed Hondamatic automatic
Dingil mesafesi2.220 mm (87,4 in)
Uzunluk3.380-3.420 mm (133,1-134,6 in)
Genişlik1.570-1.625 mm (61,8-64,0 in)
Yükseklik1.460-1.570 mm (57,5-61,8 in)
Ağırlık640-810 kg (1.411-1.786 lb)

İlk Honda City (sedanlar için AA, minibüsler için VF ve daha geniş Turbo II ve Cabriolet'ler için FA) yenilikçi "Tallboy" tasarımıyla Kasım 1981'de tanıtıldı; olağandışı yüksekliğe sahip olması, dört yetişkinin en kısa olan City modeline (3,4 m veya 11,2 ft'in altında) rahatça sığmasını sağladı.[1] Çeşitli donanım seviyelerinde 3 kapılı bir hatchback olarak üretilen City, City'nin küçük bagaj alanına (" gövde"); gövde bisikleti, Honda bu tip scooter'a trabai adını verdi.[2] Piyasaya sürüldüğü sırada, Japon hükûmeti kei düzenlemelerine uymamakla birlikte Honda'nın en küçük arabasıydı. Honda N360'tan 383 mm (15,1 inç) daha uzundu, ancak birinci nesil Honda Civic'ten 171 milimetre (6,7 inç) daha kısaydı.

Honda City Turbo, Eylül 1982'de tanıtıldı. Gücünü 1231 cc Honda ER motorunun turbo şarjlı bir versiyonundan alıyordu. Pininfarina tasarımı üstü açılır bir Cabriolet, Turbo II "Bulldog"un daha geniş çamurluklarını ve daha büyük tamponlarını kullandı, ancak yalnızca doğal emişli 67 PS (49 kW) motorla mevcuttu. Ayrıca iki veya dört koltuklu bir Pro serisi minibüs versiyonu da vardı. 10 santimetre (3,9 inç) daha uzun çatıya sahip yüksek tavanlı bir "R Manhattan Çatısı" versiyonu da ortaya çıktı.

Şehrin ihracatı esas olarak Avrupa'ya (Opel'in City adının ticari haklarını alması nedeniyle adı Honda Jazz olarak değiştirildi), Avustralya'ya (O sırada Avustralya'nın binek araçlara yönelik ithalat kısıtlamalarını aşmak için iki koltuklu 'kamyonet' biçiminde) ve Yeni Zelanda'ya (yerel olarak toplandığı yer) yönelikti. Üretim, 1986 sonlarında GA tipi City'nin piyasaya sürülmesiyle sona erdi.

İkinci generasyon (GA; 1986)

[değiştir | kaynağı değiştir]
İkinci generasyon (GA1/2)
Genel Bakış
Üretim1986–1994
HalefiHonda Logo
Honda Capa
Honda City (series 3A/SX)
Gövde ve Şasi
Gövde tipi3-door hatchback
DüzenFront-engine, front-wheel drive
Teknik Özellikler
Motor1,238 cc D12A I4
1,296 cc D13C I4 Carb
1,296 cc D13C I4 PGM-FI
Şanzıman5-speed manual
4-speed automatic
Dingil mesafesi2.400 mm (94,5 in)
Uzunluk3.560 mm (140,2 in) (GA1)
3.605 mm (141,9 in) (GA2)
Genişlik1.620 mm (63,8 in)
Yükseklik1.335 mm (52,6 in)
Ağırlık680 kg (1.499 lb) (GA1)
780 kg (1.720 lb) (GA2)
Honda City (GA1)

Honda, Kasım 1986'da orijinal City serisi AA'yı bu nesille (GA1 olarak belirlenmiş) ve yine 1989'da bir güncellemeyle (GA2) değiştirdi. Bu model 1994 yılına kadar üretildi. Fit adı ayrıca ilk olarak ikinci nesil City'nin donanım varyantı olarak ortaya çıktı. Üstü açılabilir model yoktu, önceki neslin hem üstü açılabilir hem de Turbo modelleri kısa bir süre daha satışa devam etti.[1] Japonya dışındaki çoğu pazarda City'nin pazar konumu, 1999'da Honda Logosu tarafından doldurulana kadar açık bırakıldı.

31 Ekim 1986'da ikinci nesil City, "Yeteneklerin City'si" (İngilizce'de City of Talent) sloganıyla tanıtıldı. Japonya'da ve Honda Clio bayilerinde mevcuttu. "Honda Clio" bayilik zinciri, Honda'nın Honda Legend, Honda Concerto ve Honda Accord gibi lüks donanımlı araçların tedarikçisi olarak konumlandırılıyordu ve bu yeni nesil City, Normalde Honda Primoda bulunan ekonomik fiyatlı araçların satıldığı arabaların Clio bayilerinde satılmasını sağladı.

Bu yeniden tasarlanan modelde, Honda'nın "Yere Yakın Model" olarak adlandırılan görünümünde, daha hafif araç ağırlığına (temel sınıf 680 kg) katkıda bulunan alçak ve geniş bir tasarımla birlikte sürüş performansındaki iyileştirmelerden oluşan büyük değişiklikler var. Tasarım, birinci nesil Honda Today kei car, uluslararası alanda güçlü satan, üçüncü nesil alt kompakt Honda Civic ile ortak bir görünümü canlandırmaya yönelik kurumsal bir kararı yansıtıyor. Honda Civic'in tasarımına üçüncü nesil kompakt Honda Accord AeroDeck'te benzemektedir. Bu nesil, dış boyutlarını ve motor boyutunu birinci nesil Civic ile neredeyse aynı şekilde paylaşıyordu. Honda CR-X, 1980'lerin ortasındaki "Honda Verno" ürünlerine benzer şekilde, fastback, eğimli arka kapağı benimseyen tek üç kapılı hatchback'ti.

Motor konfigürasyonu, D12A tipi biçiminde Honda D serisini tanıttı, 1.2 L SOHC sıralı dört 16 valfli ünite (1986, ilk olarak yerli araçlar için bir mekanizma olarak) yalnızca tek bir karbüratör ve temel seviye ekipman ile mevcuttu. "GG" / "EE" / "BB" arasındaki fark sadece donanım özelliklerindeydi. Güç, 6.500 rpm'de 76 PS'dir (56 kW). Beş ileri manuel veya dört ileri otomatik şanzıman isteğe bağlıydı.

Ekim 1988'de ana motor 1.3 L I4 SOHC tip D13C olarak değiştirildi. Honda ayrıca geleneksel tek karbüratöre ek olarak PGM-FI yakıt enjeksiyonunu tanıttı. Tek karbüratör özelliği, 1.2 L "BE" diğer 1.3 L "CE" / "CG" set, PGM-FI, spec, "CR-i" / "CZ-i" ve iki trim paketinden oluşuyor.

Gelişmiş tasarruflu "CE" dereceli ekipman "CE Fit", PGM-FI spesifikasyonu "CR-i" olup, yalnızca yüksek dereceli "CR-i Limited" tanıtıldu ve "CZ-i" minör olarak tanımlandı trim paketi. "Fit" kelimesi, "CE" taban derecesinde bir donanım paketi olarak görünüyor.

  1. ^ Otomobil Revue 1987 (Almanca ve Fransızca). 82. Bern, İsviçre: Hallwag AG. 5 Mart 1987. s. 314. ISBN 3-444-00458-3.  Bilinmeyen parametre |son editör= görmezden gelindi (yardım); Bilinmeyen parametre |ilk editör= görmezden gelindi (yardım)

Dış bağlantılar

[değiştir | kaynağı değiştir]

Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Nedir? :Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? ile ilgili Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Ne Demektir? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Açıklaması Nedir? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Cevabı Nedir? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Kelimesinin Anlamı? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? konusu Nedir Ne, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Hem sosyal medyada hem de gündelik yaşantıda kullanılan ne kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizdedir. Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Türk Dil Kurumu na (TDK) göre farklı anlamları olan ne kelimesi, Türkçe de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir. Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Ne kelimesi ne demek, TDK ya göre anlamı nedir sorularının cevabını arayanlar için bildiris.com doğru adres! Peki, ne kelimesi ne demek, TDK ye göre anlamı nedir? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Ne kelimesinin kökeni ne, ne kelimesinin kaç anlamı var? Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? İşte TDK bilgileri ile merak edilenler
Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Açıklaması? :Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Açıklama Bir Terim Kavram Ya Da Başka Dilsel Olgunun Daha İyi Anlaşılması İçin Yapılan Ek Bilgidir.Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Söz Konusu Bilgi Açıklanacak Sözcükten Daha Uzun Olur Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Açıklama İle İlgili Durumun Kanıtı Şu Şekilde Doğrulanabilir Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Bir Sözlükteki Tanım İlgili Sözcük Yerine Kullanılabilirse, Bu Bir Açıklamadır. Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Yani Aynı Bağlam İçinde Hem Sözcük Hem De Tanım Kullanılırsa Ve Anlamsal Açıdan Bir Sorun Oluşturmuyorsa Bu Bir Açıklamadır.
Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Gerçek mi? :Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? ile ilgili Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? burada bulabilirsiniz. Detaylar için sitemizi geziniz Gerçek anlam Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? sözcüklerin birincil anlamı ile (varsa) bu anlamla doğrudan ilişkili olan anlamlarıdır. Gerçek anlam, temel anlam ile yan anlamların bileşkesidir. Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Bir sözcüğün mecaz olmayan tüm anlamlarını kapsar.
Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Hakkında? :Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? ile ilgili Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? burada bulabilirsiniz. Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Detaylar için sitemizi geziniz Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? Bu sayfada Hakkında nedir Hakkında ne demek Hakkında ile ilgili sözler cümleler bulmaca kısaca Hakkında anlamı tanımı açılımı Hakkında hakkında bilgiler Honda City nedir?, Honda City anlamı nedir?, Honda City ne demektir? resimleri Hakkında sözleri yazıları kelimesinin sözlük anlamı nedir almanca ingilizce türkçe çevirisini bulabilirsiniz
Subaşı, Kemaliye, Acromyrmex, The Secret of Moonacre, Özdemir Özok, Anklam, My Bloody Valentine 3D, 110 (sayı), Natascha McElhone, Riskten kaçınma, George Stevens, TCDD Bölgesel Filosu, Elektrikli lokomotif, The Slim Shady LP, Dünya Askeri Oyunları, Timraş Cumhuriyeti, Kosinüs teoremi, Çelik Yumruklar, Aleksandr Mençikof, Jasmine Byrne, Ankara, Delphine Seyrig, Aimable Pélissier, Adil Candemir, Staro Nagoričane, Komtur, Gaugamela Savaşı, Mavi Lotus, Carex sparganioides, Ardahan, Carex sychnocephala, Carex muehlenbergii, Carex hitchcockiana, Carex leavenworthii, Carex latebracteata, Carex missouriensis, Carex infirminervia, Carex incurviformis, Carex heterostachya, Carex hordeistichos, Carex laevivaginata, McOndo, Harezm ili, 1494, MÖ 175, Carex chihuahuensis, Hristos Colis, Direktuvar, Carex albolutescens, 2017 Avustralya Grand Prix, Carex cristatella, Dōgen, Carex cephaloidea, Carex bulbostylis, Carex canariensis, Sıraağaç, Of, Carex californica, Carex biltmoreana, Carex bonanzensis, Carex brunnescens, Carex brevicaulis, Carex appalachica, Carex aureolensis, Carex arctiformis, Ilfov, Wojtek, Carex acutiformis, Tarihî coğrafi bilgi sistemleri, Mert Kurt, İbrahim Alaettin Gövsa, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Carex triangularis, Christoph Budde, Macrophthalmothrips, Carex unilateralis, Carex subnigricans, Hani (şarkı), Carex sempervirens, Rubellatoma, Seçim sistemi, Marcgodinotius, Staraya Russa, Zhang Dan, Keltçilik, Stepan Bandera, Çekiç atma, Portlandia, Parlayıcı madde, Seyitler Barajı, Aspidomorphus, Köstence ili, Türk siyasi tarihi, Rachel Roberts (oyuncu), Mehmet Fahri Engin, Merelina, Yeni Roman, NGC 1360, 2008 UEFA Kadınlar Kupası Finali, 2002 UEFA Kadınlar Kupası Finali, AVN Award, Contra Costa ilçesi,
Birgül Bozkurt Kimdir?, Umut Dayanan Kimdir?, Aliye Kızıldamar Kimdir?, Kazım Özsoy Kimdir?, Özler Yılmaz Kimdir?, Ferit Şenyaşar Kimdir?, Aslı Öz Kimdir?, Nilsu İrem Koçyiğit Kimdir?, Neşe Kangüleç Kimdir?, Dilan Kunt Ayan Kimdir?, Orkun Şıktaşlı Kimdir?, Suat Yıldız Kimdir?, Gürhan Özcan Kimdir?, Mehmet Özdağ Kimdir?, Mehmet Koç Kimdir?, Nazan Güneysu Kimdir?, Ayten Kordu Kimdir?, Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi Kimdir?, Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kimdir? Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Nereli Yrd Doç Dr Halit Zavalsız Kaç Yaşında?, Mustafa Yeşilyurt Kimdir?, İsmail Cavga Kimdir?, Hasan Eryılmaz Kimdir?, Mehmet Karaman Kimdir?, Murat Çan Kimdir?, Nurettin Karadeniz Kimdir?, Özer Özçınar Kimdir?, İbrahim Baykan Kimdir?, Menije Nur Özcan Kimdir?, Ali Fethi Gürler Kimdir?, Hanife Sever Kimdir?, Metin Kapıdere Kimdir?, Gündüz Kadir Gençcan Kimdir?, Abdul Özcan Kimdir?, Selçuk Han Kimdir?, Emel Akçil Kimdir?, Azize Çeroğlu Kimdir?, Fatma Biçer Kimdir?, Elif Apohan Kimdir?, Sibel Uzun Kimdir?, Ecevit Keleş Kimdir?, Şeyhmus Göçmez Kimdir?, Şaban Yeğin Kimdir?, Ayça Taşkent Kimdir?, Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kimdir? Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Nereli Yrd Doç Dr Gürsoy Solmaz Kaç Yaşında?, Tansu Coşkun Kimdir?, Naciye İskender Kimdir?, Muhammet Yıldız Kimdir?, Nurcan Duygu Kimdir?, Erol Tunç Kimdir?, Tahsin Ocaklı Kimdir?, Erol Ertürk Kimdir?, Meltem Işık Kimdir?, Rıza Tekerek Kimdir?, Muazzez Orhan Işık Kimdir?, Mehmet Orhun Döğüşcü Kimdir?, Orhan Özatik Kimdir?, Selma Özel Ası Kimdir?, Ünal Köksal Kimdir?, Sema Vadi Kimdir?, Asu Kaya Kimdir?, İbrahim Çalışkan Kimdir?, Sabri Soner Görgülü Kimdir?, Vildan Doğan Kimdir?, Nilgün Yılmaz Kimdir?, İsmail Afşar Kimdir?, Mehmet Mustafa Yıldız Kimdir?, Cengiz Okur Kimdir?, Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kimdir? Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Nereli Yrd Doç Dr Gülfem Çakır Kaç Yaşında?, Adnan Ayyıldız Kimdir?, Gani Kaplan Kimdir?, Ahmet Toklucuoğlu Kimdir?, Hasan Hüseyin Hadimli Kimdir?, Ahmet Yorkun Kimdir?, Erhan Gökmen Kimdir?, Yıldız Özbek Kimdir?, Ozan Sakarya Kimdir?, Nuri Ünalan Kimdir?, Sabahattin Erdoğan Sarıtaş Kimdir?, Sevgi Özbek Kimdir?, Esra Totan Kimdir?, Tolunay Özçelik Kimdir?, Orhan Gazi Kofoğlu Kimdir?, Eda Doğan Kimdir?, Yaşar Yaman Kimdir?, Osman Bayrak Kimdir?, Süleyman Şenol Kimdir?, Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu Kimdir?, Osman Fedai Kimdir?, Vedat Ünal Kimdir?, Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kimdir? Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Nereli Yrd Doç Dr Feride Bacanlı Kaç Yaşında?, Fatma Gebeş Çimen Kimdir?, Selin Tozoğlu Kimdir?, Güner Karaduman Kimdir?, Mahmut Sürmeli Kimdir?, Menekşe Turen Kimdir?, Süreyya Öneş Derici Kimdir?, Savaş Eminoğlu Kimdir?, Gizem Özcan Kimdir?, Savaş Karaduman Kimdir?, Cumhur Uzun Kimdir?,